Retro konzole&Kompjutori-Pitanja I Odgovori

poruka: 5
|
čitano: 3.133
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Retro konzole&Kompjutori-Pitanja I Odgovori

Bok ljudi!!! Stvaram ovu temu jer bi Vam mogla odgovoriti na neka pitanja u svezi retro konzola i kompjutora! EVO OVAKO:DOBILA SAM NINTENDO 64!!!!!!!!!IGRAM THE LEGENDS OF ZELDA:OCARINA OF TIME!!!!{#}

Did you like Linus Torvalds? If YES,I WILL SHOOT YOU IN DA FACE,MOTHAFUCKA! If you like SteamOS,it is OK.,but ONLY IF SteamOS IS NOT BASED ON LINUX KERNEL!IF YES,I WILL SHOOT YOU IN DA FACE TWICE!
Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Retro konzole&Kompjutori-Pitanja I Odgovori

Itko????{#}

Did you like Linus Torvalds? If YES,I WILL SHOOT YOU IN DA FACE,MOTHAFUCKA! If you like SteamOS,it is OK.,but ONLY IF SteamOS IS NOT BASED ON LINUX KERNEL!IF YES,I WILL SHOOT YOU IN DA FACE TWICE!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Retro konzole&Kompjutori-Pitanja I Odgovori

No dajte... Stvarno već i ja želim nekomu pomoći u svezi konzola i kompjutora,a ne da samo vi meni pomažete!

Did you like Linus Torvalds? If YES,I WILL SHOOT YOU IN DA FACE,MOTHAFUCKA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Retro konzole&Kompjutori-Pitanja I Odgovori

Pa rijetki ih koriste. Ja imam par komada C64 računala i A1200/040/16, no nemam ih gdje upogoniti :)

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Retro konzole&Kompjutori-Pitanja I Odgovori
Father_Dougal kaže...

Pa rijetki ih koriste. Ja imam par komada C64 računala i A1200/040/16, no nemam ih gdje upogoniti :)

Suuuuupeeeeeerrrrr! Ali ja nisam mislila na one koji ih imaju i kojima rade,nego općenito.

Did you like Linus Torvalds? If YES,I WILL SHOOT YOU IN DA FACE,MOTHAFUCKA!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice