Samsung galaxy mini/pop plus GT-S5570I sim unlock

poruka: 11
|
čitano: 26.092
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy mini/pop plus GT-S5570I sim unlock

Tutorial je isključivo namijenjen samsung galaxy mini/pop plus GT-S5570I modelu! 

 

1.Downloadat pop_plus_root  te Galaxy_Toolbox i staviti oba filea na sd karticu

 

2.Ući u stock recovery mode na način da pritisnite sljedeće tipke: volume up + home + power

 

3.U recoveryu odabrat apply update from sdcar te nakon toga pop_plus_root zip file... po završetku updatea napraviti restart mobitela

 

4.Instalirat Galaxy_Toolbox.apk  te navedenu aplikaciju pokrenut

 

5.U meniju navedene aplikacije odabrat Network Unlock, a po završetku procesa Device Info kako bi se uvjerili da uređaj otključan na sve sim kartice

 

Cijeli tutorial radite na svoj rizik!

Download linkovi:

   

pop_plus_root http://www19.zippyshare.com/v/43680830/file.html

   

Galaxy_Toolbox http://www19.zippyshare.com/v/84569760/file.html

 

Tutorial je napravljen uz pomoć xda developers foruma, uz korištenje njihovih aplikacija...

 

 
3 0 hvala 8
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy mini/pop plus GT-S5570I sim unl

Ej, hvala na tutorialu, zvuči stvarno jednostavno..

Samo, imam jedan problem.. Kada uđem u recovery mode i izaberem apply update from sdcard kaće mi da nemože mountat sdcard, da ne postoji.

Znaš li možda kako mogu rješiti taj problem?

 

Hvala

15 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy mini/pop plus GT-S5570I sim unlock

Dal ti je sd kartica formatirana u fat32? Koju verziju rom-a imaš gore? Probaj pokušat s nekom drugo sd karticom, neke neće radit (mada je to rijetkost) ili je možda nesipravna?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy mini/pop plus GT-S5570I sim unl

malo sam novi u ovome pa nisam siguran da ću ti točno odgovoriti, al kad sam spojio mob na komp pod file system u properties od kartice kaže FAT, a kernel verzija u mobitelu piše 2.6.35.7. Jel bi tu mogao biti problem?

15 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy mini/pop plus GT-S5570I sim unlock

kartica mora biti formatirana fat32 formatom, ne fat... po kernelu pretpostavljam da mob ima gore 2.3.6 rom, znači da to nebi trebao biti uzrok, obično sd karticu neželi prepozant ako je gore eclair, obavezno mora biti u najmanju ruku froyo...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy mini/pop plus GT-S5570I sim unl

skužio sam, problem je bio u sd kartici, nije radila kako treba, s novom karticom sve prošlo fino po tutorialu. neizmjerno hvala na pomoći!

11 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy mini/pop plus GT-S5570I sim unlock

Pokusao sam ovom metodom unlockati GT-S5570 MINI, ali neide :(. Pokusao sam i rootanjem superoneclickom, potom stavio Galaxy_Toolbox.apk, pozvao unlock, ali pise da ovaj fon nije podrzan, pokrenuo unlock bez obzira na upozorenje i nece ga otkljucati. Pretrazujem net, ali vidim da ima metoda koje su stare, i znaju zbrickati fon. Ima netko nekakav friški link?

Android 2.3.5; osnovna verzija S5570XWKS2; kernel verzija 2.6.35.7-perf-CL650682root@DELL133#1; GINGERBREAD.XWKS7. Inace zakljucan na Tele2

 

EDIT: RIJESENO!

 

upute po stranici http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1335548 - metoda2, s tim da cu samo dati preporuku da kod listanja i pretrazivanja bml5.img fajla koristite XVI32 (skinite s neta) i u search pod text string upisite osam nula 00000000, a broj koji ima 8 znamenaka a nisu nule je unlock kod. To je puno laksi nacin od onog preko trazenja stringa u hex modu jer treba listati mnostvo stranica... Ako treba pomoc obratite se na PM.  

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2012 15:52 (perpufna).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy mini/pop plus GT-S5570I sim unl

Ja sam isto ovo čitao ali mi nije jasno ovo grant super user acces to aplication.

Jednostavno ne znam kaj da radim u ovom terminal emulatoru.

 

EDIT:

 

Uspio sam i ja. Ali sam a ukucao ovaj kod koji dobiješ direkt prema tutorialu, samo sa brojkama. Kada sam ukucavao text string, onda sam dobio 8 znamenki ali i sa slovima pa me bilo frka.

Sad sve šljaka.

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2012 20:28 (Lepi_Borko).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy mini/pop plus GT-S5570I sim unlock

Izgleda da je ova aplikacija linkana u prvom postu istekla. Ja sam također uspio otključati jedan Mini metodom broj 2 iz jednog od gornjih postova. Hvala puno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.9.2012 18:57 (asibulj).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy mini/pop plus GT-S5570I sim unl

Zna li netko zašto je zvučnik na mobitelu tih? Pojačan je do daske kolko ide, a muzika se čuje jedino ako uho staviš na zvučnik odozada. Ne čuje se niti dolazni poziv, ništa..

Kupio na ebayu novi zvučnik i ugradio, i opet ista pjesma.

 

Ima li itko kakvih iskustava?

11 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy mini/pop plus GT-S5570I sim unlock

Ljudi,trebam pomoc oko mojeg mobitela! Dakle ja sam instalirala neku igricu i zblokala mi je mobitel, igrica mi se nije htjela ugasit te sam isla ugasit cijeli mobitel,mobitel mi nije reagirao te sam izvadila bateriju i ponovno ju stavila. Kasnije kada sam isla ga palit odjednom je zastao i poceo je ponavljat paljenje i tako stalno! Hitno treba mi pomoc! Moj mobitel je: Samsung Galaxy Mini GT-S557I! 

                                   Hvala unaprijed! {#}

ljepilo..xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice