Razvoj mobilne aplikacije

poruka: 3
|
čitano: 6.741
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Razvoj mobilne aplikacije

Radi se o jednom novom projektu, potreban je AP za sve platforme, iako WP ipak nije mandatory... znaci neki cross platform solution bi bio best choice...

 

Kompliciranost aplikacije nije na nekakvoj "space shuttle" razini, ni priblizno... o detaljima nastavimo u privatnom razgovoru.

 

Napravimo, vi zaradite, ja nesto naucim, svi zadovoljni... zainteresirani nek mi se jave na PM.

 

Kolege, ukoliko imate neku preporuku, kome da se javim, koga da kontaktiram, samo recite, svaki savjet je dobrodosao...

 

(MODERATOR zalijepio sam prvo post na temi "Programiranje za mobilne platforme", onda sam skuzio da bi i tu moglo dobro doci, jer razliciti profili posjecuju ove dvije teme, ako mislis da sam ju trebao samo tamo pustiti, samo lupi delete na ovu. thx)

 

Pozdrav...

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Razvoj mobilne aplikacije

Visual Studio i Multi-Device Hybrid Apps (poznatiji kao Apache Cordova). U osnovi, pišeš HTML5 aplikaciju koja se može kompajlirati za Android/iOS/WP/Fire... I besplatno je. Pogledaj i Ionic Framework, trebat će ti.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
10 godina
neaktivan
offline
Razvoj mobilne aplikacije

Jeste napravili aplikaciju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice