Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

poruka: 419
|
čitano: 151.925
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

@najbrži- koliko dana treba da se aktivira kartica? 

www.wpnovosti.com || WoT: zemo323
16 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
majstorSZ kaže...

@najbrži- koliko dana treba da se aktivira kartica? 

Najbrži kaže...

Zatražio tu novu karticu, besplatno je (nema nikakvih caka), samo kažete svoj broj i pokažete osobnu, dobijete karticu, stavite i odmah radi.

 Da ga nisam ispitivao oko 4G, kartica bi bila riješena ispod 60s, ovako 2-3min.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

sorry, nisam skontao da kartica odmah bude aktivna. Znam da je nekad prije trebalo čekati par dana. 

Mislim da ću se sutra prošetat do Tele2 po novu SIM karticu :D 
Hvala :) 

www.wpnovosti.com || WoT: zemo323
13 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
majstorSZ kaže...

sorry, nisam skontao da kartica odmah bude aktivna. Znam da je nekad prije trebalo čekati par dana. 

Mislim da ću se sutra prošetat do Tele2 po novu SIM karticu :D 
Hvala :) 

Ovisi od operatera do operatera. Kod HT-a i Vipnet-a aktivacija kartice može trajati i do 24 sata (znam iz vlastitog iskustva).

16 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
majstorSZ kaže...

sorry, nisam skontao da kartica odmah bude aktivna. Znam da je nekad prije trebalo čekati par dana. 

Mislim da ću se sutra prošetat do Tele2 po novu SIM karticu :D 
Hvala :) 

 Prije nekih 7 godina kada sam prebacivao trajalo je neki period, a ova zamjena kartice je bilo na licu mjesta aktivirano.

Marko :D kaže...

Ovisi od operatera do operatera. Kod HT-a i Vipnet-a aktivacija kartice može trajati i do 24 sata (znam iz vlastitog iskustva).

 Tako je i meni rekao djelatnik, ako nije odmah biti će u roku 24h.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2015 21:04 (Najbrži).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Najbrži kaže...
majstorSZ kaže...

sorry, nisam skontao da kartica odmah bude aktivna. Znam da je nekad prije trebalo čekati par dana. 

Mislim da ću se sutra prošetat do Tele2 po novu SIM karticu :D 
Hvala :) 

 Prije nekih 7 godina kada sam prebacivao trajalo je neki period, a ova zamjena kartice je bilo na licu mjesta aktivirano.

Marko :D kaže...

Ovisi od operatera do operatera. Kod HT-a i Vipnet-a aktivacija kartice može trajati i do 24 sata (znam iz vlastitog iskustva).

 Tako je i meni rekao djelatnik, ako nije odmah biti će u roku 24h.

 

na kojem si to prodajnom mjestu uzeo?? sad sam ih pitao preko face-a i kazu da nemaju informacije da se moze dobit 4g kartica

16 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Chuck1 kaže...

na kojem si to prodajnom mjestu uzeo?? sad sam ih pitao preko face-a i kazu da nemaju informacije da se moze dobit 4g kartica

 Varaždin.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
14 godina
neaktivan
offline
Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

ajde ako netko proba otic po karticu u Zagrebu, neka javi tu sta su mu rekli

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2015 22:46 (Chuck1).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

 Za koju karticu vas to zanima ??

15 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Najbrži kaže...

Prije sat vremena bio u Tele2 poslovnici.

Zatražio tu novu karticu, besplatno je (nema nikakvih caka), samo kažete svoj broj i pokažete osobnu, dobijete karticu, stavite i odmah radi. Nažalost prije par dana sam prodao Z2 tako da ne mogu testirati 4G u VŽ-u. Djelatnik mi je pokazao na svom S6 speedtest, 62mbps i 107ms ping.

 Samo info.. nakon 29 obavljenih speedtest testova, pojedeno je 2GB podatkovne veze. Tako da 4G je super samo čovjek se može lako zaigrati a da ne osjeti kako mu podaci iz pretplatničkog paketa brzo iscure.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

2GB neta na speedtestove?! kako? 

Kad si već potrošio toliko prometa, kakvi su rezultati? 

www.wpnovosti.com || WoT: zemo323
14 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
majstorSZ kaže...

2GB neta na speedtestove?! kako? 

Kad si već potrošio toliko prometa, kakvi su rezultati? 

Speedtest traje određeno vrijeme, a kada je brzina toliko velika, za to vrijeme potroši puno prometa. 

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
10 godina
protjeran
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
@marko

Kod HT-a je nova sim kartica aktivirana i funkcionalna unutar pola minute. Dok ju ubacis u mob i pokrenes mob, kartica je vec u full funkciji.
Neznam otkud tebi podatak o 24 h.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
bunkermax kaže...
@marko

Kod HT-a je nova sim kartica aktivirana i funkcionalna unutar pola minute. Dok ju ubacis u mob i pokrenes mob, kartica je vec u full funkciji.
Neznam otkud tebi podatak o 24 h.

 Tako je i meni bilo jučer za Tele2, samo kažu ako nije odmah aktivirana da će biti u roku 24h.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
13 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
bunkermax kaže...
@marko

Kod HT-a je nova sim kartica aktivirana i funkcionalna unutar pola minute. Dok ju ubacis u mob i pokrenes mob, kartica je vec u full funkciji.
Neznam otkud tebi podatak o 24 h.

Nisam rekao da aktivacija traje 24h nego da može trajati i do 24h.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
itomic009 kaže...

 Za koju karticu vas to zanima ??

 

4g SIM karticu na bonove

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2015 11:28 (Chuck1).
14 godina
offline
Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

ja osobno nikad nisam imao vecih problema sa brzinom znalo je nekad pasti na 2Mb/s ,a sa signalom nikada , na relaciji vinkovci zagreb ,cak sam imao i vecu duzinu puta bolji signal nego t-mobile

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
majstorSZ kaže...

2GB neta na speedtestove?! kako? 

Kad si već potrošio toliko prometa, kakvi su rezultati? 

 evo link na dio rezultata.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
13 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Chuck1 kaže...
itomic009 kaže...

 Za koju karticu vas to zanima ??

 

4g SIM karticu na bonove

  Sve SIM kartice koje sada dobijete ili ako zamjenite na POS-u su nove i rade s 4G mrežama ali vam to ne znači ništa dok se 4G mreža testira jer sada nije dostupna korisnicima. Dakle, možete slobodno mjenjat kartice i ako sad ne promijenite to ćete morati napraviti ali 4G mrežu ćete imati kada se ona pusti u komercijalni promet. Prije toga ne možete imati 4G osim te testne grupe korisnika.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
itomic009 kaže...

.. Dakle, možete slobodno mjenjat kartice i ako sad ne promijenite to ćete morati napraviti ali 4G mrežu ćete imati kada se ona pusti u komercijalni promet. Prije toga ne možete imati 4G osim te testne grupe korisnika.

 Ukratko, strpiti se još dva-tri mjeseca.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
12 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Danas sam mislio zamjeniti sim,ali nemoš doć na red od ovih što se guraju za PlayStation
Marija,daj mi jednu pivu ubi me ova gravitacija
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

vi koji ste zamjenili SIM karticu da li vam 4G mreža radi i spaja vam se na nju?

i da li vam je tele2 zamjenio karticu besplatno?

i da li ste došli i rekli:"ja bi testiro vašu 4G mrežu, dajte mi novu karticu za to"?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

 Pa jesi ti vidio moj post od maloprije ??

12 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Evo zamjenio sam sim.Besplatno(na bonovima sam)je,stara je odmah neaktivna a nova odmah radi.Potrebna je i osobna iskaznica.Sim koji se dobije odmah je izrezan na mikro i nano veličine.Na upit dali će odmah raditi 4G djelatnik(Arena centar,Zg) je odgovorio: probajte vrlo vjerojatno da hoćeće.Probao sam i za sad ništa,vidjeti ću na nekim drugim lokacijama.
Marija,daj mi jednu pivu ubi me ova gravitacija
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

 Onda ti je rekao krivo jer nećeš imati 4G dok ne bude pušetn normalno gdje god ti probao.

12 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
U svakom slučaju ja sam spreman pa kad bude bude,besplatno je pa ako ne dobivam ništa,isto tako ništa i ne gubim.
Marija,daj mi jednu pivu ubi me ova gravitacija
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

LTE će biti dostupan u prvom kvartalu 2016. godine. Sada testiraju poslovni koisnici.

- HTC 8S -
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Jednom prijatelju naplatili 20 kn novu 4G sim pa sam danas pitao kako to da se plaća i kažem da ja nisam platio.Djelatnik kaže da se plaća da su meni napravili propust.Isti mi kaže da mogu podnjeti prigovor ako želim da mi se naplati zamjena,mislim ono...
Tako da ipak nije besplatno...ili kaki kome...
Marija,daj mi jednu pivu ubi me ova gravitacija
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Marko :D kaže...
@mrsmith Opcija internet dan ili kako se već zove je drugo jer ja sam govorio o HT tarifama na pretplatu (koju npr. imaju moji roditelji).

 Na novim tarifama smanjivanje brzine vrijedi samo prva 24 sata:

"Uz Najbolje tarife ne trebate brinuti o nepredviđenim troškovima nastalim korištenjem interneta.

Kada potrošite podatkovni promet iz tarife, brzina se smanjuje na najviše 64 kbit/s, a nakon 24h se gasi pristup internetu.

Za nastavak odaberite jednokratnu ili reaktivirajuću Internet opciju i surfajte dalje po najvećoj brzini. "

 

https://www.hrvatskitelekom.hr/mobilne-usluge/pretplatnici/tarife-pojedinacne?gapt=4-16384-1-1-0-0-0

9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
majstorSZ kaže...

2GB neta na speedtestove?! kako? 

 Kako? Na 4G mreži ti u samo jednom speedtestu ode i po 100 MB. Tko ne vjeruje, neka sam izračuna brzinu puta vrijeme koliko speedtest traje i dobit ćete potrošnju. Zato ne testirajte non stop jer ćete vrlo brzo potrošiti sav promet iz tarife.

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice