FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.712
|
čitano: 5.309.651
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Alba je avion,Dembele odlična partija...Coutinho što reći 18 utakmica i to ne cijelih dao je 9 golova...uz koju asistenciju...

 

Ode i Iniesta...Teško je bilo za gledati ali eto hvala velikoj ikoni na svemu.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Nadam se da će Cou biti dostojna zamjena za Maestra. Otišao Xavi, ode i Iniesta. Ostao je još samo Messi od njih. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Da slažem se.

 

Valverde zatražio prodaju Gomesa,Vidala, Paca i ostalih smetala da momci iz Barce B dobiju priliku.Konačno.

 

Nadam se kvalitetno odradenom roku ,da Umtiti ostane, i da se dovede CB,LB neki CM i Griezmann.

I onda napad na tripletu.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kao što možete vidjet Aleix Vidal je na svom Instagram profilu napisao na francuskom ‘C’est fini 🙏🏻‘ što znači ‘gotovo je.’

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

E da to ocu vidjeti od Dignea,Paca i Gomesa...

 

Bolje da takve propale investicije odu buduci da nam jedan od bajvecih talenata Puig odlazi...

This time next year we'll be millionaires
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Izgleda da ljeto pocinjemo sa 35 miliona od Rafinje, što je odličan početak :D

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Gomes je pokupio stvari iz svlacionice, biti ce da i on putuje.

Eye In The Sky
9 godina
offline
FC Barcelona

Ma nek se tera i Vidal i Digne i smeće Gomes i svi ostali otpadi, treba dovest zvučna imena

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Evo ako sad ona govna talijanska ne daju barem 25-30 miliona treba vratiti Rafinhu.Samo se nadam da neće slat igrače na pozjamicu nego da će ih prodat pa makar za 5 miliona.

This time next year we'll be millionaires
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ma sve je to super, samo sto zvucna imena imaju i zvucne place, treba tu tonu novaca. Mislim da je kostur ekipe dobar sto se tice barce za iduce dvije godine, ako uzmemo da je Griezman siguran, treba dovesti jednog dobrog obrambenog, zadnjeg veznog i to je to, ostalo popuniti mladim igracima sto iz barce B sto iz filijala.

Eye In The Sky
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nema Griezmanna na Atleticovoj reklami sigurno je da odlazi.Slična situacija ako i sa Neymarom.

 

Navodno se spominje i Thaigo da i mogao doci...To bi bilo odličan posao ali treba vidjeti hoće li se to moći sve napraviti.

This time next year we'll be millionaires
15 godina
online
FC Barcelona

Na Vidalu Gomesu i Pacu cemo izgubit 40 milja eura....ali rade bih izgubio te novce nego ih gledao iduce sezone

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Matrix777, nadam se da si večeras uživao u izvanrednoj predstavi C. Ronalda koji će sada sigurno osvojiti zlatnu loptu i Real Madrida.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Koji si ti lik... Već dugo nije takvog bilo u ove dvije teme, a konkurencija je velika.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Matrix777, nadam se da si večeras uživao u izvanrednoj predstavi C. Ronalda koji će sada sigurno osvojiti zlatnu loptu i Real Madrida.

 Uživao sam, zaslužena pobjeda Reala bez sudačkih repova. Pusa

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

lalalalalala lalalalalaaaaa alalallalalal alallalalalalalalaalalal laallalalalalla 13 lalalalalalalalalal alllaalalalallalala allalalalalaalalla 13 lalalalalallalala 13 lalalalalalalala...

Eye In The Sky
12 godina
offline
FC Barcelona

I onda meni Barca ispane u četvrtini, pa samlili bi ih. Realno jedino ih mi i možemo dobit 😉

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
i7 extreme kaže...

I onda meni Barca ispane u četvrtini, pa samlili bi ih. Realno jedino ih mi i možemo dobit 😉

 nije Real nikoga dobio skoro ove sezone. uglavnom su timovi sami sebe pobjedjivali ili su sudije odlucivale. tko da...ne stoji ti teza bas.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Čestitke Real-u. Kako god, ljudi su opet osvojili. Ekipe iz La Lige uništavaju LP i EL.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
i7 extreme kaže...

I onda meni Barca ispane u četvrtini, pa samlili bi ih. Realno jedino ih mi i možemo dobit 😉

 nije Real nikoga dobio skoro ove sezone. uglavnom su timovi sami sebe pobjedjivali ili su sudije odlucivale. tko da...ne stoji ti teza bas.

 A istina da, mogli smo glatko uzet naslov..

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

lalalalalala lalalalalaaaaa alalallalalal alallalalalalalalaalalal laallalalalalla 13 lalalalalalalalalal alllaalalalallalala allalalalalaalalla 13 lalalalalallalala 13 lalalalalalalala...

 Kolko dosadan i prazan zivot moras imat da dolazis u temu protivnickog kluba da se pohvalis kako je tvoj osvojio nesto? Zamisli da Barcini navijaci dolaze masovno u Realovu temu kako stalno osvajaju La Ligu i kup i ona 2 tripleta.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.5.2018 10:32 (KingNothing).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ovaj Real je lošija ekipa čak i od onog Chelsea iz 2012...Jednostavno kombinacija sreće,ludosti i inpiracije pojedinaca kad je najpotrebnije...I neviđene greke Kariusa,Rafinhe i onog Ulreicha plus teške lrađe sudaca i dobiješ naslov...

 

 

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
FC Barcelona

Najbolje mi je ovo mi naši kupit ćemo Griezmana pa koda su Hrvatski klubovi puca mi onda stvar za Real i Barcu. A pojedinci koda su to naši klubovi jeba vas jedni i drugi.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Tko se ocekuje ovoga ljeta u Barci?
Sta kazu pticice...
15 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Tko se ocekuje ovoga ljeta u Barci?
Sta kazu pticice...
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Treba pratit Dinama i Hajduka ipak je to nogomet u kojem se ima sta vidjet

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Ovaj Real je lošija ekipa čak i od onog Chelsea iz 2012...Jednostavno kombinacija sreće,ludosti i inpiracije pojedinaca kad je najpotrebnije...I neviđene greke Kariusa,Rafinhe i onog Ulreicha plus teške lrađe sudaca i dobiješ naslov...

 

 

 Ja bi reko da je samo Chelsea losiji od njih. Nikad ovako losa igra nije osvajala LP, a oni to nekom crnom magijom 3 puta za redom naprave. Pepova Barca i Juppov Bayern bi trcali krugove oko ovog Reala

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.5.2018 20:59 (KingNothing).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Mala usporedba ove četorice...Izgleda da je Aspas doktor nogomet za sve ove...Da bar imamo jednog ovakvog na klupi a ne Paca.

 

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

vidim da tuchel tjera kurzawu iz psg-a, mislim da je on puno bolji igrac od dignea.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
KingNothing kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Ovaj Real je lošija ekipa čak i od onog Chelsea iz 2012...Jednostavno kombinacija sreće,ludosti i inpiracije pojedinaca kad je najpotrebnije...I neviđene greke Kariusa,Rafinhe i onog Ulreicha plus teške lrađe sudaca i dobiješ naslov...

 

 

 Ja bi reko da je samo Chelsea losiji od njih. Nikad ovako losa igra nije osvajala LP, a oni to nekom crnom magijom 3 puta za redom naprave. Pepova Barca i Juppov Bayern bi trcali krugove oko ovog Reala

 To je savim normalno kad se u sezoni fokusiras samo na 7 utakmica nokaut faze lige prvaka. Citi Barcelona Bajern zele idu uvijek na sva tri fronta. Real je doslovno pobjegao iz spanije jer ne moze da se nosi sa Atletikom i Barcelonom. Trazili su gdje mogu uzet neki trofej i na to takmicenje se skroz fokusirali.  

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice