FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.705
|
čitano: 5.286.785
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Vladitor kaže...

Kako ste se osijećali kad je vaš penalessi falio prazan gol u 15. minuti želim se smijat vašem jadu dajte svoja iskustva

 Ne znam tko je penalessi

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Barcelona bi bolje igrala bez trenera nego s Valverdeom.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Barcelona bi bolje igrala bez trenera nego s Valverdeom.

 Da, kao bez Sampaolia na SP. Rasturali su.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Barcelona bi bolje igrala bez trenera nego s Valverdeom.

 Muči me konstipacija, ali nakon ovog tvog komentara odmah mi je lakše.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Pravnice uhljebski, idi skupljat boce
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Pravnice uhljebski, idi skupljat boce

 Uhljeb+ski=uhljepski, jednačenje po zvučnosti.

 

Pravnik pa uhljeb, do toga je došlo? Nisam baš siguran.

 

Pravnici ne skupljaju boce. 

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

..... za korner (7:13) su im trebali priznat dva gola, ipak se ovako nesto van lige Spickovina ne moze nikome, osim jel , dogoditi.... najbolji video do sada, krenu suze radosnice, ne svima.....

 

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tallahassee kaže...

..... za korner (7:13) su im trebali priznat dva gola, ipak se ovako nesto van lige Spickovina ne moze nikome, osim jel , dogoditi.... najbolji video do sada, krenu suze radosnice, ne svima.....

 

 ti dijeliš sobu s Lučkim ili ste samo zajedno ovako privatno?

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...
Tallahassee kaže...

..... za korner (7:13) su im trebali priznat dva gola, ipak se ovako nesto van lige Spickovina ne moze nikome, osim jel , dogoditi.... najbolji video do sada, krenu suze radosnice, ne svima.....

 

 ti dijeliš sobu s Lučkim ili ste samo zajedno ovako privatno?

OoooooooOoooooooooO, tko nam se je to pojavio ?!?! 

 

Jeste se oporavili poslije ČETRI GORKE CRVENE PILULE kolega?!?! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...

OoooooooOoooooooooO, tko nam se je to pojavio ?!?! 

 

Jeste se oporavili poslije ČETRI GORKE CRVENE PILULE kolega?!?! 

Vidim ti si postao veliki navijač Liverpoola? (ili kako bi neki nepismeni i neuki rekli "Liverpool-a")

Visiš tu u temi nakon što je Real tema propala kao i istoimeni klub?

Ako namjeravaš odgovarati, molim te da ovaj put riječi budu povezane s mozgom, ako je to ikako moguće. Ili zamoli medicinsku sestru da ti ispravi i pregleda tekst.

Hvala.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Vladitor kaže...

Kako ste se osijećali kad je vaš penalessi falio prazan gol u 15. minuti želim se smijat vašem jadu dajte svoja iskustva

 Bio je ofsajd tako da ispadaš glup i neznalica.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

te njegove tekstove moze shvatitit samo netko sa smanjenim IQ.

 

Lik se pravi da ima 50-60 godina da je vranitelj neke brigade...Tako da vjerovatno u penziji uziva u drzavnom stanu pa ima vremena za pisanje floskula po forumu.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...
ATJLučko kaže...

OoooooooOoooooooooO, tko nam se je to pojavio ?!?! 

 

Jeste se oporavili poslije ČETRI GORKE CRVENE PILULE kolega?!?! 

Vidim ti si postao veliki navijač Liverpoola? (ili kako bi neki nepismeni i neuki rekli "Liverpool-a")

Visiš tu u temi nakon što je Real tema propala kao i istoimeni klub?

Ako namjeravaš odgovarati, molim te da ovaj put riječi budu povezane s mozgom, ako je to ikako moguće. Ili zamoli medicinsku sestru da ti ispravi i pregleda tekst.

Hvala.

U svakom slučaju, sada je i medicinski potvrđeno, vi kolega vrlo dobro vidite 

Zaboli me kita za kita što "sam ja nepismen", činjenica je da VI ne možete nikako progutati 4 velike crvene knedle. 

Što se dotikavle Real Madrida, Kraljevskog kluba, propala je samo Barceloni sezona 2018/19 jer nije osvojila vama toliko očekivanu, neprežaljenu tripletu, evo vam svježa figa! 

A što se tiče mojih tekstova, vidim koliko je vaš mozak u uporabi, skorom svake prestupne, dok očekujete Godota, uzaludno i godine ove 

U svakoj "priči" se može pronaći modus Gausove krivulje, živo me zanima u koliko duboko "živo blato" će upasti Barcelona sa ovim trenerom iduće sezone, a da ne spominjem kada mali nekulturni štakor napusti Španjolsku, podvijena repa, bez što godina osvojene Lige Prvaka, i nikada Svjetskog prvenstva ?! 

 

I za tog parcova neki mali umovi pričaju bajke kako je svemogući  !!!!!

Boixus Nois PS kaže...

te njegove tekstove moze shvatitit samo netko sa smanjenim IQ.

 

Lik se pravi da ima 50-60 godina da je vranitelj neke brigade...Tako da vjerovatno u penziji uziva u drzavnom stanu pa ima vremena za pisanje floskula po forumu.

Lako za moj IQ kolega! 

 

Nije sigurno, na osnovu kojih dokaza vi možete potvrditi da ga uopće imate ?! 

 

AKO STE TOLIKO VELIKIH MUDA, DOĐITE 07 rujna u bazu ATJ LUČKO, da se upoznamo oči u oči, popričamo o okolnostima u kojima sam i kako zaradio svoju mirovinu 

Osim ako su vam vaša muda manja od vašeg IQ koeficijenta?! 

ATJ Lučko
9 godina
offline
FC Barcelona

"umirovljeni specijalac" pametuje po forumima, uzmi si tu mirovinu i odi gledaj finale, prati svoj klub, sigurno si mozes to priustiti sa vojnom mirovinom, pogotovo kad si vec dao krvi za nju jel tako. 

Ne razumijem cemu prepiranje sa deckima od 20etak godina i neko prcanje, nasladivanje, pogotovo ako imas toliko godina u guzici.  

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.5.2019 15:29 (el.šef).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

"umirovljeni specijalac" pametuje po forumima, uzmi si tu mirovinu i odi gledaj finale, prati svoj klub, sigurno si mozes to priustiti sa vojnom mirovinom, pogotovo kad si vec dao krvi za nju jel tako. 

Ne razumijem cemu prepiranje sa deckima od 20etak godina i neko prcanje, nasladivanje, pogotovo ako imas toliko godina u guzici.  

U kontekstu, izvadio sam kontekst samog bitnog pitanja; 

"Ne razumijem čemu prepiranje i neko prcanje, naslađivanje, ...!" 

 

Dok god komunikacija ne prelazi neki bijesan negativan kontekst, koji prelazi u pljuvanje i/ili vrijeđanje, ja sam isto tako nazovimo to tako neutralan. 

No kada netko, u ovom slučaju Messi, dok pobjeđuje slatko se naslađuje pobjedom, protivnika niti ne doživljava, jer tko su oni, kmetovi najobičniji, koje se može i tući kada zatreba! A kada ti kmetovi najobičniji pošteno pobjede njih u uzvratnoj utakmici, niti slike niti tona da bi priznao poraz od "danas" boljeg. 

No kada se oglasi netko, u ovom slučaju neki od kolega forumaša iz ove teme, pa i vi kolega, koji i sami vrlo dobro znate kakva je "situacija" bila nakon 3 : 0 u Barceloni, a JA SE NISAM NIČIM OGLASIO, u pobjedi u prvoj utakmici Barcelone! 

 

Dok god ne bude korektno komuniciranje kao recimo kolega "Mitch" koji ima odlične komentare kao forumaš u ovoj temi, NEMATE PRAVO apasolutno nikakvo tražiti neku pravdu i samilost za sebe, dok ju drugom nikada niste niti pomislili ponuditi 

ATJ Lučko
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kakav klaun 

 

Nakon 3-0 je šutio pa se javio kad je Liverpool pobjedio.

 

Ma bmk za vas branitelje , ima vas 500 000 da vas je bilo toliko osvojili bi Europu.

Svi uzivaju u mirovinama i rade na crno.

Ima postenih ali vecina je rat vidjela preko filma "Kako je počeo rat na mom otoku".

 

To i je problem ove drzave.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Gledam Barca želi Van de Beeka.

 

Niej mi iskreno nešto on.Nije brz nije "skiller" ima okej pas i može trčat do prekosutra.

Dao je neke jako bitne golove , ali da sam odušvljen njegovim kompilacijama sa YT i nisam.

 

 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Kakav klaun 

 

Nakon 3-0 je šutio pa se javio kad je Liverpool pobjedio.

 

Ma bmk za vas branitelje , ima vas 500 000 da vas je bilo toliko osvojili bi Europu.

Svi uzivaju u mirovinama i rade na crno.

Ima postenih ali vecina je rat vidjela preko filma "Kako je počeo rat na mom otoku".

 

To i je problem ove drzave.

Uzalud vam trud kolega, kod vas nema nađe da bi se od vas uočio makar bljesak kulture i kulturnog ponašanja. 

Jesam, šutio sam ja, ALI NIJE JURGEN KLOPP, koji je svakog igrača manje više Barcelone od srca izgrlio. 

A štakor, on je glorificirao svoja dva gola, drugi nakon evidentnog prekršaja i nakon što je evidentno UKRAO nekoliko metara bliže golu mjesto izvođenja slobodnog udarca! 

Sve se je JASNO I JAKO DOBRO vidjelo u uzvratu u Liverpool-u, tko je u utakmici bio gospodin a tko kmet. 

 

A i mene boli kita za kita i vas iz suprotnog tabora, a to što ima branitelja toliko koliko ima nije moja krivica, ja nisam "počeo rat na mojem otoku", no da nekoga koga je izbušila minobacačka granata pa je sav potrgan preživio nekako, ili one koje su pogodili snajperi sa 7.9 metkom a ja sam ih se nagledao, to vam nikako ne dozvoljavam i odobravam, čak i samo bespotrebno spominjanje. 

 

Uvijek sam kada "moji i moji" izgube šutio i gušio suzu i uzdah u grlu sam sa samim sobom, nisam hvalio suparnika ali ni kudio moje, pa i kada su pobjeđivali meni mrski klubovi, ali sam uvijek slavio svoje jer su pobijedili, za sebe i svoje navijače! 

ATJ Lučko
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Kakav klaun 

 

Nakon 3-0 je šutio pa se javio kad je Liverpool pobjedio.

 

Ma bmk za vas branitelje , ima vas 500 000 da vas je bilo toliko osvojili bi Europu.

Svi uzivaju u mirovinama i rade na crno.

Ima postenih ali vecina je rat vidjela preko filma "Kako je počeo rat na mom otoku".

 

To i je problem ove drzave.

 ..... zanimljivo da su svi relevantni nogometni strucnjaci sutjeli, osim Wengera.... ostatak napisanog za robiju, u sportskoj temi proljevat svoje komplekse....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ekipa, ja jos uvijek ne mogu doci sebi. Valverde nam je oteo 2 lige prvaka u 2 sezone i jos uvijel nije dobio otkaz.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Cekam kup kralja za sretne vijesti.

Problem je i koga dovesti.

 

Ako Rakitic i Coutinho ide , treba dovesti krilo, napadaca,veznog i livego beka.

Uz to da je De ligt vec Barcin njega sam racunao.

 

Dzabe sve ako nemas igrace koji ti trebaju.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Mislim da trenutni igracki kadar nije toliki problem. S ovakvom ekipom mozemo osvojiti sve trofeje, al jbg, nemamo trenera koji to zna posloziti. 

9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Bolje da je došao Verrati umjesto Coutinha, no na lijevo krilo je dobrodošao Mane.

10 godina
offline
FC Barcelona

Momcima treba dobar psiholog jer oni znaju igrati nogomet u prvoj tekmi protiv liverpoola i rome odigrali smo jako dobro obrana i napadaci su bili na zadatku i onda dodjemo u goste i radimo greske u obrani kojih nema ni u hnl-u svi padnu psihicki i igraju prestraseno i pod ogromnim stresom i zato donose glupe odluke za vrijeme utakmice i rade ogromne greske treba im vodja netko tko ce ih smiriti i ulijeti im samopouzdanja. Pogledajte kako liverpool igra neustrasivo sa kloppom stalno grizu nakon sto smo im zabili gol za 3-0 oni nisu pali oni su nastavili napadati nastavili svoju igru a mi smo kod 1-0 se odmah pogubili i igrali ocajno ostatak utakmice. Ja ne bi radio neke drasticne promjene mozda prodao 2,3 igraca doveo 2,3 nova, decki su ipak imali dobru sezonu osvojili su la ligu u finalu su kupa i dosli su u polufinale lige prvaka nakon 3 godine barem smo napravili neki korak sto se tice LP. Kao sto sam rekao deckima treba dobar psiholog i neustrasivi vodja tako da se nedesavaju vise utakmice gdje se na kraju izgubi a imali su 3 gola prednosti.

10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Koga će te dovesti da vam faljiva 100 postotne prilike zar vam ovi nisu dosta  možda da valdeverde puca umjesto njih kad već oni ne znaju

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Vladitor kaže...

Koga će te dovesti da vam faljiva 100 postotne prilike zar vam ovi nisu dosta  možda da valdeverde puca umjesto njih kad već oni ne znaju

 Budemo benzemu doveli on je najbolji napadac koji postoji

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Sva sreca pa je Real svoje prilike realizirao danas...kao i Juve...i ManU...
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Igraci podrzavaju Valverdea, a i on ne planira raskinuti ugovor. Ovo bi znacilo da nas iduće sezone čeka završni dio trilogije "Roma"

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Bio sam sinoc na Nou Campu na utakmici. Bilo je vrhunski, nezaboravno iskustvo.

 

Osim zvizduka Kutinju u prvom poluvremenu, i Buskecu nakon ponavljanja greski, publika je odlicno reagovala i podrzala trenera i igrace. Na kraju utakmice im je pruzena zestoka podska.

 

I u gradu i na stadionu ovaj tim ima podrsku, pogotovo domaćih Katalonaca i sociosa.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice