Kvar na PC-u

poruka: 3
|
čitano: 5.708
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Kvar na PC-u

Pozdrav svima;

 

Imam jedan problem sa PC racunarom i stvarno neznam kako da otklonim problem, pocelo je sa tim da kad koristim racunar i racunar ode na Sleep nece vise da se pokrene, ventilatori se pokrenu ali ne reaguje ni monitor ni tastatura, i onda ga moram iskljuciti iz struje da bih ga ponovo pokrenuo, pa sam tako radio neke vrijeme pa je doslo do novog problema, kada sad pokusam pokrenutu racunar sve ide OK do trenutka kada treba da se pokrene Windows, na tome stane i ne mrda, po mom bi trebalo ili da je do maticne ploce ili hard diska ali sta vi mislite o tome i da li se nekome ovo vec desavalo,

 

Hvala

DZB
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kvar na PC-u
Dzebuk89 kaže...

Pozdrav svima;

 

Imam jedan problem sa PC racunarom i stvarno neznam kako da otklonim problem, pocelo je sa tim da kad koristim racunar i racunar ode na Sleep nece vise da se pokrene, ventilatori se pokrenu ali ne reaguje ni monitor ni tastatura, i onda ga moram iskljuciti iz struje da bih ga ponovo pokrenuo, pa sam tako radio neke vrijeme pa je doslo do novog problema, kada sad pokusam pokrenutu racunar sve ide OK do trenutka kada treba da se pokrene Windows, na tome stane i ne mrda, po mom bi trebalo ili da je do maticne ploce ili hard diska ali sta vi mislite o tome i da li se nekome ovo vec desavalo,

 

Hvala

 Ovo prvo se zna dogoditi korisnicima AMD-ovih GPU-a. Jesi li ti jedan od njih? Jesu li za vrijeme bootanja uštekani kakvi usb uređaji (vanjski diskovi, usb flash driveovi i sl.) ili umetnut nekakav cd/dvd? Provjeri postavke u BIOS-u.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
9 godina
odjavljen
offline
Kvar na PC-u

Probaj sa drugim SATA utorima na matičnoj (ako spajaš preko SATA utora), možda ponovo staviti windowse ako uspiješ. Po opisu kvara bi rekao da je problem u matičnoj/nema slike/isključivanje iz struje na par sekundi pa ima slike.  

Nedavno mi se slično događalo i sličan kvar je bio. Jedino ćeš znati ako testiraš sa drugim ispravnim komponentama. Opis kvara spada i pod grafičku a možda i rame... 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice