Ništa se ne pojavljuje

poruka: 15
|
čitano: 1.884
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Ništa se ne pojavljuje

imam problem s tim kada uključim kompjuter i  uđem na radnu površinu ništa se  ne  pojavlju je  čekam nekih  30min  i pojave se  sve ikonice  ali u njih nemogu  uči  šta da  napravim

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ništa se ne pojavljuje

cim ti se upali racunalo, stisni ctrl+alt+del i u task manageru pogledaj jer ti opce upaljen process "explorer.exe". ak nije, upali ga sam prek onog "new task" sam upisi "explorer.exe".

16 godina
offline
RE: Ništa se ne pojavljuje

Probaj uci u safe mod te nije zgorega skenirati hdd kontra nametnika.

madafaka
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ništa se ne pojavljuje

e ali to  sam  probao   i  explorer mi je  uključen

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ništa se ne pojavljuje

jer mozes postat screenshot kad se upali windows, i task manager procese?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ništa se ne pojavljuje

nemogu poslat screeshot  probao am ali neče

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ništa se ne pojavljuje

stavi ga na imageshack il na neki takav servis

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ništa se ne pojavljuje

kao što sam rekao ništa mi se ne pojavljuje  a aka se pojavi  ne radi i ne  mogu  u to  uči  tko da ti  ne  mogu  poslat screeshot

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.7.2008 9:32 (mate123).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ništa se ne pojavljuje

neznam.. prepisi procese onda ak nemres pasteat u paint i postat ovdje

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ništa se ne pojavljuje

e moram iči poslje ti se javim

16 godina
protjeran
offline
Ništa se ne pojavljuje

Kad ti se upali komp pokreni Taskmenager, zatvori explorer.exe pa ga ponovo pokreni. Reinstaliraj windowse pa češ riješit problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ništa se ne pojavljuje

Meni ovo smrdi na spore Windowse, vjerojatno se nakupilo svakakvog smeća i treba mu vremena da se pokrene. Reinstaliraj Windowse, mislim da nemaš drugog izbora.

Rambo is watching you!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ništa se ne pojavljuje

spori windowsi puni nametnika :-) Meni je jedna prijateljica donjela windowse koji su  u startup-u imali proces koji se pali nekih pedesetak puta. Tako kad bi nakon deseteak miinuta čekanja da se stabilizira bila oko stotinjak processa uključeno od toga više od pola otpadalo na isti. Uspio sam ga nekako maknuti iz startup (msconfig) i spasiti podatke, a kasnije nije ništa preostalo nego reinstalirati windowse.

BTW , bil su puni virusa, malwarea i slično. Čak je bilo i onih koji se bezobrazno otvaraju kod startup-a i nude ti spajanje na neke stranice koje nude antivirus riješenja.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ništa se ne pojavljuje

moje je mišljene da je problem u jednom od win update-a...imam isti takav problem i javio mi se nakon update-a...nažalost...kako sam update-ao pun k... toga neznam koji je Plač...al trenutno radim na tome...pa ak dodjem do njega...postam....

 

bdw....3 put sam windowse fresh instal i svaki put zahebaje kad napravi update.....fakin majkrosoft

16 godina
neaktivan
offline
Ništa se ne pojavljuje

ljudi  hvala popravio sam komp  bio je pretrpan

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice