Kako najbolje iskoristit maticnu

poruka: 7
|
čitano: 1.400
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kako najbolje iskoristit maticnu

Imam maticnu Intel D845EBG2, procesor intel (R) Pentium (r) 4 CPU 1,80 Ghz, graficku Nvidia Geforce4 MX 440, RAM 1 GB, KINGMAX, DDR1 400 MHz i HDD maxtor 40 gb.

graficku bi promjenila i uzela neku bolju, neznam koja bi isla na ovu plocu, i novi hard iako imam externi.

 

pa eto pitanje je sljedece, koju graficku uzet??

 

komp mi treba za koji poslic u adobe cs2 paketu dok neskupim lovu za nesto bolje, a poslje bi ga koristila za filmove, muziku, internet, tvkartica je vec unutra, igre me nezanimaju.

 

ako ko ima koju ideju nek javi, komp je star al moze posluzit i htjela bi iskoristit sve kapacitete

hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako najbolje iskoristit maticnu

maticna podrzava AGP... na ovaj procesor ne vidim bas smisla stavljat novu/bolju graficku. kako ti je RAM rasporeden? 2×512 MB ili 1×1 GB?

15 godina
neaktivan
offline
Kako najbolje iskoristit maticnu

Hm... ne isplati ti se ni uzimati novu graficku, ali ako vec hoces onda mozes uzeti BILO koju AGP graficku. Iako je sve iznad serije 6xxx iz nVidijine (odnosno ATI X1xxx) ponude prejako za ovaj komp i nece je moci iskoristiti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako najbolje iskoristit maticnu

bolja bi varijanta bila da uzmeš novu matičnu a s njom po mogučnosti neki intelov core 2 duo i atijevu X1xxx

INTEL CORE 2 DUO 1.86 GHZ 1GB RAM 667MHZ DDR2 WD HDD 160GB ATI RADEON X550 256 MB
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako najbolje iskoristit maticnu

A najbolje onda uložiti cca 3000kn i kupiti novu matičnu, procesor, ram memoriju i grafičku i imaš dobru pilu.

 

Tako i ja planiram sebi uzeti, ali ću još pričekati do zime..

Cvarcy.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako najbolje iskoristit maticnu

Koliko para misliš dati?

http://media.goalunited.org/game/gfx/signatures/user/sig_018fcea4864849cf91a42c6edd9f37ee.jpg
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako najbolje iskoristit maticnu
gigi kaže...

Imam maticnu Intel D845EBG2, procesor intel (R) Pentium (r) 4 CPU 1,80 Ghz, graficku Nvidia Geforce4 MX 440, RAM 1 GB, KINGMAX, DDR1 400 MHz i HDD maxtor 40 gb.

graficku bi promjenila i uzela neku bolju, neznam koja bi isla na ovu plocu, i novi hard iako imam externi.

 

pa eto pitanje je sljedece, koju graficku uzet??

 

komp mi treba za koji poslic u adobe cs2 paketu dok neskupim lovu za nesto bolje, a poslje bi ga koristila za filmove, muziku, internet, tvkartica je vec unutra, igre me nezanimaju.

 

ako ko ima koju ideju nek javi, komp je star al moze posluzit i htjela bi iskoristit sve kapacitete

hvala

 pogledaj malo u oglasniku, nadi pentium 4 (s478) na nekih 3.0/3.2 GHz-a, stavi jos 1 GB RAM-a i stavi 7300 GT... za to sta ces ga koristit bit ce ti dobar.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice