FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.291.187
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...

Tototo Valencia samo rokaj. Nakon svega Barca je podigla samo 1 trofej i to gdje i nije imala konkurenciju jer se Real raspao totalno ove sezone a Atletiko igra toplo hladno. Katastrofalna sezona u reziji nosonje, osobno ni ne gledam utakmicu pogledam samo na rezultatima. Ako ni nakon ove utakmice nosati ne ode iduce sezone ocekujte 0 trofeja jer ce se Real pojačati a nosati nije u stanju slozit sastav protiv jacih ekipa. 

 Sreća i Messi su osvojili ligu. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
FC Barcelona

Sad lijepo potjerati Valverdea i onog debila Bartomeu-a što ga je ostavio na klupi. Puka sreća što nismo primili barem 3-4 gola.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Tragikomedija. Sramota. Hvala na svemu Valverde ali sada napolje. Vrijeme je.

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...
kexzoR kaže...
Mbappé: "Ballon d'Or favorite? Messi. Despite the Champions League elimination, it does not change anything. He is the number one. He has shown he was the best player this year. This year will take us up to December but I'm not worried about him."

Covjek nam se nudi. Treba ga sto prije kupiti. Nezadovoljan je u P$G-u.

Ne vidim da nam se igdje nudi. Samo je rekao ono što je sasvim očito i ispao bi glup da je rekao išta drugo kad su ga pitali tko je najbolji na svijetu.

Iako je ta smiješna nagrada odavno izgubila svoj smisao, a pogotovo ova zadnja dodjela je to zacementirala.

 OČito ili ne , a što je Rakitić rekao o usporedbi Lea i Luke? Tako da je ovo u korist Lea i Barce, bez foliranja.

 

14 godina
offline
FC Barcelona

Kao što rekoh, oba stručnjaka potjerati treba.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Hvala igračine na još jednoj jadnoj noći!

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Kao što rekoh, oba stručnjaka potjerati treba.

 

Strasno, kao da gledam horor neki. Sto Valverde losije radi, to ovaj vise ga brani. 

Ne znam samo kako navijaci Barce sve to mirno primaju i sute, mjesto da im "zabrane"

ulazak na Camp Nou.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
danny_2 kaže...
x18x05x kaže...

Kao što rekoh, oba stručnjaka potjerati treba.

 

Strasno, kao da gledam horor neki. Sto Valverde losije radi, to ovaj vise ga brani. 

Ne znam samo kako navijaci Barce sve to mirno primaju i sute, mjesto da im "zabrane"

ulazak na Camp Nou.

 Meni je to totalno nejasno. Dva debakla u 15 dana i njima je to normalno.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Bio sam u svatovima i zbog toga nisam gledao utakmicu. Kako smo odigrali? Vidim da opet nismo igrali u najjacem mogucem sastavu iako je finale kupa.
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Iskreno se nadam da će japanska buba nakon što je prespavao donijeti ispravnu odluku i uručiti otkaz ovom Valverdeu jer je skandalozno da netko sjedi na klupi velikog kluba, a nema pojma o taktici i ne zna posložiti ekipu, a još je strašnije ne reagirati kada je očigledno da su neki igrači, ponajprije Busquets pa čak i Alba, totalno loši i van forme i kao takvi ne bi trebali biti u prvom sastavu. Ali da trener sam ne snosi svu odgovornost, dijelom su krivi i igrači a i loše se kupovalo i planiralo. Olako se riješiti Paca Alcacera, a dovesti u ekipu kevinog princa i još neke mediokritete je u najmanju ruku smiješno. Nikad nisam mislio da ću žaliti za Neymarom, ali s obzirom na stanje na tržištu i poslije ovakvog debakla u završnici, njegov povratak mi se više i ne čini tako loša ideja.

Najviše mi je žao Messija jer stvarno ne znam što taj čovjek više mora napraviti na terenu da bi dobio i 1% pomoći i doprinosa svojih suigrača. Imati u ekipi Messija i Ter Stegena (koji spašava 3 mrtva gola po utakmici, a vidjeli ste kako je bez njega) bi trebao biti zajamčen uspjeh, ali očito smo oštro demantirani. Jer lako je živjeti od Messijevih golova i očekivati da će on sve sam riješiti, jer s Messijem ste ipak 19 bodova ispred Reala, a kad ne bude Lea Messija, biti ćete 19 bodova iza Reala!

10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Bio sam u svatovima i zbog toga nisam gledao utakmicu. Kako smo odigrali? Vidim da opet nismo igrali u najjacem mogucem sastavu iako je finale kupa.

 Nisi propustio ništa novo, mrcvarenje i jalova igra, a protivnik složi dva napada po boku u maniri osrednjeg engleskog kluba i zabije dva gola, po udžbeniku. To je stvarno stanje ekipe. Ne moram ni spominjati da je rezultat još i dobar kako je moglo završiti. Da je umjesto Valverdea uz teren stajao kip drvene Marije, možda bi nam i Bog pomogao, a ovako je Ernesto svojim taktičkim zamislima opet pomogao protivniku.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Marcelino koji je trener Valencije za one koji ne znaju uvijek igra u 442 sastavu.

Tako je bilo od Villareala gdje je bio 4 godine i sada u drgoj godini u Valenciji istu formaciju gura.

 

Moraš biti retard svijetske klase da na takvu formaciju pošalješ prakitički 6 veznih igrača.

Messi igra na mjestu veznog , Coutinho također a Roberta necu komentirat.

 

Imaš Rakitica koji otkad je došao nije poslao asistenciju.Busqetsa van forme 3 godine a Arthur toplo-hladno igra.

 

Malcom kako god da je odigrao pravio je neke probleme.

A ovaj nosati kreten ga stavlja samo kad mu gori pod nogama.

Kako mi se gadi.

 

Uglavnom ovaj čovijek je antitalent za nogometmidiot svijetskih razmjera.

 

A više od njega mi se gadi Rakitic i Alba koji ga podržavaju jer znaju ako dodđe neki drugi trener da neće zaigrati dokad ne odu.

 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

https://telesport.telegram.hr/analize/valverdeov-konacni-poraz/

 

Sve je rečeno.

 

Sustav ne postoji , postoje samo flashbackovi starih Barcinih igrača koji poneki put izvedu nešto i tjt.

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pa mos se hebat i s clancima i analizama i svime.

Pojeli smo govno sta je Bartomeu na celu i dokle god je on tamo nista vezi nogometnih operacija se nece promijenit.

Dobivat cemo precijenjene igrace i strucni stozer bez iskustva u najboljim svjetskim klubovima...
6 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Šteta Milner što ga nisi dobro prebio. Messi malen u porazu,stoput viđeno.

https://www.index.hr/sport/clanak/milner-otkrio-kako-ga-je-messi-uvrijedio-nakon-debakla-protiv-liverpoola/2088499.aspx

 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ja ne znam koji kurac neki od vas tu rade sa svojim zivotom. Lik dode u temu o klubu kojeg ne voli i onda se tu izdrakava o igracu zato sto je bio ljut nakon sto je izgubio. Ti sigurno nikad nikom nisi mater opsovo iz frustracije...

Treba pocet banat sve te nepotrebne pokusaje provociranja.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Je li ovo slucaj Alex Grimaldo 2 ?

Službeno: Eibar je otkupio ugovor Marca Cucurelle za dva miliona eura. Inače, Marc je na kraju prošle sezone otišao na posudbu u tim sa Ipurue.

Cucurella je u Barcelonu stigao 2012. godine, a od 2016. do 2018. je nastupao za Barçu B, gdje je odigrao 48 utakmica. Barça ima mogućnost ponovno otkupiti ugovor lijevog bočnog igrača za četiri miliona eura.

Statistika Marca Cucurelle ove sezone u Eibaru:
- 33 nastupa,
- dva gola,
- dvije asistencije.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2019 14:39 (kexzoR).
6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
KingNothing kaže...

Ja ne znam koji kurac neki od vas tu rade sa svojim zivotom. Lik dode u temu o klubu kojeg ne voli i onda se tu izdrakava o igracu zato sto je bio ljut nakon sto je izgubio. Ti sigurno nikad nikom nisi mater opsovo iz frustracije...

Treba pocet banat sve te nepotrebne pokusaje provociranja.

 Oprosti ako sam te uvrijedio fanbojčiću bez kritičkog razmišljanja. Ne navijam ni za Liverpool ni Barcelonu ni Real. Messi je patuljak u porazu, dokazano stoput. Ako ne možeš stisnut ruku igraču kluba koji te nadigrao onda si jadan pa makar bio i jedan od najboljih igrača svih vremena.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2019 14:55 (Paolo Maldini).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Je li ovo slucaj Alex Grimaldo 2 ?

Službeno: Eibar je otkupio ugovor Marca Cucurelle za dva miliona eura. Inače, Marc je na kraju prošle sezone otišao na posudbu u tim sa Ipurue.

Cucurella je u Barcelonu stigao 2012. godine, a od 2016. do 2018. je nastupao za Barçu B, gdje je odigrao 48 utakmica. Barça ima mogućnost ponovno otkupiti ugovor lijevog bočnog igrača za četiri miliona eura.

Statistika Marca Cucurelle ove sezone u Eibaru:
- 33 nastupa,
- dva gola,
- dvije asistencije.

 Cucu u Eibaru igra kao krilo, a ne bek. Defenzivno je losiji od Roberta

 

Paolo Maldini kaže...
KingNothing kaže...

Ja ne znam koji kurac neki od vas tu rade sa svojim zivotom. Lik dode u temu o klubu kojeg ne voli i onda se tu izdrakava o igracu zato sto je bio ljut nakon sto je izgubio. Ti sigurno nikad nikom nisi mater opsovo iz frustracije...

Treba pocet banat sve te nepotrebne pokusaje provociranja.

 Oprosti ako sam te uvrijedio fanbojčiću bez kritičkog razmišljanja. Ne navijam ni za Liverpool ni Barcelonu ni Real. Messi je patuljak u porazu, dokazano stoput. Ako ne možeš stisnut ruku igraču kluba koji te nadigrao onda si jadan pa makar bio i jedan od najboljih igrača svih vremena.

 Bravo, nazvao si me fanbojčićem i sad sigurno šepuriš kao paun od ponosa zato sto si mi totalno spustio.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Ima tu istine.

 

Novi izbori su 2021 i do tada se treba pojaviti pravi kandidat.

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Paolo Maldini kaže...
KingNothing kaže...

Ja ne znam koji kurac neki od vas tu rade sa svojim zivotom. Lik dode u temu o klubu kojeg ne voli i onda se tu izdrakava o igracu zato sto je bio ljut nakon sto je izgubio. Ti sigurno nikad nikom nisi mater opsovo iz frustracije...

Treba pocet banat sve te nepotrebne pokusaje provociranja.

 Oprosti ako sam te uvrijedio fanbojčiću bez kritičkog razmišljanja. Ne navijam ni za Liverpool ni Barcelonu ni Real. Messi je patuljak u porazu, dokazano stoput. Ako ne možeš stisnut ruku igraču kluba koji te nadigrao onda si jadan pa makar bio i jedan od najboljih igrača svih vremena.

 Sva sreca pa eto Maradona olicenje sportskog duha

 

https://www.total-croatia-news.com/lifestyle/33126-domagoj-vida

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.5.2019 1:18 (Mitch).
13 godina
offline
FC Barcelona

Tražili ste, i dobili ste 

Pitanje je samo, koliko je “ON” bolji od bivšeg  ?!?! 

 

LINK; https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2088823

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...

Tražili ste, i dobili ste 

Pitanje je samo, koliko je “ON” bolji od bivšeg  ?!?! 

 

LINK; https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2088823

 Barci treba trener koji želi igrat nogomet. Ovo što Valverde radi je očaj. Tako, tko god da ga zamjeni ne može gore od ovog zbog kvaliteta ekipe.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
ATJLučko kaže...

Tražili ste, i dobili ste 

Pitanje je samo, koliko je “ON” bolji od bivšeg  ?!?! 

 

LINK; https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2088823

 Barci treba trener koji želi igrat nogomet. Ovo što Valverde radi je očaj. Tako, tko god da ga zamjeni ne može gore od ovog zbog kvaliteta ekipe.

A kojem to klubu ne treba kolega?!?! 

 

Uz Barcelonu se veže puno toga, ali i činjenica da “mora” dobro plaćati, ali opet se postavlja pitanje svih pitanja “hoće li i koliko biti dobar, odličan ili opet samo prosječan”?!?! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
x18x05x kaže...
ATJLučko kaže...

Tražili ste, i dobili ste 

Pitanje je samo, koliko je “ON” bolji od bivšeg  ?!?! 

 

LINK; https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2088823

 Barci treba trener koji želi igrat nogomet. Ovo što Valverde radi je očaj. Tako, tko god da ga zamjeni ne može gore od ovog zbog kvaliteta ekipe.

A kojem to klubu ne treba kolega?!?! 

 

Uz Barcelonu se veže puno toga, ali i činjenica da “mora” dobro plaćati, ali opet se postavlja pitanje svih pitanja “hoće li i koliko biti dobar, odličan ili opet samo prosječan”?!?! 

 Jasno, al Barci posebno treba takav trener zbog filozofije kluba, način igranja(prije Valverdea). Kao što rekoh, ne može gore od ovog.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
ATJLučko kaže...
x18x05x kaže...
ATJLučko kaže...

Tražili ste, i dobili ste 

Pitanje je samo, koliko je “ON” bolji od bivšeg  ?!?! 

 

LINK; https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2088823

 Barci treba trener koji želi igrat nogomet. Ovo što Valverde radi je očaj. Tako, tko god da ga zamjeni ne može gore od ovog zbog kvaliteta ekipe.

A kojem to klubu ne treba kolega?!?! 

 

Uz Barcelonu se veže puno toga, ali i činjenica da “mora” dobro plaćati, ali opet se postavlja pitanje svih pitanja “hoće li i koliko biti dobar, odličan ili opet samo prosječan”?!?! 

 Jasno, al Barci posebno treba takav trener zbog filozofije kluba, način igranja(prije Valverdea). Kao što rekoh, ne može gore od ovog.

Još JEDNA BITNA, ono što mi nikada neznamo, kako i s čime razmišljaju predsjednici klubova?! 

U kojem su oni svijetu, u kojim snovima, s kim i u kakvom talu ?!?! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Za Barcinog predsjednika znamo da voli pare tak da je sa njim sve moguće.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Slika sve govori koliko Barca nema igru i koliko ovisi o jednom igraču.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Slika sve govori koliko Barca nema igru i koliko ovisi o jednom igraču.

 Lose je prevedena ta slika  

 

https://twitter.com/utdarena/status/1132405268808110081?s=09

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Paolo Maldini kaže...

Ne navijam ni za Liverpool ni Barcelonu ni Real. Messi je patuljak u porazu, dokazano stoput. Ako ne možeš stisnut ruku igraču kluba koji te nadigrao onda si jadan pa makar bio i jedan od najboljih igrača svih vremena.

 

Uzmimo situaciju da je Messi jadan jer je mal u porazu i to sve, ali kakvi su ljudi koji to

idu odma isticati u temu Barcelona, s kojom veze nemaju.  I svaki put kad messi nakon poraza

nesto napravi, jer hej Milner je rekao ,a pravu vceziju sta je bilo i to ni ne znamo. 

Ali jos jednom upravo i da je to tak i sve 5, ali poanta ovog tvog posta je??


Doci na temu barca i pisati kako Messi kao covjek ima mana i kako je jadan i mal i slicno, kao da je

on jedini takav i kao da je nekog ubio, a messi zamjerio Milneru sto tuce, a ti jos napises steta sto ga Milner nije prebio, pa cini mi se

da si ti jadniji i od Messia, al stvarno. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.5.2019 21:48 (danny_2).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice