Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.233.735
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
clutch kaže...

Mercedes svaki put poslje testiranja ima istu priču i ja budala se svaki put ponadam da je ovo Ferrarijeva godina.

I onda dođe Q3...

 Jos samo do 2021 moramo gledati solo trke mečke, a onda kad se promijene pravila bude valjda zanimljivije.

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

f1tv je radio 90% vremena...za sad ja zadovoljan...jos da ubrzaju loadiranje izmedu saltanja kamera...i da stave da se moze vise od 2 vozaca pratiti...al ok :)

 

a sta rec...razocaran s ferrarijem, red bullom i renaultom, a williams necu ni komentirati :(

 

lando odlicno odradio!

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ako sam dobro popratio, utrka počinje sutra od 06.00 sati ujutro ?! 

 

Putujem iz Zuricha za Zagreb u tom periodu pa ću gledati preko MAX TV to Go HD aplikacije! 

ATJ Lučko
10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

slicna je razlika bila i prosle godine, pa su iduca tri polea imali ferrariji.

 

ima nade, tek je počelo

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2019 14:12 (Del_Boy97).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Norris odlično odvozio, nadam se da će se ove godine McLaren napokon približiti prve tri momčadi.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari ne da se nije priblizio Mečki nego je i sporiji od Red Bull-a, a sve ostalo je pitanje koliko bude Mečka dozvolila Bottasu da uzima bodova Hamiltonu.

 

Jos jedna solo sezona mečke, meh.

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nažalost, nakon gotovo 30 godina kako pratim Formula 1, moram da kažem da se svela na seoske svatove koji kruže po selu i trube kako bi skrenuli pozornost na sebe. Dječije nadmetanje vozača oko 1 boda za najbrži krug, bez borbe na stazi, kukavičko povlačenje Leclerca da ne bi slučajno napao Vettela....samo sam čekao moment da djeca razvuko konopac preko staze a da im vozači bacaju bombone i novčiće da ih puste da prođu dalje.

14 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ova F1 jedan je kao da gledam zombija. Voljenu osobu koja je preminula i onda ju je netko reanimirao. Znaš da to nije ta osoba, ali ipak ne možeš prestati gledati i žaliti. I ne znam bih li se smijao ili plakao.

BTW, mislite li da je Sebu ovo zadnja godina u Ferrsranjiju? Potratili su još jednu godinu i vjerojatno više ni oni ni on nisu zadovoljni. Može li Seb uopće naći drugu momčad u F1?

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Totalno demotivirajuce za Leclerca, brzi skoro sekundu po krugu od Vettela ali ne smije prestici... Oni govore o nekoj razlici u iskustvu izmedju ferrarijevog dvojca, pa vettel je prosle godine radio greske koje su ga kostale prvenstva. Izgleda je njegov ego puno veci od talenta. :D
Svaka cast mercedesu i Botasu, koji je na pitanje postavljeno prije pocetka sezone (da li ce opet biti osigurac za hamiltona) najavio da ce biti najbrzi na stazi od svih.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari - imali dvije opcije; a) pustiti da LeClerc prođe (ipak je prva utrka) jer tko zna, možda bude u boljoj poziciji u drugoj polovici sezone, pa se onda odredi tko će biti 1, a tko 2 ili b) LeClerc u box i "all guns blazing" i to bi onda bio 1 bod više za Ferrari u sezoni gdje svaki bod vrijedi. Oni su odabrali nepostojeću opciju c) "ništa". Isto tako mislim da je Binotto trebao raditi što radi najbolje, a sjedi biti na wallu ćaća još barem ovu sezonu.


Mercedes - i dalje ih ne volim, od kakanja na testiranjima samo potvrđuju da nikad za njih neću navijati. Ali Bottas, baš mi je drago da im je pokazao, a kiseli Vukić i Oko(n) su dovoljna nagrada. "Senna 2.0" je bio spor, ali razlog sigurno nije bio jer su (pre)rano otišli po gume, već su jadnom (kao i uvijek dok nije prvi) našli oštećenje na bolidu


RBR - japanci i Newey, to rođena braća. Možda zamijeniti vozača broj 2 s Putinom tokom sezone, još je rano.

Ostalo: Sport jad i bijeda čini se i dalje, umjesto da se rješavaju pravi problemi, oni "5 do 12" uveli dodatni bod za najbrži krug. Bojim se da će to samo prije riješiti prvenstvo jer će stisnuti/uzeti Mercedes, pa će pakirati 26 umjesto 25 bodova. Nakon starta mogao sam otići spavati. 

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Lovac kaže...

Ferrari - imali dvije opcije; a) pustiti da LeClerc prođe (ipak je prva utrka) jer tko zna, možda bude u boljoj poziciji u drugoj polovici sezone, pa se onda odredi tko će biti 1, a tko 2 ili b) LeClerc u box i "all guns blazing" i to bi onda bio 1 bod više za Ferrari u sezoni gdje svaki bod vrijedi. Oni su odabrali nepostojeću opciju c) "ništa". Isto tako mislim da je Binotto trebao raditi što radi najbolje, a sjedi biti na wallu ćaća još barem ovu sezonu.


Mercedes - i dalje ih ne volim, od kakanja na testiranjima samo potvrđuju da nikad za njih neću navijati. Ali Bottas, baš mi je drago da im je pokazao, a kiseli Vukić i Oko(n) su dovoljna nagrada. "Senna 2.0" je bio spor, ali razlog sigurno nije bio jer su (pre)rano otišli po gume, već su jadnom (kao i uvijek dok nije prvi) našli oštećenje na bolidu


RBR - japanci i Newey, to rođena braća. Možda zamijeniti vozača broj 2 s Putinom tokom sezone, još je rano.

Ostalo: Sport jad i bijeda čini se i dalje, umjesto da se rješavaju pravi problemi, oni "5 do 12" uveli dodatni bod za najbrži krug. Bojim se da će to samo prije riješiti prvenstvo jer će stisnuti/uzeti Mercedes, pa će pakirati 26 umjesto 25 bodova. Nakon starta mogao sam otići spavati. 

 

Ferrari je jos jednom dokazal da su konzervativne pickice, mogli su Leclerca pustit da prode Vettla, tj. pozvati ga u pit staviti nove gume i neka mali odere najbrzi krug a ovak tocno kak si ti napisal napravili su nista.

 

Utrka od 58 krugova, a Ferrari zaostao 57 sekundi za vodecim Mercedesom, baš jebeno.

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Leclerc nije bio nista bolji od Vettela. Vettel je u posljednjoj trecini imao problema s bolidom kad je poceo gubit 0.7s po krugu.

Mislim da nebi bilo pametno pustit Leclerca na novim gumama u potjeru za najbrzim krugom. Zasto riskirat da se izvrti ili da dodatno stavlja stres na motor radi jednog boda. Moze bit milijun drugih razloga. Mogli su bit nezadovoljni sa bilo kojim podatkom od milijun senzora sto imaju da odluce its not worth the risk.

 

10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

mogao bi se složiti sa passatom, leclerc je bio najlošiji od vozača u top 5

 

odma u startu je previše zaostajao za verstappenom

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Baš je bilo ne gledljivo. Procesija kao i svake sezone.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Baš je bilo ne gledljivo. Procesija kao i svake sezone.

 plus što počinje u 6 , ja sam izdržao do 32 kruga

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
x18x05x kaže...

Baš je bilo ne gledljivo. Procesija kao i svake sezone.

 plus što počinje u 6 , ja sam izdržao do 32 kruga

 Ja gledam snimke kad su te rane utrke. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Koje razocaranje Ferrarija,koja dosadna trka,zasto uopce postoje ovakve staze,kome ovo moze bit zanimljivo??!
AUDIOFIL
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

drago mi da se nisam probudio u 6...

procesija i momcadske odredbe

 

bottas ove godine osvaja prvenstvo, dozvoljeno mu je kao rosbergu pred par godina...i onda ce past u zaborav jer ce onaj tamo opet nastavljati rokati...dok god postoji maFIA

11 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Pozdrav,

Imam pitanje u vezi gledanja F1.

Zanima me na koji bi način moga gledati F1 (sky sport F1) preko android box-a.

10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
cro11 kaže...

Pozdrav,

Imam pitanje u vezi gledanja F1.

Zanima me na koji bi način moga gledati F1 (sky sport F1) preko android box-a.

 nabaviš iptv

10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

1-2 Forza Ferrari

 

nadam se da će tako i ostat sutra, možda samo bottas ispred hamiltona

 

 

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nisam bio doma pogledati kvalifikacije! 

 

Kako su uspjeli odvesti prva dva mjesta, jesu nešto bitno popravili na bolidima ili njima odgovara ova staza ?! 

ATJ Lučko
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ATJLučko kaže...

Nisam bio doma pogledati kvalifikacije! 

 

Kako su uspjeli odvesti prva dva mjesta, jesu nešto bitno popravili na bolidima ili njima odgovara ova staza ?! 

 meni se čini da je oboje, kroz cijeli vikend su bili puno brži od mercedesa

10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Da, samo sto je mecka danas puno blize.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

otkrio sam gumb cast u chromu, tako da se uspije pogledati s kompa/laptopa na tv...jedino sta se nemoze kombinirati dupli pogled na tv...barem nisam jos uspio...ili samo data ili samo tracker ili samo prijenos...al ok...kvaliteta slike je vrh na 4k tv-u, a stream nije nijednom zastekao, za razliku od morningstreamsa i slicno...

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Gledao jučer kvalifikacije na RTL UHD, uh koja milina. 

Nadam se da danas bude stabilno kao jučer. :)

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

jel me može netko invite-at na morningstreams

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2019 14:09 (loky4i4).
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...

jel me može netko invite-at na morningstreams

 morat ces ic na discord od morningstreamsa i trazit invite

 

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ja imam 1 invite, ko prvi u pm njegov je.

ali bih molio da onaj ko dobije invite prosljedi dalje nekome na forumu kome je poreban, svako dobije 1 invite pri registraciji

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Marsel007 kaže...

ja imam 1 invite, ko prvi u pm njegov je.

ali bih molio da onaj ko dobije invite prosljedi dalje nekome na forumu kome je poreban, svako dobije 1 invite pri registraciji

 Hvala kolega. Tko želi invite, neka se javi u PM.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2019 14:39 (x18x05x).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice