Tele2 SIM2GO

poruka: 3
|
čitano: 1.898
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Tele2 SIM2GO

Pozz ekipa imam jedno pitanje došla mi je kartica iz tele2 koju sam naručio preko https://www.tele2.hr/sim2go/

e sad tamo piše da ako se nadoplati račun sa 25 ili više kuna dobiješ 500mb i tako 6. mjeseci (naravno svaki mjesec moraš kupiti bon od bar 25kn da bi ovo radilo) no kada sam nadoplatio bon nisam nigdje primjetio da mi se tih 500mb aktiviralo kada pošaljem poruku za stanje na računu sustav kaže mi da ima;

30 poruka i 30 mb prometa te je to koliko sam shvatio ono što se dobije po defaultu na kartici

pošto sam nadoplatio račun sa bonom od 27,5 kn tj 25 stanje računa mi je 26kuna i na bonusu još imam 6.25kn

e sad dali ja moram prvo aktivirati recimo paket interneta od 300mb za 15kn da bi mi se onda još dodalo 500

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tele2 SIM2GO

Možda ti se paket još nije aktivirao, obično operateri imaju policy da je sve aktivirano u roku 24h, može biti odmah ali ne mora. Najsigurnije ti je da nazoveš službu za korisnike.

11 godina
offline
Tele2 SIM2GO

Izgleda da si u pravu kontaktirao sam ih i kažu da se tih 500mb automatski aktivira čim se kupi bon samo da još nije aktivirano

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice