Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.053
|
čitano: 708.092
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

neda mi se gledat ovo preseravanje kurtoa, ljubi grb na dresu i tako to...nigdje logike, kupili smo golmana i "Pojacavamo" poziciju koja nam uopce netreba. Ocito ce sad krenut mali odmor od pehara

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Realno nije bio skup jer je Kovacic isao u drugom smjeru...tako da mislim da je dobar posao za obje strane

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Već sam rekao, s obzirom na sve cijena je nikakva.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Poluvrijeme prijateljske s Milanom 2:1. Benzema i Bale, Higuain za goste.

 

 

Only real programmers collect their own garbage.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Da brani Courtois umjesto patuljka bilo bi 2:0.

10 godina
offline
Real Madrid C.F.

Kakav aplauz i skandiranje prilikom zagrijavanja i ulaska u igru za Modrica,glavna zvijezda Madrida :D

16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Stigao Alex Hunter,  jedino pravo igračko pojačanje ovog roka , al u Fifi 19 :))

 

Mogle bi Perezu jedine osvojene kante biti one na  Playstationu :)

 

https://www.easports.com/fifa/news/2018/the-journey-champions-alex-hunter-real-madrid

 

https://100posto.hr/sport/kraljevi-predstavili-lazno-pojacanje-i-tako-razbjesnili-navijace-koji-jos-cekaju-dolazak-megazvijezde

Only real programmers collect their own garbage.
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2018 17:13 (hrvooje).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
hrvooje kaže...

Stigao Alex Hunter,  jedino pravo igračko pojačanje ovog roka , al u Fifi 19 :))

 

Mogle bi Perezu jedine osvojene kante biti one na  Playstationu :)

 

https://www.easports.com/fifa/news/2018/the-journey-champions-alex-hunter-real-madrid

 

https://100posto.hr/sport/kraljevi-predstavili-lazno-pojacanje-i-tako-razbjesnili-navijace-koji-jos-cekaju-dolazak-megazvijezde

Jel ovo natjecanje tko ce objaviti gluplju vijest iz retardiranijeg izvora? Evo jos jednog kandidata:

 

https://www.dnevno.hr/sport/nogomet/mourinho-kroji-sudbinu-hrvatskog-vratara-evo-kako-bi-letica-doista-mogao-zavrsiti-u-real-madridu-1142632/

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2018 19:55 (ks95hr).
8 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Navasa nogom u guzicu...

16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Još jedan smrad od trenera. U prvoj postavi Benzema, a Modrić na klupi. Evo, već je 1:0. Izgubili 5:0 daj Bože.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Očekivano. Luka je imao naporan SP, a i upitno je koliko će u kontinuitetu biti spreman za najveće napore. Treba ga čuvati za bitne tekme.

A i ne izgledamo tako loše. ATM nam je već dugo crna mačka.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
Pa Modrić je tek krenul s pripremama, čemu forsiranje? Čovjek je u godinama, njegova svaka tekma zlata vrijedi, a taj europski superkup ionak nije njima prebitan trofej.

Ali da su potrebna pojačanja, jesu, pogotovo u napadu, vjerujem da će krajem prijelaznog roka bacit minimalno 150 mil na nekog
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Puno mi je drazi za gledat ovaj Real bez Ronalda kao fanu Barce.

Igra se bas dobar ofenzivan nogomet bez stopanja na krilu. Asensio, Bale i Isco igraju bas fluidno ovako
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Dobro je ovo zasad
Jos modric u prvi
Nama zapravo trebaju rezervni napadac i stoper
https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Malo je problem što se i Isco i Asensio znaju previše zaigrati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Odlicna tekma, pravi nogomet, dobri i jedni i drugi. Gledao sam ovog vikenda 3 utakmice EPL, izmedju ostalog i Arsenal - City, i Real i Atletico bi se prosetali kroz taj EPL do naslova, a vjerovatno i barca. I onda kada mi netko kaze da je EPL najbolja liga na svijetu, muhahahahahahaha.

 

Usput, ovo je prvi put u povijesti da Atletico po procjeni ima skuplju momcad. Zajebani postali ovi atleticari, svaka cast, mic po mic napravise instituciju na razini europe od ekipe. Biti ce to ove godine kresendo u La ligi, Valencia, Sevilla, ova 3 diva i jos ponetko tko iskoci, gomila vrhunskog nogometa.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Eto zasto je Courtois kupljen
5 u okvir, 4 gola
https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
14 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
sstrmi kaže...
Eto zasto je Courtois kupljen
5 u okvir, 4 gola

 Nije za svaki gol kriv golman, obrana je ocajna!

011000110010.
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
A baš bi Courtois napravio razliku. Prvi gol donekle Navasu na dušu, ostalo su gluposti obrane. Neki ko da igraju prijateljsku tekmu. A nije pomogao ni Lopategi koji misli da Ceballos može zamijeniti Casemira.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

Jad i bijeda..najbolje bi bilo da kupe jos nekog kilnca od 18 god pa ce biti bolje,mislim da bi ja danas bolje odigrao od Varanea

Jedino pozitivno je to da odmaram zivce od Reala ove sezone jer sa ovim igracima i ovom igrom cudno da su i Bernabeu cup uzeli

16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Varane i Carvajal nisu došli na utakmicu.

Only real programmers collect their own garbage.
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Glupo primljeni golovi, steta, ali nek su i ovi atleticari nesto osvojili. Diego Costa je car, drago mi je zbog njega, igracina.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ovo lose izgleda. Već prošle sezone se vidjelo da je obrana šuplja. Marcelo i Ramos su sve sporiji (godine), a Varane je kikser. Samo što se to prošle godine prekrivalao napadom gdje je večina drhtala pred Realom i onda obran nije imala posla. Kad je imala nije završilo dobro po Real. Zato i izgubljena šansa za osvajanje lige.

 

Sada kada nema Ronalda, nema tolko pritiska naprijed sve isplivala.

 

Mislim da će trebati čudo da uzemomo bilo kakav trofej.Pod hitno dovest poštenog stopera ili dva. Te lijeve i desne bekove. Ne klince za posudbe. Ostalo če se uigrat.

8 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Navas, Carvajal, Varane, Isco, Ceballos, Modric ocajni. Svejedno se ne bi islo u produzetke da nije branio patuljak. Ocekivao sam vise od Atletica.

 

Nista od ove sezone ako ce igraci koji bi trebali preokrenuti biti Vazquez i Mayoral lol. Dobri Florentino odlucio i drugim klubovima dati sansu da se vesele. Bravo za Florentina. 

15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Real je po meni igrao odlicno dok ovaj nije sve shebao s zamjenama. Isco je trebao van umjesto Assensia. Cabelos (ili kako se vec zove) je navodno ljubimac trenera, pa će igrati sve više i više, iako je čovjek kapacitet za elche ili tenerife. Modric se očigledno nije snašao u ovoj novoj formaciji i igranju.ova utakmica je čisti primjer kako trener u sred utakmice može istu izgubiti.
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Da sam na Modrićevom mjestu bezuvjetno bih tražio odlazak iz ovakvog Reala, pogotovo sa ovim trenerom. Dobro je uočeno da su stoperi Varan i Ramos bili kriminalni. No, što reći za tako iskusnog igrača kao Marcelo koji ide spašavati bezvezni aut i zapravo daje protivničkom igraču loptu u for pred Navasom i Atletico je izjednačio. To su osnove nogometne igre koje se u pionirima treba naučiti. Strašno na šta je ovo ličilo.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
9 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
Naravno da bi svako normalan odjebo real i otišao u inter, jer eto, oni su veći i bolji klub od ove smijurije koja je tri puta zaredom osvojila lp. Sama pamet.
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Čini se da se Mateo dobro složio s Hazardom

 

Only real programmers collect their own garbage.
12 godina
offline
Real Madrid C.F.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

 Za petnaestak minuta trenutak istine. Gledam Sevillu i moram priznati onaj portugalac Silva je odlično pojačanje. Zašto ga je Milan pustio nije mi jasno, nema se para?! Barca je proširila roster, kao i ATM i Sevilla. Zidane je imao puno jaču klupu, igrači koji su mogli barem jednako zamjeniti onog kojeg zamjenjuju. Ako Mayoral, Ceballos, Vazquez ne počnu pružati partije koje se očekuju od njih, bit će rutavo. A i ovi naprijed moraju preuzeti Ronaldovih 30-ak golova u prvenstvu. 

 

Gledam kako je Chealse pleo zadnjih 15 min sa Kovačićem i Hazardom protiv Arsenala i onda se sjetim Modrićeve lopte mislim Cebalosu na protivničkih 16 m. od kojeg se odbije lopta i ATM ode u kontru koju poprati jedino Modrić. Ako ništa, ove godine igrati na RM 3+, jer golova će biti :)

Only real programmers collect their own garbage.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2018 22:13 (hrvooje).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice