Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 29.530
|
čitano: 6.316.406
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Re: Rast mišića i visina
MARKOZD15 kaže...
fila2208 kaže...

Sve ti jebem, ajde stavi neku siku da vidimo kako izgled živina od 140kg

 Vjerojatno nesto u stilu DJ Khaleda

NHF  

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2018 13:49 (Paolo Maldini).
16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
fila2208 kaže...

Sve ti jebem, ajde stavi neku siku da vidimo kako izgled živina od 140kg

 Ovako, sam malo vece :)

Truth in engineering.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
Lijepo, svaka cast.


Zasto dobijem na prsim upalu dva dana nakon treninga? Sastave me onda dvije upale, ledja i prsa.

Fila, Stjepan Ursa ti je lik od 195 i 135 kg. Samo je on profesionalac pa i koristi stvari koje su mu potrebne da bi bio uspjesan u tome. Imas ne kanalu proteka njegov dan kako on jede. Vidio sam da i on jede palacinke s nutelom.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2018 23:11 (drakula789).
13 godina
odjavljen
offline
Re: Rast mišića i visina
drakula789 kaže...
Lijepo, svaka cast.


Zasto dobijem na prsim upalu dva dana nakon treninga? Sastave me onda dvije upale, ledja i prsa.

Fila, Stjepan Ursa ti je lik od 195 i 135 kg. Samo je on profesionalac pa i koristi stvari koje su mu potrebne da bi bio uspjesan u tome. Imas ne kanalu proteka njegov dan kako on jede. Vidio sam da i on jede palacinke s nutelom.

Da samo Stjepan Ursa je na gramu testosterona, trena i 200g metana plus tjedno pa njemu tu i tamo koja palacinka nece smetati

16 godina
offline
Rast mišića i visina

Hehe vidim da vas ezio malko prca, no dobro -barem nije dosadno. 
Nego jel tko pratio, na pittsbburgh pro eventu je guest poze imala čitava prva liga BB-ovaca... i jasno dio ekipe poput ramyja je fakat ogroman van sezone. 
Ali kad sam vidio ovu scenu, potpuno lijevo s naše strane, usporedbe ruku Roeija Winklaara i prvaka Phil Heatha... o jezus. Winklaar fakat kao da je ispao iz marvelovog filma, pa ima duplo veću ruku od Heatha?!. Možda nam Ezio tako izgleda. ipak eto, kaže, u pauzi jedenja indijskih orašćića, kikirikipistacija i nutela palačinki, prije jutarnjeg tuširanja u u zoru, odradi 2 sata treninga na trenažeru i biciklu. NIje me sram priznati, ja u to doba spavam :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
drakula789 kaže...
Lijepo, svaka cast.


Zasto dobijem na prsim upalu dva dana nakon treninga? Sastave me onda dvije upale, ledja i prsa.

Fila, Stjepan Ursa ti je lik od 195 i 135 kg. Samo je on profesionalac pa i koristi stvari koje su mu potrebne da bi bio uspjesan u tome. Imas ne kanalu proteka njegov dan kako on jede. Vidio sam da i on jede palacinke s nutelom.

 Znam draks, vidio čovjeka uživo što u policijskoj unifromi, kornjači i u civilu.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
overhaul kaže...

Hehe vidim da vas ezio malko prca, no dobro -barem nije dosadno. 
Nego jel tko pratio, na pittsbburgh pro eventu je guest poze imala čitava prva liga BB-ovaca... i jasno dio ekipe poput ramyja je fakat ogroman van sezone. 
Ali kad sam vidio ovu scenu, potpuno lijevo s naše strane, usporedbe ruku Roeija Winklaara i prvaka Phil Heatha... o jezus. Winklaar fakat kao da je ispao iz marvelovog filma, pa ima duplo veću ruku od Heatha?!. Možda nam Ezio tako izgleda. ipak eto, kaže, u pauzi jedenja indijskih orašćića, kikirikipistacija i nutela palačinki, prije jutarnjeg tuširanja u u zoru, odradi 2 sata treninga na trenažeru i biciklu. NIje me sram priznati, ja u to doba spavam :)

 Sorry ali...... 

 

Vidim da nisi upucen, uglavnom onaj tko stoji blize objektivu, i jos na rubu.... u ovom slucaju Roelly, ce izgledati vece.... Inace su tu negdje po velici ruku, iako je sve to iluzija..

 

Uglavnom, cak da si i ti bio na mjestu Roellija, vjerojatno bi imao ruku barem ko Heath

 

Pogledaj Rammija koliko je veci, zato sto stoji blize objektivu, i na rubu je.. 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
exer1234 kaže...
overhaul kaže...

Hehe vidim da vas ezio malko prca, no dobro -barem nije dosadno. 
Nego jel tko pratio, na pittsbburgh pro eventu je guest poze imala čitava prva liga BB-ovaca... i jasno dio ekipe poput ramyja je fakat ogroman van sezone. 
Ali kad sam vidio ovu scenu, potpuno lijevo s naše strane, usporedbe ruku Roeija Winklaara i prvaka Phil Heatha... o jezus. Winklaar fakat kao da je ispao iz marvelovog filma, pa ima duplo veću ruku od Heatha?!. Možda nam Ezio tako izgleda. ipak eto, kaže, u pauzi jedenja indijskih orašćića, kikirikipistacija i nutela palačinki, prije jutarnjeg tuširanja u u zoru, odradi 2 sata treninga na trenažeru i biciklu. NIje me sram priznati, ja u to doba spavam :)

 Sorry ali...... 

Vidim da nisi upucen, uglavnom onaj tko stoji blize objektivu, i jos na rubu.... u ovom slucaju Roelly, ce izgledati vece.... Inace su tu negdje po velici ruku, iako je sve to iluzija..

Uglavnom, cak da si i ti bio na mjestu Roellija, vjerojatno bi imao ruku barem ko Heath

Pogledaj Rammija koliko je veci, zato sto stoji blize objektivu, i na rubu je.. 

 Ma ovo je djelić videa, u cijelom videu je daleko veće mase. Evo ti drugi kadar, gdje je Roei iza Heatha. Istina, komplet je ugojen, i širi u struku, kakvi već jesu likovi po Kuwait oxygen timu, i Ramy je takav. To što govoriš stoji za situacije kad snimaš mobitelom na udaljenosti od metra. Ovo je udaljen snimatelj barem 10 metara, tako da outangling tj perspektiva ni približno ne dolaze do izražaja. 
No, zanimljiva je snimka i u smislu da čini se, Phil Heath, čak i van sezone nema više izražen trudnički trbuh. Ili ove godine pazi, pa se manje prejeda van sezone ili je ona operacija bruha imala svoj utjecaj također. Kako se on sigurno, ako nebude ozljede, bez pardona može dovesti u onakvu mišićnu definiranost kakvu već donosi na mr olympia. Tako, da ako na ovo makne vodu i salo, teško će mu tko konkurirati. Vidi se da ima uži struk, pa to na lat spread i double biceps pozama djeluje impresivnije nego ekipi koja je samo masivna.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
10 godina
offline
Rast mišića i visina

Ovo snagatori sa slike...koliko oni u prosjeku troše kalorija na dnevnoj bazi(bazalni metabolizam+treninzi)??

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
overhaul kaže...

Ovaj Big Ramy... Nikako se načudit toj gromadi od čovjeka. Izvan sezone je još veća razlika u odnosu na ostale.

16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Cordas kaže...
overhaul kaže...

Ovaj Big Ramy... Nikako se načudit toj gromadi od čovjeka. Izvan sezone je još veća razlika u odnosu na ostale.

 Da, ja neznam kako on hoda a da ne dobije ojedine u međunožju. Znam da su drugi likovi iz prošlosti imali problema sa srčanim tlakom i zadihavanjem na tolikoj masi mesine. Srce ipak mora upumpavati kroz kapilare krv u sve te mišiće, nije to "pasivno" salo. No čini se da se ova ekipa dosta dobro s time nosi. 

PzKpfw kaže...

Ovo snagatori sa slike...koliko oni u prosjeku troše kalorija na dnevnoj bazi(bazalni metabolizam+treninzi)??

 neznam koliko troše, ali ovi ponajveći unose oko 10 000 kroz oko 8 velikih obroka. I jako puno tekućine. Ramy i Roelly su sad oko 150 kg, i to na visine od 170-178cm. 
Evo neki raspored što tko i kad jede, tj. je jeo u svom peaku. Usput i pokoja fotkica Winklaara. Zanimljiva mu je tehnika izvođenja flaga :)
P.s. na zadnjoj slici je primjer outanglinga koji spominje exer... no realno, mislim da vrlo malo ljudi i uz pomoć perspektive izgleda ovako sa 40 godina ;)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2018 1:04 (overhaul).
14 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
fila2208 kaže...

Sve ti jebem, ajde stavi neku siku da vidimo kako izgled živina od 140kg

 Nema potrebe da stavim sliku jer je overhaul stavio ove koji mi sliče.

Šalim se, ne izgledam tako. To su kepeci do 180 cm visine.

PSN - darklydexter
8 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

U lidlu 1kg kikirikija za 20 kn od ponedjeljka :)

16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Deutsch kaže...

U lidlu 1kg kikirikija za 20 kn od ponedjeljka :)

 neljušteni ili?

 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
overhaul kaže...
Deutsch kaže...

U lidlu 1kg kikirikija za 20 kn od ponedjeljka :)

 neljušteni ili?

 

 Paaa nadamo se

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
15 godina
offline
Rast mišića i visina

Da li je tko od vas pravio sličan kavez kao na slikama? Dvoumim se još da li da napravim od željeza ili drveta pa me zanimaju vaša iskustva

FC Bayern Munchen
10 godina
offline
Rast mišića i visina

Jel probao tko ovaj novi zbregov napitak? 50g proteina po napitku i 1g masti i 24g ug.

16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
ljubek kaže...

Jel probao tko ovaj novi zbregov napitak? 50g proteina po napitku i 1g masti i 24g ug.

 A napitak se zove? Može kakav link?

 

edit. našao...

 

http://www.vindija.hr/O-nama/Mediji/Novosti/17-svi-2018/Vindija-je-pripremila-dnevnu-dozu-Proteina-u-samo-jednoj-bocici.html?bmlcMTg3LHBcMTQy

 

Premalo UH... No čini se bolje nego dukat fit, baš me zanima cijena. Prošlo bi da ubaciš unutra još 25g glukoze

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 20:00 (lllnuclearlll).
10 godina
offline
Rast mišića i visina

Zbregov i pise PROTEIN. Ja vidio u ducanu pa rekao da probam, ima okus od vanilije, jagode i čokolade. U ducanu di sam ga ja kupio bio je 8.99kn. Cini mi se gusci od dukatfita, ali ovako za popit za 9kn cisto oke

14 godina
offline
Rast mišića i visina

Čini se super, bolje od FIT, makar ni on nije loš

12 godina
offline
Rast mišića i visina

evo malo da naucite 

 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
12 godina
offline
Rast mišića i visina

Jel ima već negdje za kupiti taj napitak?

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
10 godina
offline
Rast mišića i visina

Pozz ekipa,

evo mene nakon 100 godina nazad na forumu, da naravno da sam upravo naletio na davno izgubljene loging podatke za Bol dok nikako ne mogu iskopat one koje trenutno trebam.

I da naravno odmah krecem s zicanjem - dali slucajno tko od vas ima kod preporuke za myprotein, tamo im je sad ko fol neka rodjendanska akcija, a popusti, barem na ono sta meni treba, a treba mi malo toga vise, katastrofa. 

 

Btw izbjegavajte onaj przeni kikiriki iz lidla, jest da je fin i hruskav, al masno i slano i najgore od svega to govno za razliku od onog obicnog nemozes prestat gutat. Ja upravo za marendu slistio skoro vrecicu tog sranja, mislim pomlatio bi ja nju do kraja samo tako al kad sam okrenuo na nutritivnu vrijednost skoro me strecnulo na licu mjesta  hehe

 

Dan skoro da nije ni poceo a ja vec gladan i zedan a vise ne bi smio ni celer taknut, jucer noge totalno prefosiro, ostaje jos samo  a realno neda mi se ni qurcem mrdnut

 

P.S. Vidio sam da u lidlu imaju girje na akciji, ako se nevaram za najvecu od 14 kila traze 150 krznasa, kvaliteta i nije nesto - beton u plastici, al opet za tu lovu cisto sumnjam da se kod nas moze nac sta bolje

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 12:27 (Statsman).
14 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
KiX777 kaže...

Jel ima već negdje za kupiti taj napitak?

 ja sam kupio danas u vindiji

16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
dmanz kaže...
KiX777 kaže...

Jel ima već negdje za kupiti taj napitak?

 ja sam kupio danas u vindiji

 koliko novaca?

14 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
lllnuclearlll kaže...
dmanz kaže...
KiX777 kaže...

Jel ima već negdje za kupiti taj napitak?

 ja sam kupio danas u vindiji

 koliko novaca?

 mislim da je napisao neko vec gore, 8.99kn

11 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina

Evo da se pohvalim :D
Ulazim u 6. mjesec i mogu reci da je ovo velika psiholoska borba za mene. Puno veca nego fizicka jer volim otici u teretanu napraviti dobar trening.

Stvar je u tome sto sam ocekivao pasti do 6. Mjeseca 25 kila i tu sam se zeznio. Tako je matematicki trebalo biti, ali na kraju je drugacije ispalo i onda oko drugog mjeseca kad sam vidio da to nije samo tako pocele su se neke čudne stvari desavati po glavi.

Ono sto je meni pomoglo je to da sam jos prije nego sto sam krenio sa ovim svim je to sto sam smanjio, sokove, grickalice i slatko pa nisam imao cravinge. U ovih 5 mjeseci sam imao samo jedan brutalan cheat day(1. Maj) i na kraju tjedna uspio to nekako izvuc.

Sto se tice treninga, klasicni split. Suplementi: proteini, vitamini, kreatin (sad sam ga cijelog popio pa pravim pauzu), bcaa.

Malo sam se raspisao, sorry.
https://imgur.com/a/YUNZALa

Edit:Plan je definicija, postepeno sam smanjio uh i dodajem cardio nakon treninga. Ali kao sto svi kazu, ovo je maraton, a ne sprint. 

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2018 21:13 (drakula789).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina

Mislim da ti bas ne trebaju suplementi posto ne gradis nikakvu masu nego mrsavis?

Pomalo, treba par godina da se udebljas toliko, sigurno neces/necemo doci do rezultata za samo par mjeseci :)

 

Iskreno mislim da pretjerano mrsavljenje u par mjeseci nije dobro-kao ni debljanje. Ovo sto se tebi dogadja je zdravije nego da si odma smrsavio 10 kg u 2 mj, po meni kazem..

11 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
Cilj je izgubiti mast, a sacuvati koliko je moguce misica. Odnosno izdefinirati se. Da zelim samo smršaviti, nebi isao u gym
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice