EKWB u hrvatskoj- misljenja

poruka: 24
|
čitano: 18.035
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
EKWB u hrvatskoj- misljenja

evo planiram dovest ekwb proizvode na nase prostore, ne samo u hrvatsku nego i bosnu i srbiju(najvjerojatnije). znam da su ti prozvodi neka vrsta ekskluzive i ne radim to da bi prezivljavao, ali sto opcenito mislite o dovodenju tih proizvoda kod nas? dali razmisljate o kupnji a niste kupili jer rade samo u sloveniji? eto zanima me sto forumasi s bug foruma mislie o pravom vodenom hladenju.

Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
EKWB u hrvatskoj- misljenja

Ja bih definitivno kupio neke stvari. Do sad sam čekao kad bi se u oglasniku pojavilo nešto,a ima još nekih stvari koje mi trebaju,tako da dajem svoju podršku,i želim puno sreće u dovođenju EKWB-a u Lijepu Našu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
EKWB u hrvatskoj- misljenja

hvala

cijene bi trebale biti formirane vec ovaj tjedan, ali sljedeci sigurno. ubrzo dolazi i web stranica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: EKWB u hrvatskoj- misljenja

Dali će biti samo web shop ili ćeš imati poslovnicu gdje se može doći osobno.

 

EDIT:Isto tako me zanima dali ćeš imat kompletni EKWB asorttiman.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.2.2014 17:40 (Hrco1990).
15 godina
offline
EKWB u hrvatskoj- misljenja

nece biti web shop, tj ne onakav kakav je uobicajen. bit ce web stranica koja ce imat sve proizvode koje drzimo i cijene, te ostale informacije a narudzba ide na mail ili se dode osobno u tvrtku i naruci sto se zeli, isto tako ako netko npr zeli platit na rate ili karticama slobodno dode u firmu, i tamo naruci i plati. znaci npr zelis nesto kupit, javis se na mail, napravimo ponudu i tako narucis ili ako si u zagrebu dodes u firmu, kazes sto zelis kupit, platis i onda za 2 do 3 dana stize postom do tebe.

i da, bit ce cijeli ekwb asortiman.

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
EKWB u hrvatskoj- misljenja

Evo samo da se raspitam, kad možemo očekivati web stranicu?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
EKWB u hrvatskoj- misljenja

Prvi link na googleu za upit ekwb u hrvatskoj je upravo ova tema, pa me zanima hoće li biti išta od toga u skorije vrijeme, jer kolega sastavlja dvije render mašine, tako da bi moglo biti riječ o pozamašnoj narudžbi (4way SLI), a eto rađe bi uzeo od nekog ovdje nego se vozio u SLO. Pošto je riječ o trošku koji ulazi u troškove poslovanja izdavanje R1 računa nam je must have. 

 

EDIT: Sad vidim da ih ima već koji hlade 4 GT-ejke vodom. Sick. 

Mar, info može i u PP.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2014 21:54 (alankish).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
EKWB u hrvatskoj- misljenja

web stranica ce doc, ni sam neznam kad, ima dosta posla oko ovog, no web stranica nije prijeko potrebna za narudzbe, firma je vec postoji. cijene bi trebalo bit konacno formirane sljedeci tjedan, radi se ali nije lako ovo sve, imaju 800 artikala pa dok to sve rjesim. ono sto vam mogu obecat je da ce cijene bit nize ili iste ko slovenske, vece nikako.

sto se tice r1, nema problema, firma se nalazi u centru zagreba, mi slozimo ponudu preko maila ovisno o tome sto se trazi, vi dodete u firmu i tamo platite kako god vam pase. naravno placanje se moze izvrsiti i bez dolaska u firmu placanjem na ziro racun firme. rok dostave bi trebo bit do 3 dana, otprilike 2-3 dana.

ako vas jos nesto zanima pitajte. odgovarat cu tu pa da i drugi odma vide.

Moj PC  
3 0 hvala 3
15 godina
offline
EKWB u hrvatskoj- misljenja

evo ga, samo bi htio javit da je sve u pogonu, tj sad se moze narucivati. stranice jos nema, u izradi je, no moze se sve i bez nje.

Moj PC  
5 0 hvala 3
12 godina
offline
EKWB u hrvatskoj- misljenja

Ja si gledam Corsair H110i, i slucajno naletim na ovu temu.

Da li se bavis i davanjem prijedloga, i slaganjem cijelog sustava za korisnike kojima je ovo prvi susret s vodenim hladjenjem?

 

Da li se kod tebe mogu nabaviti sva potrebna oprema i dodaci da se hladjenje stavi u pogon?

 

 

P.S. A za Gainward GTX 770?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EKWB u hrvatskoj- misljenja
CyberDemonVZ kaže...

Ja si gledam Corsair H110i, i slucajno naletim na ovu temu.

Da li se bavis i davanjem prijedloga, i slaganjem cijelog sustava za korisnike kojima je ovo prvi susret s vodenim hladjenjem?

 

Da li se kod tebe mogu nabaviti sva potrebna oprema i dodaci da se hladjenje stavi u pogon?

 

 

P.S. A za Gainward GTX 770?

naravno, ako imate kakvih pitanja ili trebate pomoc samo pitajte.

kod mene se moze kupiti bas sve sto vam treba da slozite kompletan sustav vodenog hladenja.

ovo zadnje vjerojatno pitas imam li podrsku za tu graficku, odgovor je da.

12 godina
offline
EKWB u hrvatskoj- misljenja
Cool, hvala!
Daj mi nekakav komplet koji bi mi hladio proc.
AMD FM3+
Bitni su mi tisina i ok cijena.
Nije mi bitan izgled.

Da li je u slucaju ovakvih kompleta sve modularno?
Hocu pitati, dal se ja za koji mjesec mogu sjetiti dodati i 770 GTX u taj krug?

Mozes tu, mozes na PP, mozes na mail. CyberDemonVZ at gmail.com
Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EKWB u hrvatskoj- misljenja
CyberDemonVZ kaže...
Cool, hvala!
Daj mi nekakav komplet koji bi mi hladio proc.
AMD FM3+
Bitni su mi tisina i ok cijena.
Nije mi bitan izgled.

Da li je u slucaju ovakvih kompleta sve modularno?
Hocu pitati, dal se ja za koji mjesec mogu sjetiti dodati i 770 GTX u taj krug?

Mozes tu, mozes na PP, mozes na mail. CyberDemonVZ at gmail.com

mozes, ti mozes mjenjat komponente zasebno tj nisu totalno ovisne jedna o drugoj.

ovo drugo cu ti odgovorit na pp.

10 godina
offline
EKWB u hrvatskoj- misljenja

Bok!

Postoji li neka ponuda/cjenik i eventualno custom build nabava tj. ja kazem sto sve trebam hladiti a dobijem punudu za custom setup sa svim potrebnim konektorima/cijevima/hladnjacima...

Hvala

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EKWB u hrvatskoj- misljenja
Lewis kaže...

Bok!

Postoji li neka ponuda/cjenik i eventualno custom build nabava tj. ja kazem sto sve trebam hladiti a dobijem punudu za custom setup sa svim potrebnim konektorima/cijevima/hladnjacima...

Hvala

postoji oboje. javi se na pp.

15 godina
offline
EKWB u hrvatskoj- misljenja

dragi forumaši, počeli ste se neki javljati u privatne poruke vezano uz pitanja, prijedloge i narudžbe proizvoda. no te privatne poruke mi predstavljaju problem za slaganje ponude, jer mi se pogube i nisam stalno tu. pa molim sve koje nešto zanima da mi se jave na mail marko@vomul-kvaliteta.com

Moj PC  
4 0 hvala 3
15 godina
offline
EKWB u hrvatskoj- misljenja

i jos jedna stvar, vikednom na mail ne odgovaram, samo radni dan. ako je hitno onda subota ujutro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
EKWB u hrvatskoj- misljenja

evo formiran je slubeni cjenik u pdf formatu pa ako za zainteresirane neka se jave na mail koji sam prije dao i posaljem ga. steta sto nemogu objavit file na forumu.

Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
offline
EKWB u hrvatskoj- misljenja

ako se javite na mail i napomenete da ste sa bug foruma dobivate 5% popusta.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
EKWB u hrvatskoj- misljenja

Zašto su cijene tako skupe?

 

Andreabuterer
 
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: EKWB u hrvatskoj- misljenja
ABCD1919 kaže...

Zašto su cijene tako skupe?

 

 Pa nemogu cijene biti skupe samo niske ili visoke.

http://valid.canardpc.com/cache/banner/gru6mh-4.png
9 godina
neaktivan
offline
EKWB u hrvatskoj- misljenja

Ja imam još jedno pitanje, jeli ćete napravit i vodene blokove za grafičke r9 390x zato jer sam za sad vidio samo za r9 290x

Andreabuterer
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
EKWB u hrvatskoj- misljenja

Da znas koristit internet, a ne samo bezveze spamat, pronašao bi ovo

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: EKWB u hrvatskoj- misljenja

Hvala

 

Andreabuterer
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice