Koliko kalorija troši 1 sat vožnje sobnog bicikla?

poruka: 6
|
čitano: 26.280
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Koliko kalorija troši 1 sat vožnje sobnog bicikla?

Bok svima,

 

Nisam siguran da li je ovo prava tema za podforum "Sport" pa bi molio admina da prebaci temu,ako sam stavio krivo.

Evo ovako,već 10 dana vozim bicikl sat vremena na dan 21-23 km/s na 2/5 razini otpora i piše mi da sam sagorio 310 kalorija.

Mene sada zanima koliko je to točno,jer sam na puno stranica vidio različite brojeve,pa me zanima ako mi vi možete pomoći.

 

Svaki komentar je dobrodošao

11 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko kalorija troši 1 sat vožnje sobnog bici
Jurassic Park kaže...

Bok svima,

 

Nisam siguran da li je ovo prava tema za podforum "Sport" pa bi molio admina da prebaci temu,ako sam stavio krivo.

Evo ovako,već 10 dana vozim bicikl sat vremena na dan 21-23 km/s na 2/5 razini otpora i piše mi da sam sagorio 310 kalorija.

Mene sada zanima koliko je to točno,jer sam na puno stranica vidio različite brojeve,pa me zanima ako mi vi možete pomoći.

 

Svaki komentar je dobrodošao

Pa sa brzinom od 21-23 km/s koju održavaš tijekom vožnje mislim da ti ta informacija nije točna te da si ako si sat vremena tako brzo vozio da si sagorio definitivno vise od 310 kalorija

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
11 godina
offline
Re: Koliko kalorija troši 1 sat vožnje sobnog bici
Ratohnhake:ton kaže...
Jurassic Park kaže...

Bok svima,

 

Nisam siguran da li je ovo prava tema za podforum "Sport" pa bi molio admina da prebaci temu,ako sam stavio krivo.

Evo ovako,već 10 dana vozim bicikl sat vremena na dan 21-23 km/s na 2/5 razini otpora i piše mi da sam sagorio 310 kalorija.

Mene sada zanima koliko je to točno,jer sam na puno stranica vidio različite brojeve,pa me zanima ako mi vi možete pomoći.

 

Svaki komentar je dobrodošao

Pa sa brzinom od 21-23 km/s koju održavaš tijekom vožnje mislim da ti ta informacija nije točna te da si ako si sat vremena tako brzo vozio da si sagorio definitivno vise od 310 kalorija

Puno hvala na odgovoru.

Znaš li otprilike koliko kalorija bi mogao sagoriti u sat tom brzinom?

12 godina
neaktivan
offline
Koliko kalorija troši 1 sat vožnje sobnog bicikla?

http://caloriesburnedhq.com/calories-burned-biking/ imaš ovdje kalkulator, samo u googlu preračunaš kmh u mph. i ostalo ćeš se valjda snaći. nije komplicirano.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.3.2014 20:51 (nOObIlO).
11 godina
offline
Re: Koliko kalorija troši 1 sat vožnje sobnog bici
nOObIlO kaže...

http://caloriesburnedhq.com/calories-burned-biking/ imaš ovdje kalkulator, samo u googlu preračunaš kmh u mph. i ostalo ćeš se valjda snaći. nije komplicirano.

Puno hvala.

Izračunao sam i piše mi da sagorim 823 kalorije-da li je to moguće pošto imam 98kg?

 

PS

 

Da li se to odnosi na sobni ili na baš pravi bicikl?

 

12 godina
neaktivan
offline
Koliko kalorija troši 1 sat vožnje sobnog bicikla?

više kila=više kalorija. pa sobni bicikli je simulacija pravog. trebalo bi biti točno s manjim odstupanjima. ;;;;;)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice