Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.962
|
čitano: 3.241.889
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Jel ima tko Ace stream ??

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
itomic009 kaže...

Jel ima tko Ace stream ??

reddit.com/r/formula1

 

 

Uvijek je na vrhu sticky thread kad se nešto događa i obično je top komentar sa streamovima(ako nije odmah na vrhu, onda je negdje blizu :) )

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.10.2016 18:20 (power_user).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ljudi se bili ponadali da Ferrari i RB mogu nešto napraviti u kvalifikacijama. Al taj fakin Mercedes opet dominantan.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Force India na kraju brza od Ferrarija u Q3

9 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ima li netko neku dobru stranicu za gledati prijenos?

11 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Sky Sports F1 HD 720p/50fps.

 

Ace: d193987ab3a080996ddd5d06e56d981490d8ae4a (6000kbps)
Ace: 08e5985778a09bcabca27efd6c5a64aa6dfdc5ab (3000kbps)
Ace: ec80bb46984f17adcd6bcae385378972e8f5124e (1200kbps)

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Sad je zanimljivo, ako Mercedesi odu u box, Vettel će pobjediti ako u Ferrariju ne useru nešto.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
13 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nek me neko probudi kad ova dosada završi. 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja jedva čekam iduću sezonu, najavili su mnogo promjena. Trebali bi biti svi podjednaki.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Šta radi Max? Kakav je to vozač? Dijete je pravi pravcati idiot.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Šta radi Max? Kakav je to vozač? Dijete je pravi pravcati idiot.

 

Tako dugo mu budu dopustali cik-cak dok ne nastrada netko , i sad Vettel usijanje glave napravi gotovo isto protiv Ricciarda 

 

EDIT: Ovo psovanje Charlie Whitinga od strane Vettela na kraju najzanimljivi dio utrke 

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.10.2016 21:46 (dad0r).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...
x18x05x kaže...

Šta radi Max? Kakav je to vozač? Dijete je pravi pravcati idiot.

 

Tako dugo mu budu dopustali cik-cak dok ne nastrada netko , i sad Vettel usijanje glave napravi gotovo isto protiv Ricciarda 

 

EDIT: Ovo psovanje Charlie Whitinga od strane Vettela na kraju najzanimljivi dio utrke 

 Kao što si vidio napravili su mu box i nije imao kamo. Pičkasta vožnja redbulovi vozača. Po meni treba dobit barem 10 sekundi.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
dad0r kaže...
x18x05x kaže...

Šta radi Max? Kakav je to vozač? Dijete je pravi pravcati idiot.

 

Tako dugo mu budu dopustali cik-cak dok ne nastrada netko , i sad Vettel usijanje glave napravi gotovo isto protiv Ricciarda 

 

EDIT: Ovo psovanje Charlie Whitinga od strane Vettela na kraju najzanimljivi dio utrke 

 Kao što si vidio napravili su mu box i nije imao kamo. Pičkasta vožnja redbulovi vozača. Po meni treba dobit barem 10 sekundi.

Obzirom je Verstapen ( debil idiot ne N-tu potenciju ), učinio tijekom sezone toliko stvari loših, nemam riječi za opisati to, danas je zaslužio i crnu zastavu, po mojem skromnom subjektivnom komentiraju! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Zašto takve neiskusne vozače uopće trpaju u F1? Ajde što je sebi sjebo utrku što mora i drugima?! 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Da su vodstvo F1 i suci dosljedni u donošenju odluka tijekom cijele sezone nebi bilo ovakvo rasulo u natjecanju. Jer po meni je ovo totalni kaos.

To samo dovodi do nezadovoljstva svih sudionika pa tako i nas gledatelja.

Debili svi skupa, počevši od Bernia pa nadalje...

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
utrka ziva dosada, ali vidjeti razocarano lice Maxa kad su ga tjerali van - NEPROCJENJIVO!!!

izgledao je kao dijete kojem uzmes cokoladicu kad je vec skinulo omot
jesus_tm1
13 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Meni nije jasno zakaj svi pljujete maxa. Ok, mislim da je i sam bio svjestan da ce morat popiti kaznu ili propustiti vettla (uglavnom zavrsiti na kraju iza vettla), medjutim time sto je ostao i usporavao vettla dao je sansu ricciardu da isto tako dostigne i napadne vettla. Da ga je samo propustio (verstappen vettla) pitanje je da li bi ricciardo prvo prosao maxa (jer realno max je u toj koloni bio debelo sproiji od ove dvojice) i zatim jos ulovio i pretekao vettla - u prijevodu Red bull bi samim propustanjem vettla na stazi najvjerojatnije zavrsio 4. i 5. Ovako su imali sanse da barem ricciardo zavrsi ispred ferraria (3. ricciaro i 5. max - jer realno pretpostavljam da su nisu tolko glupi da su stvarno ocekivali da ce se max izvuci bez kazne). Uglavnom sve sto hocu reci da je po meni max ovdje odigrao timski posao i da ga se ne treba vrijedjati. 

16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Suđenje ko treća nogometna liga, skupina sjever. Nije ni Vettel treći, dobio 10 sekundi kaznu...
A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Treba vratiti šljunčane zone umjesto ovih travnatih i asfaltiranih zona pa da vidimo tko će se usuditi kratiti zavoj.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Lovac kaže...
Suđenje ko treća nogometna liga, skupina sjever. Nije ni Vettel treći, dobio 10 sekundi kaznu...

 Ovo više nema smisla. Mislim da se Charlie našao uvrijeđenim za ono što ga je Vettel popljuvao preko radia pa mu se išao ovako osvetit.

Stvarno sve čine da ljudi prestanu pratit F1. A ova omladina što prije shvati da debilko nije nikakav vozač, sve što je postigao je puka sreća i nema veze sa njegovim vozačkim sposobnostima, neće onda ovako glupo komentirati. 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.10.2016 9:00 (x18x05x).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Lovac kaže...
Suđenje ko treća nogometna liga, skupina sjever. Nije ni Vettel treći, dobio 10 sekundi kaznu...

 Evo opet suci i njihove pametne odluke.

Vettel za ''potencijalno opasnu'' vožnju dobije 10s kazne, a Max za ono u Belgiji i Mađarskoj što je bilo puno opasnije ništa.

Ma bravo, jebo F1.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jučer je suđenje bilo katastrofa. Čak i više nego inače. Što je šteta s obzirom da su upropastili tako dobru utrku.

Trebali su jednostavno kažnjavati svaki put kad je netko sjekao prvi/drugi zavoj, i završiti više s time.

Utrka bi uu startu bila bolja, da su recimo Hamilton i Rosberg u prvom pitstopu morali čekati 10sec, svi ostali bi im bili puno bliže, a i drugi se nebi pravili mutavi u tom zavoju kasnije.

 

Vettel je po meni ispravno kažnjen, ako je vikend prije donesen zakon, da se ne smije mjenjati pravac pod kočnjem, onda što to radiš ti sam.

On je možda ostavio dovoljno prostora da se Rikki provuče, ali to ne znači da je on lagano promjenio smjer i prije nego je počeo skretati za zavoj, što je zabranjeno i gotovo.

I netko i njemu treba stati na prste malo, pa ono ponašanje na radiu je postalo nepodnošljivo. Jel postoji vozač na gridu na kojeg se Vettel nije već žalio?

A kad se njemu dogodi da nekome zasmeta, onda se kao ispričava (na kvalama zadnjim), i okrivljuje tim da mu nisu ništa rekli.

Iako se ne slažem s Maxom oko svega, lijepo mu je rekao da Seb prije svega, jako frustriran vozač, i zato radi to što radi.

 

E sad Max, što s njim napravit. Da se mene pita, ja bi ga sad kaznio jednom utrkom da ne vozi, da ga se malo spusti na zemlju.

Ili još bolje, vratit ga na neko vrijeme u TR. On je tek ove sezone (u pola sezone da budem precizniji) došao u RB, i sad se već redovit suprostavlja odlukama s PITwalla.

Od onih nepropuštanja kad mu kažu, pa do onog "ne želim biti četvrti", pa do toga da je sam uletio u boks jer je očekivao da će time srediti Rikkia.

Dečko je možda vozač, i to vrlo vjerovatno iznadprosječan čak i za standarde F1, ali je prebrzo sjeo u bolid i to mu se redovito obija o glavu.

I RB je tu pogriješio, sad će ga teško smirit, kad je mali počeo mislit da je on bog i batina tamo, a ove odluke sudaca mu daju samo više vjetra u leđa.

Još će na kraju misliti da je on zaslužan zato što je Vettel dobio kaznu 

 

-----------

 

A sad na utrku.

 

Hamilton-Rosberg očekivano, s tim da su obojica došli u tu poziciju, zbog privremene sljepoće kod sudaca u prvom/drugom zavoju. Ako ne bude kiše ili pokvarenih dijelova na bolidima, očekuje se ista formacija i u posljednje dvije utrke...

Vettel si je sam upropastio utrku, a malo mu je u tome pomogao i Max. Kimija već standardno kažnjava vlastiti pitwall 

Rikiardo je odvozio solidnu utrku, i da nije bilo onog glupiranja od strane Maxa vjerovatno bi prestigao Vettela i završio na tom podiju, gdje sad došao spletom sudačkih okolnosti. Max zaslužio crnu zastavu...

Hulk odličan, Perez jadni stvarno nije imao sreće. Superbrzi Williams na pravcu jednostavno mu nije dao puno mogučnosti, iako se ne sjećam da sam vidio u ovoj novoj f1 v6 eri, da je netko toliko dugo vremena proveo tik iza nekoga 

Williamsi očekivano u borbi s FI, i ta borba između njih dvoje će potrajati do zadnjeg zavoja vjerovatno. Massi svaka čast kako se branio od Pereza.

Od ostatka treba spomenuti Sainza, koji je bio solidan, ako izuzmemo onu vratolomiju u prvom krugu s Alonsom.

McLareni katastrofa, ali to je bilo i očekivano u ovoj utrci. Mislim da su se oni najviše nadali da će biti krš i lom u prvom zavoju, pa da se izvuče koji bod. Ovako se nije drugačije ni očekivalo od njih. Alonso i dalje hebe svoj tim preko radija stalno vezano za bolid 

Kao navijač McLarena, nadajmo se da će biti kiše u Brazilu, i da će se do godine sklepati bolji bolid 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Puno komentara...svašta se priča...pa eto da i ja dam svoje viđenje tih situacija uzimajući u obzir aktualna pravila.

 

Hamilton, prvi zavoj - po meni tu je trebala biti kazna. Kakve veze ima da li ga je netko natjerao na pogrešku ili je sam pogriješio, eventualno još gore može biti što mu nitko nije na samoj guzici bio a on svejedno krati zavoj. Da je pijesak bio drukčije bi ispalo...po meni bar 5 sekundi kazna.

 

Rosberg, prvi zavoj - prešao je, ali osobno mi se čini da nije kriv, već po postojećim pravilim da mu Max nije ostavio dovoljno prostora, ali em je to start, em je toliko granično, da je po meni to trkaći incident.

 

Max, kraćenje zavoja - isto kao i Hamilton u prvom zavoju, čista zaslužena kazna bar tih 5 sekundi koje je i dobio.

 

Vettel, zatvaranje Daniela - najgore kršenje pravila od svih ovih slučajeva, zahtjeva i veću kaznu od ostalih, što je na kraju i bilo tako. Kao što znamo od prošle utrke je i službeno uvedeno pravilo (tj promovirano iz nekog usmenog dogovora u punopravno pravilo) da nema pomicanja na kočenju kod obrane pozicije, a Vettel je točno to napravio, što je po svima prilično veliki sigurnosni problem. Ne ulazim u raspravu da li je Charli dao kaznu samo da mu se "osveti" za izgovoreno, ali činjenica da ako to i je slučaj da je kazna potpuno zaslužena iz jednostavnog razloga što krši pravilo koje je tu zbog sigurnosti svih vozača, i to je pravilo na kojem su vozači i inzistirali, i eto u prvoj slijedećoj utrci Vettel ga prekrši.

 

Tako da su po meni suci na ovoj utrci odradili bolji posao nego na većini drugih...još samo da se uvede praksa da nema odrađivanja pobjedničkih postolja dok se ne riješe sve eventualne žalbe koje uključuju pobjedničku trojku.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

vidim brisu se postovi cim ne odgovaraju nekima...

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

  Ovo so ovim tzv suđenjem u F1 je stvarno lakrdija i ne shvaćam kako si mogu dopustiti takav cirkus kod stvari koje su jasne ko dan. Ovo je apsolutno antipropaganda i iako nisam za nasilje i divljanje i ja bi poslao neke osobe u tri p... Kao što su kolege spomenuli Hamilton je isto trebao dobit kaznu. On ladno prvi zavoj presječe i dobije jedno 2 sekunde prednosti i nikom ništa. Pa da nije išao popreko izgubio bi i od Rosberga i možda od malog. Isto tako da su normalne staze ne bi bilo okolo sve ravna trava i beton pa moš vozit di god hoćeš ko da vozi Rally auto. Rosberg nije zasluženo dobio kaznu jer ga je mali izgurao pa nije imao di. Mali je zaslužio kaznu čisto i meni je moronski i idiotski što je Race Control čekao i onda napravio cirkus nakon utrke na podiju kad su mu trebali odmah naredit da pusti Vettla i gotovo. Ne bibilo puno te lakrdije da su reagirali logično i razumno. Što se tu trebalo čekati i istraživati ?? Uglavnom, sjebat će sve do kraja kako su krenuli i to je žalosno. 

 

 Što se tiče Rosberg vs Hamilton navijao sam oduvjek za Hamiltona, još dok je bio u mojoj momčadi pa i kad je došao u Merđu.  Ali on promijenio i lagano me živcira sada zadnje vrijeme pa navijam za Rosberga koji marljivo radi i u momčadi je od prvog dana, tako da je zaslužio naslov. Hamilton je nešto počeo puno previše srat i filozofirati i reper je i štagod a meni to nije zanimljivo. I ovo tipa on ko kretren slika na pol presice selfi !!! Pa koji ku..c je to ?? Kao da ima 12 godina.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.11.2016 19:50 (itomic009).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

vidim brisu se postovi cim ne odgovaraju nekima...

 Pa lijepo je da se brišu kad pišeš onakve idiotarije.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

isto kako i vi pisete idiotarije da je max zavrijedio kaznu, a sta je sa hamiltonom :)?

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Pa nego šta je nego zaslužio !! Isto kao što je i Hamilton a Rosberg nije, pa to je jasno svakom normalnom tko prati F1.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

isto kako i vi pisete idiotarije da je max zavrijedio kaznu, a sta je sa hamiltonom :)?

 Nebitno tko je zaslužio, a tko nije, oslovljavaš vozača sa "crnac", "cigan" i sl. Nerazumijem takve izraze i opravdavam moderatore koji su ti izbrisali post.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

isto kako i vi pisete idiotarije da je max zavrijedio kaznu, a sta je sa hamiltonom :)?

 Trebao si dobit crni karton, staž na forumu te spašava.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice