MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.329.664
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...

Volim ga i dalje kao borca, ali krajnje je vrijeme da ga netko spusti na zemlju. Može li to Gusta, nisam siguran, ali nadam se da će biti upola dobar fight ko prvi. A ni Nunes Cyborg nije za baciti.

 i tu naravno uz amandu, jon jones je vjerojatno najperspektivniji sportaš svih vremena koji je sjebao što se može sjebat

stvarno šta bi bilo da čoek ne pravi sranja...

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
9 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
ursusc355 kaže...

Gdje vidjeti kad točno borbe počinju.... inače gledam na kladionici psk ... ali sad pokazuje uvodne borbe da počinu u 22 sata a main event u 4 ujutro... pa nemože tolika razlika valjda biti

 Event na pocinje u 4:00h ujutro ili americko vrijeme 22:00h. 

 Kod nas mozes gledati na Gol.hr u 4:00h nedjelja ujutro ili na nova tv navece isto nedjelja  22:00h 💪😉

 

https://www.ufc.com/event/ufc-232

Odmori se u Istini!
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2018 19:41 (veseli007).
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
ursusc355 kaže...

Gdje vidjeti kad točno borbe počinju.... inače gledam na kladionici psk ... ali sad pokazuje uvodne borbe da počinu u 22 sata a main event u 4 ujutro... pa nemože tolika razlika valjda biti

 Early prelimsi u 00:30, prelimsi u 2:00, a main card u 4h.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
11 godina
protjeran
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...
ursusc355 kaže...

Gdje vidjeti kad točno borbe počinju.... inače gledam na kladionici psk ... ali sad pokazuje uvodne borbe da počinu u 22 sata a main event u 4 ujutro... pa nemože tolika razlika valjda biti

 Early prelimsi u 00:30, prelimsi u 2:00, a main card u 4h.

 hvala ljudino

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
ursusc355 kaže...
m77 kaže...
ursusc355 kaže...

Gdje vidjeti kad točno borbe počinju.... inače gledam na kladionici psk ... ali sad pokazuje uvodne borbe da počinu u 22 sata a main event u 4 ujutro... pa nemože tolika razlika valjda biti

 Early prelimsi u 00:30, prelimsi u 2:00, a main card u 4h.

 hvala ljudino

 Planiram gledati cijeli event, tako da nije problem...stvarno ima odličnih borbi Millender/Bahadurzada druga borba večeri, Hall/Lewis...cijeli prelimsi su odlični, pogotovo Andrade/Yan...prikladan završetak godine u kojoj smo imali najveću mma borbu u povijesti sporta.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Cak se i BJ Penn bori u prelimsima heheh!
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Idešššš  Rasturila.

9 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

kako je glupa cris

 

9 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

kako jeftino ali drago mi je da je amanda rasturila nek se srušio stereotip oko cyborg

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

I Bones prelako :)

Steta sto je van oktogona tako glup

16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ovaj puta nije došao u kavez nakon tuluma i šmrkanja, skužio koji je raspon ruku od Gusa, pikao po malo i čekao priliku da ga sruši.

I sad ako nebu radio sranja i dobro skrivao dopingiranje poluteška opet u mrtvilu. 

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Očekivao više od Gussa 

Mislim da mu je Jones ušao u glavu, prvo ono ne gledanje u njega na official vaganju, pa onda mu na početku meča nij ni prišao, več ga je čekao na svojoj strani ringa.

Čak mi se činilo da Guss nije dao ni pokušao nešto posebno. Ni jedan Upercut, malo trčkaranja za njim i jbg...

Ali Bude sad Jones dobio par money-borbi, očekujem ili DC u HW, ili neka glupost s Brock Lesnarom...

Osim naravno ako opet ne zaluta van kaveza...

 

Nunes bi pomela pola muške devizije  Oni udarci nisu normalni, ne znam dali je i jedan fulala.

 

Chiesa je uništio Condita, čovjek u 170 izgleda brutalno, a onaj sub sam gledao 5 puta da skužim šta mu je napravio. Jednom rukom muazvrnuo ruku i onda ga koljenom drugom nogom pritisnuo na parter 

 

BIlo je tu još borbi, veselio sam se Anderson i Zigano, ali na kraju malo glupa pobjeda. Sudci su večeras bili katastrofa, ovaj nije znao šta da napravi kad se ova okrenula, a Harris je Arlovskog cijeli meč pickao u oko.

 

Uriah Hall je životinja, dvije i pol runde dobija batine, i jedan udarac dok se kretao u nazad, i gotovo. Da je bar on malo agresivniji inače, mogao bi biti strašan.

 

Mendes i Volkanovski odradili strašan meč, nebi mi uopće bilo loše dati Mendesu Rematch, jer ovo je bilo ludo za gledati. Ovaj Voklanovski je strašan borac, da je ova devizija ikako normalna imao bi čovjek već davno pravo na napad na titulu.

Problem je što tu barem 5 ljudi polaže to pravo 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Gus se nije ni pojavio...ruke jako loše, kretanje nikakvo i već nakon prve runde sam imao osjećaj da on ni u 50 rundi mogao napraviti značajniju štetu Jonesu, baš razočaravajuće...od ostalih borbi oba Halla oduševili, Volkanovski...dobro je bilo.

Sad preostaje još Rizin 14, sutra od 7h ujutro...Floyd/Nasukawa je glavna borba, pa eto da ne propustite ako vas zanima.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
8 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Cormier i Jones se moraju borit još jednom ?

9 Da
3 Ne
16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nek se bore...inače je poluteška mrtva.

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ako Jones stvarno neće u HW ko što sad priča (ne znam u kojoj kategoriji se onda planirao boriti s Lesnarom...) bome ne vidim kandidata za njegovog protivnika osim Cormiera. Ne znam dal je tko od ovih 185 frikova spreman oprobati se. A od teškaša nema baš puno onih koji bi mogli toliko skresati težinu. Možda nagovore Rumblea na povratak.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Sretna 2019. svim fanovima najboljeg sporta na planeti!

A što se tiče godine iza nas, da nije bilo Khabiba i Conora, bila bi za zaborav...to je ujedno i meni osobno najbolja borba protekle godine, jednostavno tenzija prije, za vrijeme i pogotovo nakon borbe je bila brutalna...pored toga, njihov obračun sam čekao od ufc-a 205, znači skoro 2 godine, a kako je završio na način koji sam priželjkivao, #1 je neminovan.

KO godine mora biti Yairov lakat lansiran u Zombija, a vrlo je blizu i meni dotad nepoznati Geoff Neal s kirurškom izvedbom protiv Camacha i odlično plasiranim i tempiranim lhk-om.

Za borce koje treba pomnije pratiti u godini pred nama smatram upravo Neala, ali i Gregora Gillespieja...fun fact, obojica nastupaju na prvom eventu u 2019. godini, UFC FN: Cejudo/Dillashaw.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Mislio sam da će Cejudo vs Dillashaw biti u Bantamu jer je bilo riječi da će ugasiti flyweight nakon odlaska DJ-a. Neki dan skužim da je u ipak u 125 borba.

 

Robbie Lawler vs Ben Askren su stavili na UFC 235 početkom ožujka. Pretpostavljam da neće to biti main event, ali tko zna.

 

Bajdevej, sam ja jedini kome je ova nova UFC stranica totalno sranje? Em je spora, em nepregledna. Ima neko bolje mjesto gdje mogu vidjeti nadolazeće eventove s popisom borbi?  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Wikipedia, ufc schedule, najjednostavniji i najpregledniji.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ja inače sve pratim na sherdog.com

9 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Kao što kolega kaže ufc events na wikipediji, sve jednostavno i eventi što su bili i što nadolaze.

 

Imam pitanje za vas: da li smatrate da je 2018 godina u ufca ispod prosjeka u odnosu na prethone tri znaci 15 16 i 17tu godinu?

 

Osim borbi našeg stipe te conora i sada jonesa nije bilo nekog spektakla po mom mišljenju jedna od slabijih godina, još dodat uz to ove hajke oko dopinga.

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
hanteed kaže...

 

Imam pitanje za vas: da li smatrate da je 2018 godina u ufca ispod prosjeka u odnosu na prethone tri znaci 15 16 i 17tu godinu?

 

Osim borbi našeg stipe te conora i sada jonesa nije bilo nekog spektakla po mom mišljenju jedna od slabijih godina, još dodat uz to ove hajke oko dopinga.

 A ne znam, teško mi je to ocjenjivati. Imala je i ova godina odličnih stvari. Uz ovo što si naveo: dominacija Cormiera i Hallawaya, Nunes vs Cyborg, Cody vs TJ 2, Romero vs Whittaker 2, Yairov lakat u zadnjim sekundama, debi Israela Adesanye + cirkus sa Conorom i Khabibom, dopingom, očajnim pokušajima UFC-a da proda PPVove, otpuštanje Mighty Mousa tj. trade sa One Championshipom, UFC 223 ilitiga fail stoljeća gdje se par sati prije eventa Khabibu traži protivnik jer je Ferguson uništio koljeno padom preko produžnog kabela.

 

Definitivno ne mogu reći da je bila dosadna godina.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Navodno Jones protiv Anthony Smitha na UFC 235 u 3. mjesecu.. Ako Jon dobije dozvolu za fajt od komisije..

 

https://www.bloodyelbow.com/2019/1/6/18170560/ufc-235-mma-news-report-interview-jon-jones-anthony-smith-fight-las-vegas

 

 

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Navodno je dogovoreno i Woodley vs Usman za isti datum. Bit će to brutalan card ako se sve posloži.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Covington je dobio odjebaus.. što mi je čudno, jer ima interim titulu i bilo bi logično da se on bori sa Woodleyjem da se ta titula ujedini. A i zanimljiviji mi je nekako borac od Usmana, jest da je kreten inače, ali u ringu je ok.

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

I ja se nadao Covingtonu, ali valjda su odlučili da je preriskantno, obzirom da je Colby gorljivi Trumpov fan i imao je nekih, blago rečeno čudnih izjava, a Woodley oduvijek ima taj stav da je žrtva jer je crnac...tako da bi trash talk gotovo sigurno ušao u mutne vode politike.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
8 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

 Colby će ih potuć sve...

9 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Glavas_ZG kaže...

 Colby će ih potuć sve...

 Samo ako uspije svojom glavom izubijati šake od obojice...onda možda ima šanse...Woodley traje nešto kraće...ali zato udara jače 

IIII
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 20:05 (ZGamer).
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Večeras prvi ovogodišnji ufc event, i to kakav:

 

04:00

 

Henry Cejudo/ T.J.Dillashaw 
Greg Hardy/ Allen Crowder 
Gregor Gillespie/ Yancy Medeiros
Joseph Benavidez/ Dustin Ortiz
Paige VanZant/ Rachael Ostovich
Glover Teixeira/ Karl Roberson

 

02:00

 

Donald Cerrone/ Alexander Hernandez 
Joanne Calderwood/ Ariane Lipski
Alonzo Menifield/ Vinicius Moreira
Mario Bautista/ Cory Sandhagen

 

00:00 (za ovaj termin nisam skroz siguran, jer inače počinje u 00:30, ali tako piše, pa tako prenosim)

 

Dennis Bermudez/ Te Edwards 
Belal Muhammad/ Geoff Neal 
Chance Rencountre/ Kyle Stewart 

***

Boldani me najviše zanimaju, a ima ih stvarno puno...kad se vidi da su Hernandez i Cerrone zaglavili u prelimsima, vidi se koliko je event nakrcan odličnim mečevima.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Kauboj pokazao bahatome gdje mu je mjesto..

 

A sto reci za Henrya :) Razvalio ga ko beba zvecku i jos ovaj kaze da je mogao nastaviti da mogao je ali bi pretrpio jos puuno vecu stetu i ovako je bio hebeno uzdrman.. Bravo Sudac- TJ ne zna prhivatiti poraz a takvi mi se doslovno gade.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice