Shake me Technology ( punjenje mobitela)

poruka: 4
|
čitano: 6.732
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Shake me Technology ( punjenje mobitela)

Pozdrav dragi forumaši, o čemu se zapravo radi..dakle riječ je o punjenju mobitela treskanjem odnosno laganim šejkanjem. Mobitel bi bio u stanju sam se puniti pomoću male komorice koja sadrži mehanizam za proizvodnju el.energije i koja je direktno spojena s baterijom a u idealnom scenariju komorica bi zauzimala određeni dio baterije i sačinjavala samu bateriju. Naravno ne očekujem da bi ova komorica proizvela dovoljnu količinu energije da napuni bateriju do kraja, ali svakako bi trebala proizvesti dovoljno energije za nuždu, znate ono kad komunicirate s nekim a mobitel će se svaki moment ugasit, a punjača ili utičnice ni blizu.

 

E SAD, mene zanima ako netko od forumaša ima kakvu ideju gdje pogledati, na kojim siteovima kod nas ili vani bi li bilo zainteresiranih ulagača u ovu ideju, gdje naći takvo nešto i postoji li takvo nešto uopće. Sama ideja će se nekima činiti totalno luda, a nekima ludo dobra. Naravno na papiru imam pripremljen princip rada shake komore. Nastavit ću guglati ne bi li iskopao nešto. Hvala!

Ekipa, nemojte šta zamijerit{#}

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Shake me Technology ( punjenje mobitela)

so basicaly to je tip punjenja kao sat sa mehaničkim punjenjem :P

11 godina
neaktivan
offline
Re: Shake me Technology ( punjenje mobitela)

Našao sam šta sam tražio, dakle Angels capital market ;-)

13 godina
offline
Re: Shake me Technology ( punjenje mobitela)
Ili piezo elementima ili nemirnicom kao u satovima bi se moglo nešto izvesti
robimarko@gmail.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice