Samsung Galaxy Tab 2 7.0 vs Huawei MediaPad 7 Lite

poruka: 15
|
čitano: 8.716
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy Tab 2 7.0 vs Huawei MediaPad 7 Lite

Zanima me koji bolje radi, koji je bolje izradjen. Kakva su iskustva. Huawei ima dodatno 3G modul pa me on vise privlaci, iako mi je Samsung ljepsi. Jel Huawei radi glatko ili ima zastajkivanja?

SE T200-SiemensC45-Nokia3200-LGU8180-LGU880-Nokia6120c-Nokia3120c-NokiaC3-01-GalaxyFit-XperiaU-XperiaSL-iPhone3GS-SGS3LTE-Nokia101-XperiaZ-NokiaE71-GalaxyY
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 7.0 vs Huawei MediaPad 7
Matijasever kaže...

Zanima me koji bolje radi, koji je bolje izradjen. Kakva su iskustva. Huawei ima dodatno 3G modul pa me on vise privlaci, iako mi je Samsung ljepsi. Jel Huawei radi glatko ili ima zastajkivanja?

evo ja sam prije jedno mijesec dva promijenio huawei za samsunga i preporodio se,uglavnom mediapad je ok dok ga malo ne nakrcas programima a hoces sigurno i

tada pocne malo stucat,da se razumijemo on je ok tablet i sve radi ali galaxy tab2 je koplje ispred,ima mi bolji ekran,baterija traje duže i nema nikakvih lagova

dok sam na mediapadu znao imat te mi se tu i tamo znao zablesat

i recimo nisam provijeravao ali galaxy tab 2 mi je laksi i puno ugodniji za koristenje

kod galaxy taba mi je jedina mana sto nema klasican prikljucak za punjać već neki svoj(i nije neki minus al ajde)

prednos mediapada je sto ima sim utor,jedno vrijeme mi je to bilo kao vazno,ali imam s3 pa s njim podijelim net ako mi treba i to je to

u svako slucaju bolje galaxy tab2

huaweia sam koristio oko 4 mijeseca a ovog imam oko mjesec dana,uglavnom mijenjao sam kljuć za kljuć

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 7.0 vs Huawei MediaPad 7 Lite

probao i jedan i drugi,huawei ima aluminijsko kuciste,a samsung plasticno,u brzini gotovo nema razlike..

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)
Moj PC  
0 2 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 7.0 vs Huawei MediaPad 7
dart_tom kaže...

Evo ja sam prije jedno mijesec dva promijenio huawei za samsunga i preporodio se,uglavnom mediapad je ok dok ga malo ne nakrcas programima a hoces sigurno i

tada pocne malo stucat,da se razumijemo on je ok tablet i sve radi ali galaxy tab2 je koplje ispred,ima mi bolji ekran,baterija traje duže i nema nikakvih lagova

dok sam na mediapadu znao imat te mi se tu i tamo znao zablesat

i recimo nisam provijeravao ali galaxy tab 2 mi je laksi i puno ugodniji za koristenje

kod galaxy taba mi je jedina mana sto nema klasican prikljucak za punjać već neki svoj(i nije neki minus al ajde)

prednos mediapada je sto ima sim utor,jedno vrijeme mi je to bilo kao vazno,ali imam s3 pa s njim podijelim net ako mi treba i to je to

u svako slucaju bolje galaxy tab2

huaweia sam koristio oko 4 mijeseca a ovog imam oko mjesec dana,uglavnom mijenjao sam kljuć za kljuć

Hvala na informacijama. Mislim da cu ici ipak na Samsung. Cijena je jako slicna a siguran sam da dual-core sluzi. Meni bi prilicno sluzio kao internet preglednik kad sam doma i nemam volje paliti laptop za pregledati internet. Imam Xperiu Z pa cu sa njom djeliti net, tako da mi i internet vani nije problem (toga se nisam sjetio). Rabio bi ga i za faks. Imamo vecinu skripta u pdf formatu, pa bi mi to super doslo. Trenutno za to rabim Xperiu Z ali baterija joj nije jaca strana, tako da jedva izvucem jedan dan (3 i pol sata screen on). Jer osjetis razliku u ekranima od 4.8 i 7?

SE T200-SiemensC45-Nokia3200-LGU8180-LGU880-Nokia6120c-Nokia3120c-NokiaC3-01-GalaxyFit-XperiaU-XperiaSL-iPhone3GS-SGS3LTE-Nokia101-XperiaZ-NokiaE71-GalaxyY
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 7.0 vs Huawei MediaPad 7 Lite

Osjeti se razlika u velicini ekrana,jer je u samsunga dijagonala pod vecim kutem pa je ekran nesto siri u odnosu na huawei

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 7.0 vs Huawei MediaPad 7
kivic15 kaže...

Osjeti se razlika u velicini ekrana,jer je u samsunga dijagonala pod vecim kutem pa je ekran nesto siri u odnosu na huawei

Ja sam pitao dali mu je velika razlika izmedju mobitela S3 i tableta ali i ovo mi je isto bitno sto ti kazes, da mi ne bude preuzak ekran...

SE T200-SiemensC45-Nokia3200-LGU8180-LGU880-Nokia6120c-Nokia3120c-NokiaC3-01-GalaxyFit-XperiaU-XperiaSL-iPhone3GS-SGS3LTE-Nokia101-XperiaZ-NokiaE71-GalaxyY
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 7.0 vs Huawei MediaPad 7
Matijasever kaže...
kivic15 kaže...

Osjeti se razlika u velicini ekrana,jer je u samsunga dijagonala pod vecim kutem pa je ekran nesto siri u odnosu na huawei

Ja sam pitao dali mu je velika razlika izmedju mobitela S3 i tableta ali i ovo mi je isto bitno sto ti kazes, da mi ne bude preuzak ekran...

Usporedjujes 12.5cm i 18 cm,razlika je i to dobra

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 7.0 vs Huawei MediaPad 7
Matijasever kaže...
dart_tom kaže...

Evo ja sam prije jedno mijesec dva promijenio huawei za samsunga i preporodio se,uglavnom mediapad je ok dok ga malo ne nakrcas programima a hoces sigurno i

tada pocne malo stucat,da se razumijemo on je ok tablet i sve radi ali galaxy tab2 je koplje ispred,ima mi bolji ekran,baterija traje duže i nema nikakvih lagova

dok sam na mediapadu znao imat te mi se tu i tamo znao zablesat

i recimo nisam provijeravao ali galaxy tab 2 mi je laksi i puno ugodniji za koristenje

kod galaxy taba mi je jedina mana sto nema klasican prikljucak za punjać već neki svoj(i nije neki minus al ajde)

prednos mediapada je sto ima sim utor,jedno vrijeme mi je to bilo kao vazno,ali imam s3 pa s njim podijelim net ako mi treba i to je to

u svako slucaju bolje galaxy tab2

huaweia sam koristio oko 4 mijeseca a ovog imam oko mjesec dana,uglavnom mijenjao sam kljuć za kljuć

Hvala na informacijama. Mislim da cu ici ipak na Samsung. Cijena je jako slicna a siguran sam da dual-core sluzi. Meni bi prilicno sluzio kao internet preglednik kad sam doma i nemam volje paliti laptop za pregledati internet. Imam Xperiu Z pa cu sa njom djeliti net, tako da mi i internet vani nije problem (toga se nisam sjetio). Rabio bi ga i za faks. Imamo vecinu skripta u pdf formatu, pa bi mi to super doslo. Trenutno za to rabim Xperiu Z ali baterija joj nije jaca strana, tako da jedva izvucem jedan dan (3 i pol sata screen on). Jer osjetis razliku u ekranima od 4.8 i 7?

vidi se razlika i to dosta,pogotovo ako ćitaš neku knjigu ili pdf

meni takodjer sluzi kod kuće kada mi je zauzet kop i laptop većinom uz kavu ili uz pivo na terasi,surfanje i sviranje nekog internet radia te klinci uzmu za igrice

uglavnom,mislio sam da  cu ga prodati ali sam odustao jer smo svi u kući navikli na njega

a i može se lijepo ponijeti u ćenifu umijesto novina {#}

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
11 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 7.0 vs Huawei MediaPad 7

Jedan frend ima Galaxy Tab 2 i nakon update na Jelly Bean mu je jako počeo štekati, a YouTube app i Play Store mu otvori nakon 5-10 pokušaja.

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 7.0 vs Huawei MediaPad 7 Lite
Nek ga downgrada offfical firmwarom,vjerovatno ga ima na Samsungovim stranicama
Dejan
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 7.0 vs Huawei MediaPad 7
Neka instalira 4.2.2 koji je izašao nedavno,ako ne želi Cyanogenmod koji preporodi ovaj tablet
robimarko@gmail.com
10 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 7.0 vs Huawei MediaPad 7 Lite

Ja sam malo mutav za neke stvari pa odatle i ovaj,većini vjerojatno, smiješan upit: Kako na Samsung Galaxy Tab 2 ( 7.0 ) gledati filmove sa stranica koje omogućuju online gledanje filmova, bez prethodnog skidanja filmova ?

Ili npr. stranice koje omogućuju stream utakmica ili nekih drugih TV kanala ? Traže mi se Java i Adobe flash player koje ne mogu skinuti direktno na tablet ? Ili mogu ?

 

Unaprijed hvala.

HZV
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 7.0 vs Huawei MediaPad 7
spilice05 kaže...

Ja sam malo mutav za neke stvari pa odatle i ovaj,većini vjerojatno, smiješan upit: Kako na Samsung Galaxy Tab 2 ( 7.0 ) gledati filmove sa stranica koje omogućuju online gledanje filmova, bez prethodnog skidanja filmova ?

Ili npr. stranice koje omogućuju stream utakmica ili nekih drugih TV kanala ? Traže mi se Java i Adobe flash player koje ne mogu skinuti direktno na tablet ? Ili mogu ?

 

Unaprijed hvala.

FLASH

 

1. otići na stranicu http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html

2. naći flash version for android 4 - skinuti zadnji i instalirati na tablet

3. instalirati dolphin browser

4. uopcijama naći web content - opciju flash player - always on

 

JAVA

u dolphin - web content - enable javascript

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 7.0 vs Huawei MediaPad 7
Hvala majstore.
HZV
10 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 7.0 vs Huawei MediaPad 7 Lite

Probao sam sve,ali imam problem sa javom.Film mi nece da ocita,kaze da moram instalirati javu sa java.com/getjava,a pri pokusaju skidanja kaze mi da se java na moj uredjaj(Samsung Galaxy tab 2) ne moze skinut??

HZV
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice