Steam startup

poruka: 6
|
čitano: 7.542
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Steam startup

Pozdrav,

 

Uskoro cu bit gotov sa svojom prvom igrom i planiram lansirat na steam. Mene zanima indie stanje u hrvatskoj. Ima li netko sa iskustvom lansiranja igre na steam. Mene zanima kakvu tvrtku/obrt treba otvorit, na sto pripazit, kolika je cijena toga ili bilo kakav drugi info vezan iz to. Znam da mozes igru napraviti kao osoba a ne tvrtka ali to ima druge stvari koje me ne zanimaju. Bilo kakva pomc je dobro dosla.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Steam startup
phoda95 kaže...

Pozdrav,

 

Uskoro cu bit gotov sa svojom prvom igrom i planiram lansirat na steam. Mene zanima indie stanje u hrvatskoj. Ima li netko sa iskustvom lansiranja igre na steam. Mene zanima kakvu tvrtku/obrt treba otvorit, na sto pripazit, kolika je cijena toga ili bilo kakav drugi info vezan iz to. Znam da mozes igru napraviti kao osoba a ne tvrtka ali to ima druge stvari koje me ne zanimaju. Bilo kakva pomc je dobro dosla.

 ovo ti je na njihovim stranicama (neam vremena prevoditi) za početak. sretno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Steam startup

Hvala ali to sam podosta gledo. Zanima me hrvatska specificno. Otvaranje obrta/tvrtke, porez, itd itd

phoda
15 godina
offline
Re: Steam startup
phoda kaže...

Hvala ali to sam podosta gledo. Zanima me hrvatska specificno. Otvaranje obrta/tvrtke, porez, itd itd

 a ovo? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Steam startup

E tocno to ili tako nesto samo nmg 29.5 morat cu vidit sljedeci termin. Hvala

phoda
15 godina
offline
Re: Steam startup
phoda kaže...

E tocno to ili tako nesto samo nmg 29.5 morat cu vidit sljedeci termin. Hvala

 nema na čem. drž se.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2019 17:08 (Ajar).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice