Komp ili lap

poruka: 51
|
čitano: 4.324
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Komp

ljudi nikako da se odlućim između novog kompma ili laptopa

ako bi uzimao kom onda imac

ako bi uzimao lap onda macbook

recite šta je bolje.igrice baš i neigram a ko ih i igram onda ps2

najviše bi koristio glazbu,internet.i trebalo bi mi za učenje

 

unaprijed puno hvalaOsmijehCool

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2008 8:56 (mmm).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Komp

Onda definitivno lap ...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Komp

jer ima ko iskustva sa apple macbook.i skojim mac os dolazi

 

16 godina
neaktivan
offline
Komp ili lap

Nisi naveo do koje love misliš kupovati, ali mislim da za, recimo, 3500 kn nećeš naći neki laptop, ali za te novce možeš kupiti pristojan komp, tako da ti se to, po meni, više isplati.

AMD Athlon 64 X2 5600+, RAM, 2 GB X 2, 800 MHz, KINGMAX, HDD SEAGATE Barracuda 500 GB, MBO DFI , s. AM2, Infinity CFX 3200-M2, VGA PCI-E SAPPHIRE ATI Radeon HD3870 LR, 512 MB, Midi Tower, CHIEFTEC BH-01BBB, 400 W
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Komp
mmm kaže...

ljudi nikako da se odlućim između novog kompma ili laptopa

ako bi uzimao kom onda imac

ako bi uzimao lap onda macbook

recite šta je bolje.igrice baš i neigram a ko ih i igram onda ps2

najviše bi koristio glazbu,internet.i trebalo bi mi za učenje

 

unaprijed puno hvalaOsmijehCool

 Za te stvari koje si naveo dovoljan ti je i neki jeftiniji laptop. Ako baš inzistiraš - macbook it is.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Komp
mmm kaže...

ljudi nikako da se odlućim između novog kompma ili laptopa

ako bi uzimao kom onda imac

ako bi uzimao lap onda macbook

recite šta je bolje.igrice baš i neigram a ko ih i igram onda ps2

najviše bi koristio glazbu,internet.i trebalo bi mi za učenje

 

unaprijed puno hvalaOsmijehCool

 trebalo bi mi za učenje - ? kakvo učenje? ako programiraš onda ništa od Mac-a...
16 godina
offline
RE: Komp ili lap
Miljac kaže...

Nisi naveo do koje love misliš kupovati, ali mislim da za, recimo, 3500 kn nećeš naći neki laptop, ali za te novce možeš kupiti pristojan komp, tako da ti se to, po meni, više isplati.

 Možeš naći solidan laptop za te novce, pogotovo za namjenu koju je on napisao. Npr. http://www.mikronis.hr/shop/item.asp?itemid=7614&catid=29

Ništa spektakularno, a opet i više nego dovoljno za internet, glazbu i učenje.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komp ili lap

kad ču uzimat uzet ču jednog od ova dva koja sam naveo.to su oni najjevtiniji 8.599 macbook  a imac 8.039

 

imac: 20” Core 2 Duo 2.0GHz/3GB/250GB/SuperDrive

 

macbook:White 2.1GHz Intel Core 2 Duo/1GB/120/Combo/AP/BT

15 godina
neaktivan
offline
RE: Komp ili lap

najviše ih uzimam zbog dizajna,mac os i zato jer nezauzimaju puno prostora.jako su jednostavni.čista slika

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2008 10:24 (mmm).
16 godina
moderator
offline
RE: Komp
mmm kaže...

ljudi nikako da se odlućim između novog kompma ili laptopa

ako bi uzimao kom onda imac

ako bi uzimao lap onda macbook

recite šta je bolje.igrice baš i neigram a ko ih i igram onda ps2

najviše bi koristio glazbu,internet.i trebalo bi mi za učenje

 Na neka od svojih pitanja odgovore ćeš pronači u temi broja lipanjskog (trenutno na kioscima) Buga. Istina, nema u kombinacijama Maca, ali ima nekih drugih stvari...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komp

ljudi našao sam ovaj za 5 tisuča

http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?sifra=5500204

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Komp

Ako se ne planiraš igrati kako si rekao onda ga kupuj. za te novce je dobar.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Komp
mmm kaže...

ljudi našao sam ovaj za 5 tisuča

http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?sifra=5500204

 

 ok je laptop, dosta dobra tipkovnica, clean look, a ima skoro sve sto pozelis... pod uvjetom da ti igranje nije prioritet...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komp

igranje mi nije protitet ali bi neki put mogla neka slabija igrica.jer bi se mogla stavit winsows vista ultimate 64-bit

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Komp
mmm kaže...

igranje mi nije protitet ali bi neki put mogla neka slabija igrica.jer bi se mogla stavit winsows vista ultimate 64-bit

 

 na njega ti bez problema idu i XP i Vista u oba okusa, 32 i 64bit... a slabije igrice proguta...
16 godina
offline
Komp ili lap

MacBook svakako! Macovi laptopi imaju najbolje one touch padove (prepoznaju one geste, kao recimo iPhone ili iPod Touch samo jos bolje, mozes onak sa dva prsta uvecavat i smanjivat sliku, razlikuje se jesi li napravio klik sa 2 ili 1 prstom, itd...) i odlicne tipkovnice koje imaju pozadinsko osvjetljenje (barem mislim tako, to sigurno ima MacBook Air, al za ove ostale neznam...) i odlicne ekrane. iMacovi su odlicni, ali ak ti ne treba neki super jak hardver, niti neki ogroman ekran, onda je MacBook prava stvar!!Smijeh

Nothing is true, everything is permitted...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Komp ili lap

Definitivno uzimi laptop. Pogotovo za učenje, evo uzimam sebe za primjer. Studiram strojarstvo, imamo dosta predmeta sa crtanjem, imamo svoje pc labove, ali nekako je ugodnije na svom laptopu raditi, sve stvari sejvaš na svoj komp. Tu je i wireless veza na faxu, kao i u knjižnici u kojoj učim. Hrpu stvari učim sa kolegama na faxu, pa lakše ponesti laptope pa zajedno raditi na svojim projektima. Pogotovo to što si rekao da se nećeš previše igrati, znači da ti ne treba nešto preko 7-8 tisuća kuna. Definitivno uzmi laptop.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komp ili lap

ZNAM DA SU MACBOOK SUPER ALI NEZNAM SE BAŠ KORISTIT NJIHOVIM PROGRAMIMA.AKO ČU UZET OVAH HP ONDA ČU UŠTEDIT 3500KN.ZATE NOVCE MOGU KUPIT NEKE KORISNE STVARI.I USPUT JER KO ZNA KOLIKO KOŠTA MIKROSKOP ILI TELESKOP I DI IMA ZA KUPIT

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Komp ili lap
mmm kaže...

...USPUT JER KO ZNA KOLIKO KOŠTA MIKROSKOP ILI TELESKOP I DI IMA ZA KUPIT

 

 E al šaraš, otvori novi topic za to...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komp ili lap

pa nisam htio otvarat novi pa sam pitao usput.a gdje da otvorim novi topic

 

 

16 godina
offline
RE: Komp
mmm kaže...

ljudi nikako da se odlućim između novog kompma ili laptopa

ako bi uzimao kom onda imac

ako bi uzimao lap onda macbook

 
mmm kaže...

ZNAM DA SU MACBOOK SUPER ALI NEZNAM SE BAŠ KORISTIT NJIHOVIM PROGRAMIMA.

  Ko je sad tu lud?!Viče Pa sam si reko da se dvoumis izmedju iMaca i MacBooka, a sad odjednom nebi ni jedan ni drugi! Sta cemo ti onda mi ak ti na kraju kupis nest trece! Ja bi na tvom mjestu kupio MacBook, al ti sam moras odlucit!Namigiva
Nothing is true, everything is permitted...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komp

ma pričao sam sa prijateljima i gledao sam malo na apple-ovim stranicama.ipak macbook.kad malo bolje pogledam imaju super operativni sustav,super dizajn.uz to ču uzet ipod clasic 80gb

 

16 godina
offline
RE: Komp
mmm kaže...

ma pričao sam sa prijateljima i gledao sam malo na apple-ovim stranicama.ipak macbook.kad malo bolje pogledam imaju super operativni sustav,super dizajn.uz to ču uzet ipod clasic 80gb

 

 Nisam siguran, ali vidio sam neke posebne pogodnosti na appleovim stranicama da ako kupis macbook dobijes gratis iPod Touch.
Nothing is true, everything is permitted...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komp

zezaš ili stvarno.ako ne zezaš di si gledao na kojim stranicama

16 godina
offline
Komp ili lap

Evo ovo: http://www.apple.com/backtoschool/index.html?CID=WWW-NAUS-BTS20080530-H9F5U

Ali nisam siguran jel to samo za americke studente ili...

Malo se raspitaj, odi u apple centar u zg u City Centru One ili u Avenju molu!

Nothing is true, everything is permitted...
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.6.2008 14:02 (Assassin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Komp ili lap

U enteru broj 61/ 4. mjesec '08. je ovo bila tema broja, pa ako ste kupili možete pročitati, a ako ne http://www.enter.bug.hr/pdf/e61/20-21.pdf

I am King of the world !
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.6.2008 9:02 (KingBOBI).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Komp ili lap

Lap ako ces uciti

Nadam se da nitko nema isti avatar kao ja..ako ima sry nisam znao
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Komp ili lap

Pa ako ga misliš uzet samo za učenje bolji ti je lap jer je i prenosni i manji,a ako ti misliš i uz učenje igrat igrice i raditi neke hardverski zahtjevne poslove, onda ti je bolji komp jer za cijenu lapa dobiješ jači komp.Mislim ako za lap daš 5000kn za te novce kupiš puno jači komp.

Iron Maiden-Mislim da je očito da ne spadam u onih 92% mladeži!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Komp ili lap

Uzmi lap jednostavan je uzmeš ga gdje hoćeš samo nemoj uzimati mac puno ćeš platiti umjesto da umeš za male pare pristojan lap sa windowsom

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Komp ili lap
BORN kaže...

Uzmi lap jednostavan je uzmeš ga gdje hoćeš samo nemoj uzimati mac puno ćeš platiti umjesto da umeš za male pare pristojan lap sa windowsom

 Tako je.Za samo učenje bez veze ti je komp ako možeš svesti u fotelju ili krevet i učiti.Ili surfati internetom. ;)
Iron Maiden-Mislim da je očito da ne spadam u onih 92% mladeži!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice