Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.047.687
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
DDavorin kaže...

preveliki ti razmak za 1800Mhz koji bi trebao biti 2x valna duljina frekvencije 1800 koja je  16.7cm i puta 2  33.4cm teoretski u praksi malo eksperimentiraš pa di je najbolje tu ostaviš

 Znači na nekih 35 cm da probam. Ništa, laptop pod ruku i odo na krov šarafat 

16 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
dragun kaže...

 Znači na nekih 35 cm da probam. Ništa, laptop pod ruku i odo na krov šarafat 

 

Sigurnije ti je ipak na mob skinuti Stats for Huawei Routers i s njim mjeriti...

9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Jel postoji neki nacin kojim mogu u postavkama poboljsati brzinu ili barem podjelu te brzine. S 10/30 kad stavim skidati film na laptopu onda na mobitelu bude oko 1/1. Kako to ublaziti? Ako se poveze vise uredaja prakticki je beskoristan internet. Jel mogu sto podesiti ili popraviti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Gogy7

 

skidaš preko torenta ili kako drugačije? ako skidaš šreko torenta u postavkama imaš da mu limitiraš brzinu DL, a ako skidaš direkt sa servera trebaš neki download menager i u njemu podesiš brzinu DL. ili jedna aplikacija za sve  NetLimiter 4 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Armor kaže...
dragun kaže...

 Znači na nekih 35 cm da probam. Ništa, laptop pod ruku i odo na krov šarafat 

 

Sigurnije ti je ipak na mob skinuti Stats for Huawei Routers i s njim mjeriti...

I onda mu samsung galaxy s10 slučajno padne s krova bolje laptop da padne jeftinije je, a on se veže za dimnjak da bude siguran

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.6.2019 18:55 (DDavorin).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
DDavorin kaže...
Armor kaže...
dragun kaže...

 Znači na nekih 35 cm da probam. Ništa, laptop pod ruku i odo na krov šarafat 

 

Sigurnije ti je ipak na mob skinuti Stats for Huawei Routers i s njim mjeriti...

I onda mu samsung galaxy s10 slučajno padne s krova bolje laptop da padne jeftinije je, a on se veže za dimnjak da bude siguran

 Mate 20 Pro je u pitanju, i sve je dobro prošlo ne brinite haha

12 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Evo i mene na pokucnom, nakon jednomjesecne havarije sa A1 ADSL-om (i višegodišnjeg uploada na razini devedesetih).

 

Ovo je situacija (bez antena, par sati traženja savršenog mjesta u centimetar):

 

 
 

 

Ide i do 70/70 (nakon ADSL-a i pucanja 8/0,5) ovo je preporod.

 

Da uzmem neku antenu? P56? Ne mogu naći u blizii (ZG, VG), tek u Ljubljani.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.6.2019 13:16 (cickova).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Kako može ići 70/70?
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Treba li kome SXT LTE i TP link 850RE, s najnovijim softwerom, ne koristim više, nemaju garanciju, radili odlično u kombi s Tele 2 simom?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Ja sam nedavno uzeo u holexu u Rijeci, cca 430kn.

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
zoharbizo kaže...

Treba li kome SXT LTE i TP link 850RE, s najnovijim softwerom, ne koristim više, nemaju garanciju, radili odlično u kombi s Tele 2 simom?

 

 50kn oboje

13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Dobra cijena.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Jel ima tko probleme s pokućnim danas? 

Kod mene sve uredno spojeno na mrežu, probao i 3G i 4G.. ali nema downloada. 

Na kompu ne network connections mi stoji onaj žuti uskličnik i pše: "no internet access" 

Na mobu samo uskličnik kraj WiFi signala. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ne mogu ništa otvoriti preko 4G na mobu. Samo preko 3G.

Edit: Ovaj tren vratio sa 3G na 4G i sada sve otvara i preko 4G.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2019 13:53 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Kod mene pola radi, pola ne radi 🤣 YouTube, 24 sata, Google ne otvara al zato forum, Crometeo i Rain alarm rade normalno 🤣🤣🤣
Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Telemach je krenuo odlično. Za krepat. Nema u ovoj našoj prčiji nikoga da tu bandu natjera da rade kako treba. Rade kako hoće i što hoće.
 
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Trešnjevka jučer navečer 4G - 1 megabit / sekunda.

Katastrofa

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ljudi moji koja je ovo parazitska ološ po Tele2 centrima u Rijeci odem ja neki dan u njihova dva prod.centra i pitam ih za produljenje pretplate koliko mi nude mj.za Samsung A70 inače u web shopu je 95 kn za mene 90 kn na 24 mj., a ova umišljena glupača u centru meni govori da za mene popust 105 kn ,ja je pitam jel se ona to zajebava ,kaže da ne da je to njihov popust ja joj na to rečem ,pa vi možete to prodat samo budalama a bilo je dosta ljudi tu koji su slušali.

Tako je bilo i u drugom njihovom centru.

 

Bagra parazitska , ako uleti neka budaletina super. 

 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MUĆAK kaže...

Ljudi moji koja je ovo parazitska ološ po Tele2 centrima u Rijeci odem ja neki dan u njihova dva prod.centra i pitam ih za produljenje pretplate koliko mi nude mj.za Samsung A70 inače u web shopu je 95 kn za mene 90 kn na 24 mj., a ova umišljena glupača u centru meni govori da za mene popust 105 kn ,ja je pitam jel se ona to zajebava ,kaže da ne da je to njihov popust ja joj na to rečem ,pa vi možete to prodat samo budalama a bilo je dosta ljudi tu koji su slušali.

Tako je bilo i u drugom njihovom centru.

 

Bagra parazitska , ako uleti neka budaletina super. 

 Nemaju oni velike marže i veliki broj korisnika da mogu davat jeftino uređaje kao HT i A1. Ne znam čemu se ljutiti na ljude koji tamo rade, to mi nikad nije jasno da netko može niti takav gad da viče i vrijeđa ljude koji tamo rade i jednostavno slijede upute koji ih nauče.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
7 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MUĆAK kaže...

Ljudi moji koja je ovo parazitska ološ po Tele2 centrima u Rijeci odem ja neki dan u njihova dva prod.centra i pitam ih za produljenje pretplate koliko mi nude mj.za Samsung A70 inače u web shopu je 95 kn za mene 90 kn na 24 mj., a ova umišljena glupača u centru meni govori da za mene popust 105 kn ,ja je pitam jel se ona to zajebava ,kaže da ne da je to njihov popust ja joj na to rečem ,pa vi možete to prodat samo budalama a bilo je dosta ljudi tu koji su slušali.

Tako je bilo i u drugom njihovom centru.

 

Bagra parazitska , ako uleti neka budaletina super. 

I kod HT i A1 prošla vremena sa povoljnim mobitelima.
Mobiteli im koštaju jednako kao i da ga kupiš putem interneta, a još ti uvale masnu pretplatu na 24 mjeseca.
Znači Tele2 nije ništa bolji/lošiji od ostalih.

Što se čudiš da je mob jeftiniji preko tele2 internet portala?
Ta poslovnica i ljudi ne koštaju?
I što ti je djelatnik/ca tamo kriva?
Btw. oni su tamo za "dede/bakice" koji neznaju/nemaju vremena pretraživati po interntu najpovoljije pakete, već jednostavno žele proj i mobitel...

7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Pa jasno da je tako kad je stranim vlasnicima domaća korumpirana podmićena ološ omogućila harač bez pravog ulaganja u najmoderniju tehnologiju zgrću ogromnu lovu ,
minimalno uložili a maksimalno zarađuju .
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Pozdrav!

 

Planiram se prebaciti na Tele2 pokućni internet (neogranicen), pa ako moze preporuka 4g routera.

Bitna mi je stabilnost veze, brzina nije tolko bitna (dolazim sa 4mbita što mi je ok ako je stabilno). 

 

Router bi kupio privatno, nebi isao preko tele2. 

 

Hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MUĆAK kaže...
Pa jasno da je tako kad je stranim vlasnicima domaća korumpirana podmićena ološ omogućila harač bez pravog ulaganja u najmoderniju tehnologiju zgrću ogromnu lovu ,
minimalno uložili a maksimalno zarađuju .

 

Pa i nisu se baš usrećili u HR:

http://research.rewheel.fi/prices/country/

16 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ima ikakvih informacija o budućnosti obećanih (velikih) ulaganja za ovu godinu, sad kad misle otići, o 2600mhz i koji 2CA dolazi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
GrimReaperKC kaže...

Pozdrav!

 

Planiram se prebaciti na Tele2 pokućni internet (neogranicen), pa ako moze preporuka 4g routera.

Bitna mi je stabilnost veze, brzina nije tolko bitna (dolazim sa 4mbita što mi je ok ako je stabilno). 

 

Router bi kupio privatno, nebi isao preko tele2. 

 

Hvala unaprijed

 prvo testiraj svoj odašiljač, naročito u kritične sate od 5 popodne do pola noći. pa ako si zadovoljan brzinama i latencijama, onda se uhvati traženja rutera (mada je svaki dobar CAT4, makar je možda bolje trenutno kupiti CAT6 ruter, zbog ulaganja u moguću budućnost kad/ako ponude agregaciju signala)

 

a ako baš želiš ruter, potraži po njušaklu rabljene. a ako želiš još i antene spojit za stabilniji signal onda traži one koji imaju izlaze za antene. mada smo pokrili sve te rutere par strana iza.

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Armor kaže...

Ima ikakvih informacija o budućnosti obećanih (velikih) ulaganja za ovu godinu, sad kad misle otići, o 2600mhz i koji 2CA dolazi?

 koliko ja znam ne. ali nać će se netko tko zna. zakupljeno sve je. problem je trenutno mislim samo u opremi. masa korisnika je dobila CAT4 rutere i sad i da ponude 2CA nemoju kome isporučit osim eventulano par njih što je ugrabilo CAT6 rutere i naravno ovima sa mobitelima koji imaju opciju 2CA i 3CA. ostali svi su zakinuti.

8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ja koristim za sada nekih cca 45 dana i brzina mi je odlicna. Preko dana je 60-80, ujutro i navecer (nakon 22h) ide od 100-120. :)
Mislim da je 120 max, jer kada dodje do te brzine vise ni mrc. Btw spojen sam na 5g od prvog dana. Bar mi tako pise... XD
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
deepshitcro kaže...
Ja koristim za sada nekih cca 45 dana i brzina mi je odlicna. Preko dana je 60-80, ujutro i navecer (nakon 22h) ide od 100-120. :)
Mislim da je 120 max, jer kada dodje do te brzine vise ni mrc. Btw spojen sam na 5g od prvog dana. Bar mi tako pise... XD

 spojen si na 4g. a i brzine su ti dobre. znači da si sam ili sa par mobitelaša spojen na odašiljač. ja u udarnim satima znam past na 30 mbita. preko noći ode na 145mbita i tako do jutra 6-7-8. a onda preko dana varira. od 60-100 ili više, ovisi kako se okače na odašiljač ljudi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2019 14:51 (ranko091).
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Zanima me ovo:  https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/internet/start-paket/uz-pretplatu/?pid=43

 

Plaća se po jedan mjesec, a kada želimo raskinuti na pola mjeseca recimo, kako onda to funkcionira?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice