Manchester City FC

poruka: 152
|
čitano: 47.233
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Manchester City FC
Indestructible kaže...
Hojs kaže...

Predstavljen je projekt CFA odnosno City football academy. Izgleda fantastično, KLIK 

Inače broj MCFC fanova na facebooku je prešao 3 miliona, zanimljivo, kada sam ja ''lajkao'' bilo ih oko 20 000, šta trojefi i pare rade {#}

pa niko ne moze na startu imati milione fanova

Apropo broja miliona fanova, znate li podatak i činjenicu da u Manchesteru više navijača ima City, iz razloga što je United POSH klub, a City RADNIČKI/NARODNI, što se nikako ne može reći na globalnom nivou, za sada {#} !!

 

Pozdrav svim navijačima "Građana" {#} !!!!

ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Manchester City FC
ATJLučko kaže...
Apropo broja miliona fanova, znate li podatak i činjenicu da u Manchesteru više navijača ima City, iz razloga što je United POSH klub, a City RADNIČKI/NARODNI, što se nikako ne može reći na globalnom nivou, za sada {#} !!

 Ne znam baš da su ti razlozi. United je jedini ne anglikanski klub u premier ligi, ostali su svi anglikanski. United je ujedno i najomraženija organizacija u engleskoj po anketama.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
12 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

Evo momci jedan video da se ugrije na hladnih -15   {#}

 

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2013 16:25 (cecenac).
14 godina
offline
Manchester City FC

Iskreno ... neće mi bit ni žao ako ne dobijemo finale FA .... Samo jer mi se neopisivo gadi Mancini, je*em ga u usta talijanska ... Žašto nije stavio Pantilimona?{#}

Čovjek je branio svaku tekmu FA kupa, primio samo jedan gol, spasio ga u polufinalu, i dečko brani kud i kamo bolje od Harta, samo gledaj sad finale (kao i sve druge utakmice) -  Hart u 99% slučajeva ne izleće na centaršuteve, a i kad izađe nije siguran..linijski golman. Pantilimon s druge strane  kupi sve lopte u petercu, unsi sigurnost, smiren - TAKAV golman ti treba u engleskoj ligi, a ne ovaj akrobat koji se šopa po golu i onda primi kroz noge ili sa 2 metra glavom, jer stoji na crti ... uh.... a i Džeksona i Milnera ostavi na klupi , e moj Mancini, piješ mi krv iz dana u dan , poludit ću više , mrš kući ; Platt-a za trenera (ili bilo kojeg drugog) samo ne ovaj ziheraš. Taman i da uzme FA ja bi ga terao pod Muss!

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2013 17:48 (domba_Os).
14 godina
offline
Manchester City FC

Čestitke Wiganu, i više nego zuasluženo!!!!{#}

Mislim da sam gove već rekao sve .. Mancini, ako danas ne dobije otkaz , onda stvarno ne znam . (straaaaaašno, pazi  izmjenu > tevez - rodwell; a džeko tek u  90') Ajde pakuj i u italiju .. A da sam na Tevezovom, Džekinom ili Pantilimonovom mjestu odma bi ošao (naravno ako ikako kojim slučajem konj ostane na klupi ) ...

12 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

ahaha Mancini{#}

 

neki ozbiljniji trener bi "pokorio" europu sa onakvim rosterom igrača

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2013 21:33 (hitmanovich).
14 godina
offline
Manchester City FC
12 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

ak je vjerovati medijima,Pellegrini će biti i više nego dobar izbor

13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

Navodno gostujući ili europski dres za iduću sezonu : 

{#} {#} {#} {#} {#} {#} {#}

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.5.2013 20:22 (Hojs).
15 godina
offline
Manchester City FC

{#} preloše

14 godina
offline
Manchester City FC

Ovo užas izgleda, al ima svega po netu (vidi slike) .. tak da ipak treba sačekat službeno ... U svakom slučaju bit će kud i kamo ružniji dres od Umbro-a .. Nike mi općenito ima ružne sresove ..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Manchester City FC
domba_Os kaže...

Ovo užas izgleda, al ima svega po netu (vidi slike) .. tak da ipak treba sačekat službeno ... U svakom slučaju bit će kud i kamo ružniji dres od Umbro-a .. Nike mi općenito ima ružne sresove ..

Potpis. Uhvatio sam se za glavu kad sam prošle godine saznao za prelazak na Nike. Ovosezonski su mi daleko, daleko bolji.

14 godina
offline
Manchester City FC

Nije loš dres ... (iako su mi umbro puno ljepši)

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 13:17 (domba_Os).
14 godina
offline
Manchester City FC
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2013 20:14 (domba_Os).
13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

Navodno će službeno predstavljanje novog trenera biti u sljedeča 2 tjedna.

Evo i zanimljivog intervjua sa chairmanom Al Mubarakom. Još jedna dobra vijest je i da je Aguero produljio ugovor do 2017.

Par slika sa USA turneje:

Šećer na kraju Šećer na kraju
13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

Dobrodošao u najveći klub na svijetu!

Fernandinho je potpisao na 5 godina ugovor vrijedan 20mil. funti. Shaktaru će pripasti 30mil funti odštete.

''This is a change, a challenge and a chance that I have been waiting a long time for. Playing in the Premier League for City is like a dream. My ambition here is to win all the titles, the team here is strong, and so is the greatness of the club and the supporters. Professionally this is a spectacular thing. Playing for a huge club in a huge league makes me so happy. I hope I will be able to repay City for what they have done for me.''

 

 

Statistika u Shaktaru ove sezone: 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.6.2013 7:26 (Hojs).
13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

Dobro nam došao! Sevilla će od ovog transfera zaraditi 14.9mil. funti.

 

 

''I'm going to a great club in England and I want to continue developing my game there. The Club has put

a lot of faith in me and I want to repay them on the pitch. '' 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2013 19:39 (Hojs).
14 godina
offline
Manchester City FC

iskreno, nisam zadovoljan sa tranferom, tj. nisam to očekivao .. prosječan igrač, a dost para ... igra na istoj poziciji kao i milner, koji je po meni kud i kamo bolji, tj. zahvalniji igrač-jer daje sve od sebe svaku tekmu, igra obranu, a i nije striktno vezan za tu jednu poziciju ... ... ja bi gledao samo one igrače koji se kidaju svaku tekmu, a to su tevez, milner, zaba, kompany - takve igrače treba tražit .. da se mene pita , a ne pita se :D, jab recimo ciljao na rooneya i takve tipove igrača ... popljuvo sam lika a još nije ni zaigrao , a štaš, kad sam skeptičan

14 godina
offline
Manchester City FC

Stigao Manuel Pellegrini i službeno!

Dobra vijest je svakako da će i dalje ostati Brian Kidd u trenerskom timu, i naravno da i sam pellegrini najavljuje "atraktivan i napadački nogomet" ... još jedan zanimljiv citat , " nećemo biti tim koji se, kad zabije gol, povuće na svoju stranu i čeka kontru, uvijek ćemo pokušat igrat na protivničkoj strani"  ...

Držim ga za riječ, meni osobno, stvarno NE bitno koji će završit na tablici ili u LP, samo da više igraju takav nogomet kakav je novi trener najavio (muka mi je više od talijaske ziceraške tvrde igre) .. nadam se da ću napokon moći uživati gledajući svoj omiljeni tim, makar i npr. izgube neku tekmu sa 5:4 {#} , samo da daju sve od sebe i da igraju napadački .

Eo i video i par slika

 

DOBRODOŠAO, i sretno, inžinjeru {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2013 3:40 (domba_Os).
13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

Fantastična vijest. Od samog početka sam ''navijao'' da on postane trener. Posebno me raduje i ostanak Kidda.

 

 

{#} Ljudine Pellegrini i Kidd {#} 

13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

Pozdrav svima,ja sam ovdje relativno nov,i zacudio sam se da na ovim prostorima ima navijača Citiya.

Ja sam isto jedan od simpatizera ovog kluba.

Drago mi je sto je Pellegrini dosao,jako je dobar trener i nadam se da ce biti dobro pojacanje na trenerskom smislu.Fernandinho i Navas,isto dva odlicna igrača i s tim mozemo zakljuciti ovaj prijelazni rok.

Pozdrav svima.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Manchester City FC
Coutinho kaže...

Pozdrav svima,ja sam ovdje relativno nov,i zacudio sam se da na ovim prostorima ima navijača Citiya.

Ja sam isto jedan od simpatizera ovog kluba.

Drago mi je sto je Pellegrini dosao,jako je dobar trener i nadam se da ce biti dobro pojacanje na trenerskom smislu.Fernandinho i Navas,isto dva odlicna igrača i s tim mozemo zakljuciti ovaj prijelazni rok.

Pozdrav svima.

Pozdrav i živio! {#}

14 godina
offline
Manchester City FC

Sad će i ISCOOOOO!

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
14 godina
offline
Manchester City FC

TUŽAN dan za City , prvo sam se nadao da je riječ samo o glasinama, kao i večina vijesti. Onda sam vidio članak, i iskreno rastužio se. Znam da je zadnja godina ugovora i da ako ostane i ne produži ugovor iduće godine može ić za bespla, al iskreno, ja bi ga zadržao makar i otišao besplatno iduće godine, jer ovo za koliko je sad otišao je malkoc više nego bespla a ono što bi on dao za tu godinu vrijedi tih 10-15 mil eura ... Strašan igrač, toliko požrtvovan, borben, znalac, asistent, ubojiti napadač, meni iskreno i najbolji igrač Cityja od kad je tu ... Ono razdoblje svađa i Mancinija sigurno ima veze i sa Mancinijem, a ono razdoblje - "hoću kući" - ništa čudno za Južnoamerikanca - ja mu opraštam. U svakom slučaju igrač koji je kud i kamo pridonio osvajanju lige, ali i općenito klubu. H V A L A   ti  C A R E {#}

TOP 2 0

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.6.2013 0:35 (domba_Os).
13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

Evo malo transfer rumoursa:

 

  • Pellegrini traži zamjenu za Teveza i navodno mu je prvi na listi želja Sevillin Alvaro Negredo. Link

 

  • Arsenal je zainteresiran za Garetha Barrya, ali on želi ostati. Link

 

  • City treba novog ''Hitmana''. Evo i potencijalnih kandidata:
  1. Robert Lewandowski (24)
  2. Fred (29)
  3. Oscar Cardozo (30)
  4. Alvaro Negredo (28)
  5. John Guidetti (21)
  6. Mario Gomez (27)
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2013 7:25 (Hojs).
13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC
  • Mancini se i dalje pita zašto je dobio otkaz?! To me, moram priznat, ne čudi, ali ima nešto u ovom članku što ne razumijem. To su komentari. Oni koji govore da je bio loš manager i nije donio očekivane rezultate, redovito bivaju popljuvani i nagrađeni sa ''TD''. S druge strane, evo nekih od ''best rated'' komentara :

 

''The past 3 years the guy delivered the FA cup premier league and a community shield If you of asked a city fan 10 years ago if that was worth a sacking they would think you were bananas.''   {#}

 

''A good manager. His records speaks. Bad ending though. I think city wanted him to retain the title but his players gave in and there was no real determination/spirit going to the last 4 months if the  season.''  

 

''Was a bit unlucky in Europe with the groups. No other English team would have gotten out of the group they were in last season. Dortmund was simply unstoppable last year and  Madrid is Madrid.''  {#} {#}

 

A evo i worst rated :

 

''how about , because you did a crap job? '' 

 

''If you don't know why you were sacked, you are a bigger fool then you look! You just were not up to the job, just a negative italian '' 

 

 

  • Inače, priča se i da se Pellegrini pod svaku cijenu riješava Maicona. Postao je tek treći izbor iza Zabalete i oporavljenog Richardsa, a ima finih 100k funti tjedno.
11 godina
offline
Manchester City FC

Baš bi htio vidjet Lewandowskog u Cityju, po meni bi s njim City u napadu bio najubojitiji do sada.

14 godina
offline
Manchester City FC

Neam pojma ... iskreno, svi gore navedeni napadači mi nisu nešt ... Lewandowski=Džeko; Fred...huh-nedao Bog, Cardozo-mator, istrošen, Negredo-2., 3.-a klasa, Gomez je još "najjači" al sve je to ku**naspram nekih "top 10" napadača, za koje se zaista isplati iskeširat neku lovu ...

 

Što se tiče Mancinia -  neću trošit riječi, a što se tiče engleza-domaćih navijača, oni isto baš nisu čisti - to se dalo još prije skontat (ono Mincici sjebe sve živo, a oni na idućoj tekmi "manciciiii oooo ooo">  umjesto da ga popljuju) - tako da me ni ne čude komentari ... Ošao si brate jer igraš katastrofalno sa takvim kadrom igraš zicer igru, tj. uopće NIJE ni ima igru + nisi osvojio ništ - kraj.

 

I šta to čitam po engl sajtovima za Pepe-a?!?!?{#} ... Sve nade polažem da se radi o nekim velikim glasinama ... jer to je totalo besmisleno...

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.7.2013 13:07 (domba_Os).
11 godina
offline
Manchester City FC

Potvrđeno je da bi Alvaro Negredo trebao potpisat za City unutar tjedan dana.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice