West Ham United aka Slaven Bilić fan club

poruka: 18
|
čitano: 3.566
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
West Ham United aka Slaven Bilić fan club

Ne znam koliko Vas ljubitelja sporta i Slavena Bilića tu ima, al ja kao navijač Manchester Uniteda imam tu neku ludu potrebu stalno gledat west ham i pratit njegove rezultate i statistike..

 

Naprimjer naša sam zgodnu stvar, simulira sam ostatak utakmica do kraja prvenstva, po trenutnoj formi i stanju momčadi i pokuša bit objektivan koliko god je to moguće i na kraju mi je ovako nekako izgledala tablica. (Leicester ima nezgodan raspored do kraja..)

 

ako nekoga zanima tu je link.

 

Ajmo da vidim, koliko Vas tu ima, prognoze za West Ham - Crystal Palace, prognoze za FA cup West Ham United - Manchester United?

 

Može li Slaven uhvatit ligu prvaka? Može li Slaven osvojit FA Cup?

Live and let live.
13 godina
offline
West Ham United aka Slaven Bilić fan club

Rezultate West Ham-a pratim redovno odkad ih vodi Bilić, a pogledam tu i tamo pokoju tekmu. Ovog Payeta su upiknuli za siću s obzirom kakva je igračina. Šteta što se United provukao u prvoj tekmi, ali mogu ih sigurno izbaciti.

 

Svim srcem se nadam da će Lester uzeti naslov. Stvarno me fasciniraju sa koliko žara idu u svakoj tekmi. Mislim da Arsenal nema šanse jer su poznati vječni luzeri, pa neka barem Tottenham uzme ako Lisice posustanu. Bit će jako zanimljivo do samog kraja. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
West Ham United aka Slaven Bilić fan club

E tako i ja, njihov kumb forum pratim i statistike, lanjske, ovogodišnje..

 

Kako vole tamo Slavena ej, energija za vrijeme utakmice dole uz liniju, taktičke zamisli, zamjene pogođene, samopouzdanje, pristup svakoj utakmici, izjave nakon tekme.

 

Recimo zadnje 2 utakmice, protiv Uniteda je oštećen i protiv Chelsea je grubo oštećen, sad bi bili 4. da penal nije suđen. Iako je komentira suđenje, najčešće zaobilazi te teme, stvarno je poseban menadžer tamo.

Live and let live.
14 godina
offline
West Ham United aka Slaven Bilić fan club

penal je bio ,lako je suditi kad gledaš snimke ,na terenu je drugačije ,a i branic west ham-a je zakacio igraca po peti ,jedino sad nisam siguran da je unutar 16m bilo...arsenal nema nikakve šanse 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.3.2016 21:58 (loky4i4).
9 godina
offline
West Ham United aka Slaven Bilić fan club

Odlična tema, preduhitrio si me :)

Pratim Bilićev West Ham i zaista su fascinantni. Čak sam i dobru lovu digao u par navrata na uštrb west hama i dobrih koeficijenata. :) Stvarno dečki deru. Moja prognoza je, da do kraja sezone west ham neće imati više od 1-2 poraza, e sad ovisno i o raspletu ostalih utakmica, treba biti realan. Zadovoljilo bi me i 5.mjesto i "kup uefa". ManU puše za vratom, no ne bojim se njega, prije da će ManU pasti na 7 mjesto nego prestići West Ham. Onako objektivno po igri i formi, loši su skroz. Samo Bilić nek dere :)

13 godina
offline
Re: West Ham United aka Slaven Bilić fan club
loky4i4 kaže...

penal je bio ,lako je suditi kad gledaš snimke ,na terenu je drugačije ,a i branic west ham-a je zakacio igraca po peti ,jedino sad nisam siguran da je unutar 16m bilo...arsenal nema nikakve šanse 

 Bio je faul, ali nije bio penal. Jasno se vidi na usporenoj snimci da ga je zakačio sitno van 16m.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: West Ham United aka Slaven Bilić fan club
cecenac kaže...

 

 

ako nekoga zanima tu je link.

 

 

 Uuuu sviđa mi se ova stranica sa predviđanjem i kalkuliranjem lige. 

 

Moje mišljenje:

Smatram da leicester nemože ispustiti 5 bodova prednosti. Imali su crnu rupu tamo u 12. mjesecu ali su je uspjeli prebroditi. Raspored im je neugodan, možda i najteži od vodeće trojke ali se upravo Leicester (kao i WH) pokazao kao klub koji ove godine i najlakše igra protiv "velikih". 

Tottenham nije imao sreće ove sezone da leicester tako dobro igra. Ovo je bila njihova prilika ali mislim da će ostati na drugoj poziciji.  Ciganski arsenal je ispao iz utrke, 11 bodova je nedohvatljivo za njih. 

 

Što se tiče WH-a, smatram da neće moći ugrabiti LP. A i kup će biti za*bana stvar. Everton ove godine igra fenomenalno stvarno se čudim kako nisu bolje plasirani. Mislim da je kup njihov. 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.3.2016 12:06 (quickr).
12 godina
neaktivan
offline
West Ham United aka Slaven Bilić fan club

Za one koji nisu vidili Payetov slobodnjak:

 

 

Inače sramotno suđenje jučer. West Ham-ov pritisak na početku je Clatenburg sasjekao sa par žutih kartona. Crystal Palace je cijelo drugo poluvrijeme jako žustro igra, prvi žuti karton dobili su u 91. minuti tek.

 

Kouyateov crveni karton nije postojao i promjenio je utakmicu na glavacke. West Ham je primio gol na 2 glupe greške, prvo Adrian loptu koja ide u gol aut izčupa i servira njihovom igraču na prazan gol, a drugi gol Ogbona loše čisti i lopta završava Doyle na nozi za 2-2. Osim ta 2 gola West Ham je bio besprijekoran.

 

Šteta je, al West Ham ovu utakmicu nikad ne bi izgubio da nije bilo Clatenburga, nekad imaš osjećaj da FA namjerno sabotira West Ham jer veliki klubovi gube novac ako u Ligu Prvaka idu Leicester, Tottenham i West Ham.. teorije zavjere istina, al gorak okus jako nakon ove tekme.

Live and let live.
12 godina
neaktivan
offline
West Ham United aka Slaven Bilić fan club

Evo da ne ispadne da su prazne priče oko suđenja, tu imate ref review na TeamTalk portalu. Tamo imaju kao panel di pet stručnjaka radi reviewove svako kolo oko ključnih sudačkih odluka crveni kartoni/penali  (situacija koje lome utakmice jel..) i pogledajte stanje. Da je bilo mozda obrnuto za west ham/leicester, ko zna možda bi slaven bio na prvom mjestu.

 

Možda je stvarno sve slučajno i nesreća, ali šteta je jer bi sad bili sigurni 4. da dva kola zaredom nije sudac totalno unistia WH..

Live and let live.
14 godina
neaktivan
offline
West Ham United aka Slaven Bilić fan club

Steta, ali imaju jos sanse za europsku ligu, a mozda cak i za ligu prvaka.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
9 godina
offline
West Ham United aka Slaven Bilić fan club

Kakva luda utakmica... ajmo čekićari!!!

14 godina
offline
West Ham United aka Slaven Bilić fan club

odlicna utakmica ,prava igra ,nema stajanja ,steta za west ham sto nisu zadrzali 3:2 ali dobro

12 godina
odjavljen
offline
West Ham United aka Slaven Bilić fan club

Znaci super su mi još od davnih dana filma Green Street Hooligans koji ste vjeurjem svi gledali.

Odkad je Bilića definitivno su procvjetali i još mi ih je draže gledat, aaaaali nemogu izdržat a da ne poludim kad vidim da imaju npr danas 3:2 i onda mooooraju ali moraju po obavezno primiti još jedan gol.

Prošli tjedan ista stvar s ovim bokcima, chelsea. 2:1 i moooraju oni primit i 2:2 da bude

Izuzev toga, vrhunski su i samo nek nastave ovak!

 

16 godina
online
West Ham United aka Slaven Bilić fan club

Slaven Bilic koristi Radeon...

 

 

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
14 godina
offline
Re: West Ham United aka Slaven Bilić fan club
Sto mislite o payetu , po meni vrhunski igrac ,ali kao i robben dosta skrt cini mi se
12 godina
neaktivan
offline
Re: West Ham United aka Slaven Bilić fan club
Zin8 kaže...
Prošli tjedan ista stvar s ovim bokcima, chelsea. 2:1 i moooraju oni primit i 2:2 da bude

Izuzev toga, vrhunski su i samo nek nastave ovak!

 Istina da, ali moraš primjetit protiv chelsea bili bolji cijelu tekmu, vodili 2-1 do pred kraj i sudac na kraju svira penal za Chelsea za faul koji je bio počinjen izvan šesnaesterca.

loky4i4 kaže...
Sto mislite o payetu , po meni vrhunski igrac ,ali kao i robben dosta skrt cini mi se

 Ma daj šta ti je, najbolji asistent francuske lige prošle sezone, 2. najbolji asistent europe.

 

Ove godine 12 golova, 8 asistencija. Što je najvažnije po chances created je jednako dobar kao Ozil ove godine, samo Ozil ima Sancheza i Welbecka da trpaju, Carroll, Jelavic i ekipa nisu bili tako dobri pa nema toliko asistencija.

 

Payet je jednostavno čudo.

Live and let live.
9 godina
neaktivan
offline
Re: West Ham United aka Slaven Bilić fan club
Pao je i Manchester United :)
Hardwell - Young Again
14 godina
offline
West Ham United aka Slaven Bilić fan club

conte je izgleda izveo chelsea na pravi put 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice