Android 4.0 Prestigio Multipad 5080 PRO tablet

poruka: 12
|
čitano: 23.044
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Android 4.0 Prestigio Multipad 5080 PRO tablet
Ljudi trebam malu pomoć
Danas sam gledo tablete i jedan mi je zapeo za oko Android 4.0 Prestigio Multipad 5080 PRO tablet
Pa me zanima vaše mišljenje i vaše iskustvo s tim tabletom
Meni je fin na izgled ali kako kažu izgled zna prevarit...pa sam odlučio potražit vašu pomoć pošto ja nemam iskustva s tabletima
Cjena mu je 306 km ili 1224 kn
Dali se isplati dat toliko para za taj tablet

HVALA UNAPRIJED!!!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Android 4.0 Prestigio Multipad 5080 PRO tablet

pozz.

ja ti imam prestigio 5080ali B umjesto pro znaci minus 512mb rama. os je ics. uređaj je solidan sto se kvalitete izrade tice imao sam dvije situacije kad me stvarno iznenadio kako je ostao čitav.

  na ics mi se stalno ruse internet preglednici i defaultni i dolphin, na gb nije bilo tih problema. da uređaj ima tegru 3 i 1024x 768 rezoluciju i da kosta 1600 -1700 uzeo bih ga odmah.

baterija je ok ali mogla bi malo vise trajat. sviđa mi se sto je 4:3 omjer ekrana.

inace da sumiram   dosta dobar uređaj za tu cijenu sa 512 mb više još i malo bolje.

jedino sumljam da će dobit veču nadogradnju os ics-a. pošto je google izbacio nexus 7 sa tegrom 3 za 200$ mozda bi bilo pametno da malo pričekaš.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Android 4.0 Prestigio Multipad 5080 PRO tablet
aaa ima 1 gb ram-a i da ekran je 4:3....platforma je android 4.0 i sad ja mogu birat koji ću sustav kad ga budem kupovo.....aaa iskreno cijena nije velika jer meni treba nešto malo a da mogu svugdje pristupit net-u jer sam stalno u pokrenu a preko mobitela nemogu vidit stvari koje me zanimaju i nije baš isplativo makar ne vamo kod nas....aa nezzz nebi se htio zalićat sad pa onda da se zaj***m.....volio bi da još netko podjeli svoje iskustvo samnom u vezi toga tableta
11 godina
neaktivan
offline
Android 4.0 Prestigio Multipad 5080 PRO tablet

Uzeo sam ovaj tablet ima desetak dana. Mislim da je to odlican prvi tablet za te pare. Realne mane su mu slaba vidljivost na suncu, relativno slabasni zvuk. Pomalo me razocarao punjac koji nema standardni microusb jack vec neki posebni. Baterij se brzo prazni pri zescem koristenju, ali izdrzi dan bez problema.  Puni se nesto sporije, recimo 5 sati. Sasvim funkcionalan ICS tablet. Zasad ne podrzava gameloftove igrice, ali ostale, pa cak i one malo graficki rastrosnije zavrti bez beda, to sam se iznenadio. Kvalitet izrade je iznad kvalitete smartfona u tom cjenovnom rangu, dakle dobar osjecaj u rukama,nista ne krcka...Ako se nabavi usbOTG kabel/adapter moze se spojit hard, usb mobile stick itd.. Ma dobar je stroj, za ispod 200€ mislim da je bestbuy Ako te jos sto konkretnije zanima pitaj pozzz

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 2:27 (dayanand77).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Android 4.0 Prestigio Multipad 5080 PRO tablet
a znaima me koje to igrice idu na njega mislim ima li koji poznatiji naslv igre i kako je igrat na njemu....jer meni tablek kao što sam reko prvenstveno bi služio za surfanje i za muziki u nešto slabo za igrice jer sam ajmo reć malo prirasto igrice ali volim zaigrat koju dobru utrku auta :D
14 godina
neaktivan
offline
Android 4.0 Prestigio Multipad 5080 PRO tablet

Kupite si Nexusa 7 za nekih 1250kn, ima Quad core Tegru 3, 1GB RAMa, 8Gb memorije (nema utor za mSD nažalost), 1280x800 7" ekran...

Za pročitati : Waterways ✓ - Out of Position ✓ - Bridges ✓ - Isolation Play scan;_; - Green Fairy
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Android 4.0 Prestigio Multipad 5080 PRO tablet

Realno gledajuci, ovo je tablet za one kojima tablet nije potreban. Koliko para toliko muzike. Onaj tko treba tablet, kupit ce si pravi, a ako ti on nuzno nije potreban, bolje je ostaviti novce za nesto drugo. Polovna roba je u takvom slucaju veoma dobra solucija te usteda novca

██████████████████████████████████████████
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android 4.0 Prestigio Multipad 5080 PRO tablet
Kobe Bryant kaže...
a znaima me koje to igrice idu na njega mislim ima li koji poznatiji naslv igre i kako je igrat na njemu....jer meni tablek kao što sam reko prvenstveno bi služio za surfanje i za muziki u nešto slabo za igrice jer sam ajmo reć malo prirasto igrice ali volim zaigrat koju dobru utrku auta :D

Ni ja nisam od igrica ali idu recimo plants vs zombies, angry birds, machinarium, fruit ninja, samurai 2 vengence, gunman clive, shadowgun.. ma ima čak i pes2012! od trka nisam ništa probao, ali i od ovoga nekako mi najviše leže biljke i zombiji :)...

 

Ja sam jedan od onih kojima nije trebao ni smartfon dok LG Optimus gt540 nije došao za 100eura i sad ne mogu bez njega....sad mi nije trebao ni tablet, dok se nije pojavio pristojni ICS ispod 200eura...a nexusi su evo preplavili hrvatsku samo što nisu ;)

15 godina
neaktivan
offline
Android 4.0 Prestigio Multipad 5080 PRO tablet
a šta se polovno može uzet za te pare
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android 4.0 Prestigio Multipad 5080 PRO tablet

Molim Vas recite mi gdje ste kupili usbOTG kabel/adapter ,ja naime zovem po OSIJEKU-NEMA nigdje te o kojem se iznosu radi?

Kupila sam ga neki dan ,korišten je od 3mj.no baterija mi je slaba 4-5 sati sa surfanjem,znaći ne igrice niti šta zahtijevnije,u čemu je problem?možda se nisam snašla ali nemam uputstva ,recimo trebam promijeniti sat- na starom je vremenu a neznam kako?

tnx  :)pozz

10 godina
neaktivan
offline
Android 4.0 Prestigio Multipad 5080 PRO tablet

bok ekipo- jel ima ko od vas da mu je riknuo/izgubio punjač? kako da punim bez toga i ako ništa drugo, di da nabavim novi punjač s tim da je sad uništen

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Android 4.0 Prestigio Multipad 5080 PRO tablet

da li reset button ubije i aplikacije koje su instalirane? 10 sec držanja on/off ne rješava problem.preostaje mi reset button,ali ne piše u uputstvima da li se gube instalirane aplikacije? thanx na odgovoru!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice