Real Madrid - Kraljevski klub! zaključana tema

poruka: 23.325
|
čitano: 2.556.593
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
13 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
ph3nom_gamer kaže...

prije sam poštivao real, danas mi se jednostavno gadi... onim braničima (pogotovo Pepea i Marcela) treba doživotno zabranit nastupe u nogometu (ili ih prebacit u UFC)

 

a za Murinha nemam riječi, čovjek je onaj tipični seljačina (svaka mu čast na osvojenim trofejima ali loša je osoba)

zamislite da je mamića onako uštinio, mislim kad bi mu ovaj lupio šamarčinu da bi se dvaput okrenio oko osi...

 

žao mi je što je real postao klub kakav je trenutno.

  pepe i marcelo nisu nikog ozlijedili od barceloninih,više branite njihove igrače nego npr onda kad je onda taylor polomio eduarda,nitko nije ništa,ovaj dobio crveni karton,a dudu nije igrao 12mjeseci,e to su startovi za SUSPENZIJU......ovo od realovaca nije

i baš bi volio da uefa više dozvoli korištenje video tehnologije,e to bi bio posao,kad puste snimku na cijelom stadionu i da sudac vidi,a ne kao protiv chelsea onda,ili kad real dobija crvene kartone za nista,kao pepe na alvesu(nije ga pepe ni dotaknuo,ima još puno takvih)

15 godina
moderator
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Dečki ovo nije tema da se pljuje po Realu,njegovim igračima i treneru.

 

Ovo je tema za fanove Real Madrida.

سمندری ڈاکو
13 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
pirat kaže...

Dečki ovo nije tema da se pljuje po Realu,njegovim igračima i treneru.

 

Ovo je tema za fanove Real Madrida.

  Dosad najpametniji i najbolji post u ovoj temi :)

svaka čast

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2011 16:10 (danny007).
14 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
pirat kaže...

Dečki ovo nije tema da se pljuje po Realu,njegovim igračima i treneru.

 

Ovo je tema za fanove Real Madrida.

ok,a zašto nisu obrisani postovi Realovih navijača u temi "FC Barcelona" ako ćemo već tako? i zašto je obrisan moj post iznad u kojem sam napisao da se namjerno udaranje igrača treba kazniti suspenzijom? jesam nešto krivo napisao?

Pirat,znam da više simpatiziraš Real od Barcelone,znam to iz teme "Liga Prvaka",ali ti si ipak moderator i trebao bi gledati koje postove brišeš a koje ne.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
danny007 kaže...

  pepe i marcelo nisu nikog ozlijedili od barceloninih,više branite njihove igrače nego npr onda kad je onda taylor polomio eduarda,nitko nije ništa,ovaj dobio crveni karton,a dudu nije igrao 12mjeseci,e to su startovi za SUSPENZIJU......ovo od realovaca nije

i baš bi volio da uefa više dozvoli korištenje video tehnologije,e to bi bio posao,kad puste snimku na cijelom stadionu i da sudac vidi,a ne kao protiv chelsea onda,ili kad real dobija crvene kartone za nista,kao pepe na alvesu(nije ga pepe ni dotaknuo,ima još puno takvih)

znači prvo treba nekom puć noga da bi se igrač sankcioniro... bitna je namjera

 

i odavno je poznato da je pepe nestabilna osoba koja je spremna ozljediti igrača

 

 

eo, moj zadnji post u ovoj temi... neda mi se svađat

0_o
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

navijam za real od malih nogu, a posebno kada su figo, zidan i ronaldo igrali...

ovi neki što govore da su poceli  mnogi navijati kada je došao ronaldo ? (:O)
prije toga mi je bio najomraženiji igrać na svijetu, no sada mi se ćini normalan(eto šta se desi kada volite neki klub da zavolite i najomraženijeg)

 

za real se odavno zna kraljevski klub, šta se dogadja u zadnje vrijeme udaranje i to, pitajte mourinha :) 

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
14 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
danny007 kaže...
  pepe i marcelo nisu nikog ozlijedili od barceloninih,više branite njihove igrače nego npr onda kad je onda taylor polomio eduarda,nitko nije ništa,ovaj dobio crveni karton,a dudu nije igrao 12mjeseci,e to su startovi za SUSPENZIJU......ovo od realovaca nije

i baš bi volio da uefa više dozvoli korištenje video tehnologije,e to bi bio posao,kad puste snimku na cijelom stadionu i da sudac vidi,a ne kao protiv chelsea onda,ili kad real dobija crvene kartone za nista,kao pepe na alvesu(nije ga pepe ni dotaknuo,ima još puno takvih)

već sam ti bio odgovorio,ali iz neznam kojeg razloga mi je post obrisan,molio bih Pirat da objasni.

Tebi namjerno udaranje igrača nije za suspenziju? mislim da onda nemamo o čemu pričati,bar u tome se možete složiti sa mnom.Odlazim iz ove teme dok Real ne osvoji sljedeći trofej,a onda ću se vratiti i lijepo čestitati svima vama navijačima Reala.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2011 16:28 (pirat).
13 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
ph3nom_gamer kaže...
znači prvo treba nekom puć noga da bi se igrač sankcioniro... bitna je namjera

 

i odavno je poznato da je pepe nestabilna osoba koja je spremna ozljediti igrača

 

 

eo, moj zadnji post u ovoj temi... neda mi se svađat

  znači namjera?lol

evo npr ovako,osoba a želi ubiti osobu b,ali nije uspjela nego ju je samo ranila,znači na sudu te neću osuditi za ubojstvo nego za pokušaj

tako je isto i ovo,lol

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2011 16:29 (pirat).
15 godina
moderator
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
antimadridista kaže...
ok,a zašto nisu obrisani postovi Realovih navijača u temi "FC Barcelona" ako ćemo već tako? i zašto je obrisan moj post iznad u kojem sam napisao da se namjerno udaranje igrača treba kazniti suspenzijom? jesam nešto krivo napisao?

Pirat,znam da više simpatiziraš Real od Barcelone,znam to iz teme "Liga Prvaka",ali ti si ipak moderator i trebao bi gledati koje postove brišeš a koje ne.

Tvoj post je obrisan zbog toga jer si citirao 2 velika posta da bi ovom prvom rekao jednu rečenicu(krati citate)

A u temi o Barci nitko nije ništa kenjao po klubu,igračima i treneru,ja sam jedini napisao da će tekma završit s crvenim za Real.

 

Al kad si ti to krivo shvatio,ja sam ti odmah napisao da se ne želim svađat i pokupio se iz teme.

Ako misliš da je neka poruka spam u temi o Barceloni,onda prijavi tu poruku i stvar riješena.

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2011 16:39 (pirat).
15 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

@antimadridista

Očito si u offtopicu i još provociraš...imaš sreče što nisi dobio kraton

a drugi put kad ti smeta neki post prijavi ga i gotovo

btw, a jesi naporan čovječe

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2011 16:29 (Jack Sparrow).
12 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Ozil:David Villa je vrijeđao moju vjeru,zato sam burno reagirao...

Bolje džaba lezat,nego dzaba radit! xD
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Sta se svadate koji k? Nek ide svatko u svoju temu i ni ne otvara drugu.

 

 

On topic: Nadam se da je zato tako burno reagirao, nisu valjda i njega u tako kratkom roku ''pokvarili''.

Mes que un Club! FCBarcelona!
14 godina
odjavljen
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Meni je Real Madrid super.

iPhone user. Hasta la victoria siempre.
13 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
16 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Meni je Real uvjek bil jedan od najdražih klubova, al kolko me prije Mourinho fasciniro tolko mi se i zgadil u zadnje vrijeme. Šteta kaj Real nema trenera ko kaj je Guardiola..

FOR THE HORDE
15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Iggx kaže...

@Antimadridista

 Koliko si objektivan govore i tvoj nick i avatar na jednom forumu koji nema veze s nogomet. 

Frustracije!!

Only the brave
13 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Zoki kaže...

Meni je Real uvjek bil jedan od najdražih klubova, al kolko me prije Mourinho fasciniro tolko mi se i zgadil u zadnje vrijeme. Šteta kaj Real nema trenera ko kaj je Guardiola..

  mourinho je odličan trener,ali je pretjerao

guardiola?on ima sreče što ima takvu ekipu,inače da ode negdje dalje prošao bi kao i frank rijkaard

16 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
danny007 kaže...

  mourinho je odličan trener,ali je pretjerao

guardiola?on ima sreče što ima takvu ekipu,inače da ode negdje dalje prošao bi kao i frank rijkaard

Ma više sam mislil na ponašanje a ne nogometno znanje. Guardiola je totalni gospodin za mourinha..

FOR THE HORDE
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Svima na znanje  {#} ovaj tjedan NE počinje nova sezona Primere 2011/2012{#}!!!!

ATJ Lučko
15 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Za Real Madrid navijam od malih nogu, a šta se CR-a tice mišljenja sam da je dobar igrac, no nažalost kao i mnoge, lova i slava ga je umislila do bola.

Uglavnom debelo predplačen igrač.

I'll be back
12 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!

 

 

ovako se ne bi smjeli ponašati profesionalni nogometaši,isto kao što realovci nebi smjeli namjerno faule raditi

ruku na srce,barcini igrača previše simuliraju,a realovi prgavo igraju

Evo nešto da spomenem za real,ja već dugo navijama za real,točnije od ove 10.4.2005,od ove utakmice

i da još nešto,svi vi što mrzite ronalda,nije mi jasno kako možete mrziti nekoga tko vam ništa ne znači,ustvari mislim da bi 99,99% vas htjelo biti poput njega-radiš ono što voliš,i još za to budeš najplaćeniji na svijetu,nemože bolje

Ne glume ništa manje od ostalih klubova niti više. Stvar je u tome da su puno toga osvojili zadnjih godina i da su stalno na tapeti ostalih. Igra realovih igrača više nije prgava nego provokatorska i totalno antinogometna. Pepe je za mene smeče ljudsko koje ne zaslužuje biti u tako velikom klubu. Mourinho mi se također zgadio makar sam ga prije volio kad je bio u Chelseu, ali ovo kako se on ponaša je krajnje glupo. Taj frajer ili je prezaljubljen u sebe ili ima mentalnih problema. Jedino Casillas i Xabi Alonso te Kaka valjaju od velikih imena.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2011 18:45 (Đapa club).
15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevsko klub!
malina22 kaže...
gjurki kaže...

Dobar klub, samo mi ide na živce onaj glumac, pe*erčina i pi*ka Cristiano Ronaldo, samo zbog njega navijam za Barcu u Španjolskoj lizi.

Ti si neki super fudbaler pa znas da je on glumac?? Ni pravopisa ne znas nasao si komentirati jel neko glumac...

On nije glumac. On je obicna pe*erčina {#}

 

salim se naravno, nek covjek igra, nek barem stigne messija

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2011 18:52 (Mitch).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
stone kaže...

navijam za real od malih nogu, a posebno kada su figo, zidan i ronaldo igrali...

ovi neki što govore da su poceli  mnogi navijati kada je došao ronaldo ? (:O)
prije toga mi je bio najomraženiji igrać na svijetu, no sada mi se ćini normalan(eto šta se desi kada volite neki klub da zavolite i najomraženijeg)

 

Baš to,od malih nogu :D

Raul,Guti,Figo,Roberto Carlos...

15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Legendic1911 kaže...
stone kaže...

navijam za real od malih nogu, a posebno kada su figo, zidan i ronaldo igrali...

ovi neki što govore da su poceli  mnogi navijati kada je došao ronaldo ? (:O)
prije toga mi je bio najomraženiji igrać na svijetu, no sada mi se ćini normalan(eto šta se desi kada volite neki klub da zavolite i najomraženijeg)

 

Baš to,od malih nogu :D

Raul,Guti,Figo,Roberto Carlos...

Zidane, Morientes, Ronaldo...

Only the brave
15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
RePlaY kaže...
Legendic1911 kaže...

Baš to,od malih nogu :D

Raul,Guti,Figo,Roberto Carlos...

Sry, delete.

 

Only the brave
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2011 21:07 (RePlaY).
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Šteta Raula, odbaciše ga tek tako. 

 

Također jedan od top 10 najdražih igrača, iako oduvijek za Barcu navijam.

Mes que un Club! FCBarcelona!
15 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Kako možete o nekom neznancu kojeg vidite na tv-u govoriti da je unišljeni i da je bahat?

A k tome mnogi igrači se ponašaju sasvim drugačije na terenu,a  drugačije van njega u privatnim životu jer sve što rade je u žaru "borbe".

Bio je već neto stavio link gdje se opisuje kakav je Ronaldo zapravo van travnjaka.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
PLASMAorLCD kaže...

Šteta Raula, odbaciše ga tek tako. 

 

Također jedan od top 10 najdražih igrača, iako oduvijek za Barcu navijam.

Cuo sam da se zeli za svoju zadnju sezonu vratit u real..Sad dali ce mu se zelja ispuniz,pitanje je to :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2011 22:12 (Legendic1911).
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Ima li itko kakvu vijest; počinje li ovaj tjedan Primera konačno  {#}  {#}!!??

ATJ Lučko
13 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
ATJLučko kaže...

Ima li itko kakvu vijest; počinje li ovaj tjedan Primera konačno  {#}  {#}!!??

  mislim da ne

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice