Kingsing W8 - Windows tablet za 100$

poruka: 18
|
čitano: 8.864
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Kingsing W8 - Windows tablet za 100$

Kako ne postoji tema o ovom Windows 8.1 tabletu za 116$ evo mog osobnog dojma kao vlasnika jednog;

Kingsing W8:

-Intel Atom Quad core (4x 1.33Ghz)

-8 inčni IPS ekran 1280x800

-16GB za pohranu, 1Gb RAM-a

-baterija 4000mAh

 

Tablet je odličan, brzo se pali, ovo mi je prvi Windows tablet.

Nisam imao pojma da je ovo isti Windows koji imam na desktopu samo sada na tabletu. Sučelje je identično.

https://anton008.com/wp-content/uploads/2014/09/Screenshot_13.jpg

 

U sebi ima aktivirane (geniune) Windowse 8.1, na engleskom- ja sam si stavio i Hrvatski jezik na njega.

Kingsing W8 ima dvije kamere, prednja mu je detaljnija i bolja od zadnje (jako kvalitetna za Skype). Nisam baš naviknut na Metro sučelje pa sam si instalirao Classic shell da dobijem stari izbornik start.

U Chromeu sve flash igre vrti bez problema kao i sve stranice.

Ne grije se. Ima Intelovu HD grafiku (ekran je IPS 8" 1200x800) Intelov četverojezgreni procesor na 1.8Ghz (turbo, ali inače se vrti na 1.33ghz), težak je svega 380grama.

1Gb RAM memorije je sasvim dovoljno, nisam osjetio nikakve zastoje ili lagove. Istina, neću igrati Call of Duty na njemu ali za tablet je sasvim dovoljno.

 

Touch je iznimno precizan, prepozna da li pritisnem X ili za smanjiti prozor/minizirati.

Još ću kasnije napisati što o njemu, bateriju nisam mogao probati i vidjeti kakva je ali mi se čini ok.

 

Ima HDMI i utor za MicroSD karticu (sada dodao 32Gb) ali samo 5Gb slobodne memorije na internoj C particiji (ukupno oko 12Gb kako kaže Data managment). Nema utor za SIM karticu ali spojio sam T-Mobile USB i radi savršeno na 3G mreži.

 

Još jedna slika:

https://anton008.com/wp-content/uploads/2014/09/kingsing-w8.jpg

 

Je li si ga još tko nabavio?

Inače Windows tableti su me ugodno iznenadili, Windows Market ima gotovo sve aplikacije kao i Google Play a npr. igra Despicable me je brza, fluidna i s više FPS-a nego na mom Android tabletu sličnih karakteristika.

Za 650kn ovaj tablet je pun pogodak. Nalazi se na nekim web shopovima a najjeftiniji (koliko sam tražio) i In stock je za 116$ s dostavom na Banggoodu.

Prvotno je trebao koštati točno 100$ ali kako postoje problemi s nabavom košta mrvicu više.

 

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.9.2014 20:44 (Ag008).
Moj PC  
4 0 hvala 6
15 godina
offline
Kingsing W8 - Windows tablet za 100$
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kingsing W8 - Windows tablet za 100$

Zvuci odlicno, gdje se ga moze nabaviti?

 

Edit: sad vidim da si napisao banggood.

Windows Phone FTW
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.9.2014 22:38 (DommY).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Kingsing W8 - Windows tablet za 100$

slucajno sam naletila na ovu temu, kako da ga kupim?

citam recenziju i bas bi ga htjela nabaviti, svida mi se i cjena je primamljiva https://anton008.com/kingsing-w8-recenzija/

moze li se to platiti pouzecem ili kako, preko ebaya?

za koliko onda dolazi?

16 godina
offline
Re: Kingsing W8 - Windows tablet za 100$

Na Bengu plaćaš preko Paypala (moraš imati kredinu karticu) i dolazi ti za oko 2 tjedna u HR.

Kada ga upališ odmah će ti biti na engleskom i lako se naviknuti na windows sučelje na tabletu.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
15 godina
offline
Kingsing W8 - Windows tablet za 100$
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Kingsing W8 - Windows tablet za 100$

ćek, jel ovo za ozbiljno ili je neka sprdancija... 100 eura za tablet za pravim win??!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kingsing W8 - Windows tablet za 100$

@ludimata, Voyo mi kao brend nije sjeo s prethodnim tabletom, a baterija je navodno slabija od Kingsingove (lakši je Voyo).

 

Nikakva zezancija. Kingsing W8 košta i mrvicu manje od 100 eura, dostava je besplatna (dolazi iz Kine) i nema cake.

Evo i jednog mog videa;

 

 

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
15 godina
offline
Kingsing W8 - Windows tablet za 100$

""When Microsoft announced that they will be giving away Windows OS for free to OEMs developing devices with less than 9-inches, we know that that they are serious about getting tablet market share. Microsoft aimed to decrease the Windows tablet price by removing the Windows licensing for OEMs. At COMPUTEX, a Chinese OEM called Emdoor announced $100 Windows tablet. Today, another Chinese OEM Kingsing has announced a $99 Windows tablet. The device is powered by Intel quad-core Baytrail-T CPU and runs on Windows 8.1 OS.

Specs:

  • Screen: 8-inch, 800 x 1280 resolution IPS LCD with 5-point capacitive touch
  • Processor: quad-core Intel Baytrail-T processor (1.8GHz) and Intel HD graphics
  • Memory/Storage: 1GB of DDR3L RAM, 16GB storage + SDHC/SDXC card expandability
  • Cameras: 2MP front and back
  • Network: 802.11b/g/n + BT 4.0 and 3G (WCDMA/EVDO/TD-SCDMA)
  • Connections: microUSB data/charging, HDMI port
  • Battery: 4500mAh Li-ion for 6-8 hours of usage time
  • Size: 207.5mm x 122.6 x 10mm
  • OS: Windows 8.1""

 

Pošto imaju licencu besplatno, nema prepreke da ne bude po toj cijeni.
Antone, mislio sam zbog 2 gige rama, al lijepo je znat da nije ostavio utisak na tebe taj Voyo. Ovako bi i razmišljao o njemu.

Sad kad se dojmovi polako sliježu, utisci? Ima nekih problema s njim?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kingsing W8 - Windows tablet za 100$

I dalje je Kingsing W8 dobar, baterija s punjačam izvadim ujutro i traje cijeli dan.

Osvjetljenje ekrana ok, nema bugova.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
14 godina
neaktivan
offline
Kingsing W8 - Windows tablet za 100$

Planiram nabavit ovaj tablet, reci te mi jeli ko kupio još i kako je sa carinom i PDV-om. Planiram ga kupit na bangood-u. Ali vidim samo kinesko sskladište , nema eurpskog

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kingsing W8 - Windows tablet za 100$
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kingsing W8 - Windows tablet za 100$

Samo da kažem kako ga imam već više od 2 tjedna i idalje radi sasvim super. Baterija drži, igre, aplikacije, pa i Office pokreće bez problema.

 

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
9 godina
protjeran
offline
Kingsing W8 - Windows tablet za 100$

Kingsing W8 nije više od 100 dolara iz gizchina, vidio sam 1949deal drži kingsing S2 i kingsing W8 podijela i masnoće darove, http://goo.gl/93X8Kf Countdown [GMT-8] Peking 15:00 pm od 18. rujna do rujna 28, vrlo impresivan za mene. Bilo tko znati gdje ja mogu dobiti kingsing S2 na najnižoj cijeni? i gdje mogu dobiti ROM?

 
0 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Kingsing W8 - Windows tablet za 100$
titka说...

http://www.banggood.com/Kingsing-W8-Intel-Baytrail-T-Quad-Core-8-Inch-Windows-8-Tablet-p-935933.html?currency=USD sa价$ 12 +增值税=950英镑{#}非常有趣!

Kingsing W8 vrlo jeftino, ali moćan, vidjela sam 1949deal ga prodati sada, a to je besplatno darove i poklone

10 godina
offline
Kingsing W8 - Windows tablet za 100$

Koliko ti GB ostane na njemu, tj koliko GB zauzimaju windowsi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kingsing W8 - Windows tablet za 100$

#Ag008 Nekakav update o kingsigu? Ili je zadovoljstvo splasnilo?

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.10.2014 15:42 (ludimata).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kingsing W8 - Windows tablet za 100$

NIsam gledao temu. Da dobar je. Baterija drži, sve ok. Imam memorijsku karticu pa nema problema s memorijom.

Sada je popularan Pipo W4 koji je isto Windows 8.1 tablet, istih karakteristika a košta 104$

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice