MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.327.465
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

bez conora cjeli ovaj shit nema smisla

9 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Glavas_ZG kaže...

bez conora cjeli ovaj shit nema smisla

 Ortaga FTW...prvi put da bih dao prednost nekom drugom borcu.Khabib je zivotinja ali mi ne godi oku njegov stil borbe koliko god bio učinkovit... tak da bih rado ovu borbu htio vidjeti nevezano za title shot.

https://www.youtube.com/watch?v=21kGmCsJ5ZM
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

50-43...KHABIB TIME!

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

50-43...KHABIB TIME!

Ovo 50-43 vidjelo nije...

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Meni je izuzetno drago zbog Namajunas.

Khabib se s ovim zahebavao veliku vecinu vremena tak da eto to mi je bilo vise manje bezveze.

 

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Promster kaže...
m77 kaže...

50-43...KHABIB TIME!

Ovo 50-43 vidjelo nije...

 Prve dvije runde su 10-8...

Drago zbog Rose, zapravo mi je više zbog Poljakinje koja mi je užasno antipatična, doslovno lupam ff kad ju vidim u nekim najavama, onaj izlizani trash talk na polomljenom engleskom, boogeywoman vrištanje, preloše.

I Magomedsharipov zaradio plaću, iako je potkraj izgledao neuvjerljivo i dosta daleko od nekih top5 o kojem svi pričaju.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
online
MMA (Mixed Martial Arts)

Khabib očekivano dobio, ali daleko je ovo bilo od dominacije kakva se očekivala. Neće on tako dugo biti na vrhu ko što neki misle. Vidjelo se da baš i nema snage za 5 rundi, a standup mu je ko i prije 5 godina bezvezan. I dalje je one trick pony, a pitanje je dokad će mu to prolaziti. Još uvijek ne znamo kako će izgledati protiv nekog stvarno elitnog borca.

 

Dillashaw Garbrandt 2 ipak najavljen. Mah. Nadao sam se ipak da bude DJ vs TJ ovog ljeta. Nelogičan instant rematch, ali Cruz je vjerojatno još ozlijeđen, a ostali su ionako 2 lige ispod.   

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2018 20:33 (Hexfire).
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nemojmo zaboraviti da se Khabib do prije sam 7 dana pripremao za Fergusona, da bi onda odjednom počeo pripreme za stilski drugačijeg Hollowaya i na kraju je imao nešto malo jače od 30h za pripremiti gameplan za Iaquintu koji je stilski potpuno drugačiji od ove dvojice ranije i koji je na 5 pobjeda u nizu...ne vjerujem da postoji bilo koji borac koji bi pristao na sve na što je Khabib pristao i to u meču za titulu.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
8 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nakon što sam vidio ovakvog Kabiba, uvjeren sam d bi ga Ferguson rasturio u 3,4 i 5 rundi.

Uhh

7 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

Nemojmo zaboraviti da se Khabib do prije sam 7 dana pripremao za Fergusona, da bi onda odjednom počeo pripreme za stilski drugačijeg Hollowaya i na kraju je imao nešto malo jače od 30h za pripremiti gameplan za Iaquintu koji je stilski potpuno drugačiji od ove dvojice ranije i koji je na 5 pobjeda u nizu....

 

I vjerujem da mu je gameplan za svu četvoricu bio isti

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
8 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Kakve to specijalne pripreme treba netko tko je u samom vrhu?

16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Glavas_ZG kaže...

Nakon što sam vidio ovakvog Kabiba, uvjeren sam d bi ga Ferguson rasturio u 3,4 i 5 rundi.

Uhh

 Ja sam uvjeren da se Khabib s njime poigravao zadnje 3 runde, nije ni pokušavao ići na rušenja i samo je boksao s njime, čisto da pokaže drugima da nije tu loš. Mislim da bi vidjeli potpuno drugačijeg Khabiba da je s druge strane bio smotani Ferguson.

 

Sada čitam da je na redu McNuggets vs Khabib krajem godine, Tony je na hlađenju zbog ozljede izgleda.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
8 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Oni jadni singlelegovi koje je pokusavao su izgledali tužno u drugom djelu borbe.

A njegov boks necu ni komentirat.

Svaka mu cast zasluzio je.

No fergusonov freestyle stil naj manje odgovara kabibu.

Posipat vodu po sebi, pogotovo po nogama i uc mokar unutra, onda su sanse jos bolje.

Koja bi to borba bila 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.4.2018 12:52 (Glavas_ZG).
13 godina
online
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

Nemojmo zaboraviti da se Khabib do prije sam 7 dana pripremao za Fergusona, da bi onda odjednom počeo pripreme za stilski drugačijeg Hollowaya i na kraju je imao nešto malo jače od 30h za pripremiti gameplan za Iaquintu koji je stilski potpuno drugačiji od ove dvojice ranije i koji je na 5 pobjeda u nizu...ne vjerujem da postoji bilo koji borac koji bi pristao na sve na što je Khabib pristao i to u meču za titulu.

 Ni jedan od ta tri borca nije ground game/submission specijalist. Za Iaquintu se mogao pripremiti u roku od 30 minuta. Pa Dillashaw je pristao boriti se protiv Joe Sota kojem je to bio prvi UFC fight. Iaquinta je daleko od neke nepoznanice, a brat bratu od ta tri koja su preostala nakon otpadanja Maxa ni jedan nebi imao više od 1% šanse.

 

Može se sad pričati da se Khabib zezao zadnje tri runde, ali njegov stand up je očajan. Uz to ne završava protivnike, engleski mu nije bog zna šta i poprilično je dosadan lik. Daleko od toga da si je UFC pomogao s njim ko s prvakom. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ne znam sta vi pricate o borcu koji ima 25-0 u MMA, taj score sigurno nema slucajno...

Naravno da je Khabib daleko od stand up borca, ali ocito je htio pokazati drugima da grindanje nije jedini njegov adut, da se moze i potuc na nogama, ali nije bas djelovao uvjerljivo 

Kad procitam takve komentare da Khabibi jedino zna to sta zna, gotovo mi je isto ko da netko provali da Connor jedino zna udarit i nista vise, da ne zna submitat itd. pa eto nije dobar borac nego su drugi slucajno naletitli na njegov udarac...

I am over 9000!!!
13 godina
online
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Shivi kaže...

Ne znam sta vi pricate o borcu koji ima 25-0 u MMA, taj score sigurno nema slucajno...

Naravno da je Khabib daleko od stand up borca, ali ocito je htio pokazati drugima da grindanje nije jedini njegov adut, da se moze i potuc na nogama, ali nije bas djelovao uvjerljivo 

Kad procitam takve komentare da Khabibi jedino zna to sta zna, gotovo mi je isto ko da netko provali da Connor jedino zna udarit i nista vise, da ne zna submitat itd. pa eto nije dobar borac nego su drugi slucajno naletitli na njegov udarac...

 Pa tko veli da ima slučajno? Njegov grappling je s neke druge planete, ali i dalje mi nije jasan toliki hype oko Khabiba. Najbolji grappling ikad, ne mijenja činjenicu da mu je standup u najmanju ruku prosječan (pogledaj npr. ovog Zabita što radi, a isto sambo borac iz Dagastana), da mu većina fajtova ode do decisiona i da dok god ne dobije stvarno elitnog protivnika u 5 rundi nećemo znati da li je svarno sposoban dulje ostati na vrhu u trenutnoj konkurenciji. I na kraju balade proziva GSP-a ko da će mu to učvrstiti status. Prvo treba vidjeti da li je GSP stvarno "unutra". Jer ako se ne računa fight s Bispingom (a ne računa se) zadnji uspjeh mu je poklonjena pobjeda protiv Hendricksa prije par godina.

 

Šteta da je Tony ozbiljnije povrijeđen, ali Conor, Ortega, Max, Woodley bi bili jako zanimljivi matchupovi koji bi malo ozbiljnije testirali Khabiba. Čak možda i Jose Aldo. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...
Shivi kaže...

Ne znam sta vi pricate o borcu koji ima 25-0 u MMA, taj score sigurno nema slucajno...

Naravno da je Khabib daleko od stand up borca, ali ocito je htio pokazati drugima da grindanje nije jedini njegov adut, da se moze i potuc na nogama, ali nije bas djelovao uvjerljivo 

Kad procitam takve komentare da Khabibi jedino zna to sta zna, gotovo mi je isto ko da netko provali da Connor jedino zna udarit i nista vise, da ne zna submitat itd. pa eto nije dobar borac nego su drugi slucajno naletitli na njegov udarac...

 Pa tko veli da ima slučajno? Njegov grappling je s neke druge planete, ali i dalje mi nije jasan toliki hype oko Khabiba. Najbolji grappling ikad, ne mijenja činjenicu da mu je standup u najmanju ruku prosječan (pogledaj npr. ovog Zabita što radi, a isto sambo borac iz Dagastana), da mu većina fajtova ode do decisiona i da dok god ne dobije stvarno elitnog protivnika u 5 rundi nećemo znati da li je svarno sposoban dulje ostati na vrhu u trenutnoj konkurenciji. I na kraju balade proziva GSP-a ko da će mu to učvrstiti status. Prvo treba vidjeti da li je GSP stvarno "unutra". Jer ako se ne računa fight s Bispingom (a ne računa se) zadnji uspjeh mu je poklonjena pobjeda protiv Hendricksa prije par godina.

 

Šteta da je Tony ozbiljnije povrijeđen, ali Conor, Ortega, Max, Woodley bi bili jako zanimljivi matchupovi koji bi malo ozbiljnije testirali Khabiba. Čak možda i Jose Aldo. 

 Nabijem Tonya i tu "ozljedu" na k... Cekam taj mec od kad su ga najavili bas radi toga da se vidi pravo stanje Khabiba, ali naravno, nista od toga.

Naveo sam da Khabibov stand up nije uvjerljiv, ali za njegovu taktiku to nije presudno, zna da je dominantan u grapplingu i ak treba grindat ce 5 rundi bez da se ozbiljno zapuse...

I opcenito ta prozivanja nakon meca su mi debilna, ali ocito se masa pali na to, pa to dobro dode borcu za samopromociju te pokusaj hvatanja kojeg dolara vise.

I am over 9000!!!
13 godina
online
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Shivi kaže...

 Nabijem Tonya i tu "ozljedu" na k... Cekam taj mec od kad su ga najavili bas radi toga da se vidi pravo stanje Khabiba, ali naravno, nista od toga.

Naveo sam da Khabibov stand up nije uvjerljiv, ali za njegovu taktiku to nije presudno, zna da je dominantan u grapplingu i ak treba grindat ce 5 rundi bez da se ozbiljno zapuse...

I opcenito ta prozivanja nakon meca su mi debilna, ali ocito se masa pali na to, pa to dobro dode borcu za samopromociju te pokusaj hvatanja kojeg dolara vise.

 Šta je da je, taj matchup stvarno je uklet. 4 puta dosad je već otkazan. Pa gdje toga ima. Naravno da svi želimo vidjeti taj matchup, ali bome ne zamjeram čiki Dani kad kaže da ga više neće dogovarati. Možda bi bilo najbolje da ih se stavi istovremeno na neki card pa ih spojiti nakon što event već počne .

 

Pa naravno da nije presudno da ima uvjerljiv standup. On ako će svakoga uspijeti srušiti kad mu puhne, ne treba nikakav standup game. Ali nervira me to hajpanje gdje se iz borca radi nešto što nije. Khabib niti je finišer, niti ima neki posebni knockout power. Očekivati da će on sad jednostavno pregaziti Iaquintu ko Connor Alda i onda biti razočaran kad to bude samo još jedna u nizu dominantnih (ali dosadnjikavih) predstava koja ide do decisiona, je bezveze. Ovom Joe Roganu je svaki drugi borac "a monster, world class, nikad prije viđen". Po njemu je Hronda Rousey bila "najbolji striker u povijesti svemira" sve dok nije naletjela na "tamo neku" Holy Holm. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...
Shivi kaže...

 Nabijem Tonya i tu "ozljedu" na k... Cekam taj mec od kad su ga najavili bas radi toga da se vidi pravo stanje Khabiba, ali naravno, nista od toga.

Naveo sam da Khabibov stand up nije uvjerljiv, ali za njegovu taktiku to nije presudno, zna da je dominantan u grapplingu i ak treba grindat ce 5 rundi bez da se ozbiljno zapuse...

I opcenito ta prozivanja nakon meca su mi debilna, ali ocito se masa pali na to, pa to dobro dode borcu za samopromociju te pokusaj hvatanja kojeg dolara vise.

 Šta je da je, taj matchup stvarno je uklet. 4 puta dosad je već otkazan. Pa gdje toga ima. Naravno da svi želimo vidjeti taj matchup, ali bome ne zamjeram čiki Dani kad kaže da ga više neće dogovarati. Možda bi bilo najbolje da ih se stavi istovremeno na neki card pa ih spojiti nakon što event već počne .

 

Pa naravno da nije presudno da ima uvjerljiv standup. On ako će svakoga uspijeti srušiti kad mu puhne, ne treba nikakav standup game. Ali nervira me to hajpanje gdje se iz borca radi nešto što nije. Khabib niti je finišer, niti ima neki posebni knockout power. Očekivati da će on sad jednostavno pregaziti Iaquintu ko Connor Alda i onda biti razočaran kad to bude samo još jedna u nizu dominantnih (ali dosadnjikavih) predstava koja ide do decisiona, je bezveze. Ovom Joe Roganu je svaki drugi borac "a monster, world class, nikad prije viđen". Po njemu je Hronda Rousey bila "najbolji striker u povijesti svemira" sve dok nije naletjela na "tamo neku" Holy Holm. 

 

Tko je ikad tvrdio da je Khabib finišer i da ima ko power? Tko je uopće tvrdio da je Khabib standup borac? Ja takve tvrdnje nikad nisam vidio. Khabib je borac koji gazi 3 ili 5 rundi, koliko treba, nekome je dosadno, meni je takva dominacija nešto što me zalijepi za ekran...

I sad naravno od nedjelje je aktivan period mma matematike pa bi tako Khabiba zgazio i Ferguson i Conor i Ortega i oronuli Aldo, jer valjda je Khabib robot koji bi protiv svakog od navedenih boraca izgledao potpuno isto kao što je izgledao protiv Ala... jer taktička adaptacija na stil protivnika, što je to?

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.4.2018 17:48 (m77).
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Večeras za promjenu odličan FN event...Poirier/Gaethje je nešto za što ću biti iznenađen ako krajem godine ne bude kandidat za FOTY, pored toga, ovo je vjerojatno i title eliminator za Poiriera jer Tony se gotovo sigurno ne vraća ove godine, Conor će se baviti nekim drugačijim bitkama...

''Novi Jones'' također nastupa večeras, Adesanya, lik koji u 12 mma borbi nikad nije vidio treću rundu...Condit - Cowboy Oliveira...

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Koji main event. Strasno.

Kapa dolje obojici.

Poirier sad 99.9% s Khabibom.

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Da, odlična borba, ali nadam se da će Gaethjeu treneri ili doktori, bilo tko ukazati na to da će ga stand'n'bang stil dovesti do toga da za 15 godina neće moći žlicu držati.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Plesna poduka Kevina Leeja gospodo!

 

Ali svaka mu čast što je izdržao i do kraja izdominirao.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Večeras Mir/Fedor...bez obzira što su obojica penzići i izgledaju katastrofalno, hype kod mene postoji.

Event počinje u 3h.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
10 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

Večeras Mir/Fedor...bez obzira što su obojica penzići i izgledaju katastrofalno, hype kod mene postoji.

Event počinje u 3h.

 Po čemu izgledaju katastrofalno?mir izgleda vrhunski

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Mislio sam na izgled u kavezu...Mir u posljednjih 10 mečeva ima samo 4 pobjede, a Fedor je premlaćen od strane Maldonada, Mitrione ga je poslao na tlo nekim kratkim polu direktom, krošeom...ali, kažem, kad god se dvije legende nađu zaključane u kavezu, interes kod mene postoji, tako niti ovaj dvoboj nije iznimka.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

Večeras Mir/Fedor...bez obzira što su obojica penzići i izgledaju katastrofalno, hype kod mene postoji.

Event počinje u 3h.

 

Srce mi uz Fedora, a mislim i da ce dobit nokautom.

Sto se Mira tice dugo nije izrezanije izgledao, znao bi to da si pratio zadnje njegove meceve iz ufc-a, a to opet ne znaci nista ako nema pluca da nahrane tu masu.

 

15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Silent horror1992 kaže...
m77 kaže...

Večeras Mir/Fedor...bez obzira što su obojica penzići i izgledaju katastrofalno, hype kod mene postoji.

Event počinje u 3h.

 

Srce mi uz Fedora, a mislim i da ce dobit nokautom.

Sto se Mira tice dugo nije izrezanije izgledao, znao bi to da si pratio zadnje njegove meceve iz ufc-a, a to opet ne znaci nista ako nema pluca da nahrane tu masu.

 

 gdje gledati?

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Hah strasno borba od 50 sec i vidio sam vise nego u vecini s 3 x 5

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice