Forum - kineska tehnologija i kineske stvari

poruka: 7
|
čitano: 8.772
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Forum - kineska tehnologija i kineske stvari

Lijep pozdrav svima,

 

Evo danas nakon pricanja sa svojom curo stvarno sam se zapitao zasto smo mi ljudi toliko glupi i placamo brand imena ? Znam da ima ljudi uz mene koji vole i cijene svu kinesku tehnologiju bilo to mobiteli,neke verzije kamera slicne go pro kamerama,razne RC igrace pa i sve ostalo..

 

Bas zbog njih,a i mene sam dosao na ideju kako bi bilo da se otvori forum namjenjen za te ljude tj kineske fanove. Znam da bi se jako puno pricalo o mobitelima i svemu ostalome,a isto tako bi se oslobodili raznorazni forumu gdje su teme o kineskim stvarima manjina i gdje samo nekolicina ljudi prica o tome.

 

Ideja bi bila realizirana u sto blizem roku,ali htio bi da uz sebe imam jos nekoliko ljudi koji bi radili kao tim te bi predstavljali admin tim koji bi prvo forum dignuo na noge pa kasnije ga i kontrolirao.

 

Neku zamisljenu domenu imam u glavi i slobodna je,ali bi prihvatio ako postoji i drugi naziv.

 

Molio bi sve zainteresirane da se jave preko odgovora ili moze preko poruke. Istotako molio bi ljude koji imaju poneki savjet da i to napisu,ali naravno i kritiku,sve je dobrodoslo.

 

Toliko o tome zasada,nadam se da ce se projekt sto prije dignut na noge.

 

Lijep pozdrav!

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Forum - kineska tehnologija i kineske stvari

Na ostalim foruma o kineskim stvarima priča nekolicina, a na tom tvom forumu za kineske stvari pričali bi milioni koji su do sada bili skriveni fanovi kineskih tehnologija?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Forum - kineska tehnologija i kineske stvari

Nisam mislio kao forum npr Bug nego kao podforumi nekog foruma. Istotako taj forum bi druge ljude jos vise upoznao sa svim tim sto dolazi sa azijskog trzista. Sve vise i vise clanova bi bilo.

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Forum - kineska tehnologija i kineske stvari

lolčina

Vozdra!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Forum - kineska tehnologija i kineske stvari

Kaj nisi jednostavno otvoril temu "Kineska Tehnologija i Kineske Stvari" ?

 

Kakvih sve ideja ljudi nemaju {#}

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Forum - kineska tehnologija i kineske stvari

Ideja za forum je totalni promašaj, ali mislim da bi se dala napraviti dobra tema na forumu vezana za takve stvari. 

Nisam neki posebni fan kineskih stvari i tehnologija, ali mislim da većinu urećaja (gadgeta) do 200 kn u HR se više isplati naručiti iz Kine. Jasno, bit će promašaja, ali kada je cijena 10 putanja manja nego u HR svejedno se isplati.

Evo ja sam do sada pogodio s dodatnom baterijom za mobitele, koja radi dosta dobro (cijena, oko 3-4 dolara). Promašaj je bio bluetooth slušalice koje ne rade...  

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Forum - kineska tehnologija i kineske stvari
Pa skoro sve se radi u Kini, razlika je samo koje ime kasnije zaljepe na proizvod.
Dobro to je malo pojednostavljeno glediste, ali nije daleko od istine.
Pojavljuju se danas i kineski brendovi s kvalitetnim proizvodima, ali kad mogu raditi kvalitetne proizvode za svjetske brendove zasto ne bi mogli i za sebe.
Stvar je samo u nama samima da ih prihvatimo, jer iskustva s kineskim proizvodima imamo svi, jedino se tjesimo poznatim imenom "brenda" i placamo ga puno skuplje.
Sto bi sad tvoj forum nama tebao olaksati sto bezbolnije prihvacanje kineskih proizvoda ili razmjenu iskustava koje ionako svi vise manje imamo?
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice