Imac 21.5

poruka: 9
|
čitano: 7.223
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Imac 21.5

znaci razmisljo sam o prelasku na apple racunalo. tocnije na 21.5" model. znaci vjerojatno bi mjenjo ovaj komp pod moj pc za taj imac. sad cete rec da je to glupost ali eto. imam par pitanja za korisnike apple racunala

1. cito sam u bug-u da se na imac moze spojit neki drugi pc pa se imac koristi kao monitor- dal se to moze i sto je potrebno?

2. dal se na mac os moze stavit microsoft office, windows za dual boot, i dal se moze stavit bs player,vlc player itd?

3. znam da mac nije za igre ali me zanimaju njegove performanse u igrama jer se i igram. konfiguracija maca bi bila cetverojezgreni i5 sandy bridge, 4 gb ddr3, hd 6750 512 mb.

4. koji su nedostaci mac os-a prema windwsima odnosno sto cu izgubiti prelaskom?

 

ako se sjetim jos neceg napisat cu naknadno. hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Imac 21.5
Bump
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Imac 21.5

vidi ljudi najvise koriste os x zbog posla, a kako vidim ti bas i neznas puno o os x pa bi ti bilo bolje da odustanes od toga...Ali ima os x programe tipa office i sl...

 

Ako ti se bas svida os x napravi dual boot, os x i windows 7. Ti imas sjajnu konfiguraciju te definitvno ti se ne isplati prelazak, te ako bas hoces os x, kazem ti da je bolje dualboot pa ako ti se svida onda se zamijeni za imac

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Imac 21.5

kako da napravim dual boot? skinem s onih stranica i onda sto? neznam ni kako se instalirava to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Imac 21.5
mar123 kaže...

kako da napravim dual boot? skinem s onih stranica i onda sto? neznam ni kako se instalirava to.

bootcamp

I must be a wizard.
15 godina
online
Imac 21.5

sta botcamp? sta to nije za dual boot na macu? meni je ovaj reko za normalan pc.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Imac 21.5

ma komplicirano je, ne radi s hardverom, sporo je, ne prepoznaje neki hardver itd. jel mi mozete odgovorit na na pitanja gore?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Imac 21.5
mar123 kaže...

znaci razmisljo sam o prelasku na apple racunalo. tocnije na 21.5" model. znaci vjerojatno bi mjenjo ovaj komp pod moj pc za taj imac. sad cete rec da je to glupost ali eto. imam par pitanja za korisnike apple racunala

1. cito sam u bug-u da se na imac moze spojit neki drugi pc pa se imac koristi kao monitor- dal se to moze i sto je potrebno?

2. dal se na mac os moze stavit microsoft office, windows za dual boot, i dal se moze stavit bs player,vlc player itd?

3. znam da mac nije za igre ali me zanimaju njegove performanse u igrama jer se i igram. konfiguracija maca bi bila cetverojezgreni i5 sandy bridge, 4 gb ddr3, hd 6750 512 mb.

4. koji su nedostaci mac os-a prema windwsima odnosno sto cu izgubiti prelaskom?

 

ako se sjetim jos neceg napisat cu naknadno. hvala!

1. samo 27 incha model to moze

2. moze MS Office, moze dualboot(bootcamp) i moze VLC. Za BSPlayer nisam siguran, ne koristim ga

3. imam hackintosh i probao sam na Portal 2 razliku i jako je slično, nisam brojao FPS, ali radi savršeno glatko, sve maxed na 1680x1050, isto kao na Windowsima

4. malo, možda ako koristiš neki posebni program, ali gotovo sigurno ima alternativa.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice