FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.312.711
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

navijac barcelone (a po meni i svi drugi) koji pristane na raspravu Messi vs. Ronaldo automatski sebe diskvalificira.

 

 O tome se ne moze raspravljati, to je potpuno jasno. Kao sto nema rasprave o tome jel Hitler bio zlocinac il mirotvorac... stvari su potpuno i apsolutno jasne

 Ajde, hvala Bogu da se mi složimo!? Točno kažeš - o tome se ne može raspravljati, bar ne inteligentan poznavatelj ove plemenite igre! Messi Dios!

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
Boixus Nois PS kaže...

A sigurno da ti se nece dati ako odigras 2 utakmice lose.

 

Modriceva ZL je velika prevara i to je cinjenica.Sigurno da nije bio najbolji igrac na svijetu , dobio je samo zbog trofeja.

 A ZL treba biti individualna nagrada a ne kolektivna.

 

Otkada Messi igra individualno “sam” protiv svih  

 

Da se razumijemo, ne osporavan njegove kvalitete, ali jedan igrač SAM nije u stanju pobijediti! 

 Ovo se zajebavaš ili??

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

besmisleno je problematizirat zlatnu loptu dodjeljenu Modriću a sutit na dodjele CRu

 A u PM, opet točno!? I bez da gledam mogu reći da je Kristina možda  zaslužila jednu ili dvije maksimalno?? 

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Nemoj se obazirati na njega . 

 

Nećeš nista pametno vidjeti.

Čovjek koji uspoređuje Zidanovu momčad koja je na prevaru dosla do tolikih trofeja usporeduje sa Gurdiolinom i govori kako je Zidanova bolja.

Toliko o tome.

 

 

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2019 20:39 (Boixus Nois PS).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ako je suditi zadnjim novostima i transferima ovako bi mogao izgledati Barcin kadar dogodine.

                   (Cillesen)

                  Ter Stegen

 

(Filipe Luiz)    (Pique)        (Umtiti)     (Semedo)  

  Alba        Lenglet        De Ligt     Roberto

   

    (Alena)         (De Jong)        (Vidal)

     Rakitic          Busqets        Arthur

 

 (Malcom)            (Jovic)           (Coutinho)

  Messi             Suarez           Dembele   

 

Koliko sam vidio dosta se najavljuje odlazak Malcoma.Valverde je i sam rekao kako ga on prakticki i nije htio , nego ga je uprava sama dovela bez njegove prevelike zelje.

Buduci da covjek nikako ne igra moguce je da ce vrlo lako napustiti Barcu.

E sad koga bi mogli dovesti to je dosta upitno jer se nitko ne spominje.Treba napomenuti da je Hudson Odoi slobodan igrac na ljeto.

 

Filipe Luiz bi mogao doci jer mu istice ugovor sa Atleticom i dosta se o tome pricalo , kao da ce on biti zamjena za Albu sto bi bilo odlicno.

 

Što se stopera tice moguce da ovako ovo bude izgledalo ali mozda se netko i proda, jer se vidi da je uprava jako zagrizla za De Ligta.

Moguce da to bude i Umtiti jer bi se najbolje mogao prodati.

 

Znaci ovako nekako ce izgledati , i ovo stvarno dobro izgleda.

Još kad bi netko umjesto Malcoma bio ili da koristi vise Malcoma to bi bio pun pogodak.

 

 

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2019 21:31 (Boixus Nois PS).
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

nije nuzno, ali je praksa da imas ljevaka i desnjaka na stoperskim pozicijama koji vec neko vrijeme praktikuju u Barci. Lenglet je kao ljevak doveden da pokrije ljevaka Umtitija. De Ligth je desnjak kao i Pique. 

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Što mislite o prodaji Umtitija? Covjek je jedan od najboljih stopera na svijetu, ali me strah njegovog koljena. Bojim se da ce postati kao Vermaelen.

10 godina
offline
FC Barcelona

Nazalost nogomet je sport od 11 igraca i jedan igrac ne cini razliku ako njih 10 ne zna stopat loptu

7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
The_K kaže...

Nazalost nogomet je sport od 11 igraca i jedan igrac ne cini razliku ako njih 10 ne zna stopat loptu

 Messi nije igrac on je "vanzemaljac".

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Koga dovesti na ljeto :

 

2 Griezmann
5 Jović
9 Netko treći
This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Koga dovesti na ljeto :

 

 Griezmanna ne volim,a Jovica nisam nikada gledao.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Da si postavio pitanje prije godinu dana 99% odgovora bi bilo Griezman, i sam bi tako odgovorio, ali nakon što je odbio Barcu prošlo ljeto da bi nešto napravio s Atleticom( što cijenim), neka tamo i ostane. 

Jovića takoder nisam pratio i ne mogu reći kakav je igrač, ali da mogu birati između njih dvojice onda bi svakako Jovića jer je dosta mlađi i najmanje duplo jeftiniji. Za razliku možeš dovesti recimo i još De Ligta, što bi isto bilo odlično, ali onda neko od trenutnih stopera mora otici.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ako dodje Jovic, zavrsit ce kao Malcom jer ce Bucko igrati stalno.
10 godina
offline
FC Barcelona

 

lijep tribute video za cruyffa

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Zna li netko sta je s Messijem ?

Katalonac_HR
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Ako dodje Jovic, zavrsit ce kao Malcom jer ce Bucko igrati stalno.

 A i to što kažeš, sve me strah da će tako i De Jong završiti i De Ligt ako dođe. Ali svakako mi se sviđa u kojem pravcu razmišlja uprava, pomlađivanje ekipe, a kvalitetni igrači. Pique neće još dugo, Rakitić, Busquets, Suarez, pa i Messi. Samo je do nosonje, treba jednostavno više davati prilike igračima kao što su Malcom, Todibo, Puig, da jednom kad gore spomenuti odu, da ovi imaju već neko iskustvo i samopouzdanje, za sad jako loše radi na tom dijelu.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

idemo Umtitiiiii, vrati se u najvaznijem dijelu sezone

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Nešto tako razmišljam i na um mi dođe Arda Turan, je li on prodan ili je na posudbi?
14 godina
offline
FC Barcelona

Jel netko od vas možda planira na Camp Nou protiv Uniteda? Bilo bi lijepo naći se s nekim domaćim tamo i popiti pivu prije tekme.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Jel netko od vas možda planira na Camp Nou protiv Uniteda? Bilo bi lijepo naći se s nekim domaćim tamo i popiti pivu prije tekme.

 vidim da na zvanicnoj stranici karte nisu jos u prodaji. Znas li otprilike koja ce biti najnica cijena karte za United? Ja idem na Getafe 12og maja, pa me zanima razlika u cijeni

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
antimadridista kaže...

Jel netko od vas možda planira na Camp Nou protiv Uniteda? Bilo bi lijepo naći se s nekim domaćim tamo i popiti pivu prije tekme.

 vidim da na zvanicnoj stranici karte nisu jos u prodaji. Znas li otprilike koja ce biti najnica cijena karte za United? Ja idem na Getafe 12og maja, pa me zanima razlika u cijeni

 Najniža za Lyon je bila 90 eura. Računaj oko 120-130 za United najniža. Nekih 200-ak za bolja mjesta.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
FC Barcelona

malcom MORA igrat više, jednostavno je bolji od coutinha sada

14 godina
offline
FC Barcelona

Coutinho će nažalost ostati upamćen kao najgori transfer u povijesti Barce. Lik nije krilo, niti je vezni igrač za Barcelonu. Doveden je kao zamjena za Iniestu a nije ni blizu takav profil igrača koji može igrati toliko daleko od gola kao Iniesta. On je klasična desetka, a takvi igrači ne trebaju ekipi koja ima Messija koji okupira te pozicije na terenu.

 

Šteta jer je dobar igrač, ali njegova kupovina nije imala nikakvog smisla i on jednostavno nema gdje igrati.

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Malcom i Coutinho su danas vrhunski odigrali, al jebes to kad ce Cou i dalje biti na krilu, a Malcom na tribinama.
13 godina
offline
FC Barcelona

Mislim da je i dalje prerano za zakljuciti je li transfer Coutinha bio dobar ili los potez. Da, placen je puno i za te novce se mora dobiti ''gotov proizvod'' ,  ali ovo je spanjolska liga, a najvaznije Barcelona. Svi znamo i vidimo da se sve vrti oko Messia, naravno i treba kada je najbolji igrac u povijesti, ali treba se priviknuti na ovakav stil, i dalje nismo vidjeli Coutinha par utakmica za redom u veznom redu. Kad bolje razmislim nismo ga vidjeli niti cijelu utakmicu u veznom redu, a kamoli par zaredom. Malcom svakom utakmicom pokaze da moze igrati, no ocito Valverde nema povjerenja u njega, ali trenutno je sigurno bolje rijesenje od Coutinha na krilu dok nema Dembelea. Volim jako Arthura i on je sigurno buducnost kluba, ali je predefenzivan trenutno, dodaje prvom do sebe zadnjih par utakmica i igra vise Busquetsovu poziciju. To je dobro kad je Busquets vani, ali ne kada je u igri skupa s Rakiticem. Od njih 3 nitko ne moze bas kreirati i mislim da je tu mjesto za Coutinha. 

VISCA BARCA
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Zna li neko navesti konkretan razlog i argument zasto Kutinjo treba igrati u veznom redu, odnosno da igra umjesto Rakitića, Arthura (ili Buskeca ako Rakitića pretpostavimo na DMF)???

14 godina
offline
FC Barcelona

Trebali su kupiti Pjanića a ne Cou. Jeftiniji je bio, ima poziciju koja se ne kosi sa Messijevom i mogao bi igrat. Ovako smo ulupali silne milione u igrača koji ko zna kad bude proigrao.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Ako dodje Jovic, zavrsit ce kao Malcom jer ce Bucko igrati stalno.

 Ah, protiv Espanjola bucko opet briljantan, ma da se usereš! Malcom treba igrati, valjda će mu u utorak dati više minuta pa da ga vidimo? Leo opet fantazija, naravno! Kutinjo napokon nije bio katastrofa, ali Buske i Artur se vrte u krug i dalje, pa prvom do sebe? Ipak , čeka nas napet i nadam se uspješan travanj?! Samo Bože daj Leu zdravlja.

 

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Zna li neko navesti konkretan razlog i argument zasto Kutinjo treba igrati u veznom redu, odnosno da igra umjesto Rakitića, Arthura (ili Buskeca ako Rakitića pretpostavimo na DMF)???

 Busquets, Rakitic i Coutinho - Arthur još nije kreator, sporiji je od Coutinha, kada trebamo gol, a obrana stoji na 15 metara, Coutinho ce potegnut dok Arthur nece, još je mlad i nema dovoljno iskustva, Arthur je vise defanzivan, a uz Raketu i Busquetsa ne treba jos jedan defenzivni igrac.

Nije argument, ali placen je puno, a nije jos dobio pravu priliku u veznom redu s Dembeleom/Malcomom na krilu. 

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2019 11:58 (Jack Black).
9 godina
offline
FC Barcelona

Busq je okej za stati na loptu, ono na što bi se trebalo gledati tokom iduće sezone da se riješi veliki broj igrača koji sjedi na klupi, da se ubrza protok lopte kroz sredinu, imamo prespor vezni red, i jebeš ti takav vezni red kad Messi ima više asistencija od cijelog veznog reda zajedno, Rakitića bih se svakako riješio, kao i Suareza, kažem Busq je okej za stati na loptu ipak je on DMF i on svoju poziciju igra dobro, Coutinho je vrhunski talenat i njega bih prebacio na AMF, znači čisti istureni vezni igrač koji je bliže golu, da razigrava te nekad i potegne sa udaljenosti to je njegova prava prirodna pozicija, za centralnog veznog može i Arthur kad se još malo oslobodi, može i Sergi Roberto to dobro odigrati, Messija bih preselio kao u 2011/2012 na lažnu devetku uz Malcoma i Dembelea kao krilne napadače i tu bi se dobilo na brzini, na snazi jer su to onda većinom sve mlađi igrači, i kad bi vezni red radio dobar posao Leo se nebi morao toliko vraćati prema nazad, ovako uz Rakitića, Suareza sve to djeluje presporo, Leo je uključen sa 31 golom i 12 asistencija u 60% golova Barcelone i sad zamislite da njega nema, na šta bi to ličilo a druge ekipe nemaju Lea pa igraju, jednostavno vezni red se mora poboljšati, jer kvalitetu imamo, samo ta kvaliteta sjedi na klupi dok igrači koji nisu sposobni otrčati sprint igraju, dodaju prvome do sebe.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice