Boks

poruka: 18
|
čitano: 4.993
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Boks

Jeste gledali juče borbu između Heya i Klička, borba je bila odlična, ali su sudci bili nepravedni. Haye je trebao pobijediti.

 

F.C LIVERPOOL
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2011 15:32 (Praetorian1).
13 godina
offline
Boks (Wbo)

nije trebo ni jedan a ni drugi pobjediti.sranje od boksa.budimo realni

14 godina
protjeran
offline
Re: Boks
Praetorian1 kaže...

Jeste gledali juče borbu između Heya i Klička, borba je bila odlična, ali su sudci bili nepravedni. Haye je trebao pobijediti.

 

 

Mentalist kaže...

Tako je bio jedno 5-6 puta. Sramota!

 

Prebacio sam na Mrežu (jedan BiH kanal) ista situacija. Doslo mi je da mute-am.

 

Zar nitko nije vidio da je Haye uputio jedno 2 udarca, ne ukljucujuci onaj ocajnicki pokusaj u zadnjoj rundi (ili predzadnjoj).

 

Covjek je izazvao i presao 100m unatraske i slomio vrat trzajuci se.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2011 15:37 (Mentalist).
13 godina
offline
Boks (Wbo)

Ma ovaj moderni boks je predosadan...Najzabavnije mi je bilo kad je Haye turio glavu u Kličkovo međunožje {#}

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
15 godina
offline
Boks (Wbo)

Očekivao sam više od ove borbe.

Sturm vs. Macklin je bila prava borba!

 

Kličko ko da se bojao napraviti seriju, lupi jednom i stane. A ni Haye nije bio puno bolji, većinom se samo izmicao udarcima (začuđujuće koliko je agilan s obzirom na kilažu) i tražio šansu za kontru jer dobro zna koliko Kličko može biti opasan kad mu se ukaže prilika.

 

Sve u svemu, gledajući mislio sam da će Haye odnesti pobjedu jer je pokazao više želje no eto, odlukom sudaca 3-0 za Klička. Zbilja nisam očekivao Kličkovu pobjedu nakon viđenog, koliko god navijao za njega.

13 godina
neaktivan
offline
Boks (Wbo)

Klička spašavaju duge ruke, distancer...

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-bluetooth/106145.aspx
16 godina
offline
Boks (Wbo)

Ono sinoć je bio drek od boksa. Mislim da će najbolji dan u posljednjih nekoliko godina za boks biti dan kad Kličko ode u mirovinu. Haye je ovo trebao pobijediti, jer Kličko se nije dosao boriti, po tko zna koji put...

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
14 godina
neaktivan
offline
Boks (Wbo)

Iskreno ni jedan nije zasluzio pobjedu, ali po meni Haye je bio malo bolji.

16 godina
offline
Boks (Wbo)

Ma haye je bio atraktivniji sa izmicanjem, ali ono što se boduje - plasirani udarci, a gubio je kao što su i suci zabilježili.

No na Novoj je bio užasan prijenos. Onaj Pijetraj se toliko derao, brbljao gluposti i navijao za hayea, da sam isključio

zvuk, a poslije vidio da je većina forumaša po netu primjetila i napravila isto. Kličko (mlađi) dosadno boksa, igra

na bodove (što mu nije teško skupiti s obzirom na duge ruke) i autoritet kao vlasnika najviše pojaseva.

Dakle meč je bio jadan, a posebno je bilo jadno toliko otezanje. Cijeli fakin sat odgode, uključujući 10 minuta preseravanja

Hayea koji nije htio izići van. Takav cirkus bi trebalu (odgađanje izlazaka) zabraniti.

 

jadno je bilo gledati kako od sebe majmuna pravi legenda Lenox Lewis čekajući ovog mujmana.

Kad smo kod Lenoxa Lewisa i Klička (ali STARIJEG) to je po mnogima bio zadnji teškaški meč koji

je ušao u anale povijesti sporta. Ako netko nije gledao, svakako vidjeti da isperete ovaj jad.

Dakle, brat Vitalij je daleko hrabriji borac. Još drži WBC pojas samo zato jer ga je imao Lenox i

ne prođe godina da ponovno ne pozove Lenoxa na meč.

13 godina
neaktivan
offline
Boks (Wbo)

Ma Haye nije zaslužio pobjediti. Za pobjedu protiv prvaka treba puno više. Po meni je borba bila izjednačena, ali što je onaj s nove navijao za hayea to nije normalno pa tako nebi navijao za nekog našeg borca.

Arma 2-Chiko
13 godina
neaktivan
offline
Boks (Wbo)
A ni ovaj distancer nije nista pokazao...
http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-bluetooth/106145.aspx
14 godina
neaktivan
offline
Re: Boks (Wbo)
Dosadna borba.Kličko je samo kljucao lijevom rukom.Stari boks je bio puno atraktivniji.
alrighty then
13 godina
offline
Re: Boks (Wbo)
overhaul kaže...

Ma haye je bio atraktivniji sa izmicanjem, ali ono što se boduje - plasirani udarci, a gubio je kao što su i suci zabilježili.

No na Novoj je bio užasan prijenos. Onaj Pijetraj se toliko derao, brbljao gluposti i navijao za hayea, da sam isključio

zvuk, a poslije vidio da je većina forumaša po netu primjetila i napravila isto. Kličko (mlađi) dosadno boksa, igra

na bodove (što mu nije teško skupiti s obzirom na duge ruke) i autoritet kao vlasnika najviše pojaseva.

Dakle meč je bio jadan, a posebno je bilo jadno toliko otezanje. Cijeli fakin sat odgode, uključujući 10 minuta preseravanja

Hayea koji nije htio izići van. Takav cirkus bi trebalu (odgađanje izlazaka) zabraniti.

 

jadno je bilo gledati kako od sebe majmuna pravi legenda Lenox Lewis čekajući ovog mujmana.

Kad smo kod Lenoxa Lewisa i Klička (ali STARIJEG) to je po mnogima bio zadnji teškaški meč koji

je ušao u anale povijesti sporta. Ako netko nije gledao, svakako vidjeti da isperete ovaj jad.

Dakle, brat Vitalij je daleko hrabriji borac. Još drži WBC pojas samo zato jer ga je imao Lenox i

ne prođe godina da ponovno ne pozove Lenoxa na meč.

 HAHAHAHAHAHAH i ja sam muteao onog debila tamo se izderava ,melje sranja neka dvosmislena...strašno, baš mi je na racku išao

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
14 godina
neaktivan
offline
Boks

Ljudi jel tko gledao jučer meč između Davida Haye-a i Derecka Chisore.

Dobar boks, mislio sam koliko laju njih dvojica da neće bit baš nešto, al spektakl je bio i više nego solidan.

Haye ipak zaslužena pobjeda, bolje kretanje i precizniji udarci.

Evo link 5. runde u kojoj je bio nokaut

 

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
10 godina
online
Boks

I, kaj velite za novog prvaka Tajsona Furija, britanskog Irca?

Jel' vam je već dosadila dominacija Klička?

 

Borba baš nije bila nešto atraktivna, al' suci su neumoljivi 3:0 za Furya...

Ak' ništa drugo imamo novog prvaka!

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
15 godina
offline
Re: Boks
PzKpfw kaže...

I, kaj velite za novog prvaka Tajsona Furija, britanskog Irca?

Jel' vam je već dosadila dominacija Klička?

 

Borba baš nije bila nešto atraktivna, al' suci su neumoljivi 3:0 za Furya...

Ak' ništa drugo imamo novog prvaka!

 Zasluženo je odnio pobjedu..

10 godina
online
Boks

Danas je naš vuk Filip Hrgović boksao sa Turčinom Demirezena, te je dobio meč sa pobjedom u sve tri runde(30:27, 30:26 i 30:27).

 

Ovdje se može pogledati cijeli meč.

 

Naš je Filip danas dobro boksao., Turčin mi nije ništa mogao. Nije imao puno čistih udaraca,prema našem boksaču. Filip je uvijek držao Turčin na distanci, te mu nije dozvolio da preuzme inicijatvu.

Treba pogledati cijeli meč, pa da se vidi kako je u drugojrundi Filip stisnuo onaj direkt i kroše(lijevi i desni) Turčinu. Turčin je imao previše udarac u prazno, kao i poluudaraca.

Time se Turčin samo umorao, te nije ni u jednom trenutku mogao ozbiljnije zaprijetiti našem Filpu. Mada boks samo po sebi, uvijek čak i onome boksaču dominira kao naš Filip u ovome mečumože donijeti nezgodan udarac sa strane slabije protivnika, te taj dotiči meč odvesti u neplaniranom smjeru.
U trećoj rundi Filip je pokazivao male znakove opuštanja, odnosno umora. To ga ništa nije pokolebalo da meč mirno privede kraju. Naravno sve tri runde je dobio jednoglasnom odlukom sudaca.

 

U utorak u 18h po našem vremenu u četvtfinalu boksa kontra Kubance Pere.

Naš boksač je isključivo fokusiran na svoje borbe, te boksanje i ne želi da ga ništa ometa na putu do uspjeha.

Tako rade profesionalnci, te kao vukovi žive i djeluju sami, a samo kada je borba, eh onda kolju.

 

Navijamo za našeg vuka Filipa iz Dubrave.

 

 

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2016 23:14 (PzKpfw).
10 godina
online
Boks

Danas boksa našboxing champion vuk iz Dubrave, Filip Hrgović kontra Kubanca Pere.

 

Kladionice daju prednost našem boksaču(koef. 1.5 naspram 2.40 za Kubanca)

Na HRT 2, počinje meč 17:20h.

Tko stigne neka pogleda.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice