Pitanje oko konfiguracije

poruka: 15
|
čitano: 1.768
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje oko konfiguracije

pozdrav ekipa,evo me stara kanta vec pomalo izdava, pa gledam uzet nesto novo, za oko mi je zapela jedna gotova konfiguracije u ve-mila( http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1010228 )kako se ja bas i nerazumijem nesto previse pa sam se registrirao ovdje da vidim sto vi kazete, tj, jel se isplati dat toliko para za takvu konfig. ili imate mozda neki drugi prjedlog da mozda promjenim samo neki dio na njoj? eh da sluzit ce mi uglavnom za net i igranje....eto ako vam nije problem malo pomoci.  puno vam hvala

evo jos sam jednu stvar zaboravio jel bi mi bilo pametno pricekat mozda do bozica pa mozda bude popustic kakav, nije mi problem pricekat a svaka kuna vrijediOsmijeh?

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.10.2008 17:53 (tony1234).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Pitanje oko konfiguracije

Da isplati se jer ima vrlo jak procesor i solidnu grafičku i dovoljno RAM-a.Slobodno uzmi nećeš pogriješit.

Intel Celeron D331 2,66Ghz, 1GB DDR2-667Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje oko konfiguracije

ok majstore, hvala ti

16 godina
neaktivan
offline
Pitanje oko konfiguracije

Inače, takva konfa da kupuješ po dijelovima, košta manje.

A mi smo ti ljudi tako obični, koji u životu bore se za svaki drugi dan ! Ne prodajemo tijela svoja nikome i još se uvijek čovjek zovem ja JA SAM SLOBODAN !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pitanje oko konfiguracije

Konfa je ok, ali ako oces mi ti možemo složiti jaču konfu za manje pare.

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pitanje oko konfiguracije
kompotko kaže...

Inače, takva konfa da kupuješ po dijelovima, košta manje.

 bas je i mene to kopkalo... za te novce mozes sastaviti bolju konfu
15 godina
protjeran
offline
RE: Pitanje oko konfiguracije
tony1234 kaže...

pozdrav ekipa,evo me stara kanta vec pomalo izdava, pa gledam uzet nesto novo, za oko mi je zapela jedna gotova konfiguracije u ve-mila( http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1010228 )kako se ja bas i nerazumijem nesto previse pa sam se registrirao ovdje da vidim sto vi kazete, tj, jel se isplati dat toliko para za takvu konfig. ili imate mozda neki drugi prjedlog da mozda promjenim samo neki dio na njoj? eh da sluzit ce mi uglavnom za net i igranje....eto ako vam nije problem malo pomoci.  puno vam hvala

evo jos sam jednu stvar zaboravio jel bi mi bilo pametno pricekat mozda do bozica pa mozda bude popustic kakav, nije mi problem pricekat a svaka kuna vrijediOsmijeh?

 Dobra cijena za takvo nešto. Ako pričekaš još malo do Božića ili kasnije uzmi i za manje novce nešto novo složeno ili ako pitaš ovdje za savjet pa komponente. Inače je super konfiguracijaOsmijeh. Posebice mi se sviđa Core 2 Duo i grafička nova HD4670 sa 512 Mb. Pitanje je kako nisam našao sada kad sam malo "prošetao" po web shopovima do ADM i Links slično za dobru cijenu. Inače je Vemil uvijek skuplji pa zato...
Q6600 , EX38-DS4, DDR2 4GB, HD4870
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje oko konfiguracije
Black Knight kaže...

Konfa je ok, ali ako oces mi ti možemo složiti jaču konfu za manje pare.

 može stari, tako nesto za oko 3500kn to mi je proračunOsmijeh
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje oko konfiguracije
tony1234 kaže...
Black Knight kaže...

Konfa je ok, ali ako oces mi ti možemo složiti jaču konfu za manje pare.

 može stari, tako nesto za oko 3500kn to mi je proračunOsmijeh
 Aj nam reci za što koristiš komp, misliš li clockat i koliko često nadograđuješ? Hvala.
A mi smo ti ljudi tako obični, koji u životu bore se za svaki drugi dan ! Ne prodajemo tijela svoja nikome i još se uvijek čovjek zovem ja JA SAM SLOBODAN !!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje oko konfiguracije

Matična: Gigabyte EP35-DS3L

Procesor: Intel E8400

RAM: Kingmax 2GB

Grafa: Sapphire HD4670

Napajanje: Fortron PNF 400W

HDD: WD 250GB

Optika: NEC

Ukupno: 3296kn

+ kućište po izboru.

 

Ne može baš puno iznad toga, al opet mislim da su neke stvari bolje nego na predloženoj (matična, HDD)

Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje oko konfiguracije
kompotko kaže...
tony1234 kaže...
Black Knight kaže...

Konfa je ok, ali ako oces mi ti možemo složiti jaču konfu za manje pare.

 može stari, tako nesto za oko 3500kn to mi je proračunOsmijeh
 Aj nam reci za što koristiš komp, misliš li clockat i koliko često nadograđuješ? Hvala.
 ej koristit cu ga za igre i net, nije sad da patim da mi sve radi u najvisoj rezoluciji i detaljima, samo da ne trza, na sadasnjem kompu npr. nemogu ni nfs: most wanted normalno pokrenut iako stavim sve setinge na min. pa sam se zato odlucio na kupovinu novog kompa, a nemam ga namjeru klokirat jer se ne kuzim bas u te stvari a sto se nadogradni tice jedino mozda ram u dogledno vrijeme
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje oko konfiguracije
Sused kaže...

Matična: Gigabyte EP35-DS3L

Procesor: Intel E8400

RAM: Kingmax 2GB

Grafa: Sapphire HD4670

Napajanje: Fortron PNF 400W

HDD: WD 250GB

Optika: NEC

Ukupno: 3296kn

+ kućište po izboru.

 

Ne može baš puno iznad toga, al opet mislim da su neke stvari bolje nego na predloženoj (matična, HDD)

tnx na savjetu, evo jos jedno pitanje ako nije problem, sto kazes da stavim ovo kuciste  http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_34_176&products_id=6123 koje ima i svoje napajanje a ful je jeftino?
16 godina
neaktivan
offline
Pitanje oko konfiguracije

NE kupiti kućište s no name napajanjem, tj. kućište je sve jedno koje, ali napajanje nemoj ovakve jeftinjarije.  Uzmi Fortrona 400w PNF

when my mama ask me will I change I tell her yeah, but it's clear I'll always be the same Until the end of time
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje oko konfiguracije
tony1234 kaže...
tnx na savjetu, evo jos jedno pitanje ako nije problem, sto kazes da stavim ovo kuciste  http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_34_176&products_id=6123 koje ima i svoje napajanje a ful je jeftino?
 Nemoj to, vjeruj mi. Ne želiš držat skuplje konponente na napajanju na kojem ti svaki čas može pregorit neka od konponenti. Za kvalitetno napajanje ti nikad ne smije biti žao odvojiti malo više para... A taj Fortron PNF400 nije toliko skup, a vrlo je kvalitetan.
Za kućište je totalno svejedno...
Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje oko konfiguracije

ok ljudi, hvala vam punu, definitivno sam se odlucio na ovu vasu konfig, jedino cu jos malo pricekat jer mi nesto kasni placa a i da mozda uhvatim kakav popustOsmijeh

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice