Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.060
|
čitano: 711.400
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
16 godina
offline
Real Madrid C.F.

Sviđa mi se ovaj novi Real koji ne ovisi samo o jednom igraču kao recimo Barca o Messiju.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Pero Dinamit kaže...

Sviđa mi se ovaj novi Real koji ne ovisi samo o jednom igraču kao recimo Barca o Messiju.

 Bolje ovisit i pobjeđivat, nego neovisit i nepobjeđivat. Tko izgubit dobitak, dobije gubitak kaže prijatelj Grunf.

 

RM nije tri utakmice dao gol, Modrića mijenja svaku utakmicu, Mariana povukli iz Lyona pa mu daju mrvice. RM je ubojica mladih igrača. Otići će kao i Morata. Sad se vidi koji je maestralan potez povukao Kovačić.

Only real programmers collect their own garbage.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 20:06 (hrvooje).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Po sastavima u ligi prvaka a i igri jasno se vidi da prioritet je liga, ocito je perez stavio ligu prvaka u drugi plan nakon sta smo je osvojili 3 zadnja puta i 4 u zadnjih 5 godina.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Nisam gledao tekmu jučer, ali protiv ATM drugo poluvrijeme smo izgledali jako dobro. Puno bolje nego u dosta tekmi pod Zidaneom. Tak da nije da ova ekipa ne može igrati na visokom nivou. Ali već sad 3 godine zaredom je klupa popriličan problem. Dvije ozljede i raspad sistema. 

 

Ali u svakom slučaju je smiješno očekivati da će Asensio i Ceballos zamijeniti Ronalda i Modrića u roku 6 mjeseci ko što je Perez zamislio. Vjerojatno će Lopategi ni kriv ni dužan platiti cijenu. Bez obzira na te izgovore sa orijentacijom na neko natjecanje, svaki poraz unosi lošu atmosferu u svlačionicu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
TheDarkSide kaže...

Po sastavima u ligi prvaka a i igri jasno se vidi da prioritet je liga, ocito je perez stavio ligu prvaka u drugi plan nakon sta smo je osvojili 3 zadnja puta i 4 u zadnjih 5 godina.

 Ma da, sigurno je to u pitanju. Isto kao što je i Barca zadnje tri sezone stavila prioritet na La Ligu. Lol yebote.

Barca ima (ne)sreću da ima glupana od trenera koji nešto kombinuje iz tekme u tekmu pa više nitko ne zna s kime igra.

 

Gdje onaj mali dećkić Evil i onaj ISpecijalac, baš me zanima njihovo mišljenje. Pričali su da RM ne ovisi o Rolandu kao i Barca o Messiju, a ono nema Kristine, nema baš ni Reala.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Ma kakav ronaldo... Real je trebao dovesti Icardia i Hazarda i rijesiti se Balea i Modrica, a ostaviti Kovacica... Bale je najveci problem Reala atm, kao imas igraca, a nemas nista.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

tone brod polako,iskreno sam i zelio da danas izgube samo da se ovaj sta prije makne sa klupe i da Perez bolje obnovi stadion sta ce nam pojacanja,ovo je sramota tko sve igra za Real

16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Kako mi ovaj rezultat popravi raspoloženje. Ovaj trener jednostavno ne zna što hoće. Bježi Modriću iz ovog raspadnutog kluba dok je vrijeme. Pa nek im igraju Ceballosi, Benzeme, Odriozole, Viniciusi i sl. boranija. A reakcija krakonje od golmana kod gola je vrijedna žaljenja.

 

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Ovo je lose!
Odmori se u Istini! :))
12 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

To mu se sve vraća nakon što je onako sramotno ostavio repku na cjedilu pred početak SP. Karma is bitch

13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Nisam bio u prilici gledati utakmicu, ali "hajdemo kazati" da se prvi mačići u vodu bacaju, svezi glede trenera, ali i ostataka prvog tima 

Ako ove sezone i ne osvoje ništa, mogu progutati, ali onda drugu MORAJU udariti svom snagom, stvarnom kvalitetom! 

ATJ Lučko
9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
ATJLučko kaže...

Nisam bio u prilici gledati utakmicu, ali "hajdemo kazati" da se prvi mačići u vodu bacaju, svezi glede trenera, ali i ostataka prvog tima 

Ako ove sezone i ne osvoje ništa, mogu progutati, ali onda drugu MORAJU udariti svom snagom, stvarnom kvalitetom! 

 Kako te već vidim da pljuješ po Barceloni da se tak šta dogodilo njima, a sad tu kao možeš progutat...
Nemaš šta gutat, to je Real Madrid, nije to Real Betis pa da se pomiriš s tim da te svakakvi pobjeđuju, da vam stvar bude još gora, 4 utakmice ne znate za postignuti pogodak...

Edit: uz dužno poštovanje Real Betisu koji se bore.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.10.2018 22:05 (playjob).
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
playjob kaže...
ATJLučko kaže...

Nisam bio u prilici gledati utakmicu, ali "hajdemo kazati" da se prvi mačići u vodu bacaju, svezi glede trenera, ali i ostataka prvog tima 

Ako ove sezone i ne osvoje ništa, mogu progutati, ali onda drugu MORAJU udariti svom snagom, stvarnom kvalitetom! 

 Kako te već vidim da pljuješ po Barceloni da se tak šta dogodilo njima, a sad tu kao možeš progutat...
Nemaš šta gutat, to je Real Madrid, nije to Real Betis pa da se pomiriš s tim da te svakakvi pobjeđuju, da vam stvar bude još gora, 4 utakmice ne znate za postignuti pogodak...

Edit: uz dužno poštovanje Real Betisu koji se bore.

Kao prvo, naučite kolega uočiti kontekst smisla što i kako ja gdje kritiziram 

Ja u Real Madridu ustvari ne kritiziram uopće, još manje pljujem kako vi pišete, jer je kontekst drukčiji. 

U Barceloni se obazirem na glorificiranje jedne osobe, koja u drugim okolnostima je manji od makovog zrna. 

Danas u Real Madridu nema dvije bitne stavke, Zizou-a i CR7, a to nešto pametnom znači. 

 

BTW; koliko je vaš mali  dao golova na Svjetskom prvenstvu u nogometu ove godine ?!?! 

Jesam i jednu riječ kazao netočnu u svezi te ćinjenice?!?! 

Pa CR je zabio hattrick u jednoj utakmici, u odnosu na malog , bitna stavka za priznati si! 

ATJ Lučko
9 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ode ti Zidane pa za njime CR7, a Perez dovede neprovjerenog Lopeteguia i golmana koji mu ne treba, poštenog igrača Real nije doveo godinama, Bale i Benzema su morali otići također i minimalno dovesti 2 vrhunska igrača. Msm ja nisam navijač Reala ali ovo je jadno za gledati.

14 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Silent horror1992 kaže...
Kill Frenzy kaže...

Bojim se da je ovaj trener totalni idiot.Po meni modric jedan od boljih i ovaj ga vadi van

 

 

eto sta sam reko

https://www.index.hr/sport/clanak/marca-o-modricu-u-debaklu-najbolji-na-svijetu-nosi-real-ali-nema-s-kim-igrati/2026590.aspx

 

Nije trener idiot nego ti ne kužiš nogomet.

Imao je izgubljenu tekmu i izvadio ga zbog derbia za vikend.

Takve tekme se događaju, da je bio i Ronaldo isti krc bi bio, Sevilja je ekipa koja može kući bilo koga dobit i sposobna je dat 3-4 komada svakom, a po meni glsgla problem trenutno Reala je uska klupa, ne kužim kako misle igrat sa 13-14 igrača cijelu sezonu na tri fronta.

 

 i ja se ne kuzim u nogomet.jeli

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Najviše Zidane nedostaje,jer ovaj nema pojma.

Mašio je Perez što je ostavio Benza,i naravno prodaja CR-a bez da je ikoga doveo

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Nije mi jasno što se čudite, pa u zadnjih par godina Real isključivo prodaje, nije kupljen doslovce ni jedan igrač vrijedna spomena. Potrošeno je na transfere ravnih 0€.

Neznam koji klinac je Perez očekivao , sa istom ekipom igrat 10 godina i biti u vrhu Primere  / LP, stvarno se čudim na koji način razmišljaju...

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.10.2018 11:21 (kostolomac).
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
E moj Varane...
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

14 minuta mi kod kuće gubimo 2:0 od levantea.Ovaj idiot s klupe mora van

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

ako nista ovaj nece el calsico docekati na klupi..Varane uzas

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
E moj Vasquez.

Ali zato danas VAR briljira lol
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Super mi je kad se igrači bune zašto zaleđe, kad je preko VAR-a potvrđeno da jeste. Kao npr. sad Inter-Milan. Ok, razumljivo, igrači bi da na prijevaru, njihov gol bude priznat, ali ako gol nije onda nije. VAR je kod zaleđa odličan. 

Mislim, dakle half adder
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

LINK  haha sta reci okrecemo se na ove sta su za mirovinu 

16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.
Mislim, dakle half adder
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Vrijeme je da perez odrijesi kesu i dovede igrace koji ce imat konstantu, ne kao ronaldo jer to nemoze se zamjenit, al bar pokusat se priblizit. Kupuje golmane i ostale gluposti a za prava pojacanja se skrtari, mogao se uzet hazard, mbappe, dat koliko traze za njih i cao a on se cjenka ko da smo lazio pa nam je bitan svaki euro, al zato se trose na golmane i ostala sranja

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Hazard vjerojatno dolazi slijedeće ljeto, ali trebat će i pravi napadač. Mbappe se i meni sviđa, ali možda je Kane pametnija kupnja. Nije mi jasno kojom logikom se vodio Perez kad je mislio da će Bale nadomjestiti Ronalda. Šta nam znači da lik zabija po 5 komada svaku tekmu kad pola tekmi u sezoni propusti. 

 

Novinari nešto šuškaju da bi se Mourinho mogao vratiti. Upucat ću se... Conte ok, čak Guti ili Solari nemam ništa protiv, iako ne vidim poantu, ali gledat opet ono portugalsko smeće na klupi... ne. Doduše čak i s porazom od Barce ne mislim da Lopategi treba tako brzo dobiti otkaz. Trener nam nije najveći problem, a kad ga je Perez već doveo neka čovjek dobije pravu šansu. Ali za to mu trebaju i prava pojačanja.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Nije trener problem, bar ne zasad..problem je nadomjestit sve te golove od ronalda, tj pokusat bar sto vise se priblizit brojkama koje smo imali sa ronaldom, to je najveci problem. Niko u realu nije imao niti ima konstantu ronalda za golove, i to je problem, dosli smo u tu eru koju smo svi znali da ce doc a to je post ronaldo era.

 

U zadnjih par god real i barca kao da su se dogovorili zamjenit uloge, real je poceo kupovat spanjolce vecinom mlade "nade" i dovođenje iz mlađih redova..barca se okrenula megalomanskim transferima i doslovno oni stvaraju "galacticose", oni su postali ti koji trose basonovno na elitne i dobre igrace u vecini slucajeva. Nekad su se navijaci barce udarali od prsa i govorili kako ne trose ni priblizno kao mi dok smo kupovali ronalda, zidanea, figa, bekema i tako dalje pa pooslje i ronalda, balea i to, sad eto obratno je.

 

Jedino mi perez nije jasan u svemu ovome, odkad je on postao skrt, ili on zna nesto sta mi ne? Dal stedi za sta ili o cemu se tu radi da on nece odrijesit kesu po cemu je uvijek bio poznat. Novaca imamo, i to vjerovatno na bacanje posto sta smo potrosili u zadnih par god? Zadnji veliki transfer je bio Bale, poslje njega nista veliko.

Origin ID: ReaLazio
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Njaveci problem ekipe je svjeza krv. Trebalo je dovesti par igraca da malo razbude svlacionicu. Na ljeto ce trebati remont, trener mi se ne svidja, ali mislim da ovdje cak nije ni do njega. Volio bih vidjeti Hazarda i Lukakua i jos barem 5-6 osrednjih igraca vrijednosti 40-60 milijuna eura. Modric, Bale, Marcelo, Isco, Navas, Ramos, Benzema, Vazquez OUT!!!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

Varane govno od igraca,u ovome Realu trenutno zasluzuju igrati 3-4 igraca ovo ostalo sve rasprodati i iz pocetka..

 

edit:dok jedni imaju Suareza koji trpa sta stigne,drugi imaju Benzemu koji vjerovatno skoljku ne moze pogoditi dok pisa...

    svaka cast neka su ih natrpali,a Perez stari smradu ti stedi i dalje za stadion i tko zna sta...ocaj

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2018 18:03 (toma20).
9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Pero Dinamit kaže...

Sviđa mi se ovaj novi Real koji ne ovisi samo o jednom igraču kao recimo Barca o Messiju.

 LOL 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice