FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.314.348
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Izgleda da dolazi Rabiot.

I najvjerovatnije Willian kojeg ne bi volio vidjeti nimalo u Barci.

 

Moguce da i kupe De Jonga a da ostane u Ajaxu ba posudbi.

 

Vidal ide u Sevillu ili Villareal a Digne i Mina bi mogli u Englesku.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Bzvz, Rabiot ionako neće igrati previše, a Willian je iako odličan ipak dosta star. Ja i dalje gajim nadu da će doći neko ala Hazard/Eriksen, dok će s druge strane riješiti se Gomesa/Paca/Dignea/Vidala/Mine. Obrana više manje je sređena, veza isto tako, treba nam pod hitno još jedno krilo ili devetka.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Rabiot dolazi kao zamjena za Paulinha.Igrač koji je fizički moćan i koji zna igrati.Bio je u timu sezone prošle godine francuske lige.

 

Opet mislim da neće biti starter.Imamo sada i Arthura koji bi mogao donijeti ono što je Xavi radio a to je mirnoća.

Rakitić,Busqets,Arthur,Rabiot,Coutiho i Denis.Mislim da je to dobro pokriveno iako jedan igrač tipa Eriksen ne bi bio viška.

 

Više me brine Suarez koji nema konkurenciju.Dembele,Messi,Suarez,Paco i vjerovatno Willian.Mislim da ce tako biti.

 

Obrana sa stoperima je odlična.Desni bek također.Još kad bi prodali Dignea i doveli neku mladu nadu bilo bi odlično.

This time next year we'll be millionaires
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Treba Barci jedan napadac top klase ako misli gonjati LP iduce godine, ali koga dovesti?

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ni nema nekih top napadaca....osim ako Dembele ne proigra.

Mbappe nece nigdje, Kane je po meni precijenjen, Aguero je star...Griezmann nista, Cavani i Jesus nekonstantni..
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Tko god da dođe volio bih da se Barca vrati u 4-3-3 sustav, to je njihov DNK i tu smo igrali najbolji i najljepši nogomet, onaj 4-4-2 sa Suarezom koji se izvlačio na krilo je funkcionirao donekle do pred kraja sezone kad su prsnuli i znamo kako je to sve završilo. Obrana je bila dobra veći dio sezone, ove bi trebala biti još bolja, sredina je isto lijepo popunjena plus Roberto koji bi trebao malo češće igrati, a davati priliku Semedu na beku.

 

Dakle jedino bih još u napadu volio vidjeti neko krilo/špicu i eventualno još bek ili golman ako se prodaju Digne i Cillessen.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Ni nema nekih top napadaca....osim ako Dembele ne proigra.

Mbappe nece nigdje, Kane je po meni precijenjen, Aguero je star...Griezmann nista, Cavani i Jesus nekonstantni..

 Firmino bi se možda uklopio, ali odnosi s Liverpoolom nisu baš sjajni.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sinoć sam odvrtio sve vijesti/najave za transfere u Barci, s obzirom da nisam bio upucen zadnjih dana...

Transfer Paulinha navodno je težak 100mil € kada se zbroji porez. Barca dobiva 50mil €, znaci 10mil € je u plusu od proslogodisnje kupovine. Zesce pranje novca, iako mislim da Paulinho nije toliko los igrac, nije za prvih 11 Barce, ali dobar 'joker' s klupe. 

Ono kaj me naviše muči je transfer Serria. Prvo ga je Barca zamalo dovela na zimu i onda on navodno sada prelazi u Fulham za 30mil €?! S time...da je navodno odbio Chelsea prvo pa se odlučio za ove koji se vracaju i 1. ligu. Da Barca nije mogla njega dovest sada na ljeto? A ako odigra sezonu u Fulhamu na top razini, sljedece godine ce Fulham traziti bar 70mil |...

Pjanic se navodi kao 90% siguran dolazak u Barcu, dok sam naletio na potvrdu da Kante gotovo sigurno dolazi u Barcu, da u ponedjeljak nakon svjetskog dolazi u Barcu potpisati (u drugome smjeru ide Gomes). Ovo bi bilo cudesno pojacanje. No, znaci li to da bi veza u Barci izgledala Kante - Busquets - Rakitic? Nekako mi ne izgleda sigurno da sva tri ova igraca igraju zajedno, mozda Rakitic otpada?

Rješenje u napadu i dalje se ne rješava. Znaci treba imati osigurača da kada Suarezu nejde da se ubaci netko tko može zabiti. Najbolji takav igrač kojeg je Barca imala još uvijek je Pedro, a danas to može bit jedino igrač 30+...

Sa druge strane Hazard u Real za 170mil €, a navodno nikad nije htio u Barcu vec mu je san Real..

Barca se previse nakupovala unatrag dvije godine, a ne koristi igrace na pravi nacin. Semedo sigurno mora igrat prvih 11. Lenglet, ako je toliko dobar neka bude u prvih 11 ispred Pique-a




artuditu
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Za Pjanica se ne pise nista odavno odkad su postavili cijenu od 80 miliona eura.

 

Sumnjam da ce Kante doci ali bi volio.Ako dode Ne bi volio da Busqets Rakitic i Kante igraju skupa.Izbacio bi Rakitića ili Busqetsa i ubacio Coutinha.

 

I ja se nadam da ce dovesti zamjenu za Suareza ali ove godine nista od toga.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

kakav kante, što će nam još jedan igrač koji ne zna razigravat

 

na stranu toga što je klasa ali on nam NE TREBA

 

15 godina
offline
FC Barcelona

Thomas Meunier mi je najvece otkrice WC

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kante eventualno kao zamjena Busquetsu, to je praktički isti tip igrača
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Ni nema nekih top napadaca....osim ako Dembele ne proigra.

Mbappe nece nigdje, Kane je po meni precijenjen, Aguero je star...Griezmann nista, Cavani i Jesus nekonstantni..

 hazard

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hazard je jednom nogom u Realu vec...sigurno odlaskom Ronalda ide tamo.

Barca nece bit voljna platit bilo sto vise od 80-100, a Real oce.

Dembele bolje da proigra...ako nista barem ga na silu gurat prvi dio sezone pa da se proda na temelju odigranih tekmi
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Jesu ovi normalni?
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
S tim otkazom je unisten klub...vjerojatno vise nikad necemo gledat igru na posjed...nego kao Francuzi prije 2 dana igrat pi.ckast antinogomet na rezultat
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
S tim otkazom je unisten klub...vjerojatno vise nikad necemo gledat igru na posjed...nego kao Francuzi prije 2 dana igrat pi.ckast antinogomet na rezultat

Zna li se razlog takvom potezu ?! 

Pa ako je netko 40 godina dio kluba, pa to je netko statusa legende!!!! 

ATJ Lučko
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kako juventus i liverpool užurbano i stihijski rade na pojačanjima, Barca tek Lengleta i Arthura dovela, nije da su nam igrači u cvijetu mladosti, rijetko viđena nesposobnost
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Pa nama treba dva-tri igrača a dva su tu. Vi bi pola momčadi kupili a već ima ekipa koja je osvojila duplu krunu.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nije stvar broja igrača nego kvaliteta istih. Neću ništa pričati o Lengletu i Arthuru jer ih tek treba vidjeti, ali zna se gdje je Barca trenutno slaba i svi bi mi voljeli da se dovedu igrači koji će biti pojačanja u pravom smislu te riječi. To su igrači tipa Hazard,Kante, bubam Kane,Mbappe itd. 

 

Uz ove dovedene treba nam još najmanje jedan napadač kao zamjena/konkurencija Suarezu, te eventualno jedan krilni igrač osim u slučaju ako će Valverde forsirati Coutinha na krilu. Isto tako ovisi i o prodaji, lijevi bek/golman.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Svi pricaju o dovodjenju igraca, ono sto mene brine je visak igraca tipa Rafinhe, Vidala, Gomesa, Dignea. Jos sa dolaskom par igraca iz Barce B, msm da imamo prevelik roster igraca i da previse novca ide na plate igraca koji ne igraju, a cije cifre apsolutno nisu male. Kada bi se rijesili viska tih igraca vjerovatno bi to stvorilo i sansu za dovodnjenje novih igraca. 

Ima li iko nekih pouzdanih vijesti o odlasku igraca, jer mi se ne da ponovno jednu sezonu zivcirat o tome kako je Gomes odigrao lose, a Vidal upropastio 5 dobrih akcija.

MES QUE UN CLUB
15 godina
offline
FC Barcelona

Liverpool po meni ima najbolju ekipu ove sezone.

 

Naby Keita, Sadio Mane, Mo Salah i Firmino mogu utrpat 100 golova s pola snage...

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
CoLLo kaže...

Svi pricaju o dovodjenju igraca, ono sto mene brine je visak igraca tipa Rafinhe, Vidala, Gomesa, Dignea. Jos sa dolaskom par igraca iz Barce B, msm da imamo prevelik roster igraca i da previse novca ide na plate igraca koji ne igraju, a cije cifre apsolutno nisu male. Kada bi se rijesili viska tih igraca vjerovatno bi to stvorilo i sansu za dovodnjenje novih igraca. 

Ima li iko nekih pouzdanih vijesti o odlasku igraca, jer mi se ne da ponovno jednu sezonu zivcirat o tome kako je Gomes odigrao lose, a Vidal upropastio 5 dobrih akcija.

 to ja govorim cijelo vrijeme, prvo se treba rijesiti tih uhljeba i tek onda kupovati igrace. npr. pazite ovo, da nismo godinama trosili novac na gomesa(40mil eura), paca (35mil eura), ardu(40mil eura), mathieua(20 mil eura), to je ukupno 135mil eura. Tim novcem se mogao dovesti igrac kao sto je Hazard, što znači da bi vjerojatno u tom razdoblju osvojili barem jednu ligu prvaka (s Hazardom sigurno ne bi izgubili od Rome). Loša transfer politika nas je zakopala u duboka govna. Žalosno je što naša uprava ne zna pregovarati, dajem ruku u vatru da Juventusova uprava ne bi dala vise od 70 mil eura za Dembelea, onoliko koliko smo mi dali za njega je previse. Platili smo 50 mil više nego što je realna vrijednost igraca, 50 JEBENIH MILIJUNA. (da ne bude zabune, Dembele je pokazao da zna igrati nogomet i da ce vjerojatno postati vrhunski igrac). Nakon svih ovih godina meni i dalje nije jasan transfer Douglasa, zasto je on dosao u klub? Kakvi su to skauti koji su doveli igraca koji se nije uspio nametnuti ni u Benfici? Kakav je to skauting u najvećem klubu na svijetu koji se svake sezone bori za sve moguće trofeje?

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.7.2018 18:31 (kexzoR).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
 Žalosno je što naša uprava ne zna pregovarati, dajem ruku u vatru da Juventusova uprava ne bi dala vise od 70 mil eura za Dembelea, onoliko koliko smo mi dali za njega je previse. 

 kakvo crno pregovaranje,nitko ne zeli pojacati barcu,znali su da barca ima para i da su ocajnicki trebali igraca na toj poziciji,ako ti dortmund/liverpool/tko god kaze il ces dat 150 milja il ga neces dobit sta ti imas pregovarat

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.7.2018 20:36 (Logigamer).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Logigamer kaže...
kexzoR kaže...
 Žalosno je što naša uprava ne zna pregovarati, dajem ruku u vatru da Juventusova uprava ne bi dala vise od 70 mil eura za Dembelea, onoliko koliko smo mi dali za njega je previse. 

 kakvo crno pregovaranje,nitko ne zeli pojacati barcu,znali su da barca ima para i da su ocajnicki trebali igraca na toj poziciji,ako ti dortmund/liverpool/tko god kaze il ces dat 150 milja il ga neces dobit sta ti imas pregovarat

 juventus isto ima para pa su dybalu dobili za 35mil, cana besplatno, douglasa costu isto za 30,40mil, cancela za 35mil... usporedi koga smo mi doveli za 30,40 mil eura, a koga juventus. U juventusu ti igraci igraju prvi sastav, a nasi su toliko losi da ih nitko sada ne zeli kupiti. Roma je isto dosta zaradila od prodaje salaha/rudigera/alissona pa opet nisu platili malog kluiverta 40mil eura, nego 15, nisu za corica dali 20 mil nego 7 itd. Ljudi jednostavno znaju posao, Monchi je bog i to je to. Nije problem samo u kupovini igraca, problem je i u prodaji, Rafinha je odigrao solidno u Interu, citao sam da ga ljudi hvale, kako je moguce da ga ne mogu prodati za 30mil eura? Ne mogu ga prodati jer svi znaju da u Barceloni rade debili koji ce ga pustiti ispod cjene kao što su i Grimalda prodali za milijun eura xD 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.7.2018 20:58 (kexzoR).
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/gotovo-malkom-je-jedanaesto-pojacanje-rome-ode-vucica-na-preko-115-000-000-evra/301275

 

Bravo Monchi!!!! Cudoviste od igraca i FM wonderkid Malcom, koji se dokazao u Bordeauxu dolazi u Romu za samo 35mil eura!

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.7.2018 11:47 (kexzoR).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Kakav igrac, majko moja... Spoj robbena i coutinha. Ima samo 21 godinu.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Kakav igrac, majko moja... Spoj robbena i coutinha. Ima samo 21 godinu.
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Italijani ce ove godine imati 4 ozbiljna kluba u LP kako sada stvari stoje. Imperija uzvraca udarac, polako, ali sigurno. Gledao sam malo prosle godine SerrieA i mogu vam reci da se tamo igra odlican nogomet. To nam svima treba!!!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Pocelo je...Za 7 dana ces reci kako si dugogodislji navijac Juventusa  

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice