Pokućni internet na probu

poruka: 6
|
čitano: 13.667
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Pokućni internet na probu

Nema razloga da se ne pridružiš mnoštvu zadovoljnih korisnika Tele2 pokućnog interneta, osobito jer ga sada možeš isprobati bez ikakvih troškova.
 
Uzmi Huawei B315s-22 WiFi CAT4 router uz 50 GB, i uživaj 30 dana u surfanju bez troškova na najboljoj podatkovnoj mreži u Hrvatskoj. Uvijek i svugdje, s mogućnošću čak 32 aktivne konekcije. 

Ako ti se svidi našpokućni internet, nakon probnih 30 dana možeš ga nastaviti koristiti uz cijenu od 169 kn/mj za tarifu 50 GB, bez troškova za tarifu, naknadu za pristup mreži i Opciju uređaj za probno razdoblje. Ili možeš odabrati bilo koju drugu tarifu iz naše ponude Mobilni internet uz pretplatu.

 

Huawei B315s-22 WiFi CAT4 router

Tarifa Pedeset GB - 4G do 150 Mbit/s 169 kn/mj
Opcija uređaj 15 kn/mj
Paket mjesečno184 kn/mj
Naknada za pristup mreži 10 kn/mj
Uređaj jednokratno1 kn

 

Ako ti se ne svidi, slobodno nam ga vrati na Tele2 prodajno mjesto na kojem si ga kupio. Ako si ponudu uzeo preko Tele2 webshopa ili nekog drugog Tele2 prodajnog kanala, uređaj možeš vratiti na bilo koje Tele2 prodajno mjesto.

Vratiš li uređaj u roku od 30 dana, ne naplaćuje ti se: 
-naknada za tarifu 
-naknada za pristup mreži
-Opcija uređaj za Huawei B315s-22 WiFi CAT4 router 

Promocija traje od 3. listopada do 14. prosinca i vrijedi za tarifu 50 GB, bilo da ju uzimaš s Huawei routerom ili bez njega. 

Želiš li Pokućni na probu, posjeti našwebshop, najbliže Tele2 prodajno mjesto ili nazovi 0800 3 095 i odmah naruči svoj 4G prijenosni router i 50 GB interneta. 

 

 

IZVOR: Tele2

 

 

Što vi kažete na ovu novu ponudu od tele2 ? Isplatili se isprobati ? samo su skupi :)

G.M. :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pokućni internet na probu
Ja sam bas danas narucio, koristit cu ga mjesec dana pa vratiti i uzeti paket od 30Gb, steta sto router nema baterije pa da ga mogu koristiti dok sam na putu
12 godina
offline
Re: Pokućni internet na probu
vucin_apostol kaže...
Ja sam bas danas narucio, koristit cu ga mjesec dana pa vratiti i uzeti paket od 30Gb, steta sto router nema baterije pa da ga mogu koristiti dok sam na putu

 

isto tako i ja :)

G.M. :P
12 godina
offline
Re: Pokućni internet na probu
Jole-Ri kaže...

Promocija traje od 3. listopada do 14. prosinca i vrijedi za tarifu 50 GB, bilo da ju uzimaš s Huawei routerom ili bez njega. 

 Promocija traje od 3. listopada do 14. studenog i vrijedi za tarifu 50 GB, bilo da ju uzimaš s Huawei routerom ili bez njega. 

095/8033306
14 godina
neaktivan
offline
Pokućni internet na probu

i kakva su iskustva?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pokućni internet na probu
mzex kaže...

i kakva su iskustva?

Trenutno su aktivne dvije teme o flat pokućnom internetu i ti nađeš baš ovu neaktivnu. 

 

Neograničeni internet u Tele2!

Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice