Asus T100

poruka: 4
|
čitano: 4.487
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Asus T100

Pozdrav svima

 

Vlasnik sam iPada 2, ali zbog prirode posla mi je MS Office stvarno potreban. Nažalost Keynote i Pages mi nisu dovoljno dobri... trebam full funkcionalnost i savršenu kompatibilnost. Zato je jedino rješenje nešto bazirano na Windowsima.

 

U osnovi, najviše mi se sviđaju MS Surface 2 i ova Nokia koja bi trebala izaći uskoro, ali vjerujem da će kod nas biti skuplji od ovoga Asus T100 koji je već dostupan - i još je bonus to što T100 vrti prave Windowse tako da nisam vezan za IE nego si mogu instalirati Chrome i Foobar.


Da li tko ima navedeni tablet, i kako je zadovoljan sa trajanjem baterije?

Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Asus T100

Mene isto zanimaju dojmovi ako netko ima. Na papiru izgleda odlično, da se za tu cijenu dobije  punokrvni Win8 + Office licenca.

 

Ipak ovaj 32GB model ima premalo memorije za normalno korištenje pošto Windowsi zauzme debelo preko 50% kapaciteta. 64GB varijanta može proći, a zanimljiva je kombinacija 32GB + 500GB docking tipkovnica.

Ne koristiš dropbox? Isprobaj ga i donesi sebi i meni 500MB bonusa. http://db.tt/6fi3NQ9
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Asus T100

Laptop je zakon. Mogu samo reć da ga nabavite dok se može :D
Baterija traje i traje, touch screen je precizan, lagan je, kvaliteta izrade je super za tu cijenu i još dobijete Win8.1 i Office 2013. Nema previše bloatware aplikacija, jedino sam pogasio većinu opcija za touchpad. Mislio sam da su 10" laptopi otišli u prošlost, ali Asus je napravio odličan potez. Kupite ga, i to 64GB verziju. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Asus T100
DuxTm kaže...

Laptop je zakon. Mogu samo reć da ga nabavite dok se može :D
Baterija traje i traje, touch screen je precizan, lagan je, kvaliteta izrade je super za tu cijenu i još dobijete Win8.1 i Office 2013. Nema previše bloatware aplikacija, jedino sam pogasio većinu opcija za touchpad. Mislio sam da su 10" laptopi otišli u prošlost, ali Asus je napravio odličan potez. Kupite ga, i to 64GB verziju. 

Pa, u planu mi je. Ali zanima me nešto. Kako se ponaša na otvorenom, na jakom danjem svjetlu? Da li onda postane neupotrebljivo ogledalo ili se može koristiti za nešto drugo osim popravljanja frizure.

Trenutno sam sveo izbor na HP Envy X2 i Asus T100.  Još kad bi ih mogao isprobati, tako da saznam (meni) najbitnije - koji ima bolji ekran. A pod bolji mislim bolju vidljivost na suncu.

Tako da, zahvaljujem unaprijed na svakom opisu ekrana na ovim i sličnim win tabletima.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice