FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.312.109
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Zbog cega je Malcom dosao ako ne moze igrat 20 min protiv betisa di vodimo 0 3 smjesno

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kakva predstava G.O.A.T-a ovo je melema oci.

 

Daj taj United da ga Messi provuce kroz sake , idemo ove godine po sve trofeje.

Ovo 2009,2015 i sad 2019 za novu tripletu.

 

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ova Messijeva partija nije nista u usporedbi s Lukitinim predasistencijama.
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kao velikom fanu Messija tesko mi je gledati da takva velicina ima jednako Zlatnih lopti kao i Ronaldo. Steta sto je bio onako los protiv Rome i na Svjetskom prvenstvu jer bi inace sigurno osvojio.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

to kako je Messi veceras poslije utakmice nahvalio Valverdea... ni ja nikad nisam bio tako odusevljen trenerovim pristupom.

 

Valverde i Messi - savrsena kombinacija. Kamo srece da su ga odmah poslije odlaska Guardiole angazovali.

10 godina
offline
FC Barcelona

vjv najzanimljivija utakmica sezone, samo napad napad i napad

 

messi je bog!

15 godina
online
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Sad je sigurno sramota sve one koji su glasali za Modrića. Pored ovog čovjeka svi drugi su stepenicu ispod.

 Danas je 17.3.2019.

 

Glasanje za Modrica je bilo do 11. mj. 2018.

 

Koliko god ja volio Messija, ovako nije igrao na SP niti za Barcu protiv Rome i to je cinjenica.

 

 

Nagrada ide iz sezonu u sezonu, ne za zivotno djelo. Uostalom, prave fanove Messija i nogometa nije ni briga za ovu nagradu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2019 1:14 (Mitch).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
x18x05x kaže...

Sad je sigurno sramota sve one koji su glasali za Modrića. Pored ovog čovjeka svi drugi su stepenicu ispod.

 Danas je 17.3.2019.

 

Glasanje za Modrica je bilo do 11. mj. 2018.

 

Koliko god ja volio Messija, ovako nije igrao na SP niti za Barcu protiv Rome i to je cinjenica.

 

 

Nagrada ide iz sezonu u sezonu, ne za zivotno djelo. Uostalom, prave fanove Messija i nogometa nije ni briga za ovu nagradu.

 Odigras 50 utakmica u sezoni. U 45 utakmica budes najbolji na terenu. Budes PRVI u svim mogucim statistickim kategorijama. I onda ti neki "strucnjaci" prigovaraju sto nisi bio najbolji u svim utakmicama, a u isto vrijeme hvale velebitskog skocimisa koji nije odigrao postenu utakmicu zadnjih 7,8 mjeseci. Smijesno. 

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

 Danas je 17.3.2019.

 

Glasanje za Modrica je bilo do 11. mj. 2018.

 

Koliko god ja volio Messija, ovako nije igrao na SP niti za Barcu protiv Rome i to je cinjenica.

 

 

Nagrada ide iz sezonu u sezonu, ne za zivotno djelo. Uostalom, prave fanove Messija i nogometa nije ni briga za ovu nagradu.

Amen. Kladim se da bi Messi sve zlatne lopte dao samo da je osvojio SP s Argentinom ili za bar još dvije Lige prvaka. 

Ovaj zadnji gol prava majstorija, osjećaj kakav on ima kod udarca je rijetko viđen.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Sad je sigurno sramota sve one koji su glasali za Modrića. Pored ovog čovjeka svi drugi su stepenicu ispod.

 Tek sad....pa Messi im se sere na "znanje" od dana te povjesne prevare!?

 

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Bas me zanima sta bi bilo da je Messi Hrvat, a velebitski parcov Argeninac. Bi li kockoglavi hrvati i dalje tvrdili da je parcov najbolji?
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Bas me zanima sta bi bilo da je Messi Hrvat, a velebitski parcov Argeninac. Bi li kockoglavi hrvati i dalje tvrdili da je parcov najbolji?

 Samo su kockoglavi Hrvati glasali za sve nagrade koje je dobio Modric. Ako ove godine Messi ne ovoji LP nek si stavi veliko L na celo, svaka njemu cast, ali kada bi trebao da bude na vrhuncu, sa ekipom koja nije nista losija od Reala(zapravo ima bolje suigrace), Real uzme 4 LP. Ako je stvarno tako dobar kao sto neki ovdje misle to ne bi bilo moguce.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...
kexzoR kaže...
Bas me zanima sta bi bilo da je Messi Hrvat, a velebitski parcov Argeninac. Bi li kockoglavi hrvati i dalje tvrdili da je parcov najbolji?

 Samo su kockoglavi Hrvati glasali za sve nagrade koje je dobio Modric. Ako ove godine Messi ne ovoji LP nek si stavi veliko L na celo, svaka njemu cast, ali kada bi trebao da bude na vrhuncu, sa ekipom koja nije nista losija od Reala(zapravo ima bolje suigrace), Real uzme 4 LP. Ako je stvarno tako dobar kao sto neki ovdje misle to ne bi bilo moguce.

 Messi je izumio nogomet opet.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Evil Access kaže...
kexzoR kaže...
Bas me zanima sta bi bilo da je Messi Hrvat, a velebitski parcov Argeninac. Bi li kockoglavi hrvati i dalje tvrdili da je parcov najbolji?

 Samo su kockoglavi Hrvati glasali za sve nagrade koje je dobio Modric. Ako ove godine Messi ne ovoji LP nek si stavi veliko L na celo, svaka njemu cast, ali kada bi trebao da bude na vrhuncu, sa ekipom koja nije nista losija od Reala(zapravo ima bolje suigrace), Real uzme 4 LP. Ako je stvarno tako dobar kao sto neki ovdje misle to ne bi bilo moguce.

 Messi je izumio nogomet opet.

Sve 5, osim Renaulta 4 

 

U Španjolskom prvenstvu gdje ima dulju duljinu utakmica, kupovima gdje protivnici useru u gaće i prije nego su izašli na teren, umijeće dođe do izražaja! 

Ali, u zadnjih koliko godina je igrao finale Lige Prvaka, koliko je puta osvojio u zadnjih 10 godina ?! 

Koliko je u zadnjih 5 Svjetskih Prvenstava makar igrao finala ?!?! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
FC Barcelona

Opet se fatate za slamke. To uvijek radite kad Lord iznova pokazuje tko je najbolji ikad.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

navijac barcelone (a po meni i svi drugi) koji pristane na raspravu Messi vs. Ronaldo automatski sebe diskvalificira.

 

 O tome se ne moze raspravljati, to je potpuno jasno. Kao sto nema rasprave o tome jel Hitler bio zlocinac il mirotvorac... stvari su potpuno i apsolutno jasne

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2019 11:12 (Barcelonista).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

A sigurno da ti se nece dati ako odigras 2 utakmice lose.

 

Modriceva ZL je velika prevara i to je cinjenica.Sigurno da nije bio najbolji igrac na svijetu , dobio je samo zbog trofeja.

A ZL treba biti individualna nagrada a ne kolektivna.

 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

A sigurno da ti se nece dati ako odigras 2 utakmice lose.

 

Modriceva ZL je velika prevara i to je cinjenica.Sigurno da nije bio najbolji igrac na svijetu , dobio je samo zbog trofeja.

 A ZL treba biti individualna nagrada a ne kolektivna.

 

Otkada Messi igra individualno “sam” protiv svih  

 

Da se razumijemo, ne osporavan njegove kvalitete, ali jedan igrač SAM nije u stanju pobijediti! 

ATJ Lučko
9 godina
offline
FC Barcelona

http://prntscr.com/mzfi2o 29 golova 12 asistencija, znači direktno uključen u 41 gol više od pola golova Barcelone, 6 zlatna kopačka je na pomolu. Zlatna lopta već duže vrijeme nije odlika najboljeg igrača svijeta, nego dobije ju igrač koji je sa ekipom stigao do kraja lige prvaka osvojio ju i bio najbolji u toj ekipi, Luka ju je dobio jer je osvojio LP i igrao finale svjetskog prvenstva, nemojte uzimati te zlatne lopte toliko jer to nije individualna nagrada, jednostavno moraš pokupiti sa ekipom Ligu prvaka ili ako se te godine igra Svjetsko i doći do kraja i biti najbolji u tom timu koji je došao do kraja, Messi je indvidualno najbolji igrač kojeg je ova igra dobila, igra na desnom krilu a zabija više od svih najboljih svjetskih napadača koji igraju u samoj špici, asistira više nego najbolji svjetski vezni igrači, proigrava, duge lopte su mu savršenstvo, slobodnjaci su mu fantastični. Još 10 kola do kraja on je već na 29 golova, još 5 godina će sigurno igrati na odličnoj razini, mogla bi mu karijera završiti sa preko 800 pogodaka :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2019 12:26 (BeLLicus).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...

http://prntscr.com/mzfi2o 29 golova 12 asistencija, znači direktno uključen u 41 gol više od pola golova Barcelone, 6 zlatna kopačka je na pomolu. Zlatna lopta već duže vrijeme nije odlika najboljeg igrača svijeta, nego dobije ju igrač koji je sa ekipom stigao do kraja lige prvaka osvojio ju i bio najbolji u toj ekipi, Luka ju je dobio jer je osvojio LP i igrao finale svjetskog prvenstva, nemojte uzimati te zlatne lopte toliko jer to nije individualna nagrada, jednostavno moraš pokupiti sa ekipom Ligu prvaka ili ako se te godine igra Svjetsko i doći do kraja i biti najbolji u tom timu koji je došao do kraja, Messi je indvidualno najbolji igrač kojeg je ova igra dobila, igra na desnom krilu a zabija više od svih najboljih svjetskih napadača koji igraju u samoj špici, asistira više nego najbolji svjetski vezni igrači, proigrava, duge lopte su mu savršenstvo, slobodnjaci su mu fantastični. Još 10 kola do kraja on je već na 29 golova, još 5 godina će sigurno igrati na odličnoj razini, mogla bi mu karijera završiti sa preko 800 pogodaka :)

 Veliku ulogu je igrala i činjenica da su mnogi genijalni veznjaci bili ignorirani zadnjih par godina u tim izborima pa se sad kompenziralo. Ko kad netko nakon 5 nominacija za Oscara napokon osvoji kipić.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

besmisleno je problematizirat zlatnu loptu dodjeljenu Modriću a sutit na dodjele CRu

8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

besmisleno je problematizirat zlatnu loptu dodjeljenu Modriću a sutit na dodjele CRu

Tocno to. Ronaldo zabije tri gola Atleticu i sad se samo o tome pise, i to samo zbog Ronaldovog marketinga, jer Atletico ima top 1 obranu i jer je time sam nadoknadio poraz od 2:0.

 

S druge strane Messi zabije dva gola Lyonu koji je jedna od najboljih momcadi francuske lige i tri gola Real Betisu koji bi bio jedan od favorita Europa lige da nisu naisli na nezgodni Rennes, i o tome ni rijeci osim ovdje na forumu. Cak i ako stavimo golove na stranu, sto je sa svim Messijevim asistencijama, predasistencijama, driblinzima, dugim loptama, elegantnim pokretima...

 

Po meni, kao velikom i pravom Messijevom fanu, nije pravedno da Ronaldovi tap inovi i penali budu jednako vrijedni Messijevim golcinama. Ronaldo na kraju uvijek nekako uspije zabiti jednako golova kao i Messi, pa bi netko tko nije Messijev fan i tko misli da se nogomet igra zbog golova, uz danasnji sustav vrednovanja mogao zakljuciti da su obojica vrhunski. Ovako bi bilo postenije:

- golcina = 2 gola

- tap in, penal, asistencija, predasistencija, dribling, duga lopta, elegantni pokret = 1 gol

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Messi je nestajao u najvaznijim utakmicama sezone zadnjih godina. LP je kao NBA playoff. Kakve koristi sto trpas klubove koji nisu u doigravanja kada nestanes u najvaznijoj tekmi sezone. Svirajte vi .urcu, ako Juve ove godine osvoji LP Ronaldo je veci igrac od Messija, na kraju krajeva da se ocijenjuje umjetnicki dojam onda je Ronaldinho najveci svih vremena bez konkurencije.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

zna li neko gdje se igra prva utakmica ako prodju liverpul i barcelona u polufinale?

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...
Barcelonista kaže...

besmisleno je problematizirat zlatnu loptu dodjeljenu Modriću a sutit na dodjele CRu

Tocno to. Ronaldo zabije tri gola Atleticu i sad se samo o tome pise, i to samo zbog Ronaldovog marketinga, jer Atletico ima top 1 obranu i jer je time sam nadoknadio poraz od 2:0.

 

S druge strane Messi zabije dva gola Lyonu koji je jedna od najboljih momcadi francuske lige i tri gola Real Betisu koji bi bio jedan od favorita Europa lige da nisu naisli na nezgodni Rennes, i o tome ni rijeci osim ovdje na forumu. Cak i ako stavimo golove na stranu, sto je sa svim Messijevim asistencijama, predasistencijama, driblinzima, dugim loptama, elegantnim pokretima...

 

Po meni, kao velikom i pravom Messijevom fanu, nije pravedno da Ronaldovi tap inovi i penali budu jednako vrijedni Messijevim golcinama. Ronaldo na kraju uvijek nekako uspije zabiti jednako golova kao i Messi, pa bi netko tko nije Messijev fan i tko misli da se nogomet igra zbog golova, uz danasnji sustav vrednovanja mogao zakljuciti da su obojica vrhunski. Ovako bi bilo postenije:

- golcina = 2 gola

- tap in, penal, asistencija, predasistencija, dribling, duga lopta, elegantni pokret = 1 gol

 

I sam si napisal, marketing je svetinja danas i sve se vrti oko novaca to ti je i odgovor zasto su se gurali i zasto se jos uvijek guraju real,barca,juve itd. i Juve sad pogotovo jer puno ljudi ima koristi od toga ako Kiki prode u sljedeci krug i zaraditi ce puno novaca na njemu

na zalost to je svijet u kojem zivimo.

 

Smijesni su ljudi koji jos uvijek ne shvacaju da se sve samo vrti oko novaca i to je to.

 

Vec sad je ocito da bude VAR izjebo Ajax kako su dugi i široki,taj VAR je koristan ko drek u travi vidli smo i sami kakve se stvari dosuduju a na VAR-u se vidi da nema govora o tome, penali u zadnjem kolu lige prvaka su uvreda ljudskoj inteligenciji.

twice the pride double the fall
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Malo transfer vijesti...

 

Barcelona je u pole positionu za dovesti De ligta.

 

Što zbog Frenkie De Jonga,zbog Overmarsa i njegove želje da dode u Barcu.

E sad je pitanje , dali se isplati prodati Umtitija i dovesti De Ligta?

Ja bih čak i prihvatio to nakon Umittijeve ozljede.

A vidimo da i Lenglet je odličan.

 

U napadu su opcije Griezmann i Jovic.

Tu je bas velika dilema.

Griezmann koliko god ga ne volio dok je igrao Neymar za Barcu dao je više golova od njega u istom razdoblju , u onakvoj defanzinoj ekipi.Moze u bilo kojoj drugoj ekipi dati po 30 golova bez problema.

Jovic talent veliki, cijena oko 50-60 miliona eura dok je Griezmann 120.

E sad je pitanje kako ce se on uklopiti i koliko je stavrno dobar s obzirom da i Paco daje dosta glova u Bundesligi koja nikad nije bila losija.

 

Na ljeto znaci jos samo lijevog beka dovesti , gdje je moguca opcija i Filipe Luiz kojem istice ugovor.

Bolje i on za sitne novce nego neki kladi bek tipa Ferland Mendy koji nema pojma a da ga se skupo plati.

 

Moguce da ce se kupiti i rezerni golman s obzirom da Cillesen najvljuje odlazak.

 

 

 

 

This time next year we'll be millionaires
15 godina
online
Re: FC Barcelona
Umtiti je ok ali isto overhypean odnosno zamjeniv. Ekipa pise da je top stoper na svijetu, stanite na loptu malo.

Odlican je, ali nije Van Dijk. Bitno da nije kikser i to je to.

Pique ima 32 god, ali stoperi tako i tako idu do 35. - 36. bez problema.

Lenglet, Pique, De ligt bi bilo super.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

 

Na ljeto znaci jos samo lijevog beka dovesti , gdje je moguca opcija i Filipe Luiz kojem istice ugovor.

Bolje i on za sitne novce nego neki kladi bek tipa Ferland Mendy koji nema pojma a da ga se skupo plati.

 Priča se o Striniću kao ozbiljnoj opciji. Danas vidio na goal.hr.

10 godina
offline
FC Barcelona

ja sam negdje čitao da je umtiti meniskus izvadio sa 18 tako da nisam siguran koliko godina to koljeno jos moze izdrzat

 

samo znam da je dwyane wade (nba igrač) izvadio isti pa je rekao da se kaje zbog toga i da vjeruje da bi vise trajao da ga nije vadio u mladosti

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ne vjerujem, jer mu je ovo prvi put da se ozlijedio.

Znam da u lyonu nijednu ozljedu nikad nije imao.

Ali cini se da de ligt dolazi svakako, sto je ekstra bio tu umtiti ili ne.
This time next year we'll be millionaires
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice