XXX Computers iz Osijeka

poruka: 25
|
čitano: 14.010
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
XXX Computers iz Osijeka

Nisam pronasao nijednu temu za to pa da pitam - sto mislite, koliko su ovi ljudi pouzdani?

 

http://xxx-computers.com/

 

Vidim da imaju relativno niske cijene za, po mojem misljenju, veoma dobre komponente racunala. Hvala

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
XXX Computers iz Osijeka

Jesi usporedio barem jednu konfiguraciju iz xxx sa futurom , adm ili slicnom trgovinom ?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
XXX Computers iz Osijeka

osobno mislim da ima dobrih tema u sekciji "NOVOSTI I AKCIJE" 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
XXX Computers iz Osijeka

evo jedna mala usporedbica za istu cijenu. Graficka jaca i jos dodatni SSD.

 

http://prntscr.com/7abhzu

 

Po meni je to bolje nekako.

Kovačić
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: XXX Computers iz Osijeka

Hehe, stranica im je ocito u izradi, na njuskalu oni imaju "shop", a stranicu sad rade, pa im stoga necu zamjeriti.

 

Ovo su njihova racunala koja imaju u ponudi:

 

http://www.njuskalo.hr/trgovina/xxx-computers-shop

Kovačić
12 godina
offline
XXX Computers iz Osijeka

Nije nikako bolje. U  xxx dobijes fm2 APU procesor sa 4mb cache i sa INTEGRIRANOM grafom. Futura it je FX buldozer 6 jezgri 8mb cache memorije , diskretna GPU. Iskreno mani se tog shopa, on mora imati vecu cijenu jer se pokušava trgati sa linksom u Osijeku. Odi u temu slaganje konfiguracija, ovdje na bug forumu ( imas par tema ovisno o iznosu koji imas ) i nek ti sloze provjerenu konfiguraciju sa linkom na trgovinu, u trgovini ti ga sastave i posalju ( postarina na toliki iznos vjerojatno besplatna , i imati ces i bolju garanciju , nego da ti nedaj Bože nešto krepa pa se natežeš sa konjima ).

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
XXX Computers iz Osijeka

Ne znam koliko su pouzdani, ali konfiguracije ocito ne znaju slagati. Konfe su ko cisti c/p Instar IT.

 

Ovu usporedbu koju si napravio: 

- K modeli se ne stavljaju na low end A55/58/68 chipsete. 

- aftermarket hladnjak mora obavezno ici jer nije dovoljan - osim ako volis zvuk uzlijetanja aviona ili ti treba zagrijati sobu malo (+ throtlanje procesora).

- ssd je 99% los model ili ti V300 koji se ni ne isplati uzimati. 

- graficka je osjetno slabija jer ne znaju da joj je potreban dual channel i ram vise brzine 1866-2133 mhz, a osim toga koristi sporiju sistemsku ddr3 memoriju i uzima ti koliko joj odredis 512Mb-2Gb (tako da pc nema 8Gb vec 6Gb).

- i ovaj dio je doista smijesan "sva XXX racunala su detaljno tehnicki ispitana i testirana" - kad bi to zaista napravili nebi bi mogli nikome ni prodati pc jer bi naisli na nekoliko problema ;)

 

Za preporuku novih/polovnih konfiguracija i komponenti sam uvijek tu ;)
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2015 13:25 (zober).
 
4 4 hvala 0
11 godina
offline
XXX Computers iz Osijeka

U redu decki, hvala vam na savjetima. Manimo se XXX computersa! :)

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
XXX Computers iz Osijeka

Hm..neznam. Stari mi je uzeo kod njih računalo za firmu i ja sam kod njih slagao računalo po narudžbi za igrice. Nemogu reći ništa loše, izašlo me dosta jeftinije nego kod drugih što bi bilo, besplatna dostava(VK), instalacija gore, nikakvih problema..  

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
XXX Computers iz Osijeka

Jeftinije nego kod koga točno? :D

 

Daj napiši komponente što si uzeo i koliko si platio to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
XXX Computers iz Osijeka

 Teško da si nešto dobro od njih dobio, baš sve što je Zober rekao, upravo sad gledam, AMD FX 8300, R9 270X, 16GB RAMa i neko no name napajanje.

i7, GTX 970, 16GB RAMa... klasika kod njih... i normalno neko no name 700w napajanje.

Nebi hvala :-)

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
XXX Computers iz Osijeka

Imao sam suradnju prije cca mjesec dana s njima. xXx computers je zapravo servis i to jako dobar koji se primarno bavi popravcima informatičke opreme i rade uslužno za firme i trgovine informatike. Meni su u linksu dali njihov kontakt jer mi je krepala matična ploča na laptopu Toshiba A300. Prije nego sam došao do njih u 2 servisa su mi rekli da nema šanse popravka osim izmjene matične, a oni mi na kraju napravili reparaciju matične ploče i punjača koji je zapravo i prouzročio kvar na matičnoj. Cijena 250kn :-) A da sam mijenjao matičnu, neispravni punjač bi ju opet spalio. Definitivno znaju što rade i prije bi dao njima da mi slože konfiguraciju nego neka samo dobro izreklamirana trgovina.

Tole
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: XXX Computers iz Osijeka
tole88 kaže...

Imao sam suradnju prije cca mjesec dana s njima. xXx computers je zapravo servis i to jako dobar koji se primarno bavi popravcima informatičke opreme i rade uslužno za firme i trgovine informatike. Meni su u linksu dali njihov kontakt jer mi je krepala matična ploča na laptopu Toshiba A300. Prije nego sam došao do njih u 2 servisa su mi rekli da nema šanse popravka osim izmjene matične, a oni mi na kraju napravili reparaciju matične ploče i punjača koji je zapravo i prouzročio kvar na matičnoj. Cijena 250kn :-) A da sam mijenjao matičnu, neispravni punjač bi ju opet spalio. Definitivno znaju što rade i prije bi dao njima da mi slože konfiguraciju nego neka samo dobro izreklamirana trgovina.

 lol, proziran si.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2016 0:36 (Cryogenic).
8 godina
neaktivan
offline
Re: XXX Computers iz Osijeka

Evo baš gledam i ja..za napajanje su napisali "Gamer energon 650W". To nije NO name napajanje nego game napajanje "Inter-Tech GmbH - Energon EPS-650W". Švabsko srednje klase. Također im u svim objavama piše ***Moguća izmjena komponenti prema želji kupca***, znači da možeš tražit da ti i trafostanicu ugrade u komp ako želiš. :-)

Tole
12 godina
offline
Re: XXX Computers iz Osijeka
tole88 kaže...

Evo baš gledam i ja..za napajanje su napisali "Gamer energon 650W". To nije NO name napajanje nego game napajanje "Inter-Tech GmbH - Energon EPS-650W". Švabsko srednje klase. Također im u svim objavama piše ***Moguća izmjena komponenti prema želji kupca***, znači da možeš tražit da ti i trafostanicu ugrade u komp ako želiš. :-)

Baš ti malo gledam cijene laptopa na stranici, kolku ti maržu imaš?? Ti laptopi su u zg bar 200-300 kn jeftiniji.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2016 3:00 (Cryogenic).
13 godina
offline
XXX Computers iz Osijeka

Odustanite od te trgovine,prije par g dok se ta ista trgovina zvala drugačije(melior) i dok je tu istu trgovinu vodio sadašnji vlasnik(ako se nevaram) moji su uzeli wd blue 500gb,krepao 2 puta i 2 puta ga je primio na garanciju,3ći put(unutar 2g od prve kupnje hdd-a) nije prihvatio garanciju,pravi razlog nije imao,stalno je nešto mutio i lagao,topla preporuka bježite od tih novopečenih malih IT trgovinica.

 

BTW
XXX Computers se zove već mjesecima ako ne i godinu dana a da nisu imali vremena u tom roku sklepati stranicu to vam sve govori.

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: XXX Computers iz Osijeka
kruskar kaže...

Odustanite od te trgovine,prije par g dok se ta ista trgovina zvala drugačije(melior) i dok je tu istu trgovinu vodio sadašnji vlasnik(ako se nevaram) moji su uzeli wd blue 500gb,krepao 2 puta i 2 puta ga je primio na garanciju,3ći put(unutar 2g od prve kupnje hdd-a) nije prihvatio garanciju,pravi razlog nije imao,stalno je nešto mutio i lagao,topla preporuka bježite od tih novopečenih malih IT trgovinica.

 

BTW
XXX Computers se zove već mjesecima ako ne i godinu dana a da nisu imali vremena u tom roku sklepati stranicu to vam sve govori.

 Ne znam da je to melior, prolazim tamo svaki dan i jos piše melior na melior trgovini ako se ne varam :P

12 godina
odjavljen
offline
XXX Computers iz Osijeka

Nije isti vlasnik Meliora i xXx, niti je ista adresa gdje je obrt registrirani. 

 

Koliko mi se čini to doma čovjek preprodaje komponente s obzirom da je web shop only. 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: XXX Computers iz Osijeka
tireN1337 kaže...
kruskar kaže...

Odustanite od te trgovine,prije par g dok se ta ista trgovina zvala drugačije(melior) i dok je tu istu trgovinu vodio sadašnji vlasnik(ako se nevaram) moji su uzeli wd blue 500gb,krepao 2 puta i 2 puta ga je primio na garanciju,3ći put(unutar 2g od prve kupnje hdd-a) nije prihvatio garanciju,pravi razlog nije imao,stalno je nešto mutio i lagao,topla preporuka bježite od tih novopečenih malih IT trgovinica.

 

BTW
XXX Computers se zove već mjesecima ako ne i godinu dana a da nisu imali vremena u tom roku sklepati stranicu to vam sve govori.

 Ne znam da je to melior, prolazim tamo svaki dan i jos piše melior na melior trgovini ako se ne varam :P

 I ja isto maltene svaki dan tamo prolazim i isto vidim melior ali unutra kad uđeš i pitaš dali je to melior ili šta onaj kaže xxx computers(tako je meni rekao).

Deawood kaže...

Nije isti vlasnik Meliora i xXx, niti je ista adresa gdje je obrt registrirani. 

 

Koliko mi se čini to doma čovjek preprodaje komponente s obzirom da je web shop only. 

 Ja koliko znam ista adresa jer je na istom mjestu gdje je bio i melior ta trgovina i još kao što je i kolega gore napisao da mu još na shopu piše melior a unutra radnik kaže xxx computers.

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
10 godina
offline
XXX Computers iz Osijeka

Pa jbt mogu i ja napraviti ovakav web shop. Ljudi nemaju skladište uopće nego sve ide po narudžbi... Aj ok nisu oni jedini, ali kad već posluješ samo preko webshopa ne možeš imati takav sajt  . Al kad vidim da "agencija" koja im je napravila sajt ima jednako ..anje od sajta sve mi je jasno. Valjda se neki klinac igra slaganja WordPressa.

 

Ne vidim uopće ijedan razlog zašto bi itko kupovao ovdje?

 

 

EDIT: Nek im netko objasni šta znači All in One. LINK

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2016 12:16 (SnakeST).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XXX Computers iz Osijeka

a dobra trgovina :-) pazi ovo BESPLATNA DOSTAVA NA PODRUČJU HR ZA FACEBOOK FAN-ove.

 

a valjda su ljudi zabrijali da je all in one sve što ide uz pc :D nude i printer :-)

8 godina
neaktivan
offline
Re: XXX Computers iz Osijeka
kruskar kaže...
tireN1337 kaže...
kruskar kaže...

Odustanite od te trgovine,prije par g dok se ta ista trgovina zvala drugačije(melior) i dok je tu istu trgovinu vodio sadašnji vlasnik(ako se nevaram) moji su uzeli wd blue 500gb,krepao 2 puta i 2 puta ga je primio na garanciju,3ći put(unutar 2g od prve kupnje hdd-a) nije prihvatio garanciju,pravi razlog nije imao,stalno je nešto mutio i lagao,topla preporuka bježite od tih novopečenih malih IT trgovinica.

 

BTW
XXX Computers se zove već mjesecima ako ne i godinu dana a da nisu imali vremena u tom roku sklepati stranicu to vam sve govori.

 Ne znam da je to melior, prolazim tamo svaki dan i jos piše melior na melior trgovini ako se ne varam :P

 I ja isto maltene svaki dan tamo prolazim i isto vidim melior ali unutra kad uđeš i pitaš dali je to melior ili šta onaj kaže xxx computers(tako je meni rekao).

Deawood kaže...

Nije isti vlasnik Meliora i xXx, niti je ista adresa gdje je obrt registrirani. 

 

Koliko mi se čini to doma čovjek preprodaje komponente s obzirom da je web shop only. 

 Ja koliko znam ista adresa jer je na istom mjestu gdje je bio i melior ta trgovina i još kao što je i kolega gore napisao da mu još na shopu piše melior a unutra radnik kaže xxx computers.

 Trabunjate bezveze...Melior nema nikakve veze s njima niti su uopće na istoj adresi. Iznio sam svoje iskustvo, ali mičem se iz teme koja je otišla u neopravdano hejtanje

Tole
13 godina
offline
Re: XXX Computers iz Osijeka
tole88 kaže...
kruskar kaže...
tireN1337 kaže...
kruskar kaže...

Odustanite od te trgovine,prije par g dok se ta ista trgovina zvala drugačije(melior) i dok je tu istu trgovinu vodio sadašnji vlasnik(ako se nevaram) moji su uzeli wd blue 500gb,krepao 2 puta i 2 puta ga je primio na garanciju,3ći put(unutar 2g od prve kupnje hdd-a) nije prihvatio garanciju,pravi razlog nije imao,stalno je nešto mutio i lagao,topla preporuka bježite od tih novopečenih malih IT trgovinica.

 

BTW
XXX Computers se zove već mjesecima ako ne i godinu dana a da nisu imali vremena u tom roku sklepati stranicu to vam sve govori.

 Ne znam da je to melior, prolazim tamo svaki dan i jos piše melior na melior trgovini ako se ne varam :P

 I ja isto maltene svaki dan tamo prolazim i isto vidim melior ali unutra kad uđeš i pitaš dali je to melior ili šta onaj kaže xxx computers(tako je meni rekao).

Deawood kaže...

Nije isti vlasnik Meliora i xXx, niti je ista adresa gdje je obrt registrirani. 

 

Koliko mi se čini to doma čovjek preprodaje komponente s obzirom da je web shop only. 

 Ja koliko znam ista adresa jer je na istom mjestu gdje je bio i melior ta trgovina i još kao što je i kolega gore napisao da mu još na shopu piše melior a unutra radnik kaže xxx computers.

 Trabunjate bezveze...Melior nema nikakve veze s njima niti su uopće na istoj adresi. Iznio sam svoje iskustvo, ali mičem se iz teme koja je otišla u neopravdano hejtanje

 Na njihovoj si strani jer vjerojatno radiš tamo pa te strah da te onaj debeli krmak od šefa neotjera s posla 

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
15 godina
offline
Re: XXX Computers iz Osijeka

Kako tebi može 3x krepat hdd i to wd blue, to meni nije jasno u cijeloj ovoj prici

13 godina
offline
Re: XXX Computers iz Osijeka
bik kaže...

Kako tebi može 3x krepat hdd i to wd blue, to meni nije jasno u cijeloj ovoj prici

 To ni meni nije jasno,na tom WD blue su bili winsi i uredno svaka 3mj krepa disk i dan danas stoji takav krepan u dnevnom i skuplja prašinu.

WD Black star 6g mi se drži isto kao i prvog dana bez ijednog lošeg sektora i ičeg drugog.

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice