FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.289.985
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nadam se da ce Munir zabiti 2-3 komada i vratiti barcu u utakmicu. Messi je procitana knjiga nazalost, trebalo ga prodati na ljeto, vidjelo se na SP da je on odigrao svoje.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
8 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Evo ga 1-2 još 20tak minuta do kraja može bit to ok do kraja sad će bit zanimljivo.

Napad je najbolja obrana :)
8 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

ahhahaha 1-3 

Napad je najbolja obrana :)
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Seki001 kaže...

Evo ga 1-2 još 20tak minuta do kraja može bit to ok do kraja sad će bit zanimljivo.

 Ok je, ne moze vec tako. HAHHAHAHAHAHAHAHA

 

Samo mene slusajete ja vam kazem Messi je procitana knjiga. To je to. VALVERDE ODLAZI!!!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Milina je danas gledati ovaj Betis.

Pojačanja sa klupe ili bolje reći igrači manje. Vidal i Munir, 

All truly great thoughts are conceived by walking.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 17:48 (x18x05x).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...
Seki001 kaže...

Evo ga 1-2 još 20tak minuta do kraja može bit to ok do kraja sad će bit zanimljivo.

 Ok je, ne moze vec tako. HAHHAHAHAHAHAHAHA

 

Samo mene slusajete ja vam kazem Messi je procitana knjiga. To je to. VALVERDE ODLAZI!!!

 Messi pročitana knjiga dečko od svoje 19 godine zabija 50+ golova svake sezone a sada ima 31 godinu i uz pauzu od 6 utakmica jedan od najboljih strjelaca la lige i prvi strjelac lige prvaka ove sezone, vjerovatno imaš 18 godina ili si blago retardiran pa pišeš ovakve nebuloze. 

8 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ufff Rakitiću crveni 10tak minuta prije kraja i 2-4 u roku minut nakon toga. Bravo Betis pobjeda glatka i čista ko kristalna suza!

Napad je najbolja obrana :)
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
4 komada na Camp Nou-u, ovoliko nas ni Bayern nije nabio kad smo popili seven-up...
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Dobijes jedanaesterac iako je prekrsaj van 16 metara, das gol iz ocitog zaledja i izgubis kuci od Betisa. Eto to je Valverde i ova njegova barca.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Roberto i Pique su dva debila.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Sad nas još sramote. Nadam se da "stručnjak" vidi gdje griješi.

All truly great thoughts are conceived by walking.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kexzor, nije Roberto kriv što ga godinama već nastoje prekomandirat na desnog beka, trebao se zauzet za sebe i izborit za svoju poziciju pa čak i pod uvjetom odlaska iz Barce, a oni neka nađu dostojnu zamjenu Semedu... proklet bio valverde
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ocekivao sam vise od Munira.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Ocekivao sam vise od Munira.

 I ja od Reala u Clasicu.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Izvanredna reakcija ekipe. Munir vrhunski odigro. Svaka mu cast. Malo je falilo. Zadovoljan sam. Ovakve utakmice se desavaju. Bitno je da je ekipa dobro reagovala. Izmjene su odlicno odradile svoje minute. Bice jos poraza. To je normalna stvar u fudbalu.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona

LOL

 

EDIT: Nisam dosad bio siguran dal vas ovaj Barcelonista trola tu u temi ili je ozbiljan, ali nakon ovog komentara mi je sve jasno.

 

Najfascinantnije u svemu je što je Barca primila samo 4, a uspjela zabiti 3 gola. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 18:23 (Hexfire).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Nadam se da Roberto vise nikad nece igrati desnog beka.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Hmm, primamo strasno puno golova ove sezone, a primali bi ih puno, puno vise da ter stegen nije u formi. Mora se nesto pod hitno promijeniti.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 18:31 (kexzoR).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...

LOL

 

EDIT: Nisam dosad bio siguran dal vas ovaj Barcelonista trola tu u temi ili je ozbiljan, ali nakon ovog komentara mi je sve jasno.

 

Najfascinantnije u svemu je što je Barca primila samo 4, a uspjela zabiti 3 gola. 

 5-1 🤣🤣🤣🤣🤣

10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mislim da nema potrebe izdvajati pojedince kad su podbacili kao ekipa. Tako je to kad izađu na teren preko one stvari, bez motivacije, već smo to viđali ranije btw i protiv Vallecana su trebali i mogli izgubiti. Protivnik je jak oniliko koliko mu dopustiš igru, a kad Barci Rayo Vallecano, Leganes i Betis krenu držati lekcije, proigravaju i prolaze obranu kao od šale, onda je to očito zvono za uzbunu.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Dante05 kaže...

Mislim da nema potrebe izdvajati pojedince kad su podbacili kao ekipa. Tako je to kad izađu na teren preko one stvari, bez motivacije, već smo to viđali ranije btw i protiv Vallecana su trebali i mogli izgubiti. Protivnik je jak oniliko koliko mu dopustiš igru, a kad Barci Rayo Vallecano, Leganes i Betis krenu držati lekcije, proigravaju i prolaze obranu kao od šale, onda je to očito zvono za uzbunu.

 Da. Zaista potcijenjuju "manje" ekipe. Vrlo cesto. To se vrlo lako moze vidjeti po igri protiv jacih i po igri nakon sto prime gol ili 2 kao veceras. Zato sam siguran da ce dobit slijedecu protiv Atl. MADRIDA. 

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Malo statistike: 

Guardiola - prvih 50 meceva u Barci: 37 wins; 8 draws; 5 defeats (133 goals scored; 42 goals allowed)

 

Valverde:  

35 pobjeda,
12 remija,
3 poraza.

 

Ne smatram statistiku nesto relevantnom u fudbalu al ovo sam napisao vise zbog mitova u koje neki vjeruju kako je prije Valverdea sve bilo divno krasno.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
Dante05 kaže...

Mislim da nema potrebe izdvajati pojedince kad su podbacili kao ekipa. Tako je to kad izađu na teren preko one stvari, bez motivacije, već smo to viđali ranije btw i protiv Vallecana su trebali i mogli izgubiti. Protivnik je jak oniliko koliko mu dopustiš igru, a kad Barci Rayo Vallecano, Leganes i Betis krenu držati lekcije, proigravaju i prolaze obranu kao od šale, onda je to očito zvono za uzbunu.

 Da. Zaista podcjenjuju "manje" ekipe. Vrlo cesto. To se vrlo lako moze vidjeti po igri protiv jacih i po igri nakon sto prime gol ili 2 kao veceras. Zato sam siguran da ce dobit slijedecu protiv Atl. MADRIDA. 

 

All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Malo statistike: 

Guardiola - prvih 50 meceva u Barci: 37 wins; 8 draws; 5 defeats (133 goals scored; 42 goals allowed)

 

Valverde:  

35 pobjeda,
12 remija,
3 poraza.

 

Ne smatram statistiku nesto relevantnom u fudbalu al ovo sam napisao vise zbog mitova u koje neki vjeruju kako je prije Valverdea sve bilo divno krasno.

 Baš bajna statistika. Usporedba Guardiole koji je od nule slagao ekipu sa igračima iz barcine škole i Valverdea koji je dobio gotovu ekipu + stvarno brutalna pojačanja na ljeto.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...
Barcelonista kaže...

Malo statistike: 

Guardiola - prvih 50 meceva u Barci: 37 wins; 8 draws; 5 defeats (133 goals scored; 42 goals allowed)

 

Valverde:  

35 pobjeda,
12 remija,
3 poraza.

 

Ne smatram statistiku nesto relevantnom u fudbalu al ovo sam napisao vise zbog mitova u koje neki vjeruju kako je prije Valverdea sve bilo divno krasno.

 Baš bajna statistika. Usporedba Guardiole koji je od nule slagao ekipu sa igračima iz barcine škole i Valverdea koji je dobio gotovu ekipu + stvarno brutalna pojačanja na ljeto.

 Prijevod za njega. Guardiola je dobio fiću od ekipe i napravio ferrari.

Valverde je dobio ferrari i ne uspjeva ništa.

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Barcelonista kaže...
Dante05 kaže...

Mislim da nema potrebe izdvajati pojedince kad su podbacili kao ekipa. Tako je to kad izađu na teren preko one stvari, bez motivacije, već smo to viđali ranije btw i protiv Vallecana su trebali i mogli izgubiti. Protivnik je jak oniliko koliko mu dopustiš igru, a kad Barci Rayo Vallecano, Leganes i Betis krenu držati lekcije, proigravaju i prolaze obranu kao od šale, onda je to očito zvono za uzbunu.

 Da. Zaista podcjenjuju "manje" ekipe. Vrlo cesto. To se vrlo lako moze vidjeti po igri protiv jacih i po igri nakon sto prime gol ili 2 kao veceras. Zato sam siguran da ce dobit slijedecu protiv Atl. MADRIDA. 

 

 E dijete drago... 

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Hexfire kaže...
Barcelonista kaže...

Malo statistike: 

Guardiola - prvih 50 meceva u Barci: 37 wins; 8 draws; 5 defeats (133 goals scored; 42 goals allowed)

 

Valverde:  

35 pobjeda,
12 remija,
3 poraza.

 

Ne smatram statistiku nesto relevantnom u fudbalu al ovo sam napisao vise zbog mitova u koje neki vjeruju kako je prije Valverdea sve bilo divno krasno.

 Baš bajna statistika. Usporedba Guardiole koji je od nule slagao ekipu sa igračima iz barcine škole i Valverdea koji je dobio gotovu ekipu + stvarno brutalna pojačanja na ljeto.

 Prijevod za njega. Guardiola je dobio fiću od ekipe i napravio ferrari.

Valverde je dobio ferrari i ne uspjeva ništa.

 Citati sa razumijevanjem dijete. Osnovna skola. 

Ooo boze. Zar da odgovaram na ovakav komentar. Ima li smisla...

Nema. Samo cu vam preporuciti da se sjetite komentara poslije super kupa i poraza od Reala pred pocetak prosle sezone.

 

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kakvo čitanje s razumijevanjem kad nisi napisao što tom statistikom želiš reći. Vjerojatno jer ni ne znaš.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

A je ti obrana, djete drago i nemaš osnovnu školu. Pročitaj šta pišeš. Meni je sad misija tebe provocirati i trolati. Pod cijenu crvenog kartona.

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...
Kakvo čitanje s razumijevanjem kad nisi napisao što tom statistikom želiš reći. Vjerojatno jer ni ne znaš.

 A kako si ti onda znao sta zelim reci ako nisam napiso?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice