Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.319
|
čitano: 14.093.630
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Karanba kaže...

Jbt jel moguce imaju antene na krovu zgrade i da ne mogu uhvatit to. I ima dolje neka kutija u ormaricu gdje idu antene pa iz toga ode po svim stanovima.

Mislim da je kod mene kanal 51 i 714 Mhz i kad trazim na tom.kanalu ne nalazim nista, znaci nula. 

 

Ako si u zgradi i imate zajednički antenski sustav, lako moguće je da se trenutno ne propušta traženi kanal.

I da zato nema nikakvog signala, tj HD programa.

Vidjeti s predstavnikom stanara oko toga.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
U mediamarktu u njemačkoj.
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ig3 kaže...
Karanba kaže...

Jbt jel moguce imaju antene na krovu zgrade i da ne mogu uhvatit to. I ima dolje neka kutija u ormaricu gdje idu antene pa iz toga ode po svim stanovima.

Mislim da je kod mene kanal 51 i 714 Mhz i kad trazim na tom.kanalu ne nalazim nista, znaci nula. 

 

Ako si u zgradi i imate zajednički antenski sustav, lako moguće je da se trenutno ne propušta traženi kanal.

I da zato nema nikakvog signala, tj HD programa.

Vidjeti s predstavnikom stanara oko toga.

 
Samo da potvrdim. Prijatelj koji živi u zgradi mi je pričao da je to pitanje propuštanja određenog signala. On isto nema HD jer sve radi preko uređaja koji propušta samo stari signal. Navodno treba nešto prekonfigurirati.

16 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ima tko iskustva sa ovim Grundig-om, ili općenito kakvi su oni? 124cm, 4K rezolucija, smart tv, 5 godina garancije, 1.943kn, smiješna cijena.

 

EDIT: Zaboravih napomenuti, na TV bi spojio laptop i bežičnu periferiju te ga uglavnom takvoga koristio, zbog toga mi se i sviđa jer ima 4k rezoluciju (i 5 godina garancije).

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 14:37 (Hacker002).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Akcija objavljena u extreme digitalu:

 

https://edigital.hr/led-televizori/sony-kd55xf9005-android-smart-led-televizor-p549123 - 6362 kn.

 

Kakva su iskustva s njima, preporuča li se ovo iskoristiti?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Istražujem da uzmem novi TV za firmu i pročitam zadnjih 15 stranica i naravno vidim i dalje pljuvanje po Philipsu 

 

Ne znam dal da se smijem ili plačem. Nakon prejadnog Samsunga UE40H6400, uzeo sam Philips 43PUS6412 prije nešto više od 18 mjeseci i gle čuda - TV i dan danas radi! Znam, šok i nevjerica, valjda sam dobio jedini ispravan Philips TV na planeti. Apsolutno nikakvih problema sa televizorom, imam baš svaku aplikaciju koju tražim, vrti 4K filmove na Netflixu i Plexu bez ikakvih problema. Slika je skroz OK, nije savršeno kristalna slika jer nije TV za 10tkn, ali sve radi - i to mislim na baš sve! Ambilight je fora stvar i kad budem uzimao drugi TV za dnevnu sobu, to mi bude svakako plus (ali naravno ne i presudna stvar). Bilo mi je malo krivo jer sam preplatio TV (mjesec dana kasnije cijena je pala doslovno 1tkn), ali ak potraje još par godina mislim da se isplatilo.

 

Kud li sreće da je šogor uzeo Samsung EU43J5502 godinu dana prije mene pa svaki put kad dođem kod njega imam priliku prisjetiti se kakvo je to govno od televizora. Susjed isto ima neki Samsung za cca 3500kn i nakon manje od dvije godine već gleda druge televizore. Ali bitno da vi i dalje gurate taj poluproizvod u cjenovnom rangu do 4tkn.  

What doesn't kill you only makes you stronger.
 
4 1 hvala 0
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Clam- kaže...

Istražujem da uzmem novi TV za firmu i pročitam zadnjih 15 stranica i naravno vidim i dalje pljuvanje po Philipsu 

 

Ne znam dal da se smijem ili plačem. Nakon prejadnog Samsunga UE40H6400, uzeo sam Philips 43PUS6412 prije nešto više od 18 mjeseci i gle čuda - TV i dan danas radi! Znam, šok i nevjerica, valjda sam dobio jedini ispravan Philips TV na planeti. Apsolutno nikakvih problema sa televizorom, imam baš svaku aplikaciju koju tražim, vrti 4K filmove na Netflixu i Plexu bez ikakvih problema. Slika je skroz OK, nije savršeno kristalna slika jer nije TV za 10tkn, ali sve radi - i to mislim na baš sve! Ambilight je fora stvar i kad budem uzimao drugi TV za dnevnu sobu, to mi bude svakako plus (ali naravno ne i presudna stvar). Bilo mi je malo krivo jer sam preplatio TV (mjesec dana kasnije cijena je pala doslovno 1tkn), ali ak potraje još par godina mislim da se isplatilo.

 

Kud li sreće da je šogor uzeo Samsung EU43J5502 godinu dana prije mene pa svaki put kad dođem kod njega imam priliku prisjetiti se kakvo je to govno od televizora. Susjed isto ima neki Samsung za cca 3500kn i nakon manje od dvije godine već gleda druge televizore. Ali bitno da vi i dalje gurate taj poluproizvod u cjenovnom rangu do 4tkn.  

 

Eto, Ante je već treći orgazam doživio. Jesi li sad zadovoljan??

 

Imam osjećaj da su svi ti TVi zapravo posve isti i nema nekih bitnih razlika. Valjda ljudi gledaju sekundarne stvari, a to su ugrađeni zvučnici, povezivost, operativni sustav, garancija, broj aplikacija, dodatni fičuri ...

Imam ja Samsung MU6300, isto radi super ništa mu ne fali. A to je najniži mogući rang Samsung TVa. Tako da ono, ne znam što drugo napisati nego baš mi je drago da si sretan i zadovoljan s tvojim TVom. Sad možeš biti na miru. 

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
VJESHTICA kaže...
U mediamarktu u njemačkoj.

 

Dodaš 100€ i imaš real deal tv. 55XF9005 799€ (65" 999€)

 

https://www.mediamarkt.de/de/product/_sony-kd-55xf9005-2391108.html

 

 

 

 

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Karanba kaže...

Ljudi jel ima neko rješenje za HD kanale na LGu ?

 Promijeni regiju u Njemačka ili Čehoslovačka.

Ako ni tada ne uhvatiš naše HD ili počnu trzati trebat ćeš pojačalo.

 

Sad sam pročitao tvoj post na prošloj stranici Ima 5 antena na krovu 4 katne zgrade i nije o njih problem do odasiljaca imam 20km.

 

Treba pogledati kod susjeda hvataju li oni. Ako oni hvataju, trebat će ti pojačalo a ako ne, trebat će podesiti čitav antenski sustav za cijelu zgradu.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 13:58 (Anđeo bez falinge).
10 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Dali zna neko mozda neki ducan unutar EU koji salje za HR?
Gledam da kupim za novu godinu oled, u piku je bio lg C9 dok nisam naisao na YT video - 

 ,gdje su nahvalili Sony AG8 dok za njega gledam cijene ne idu ispod 12.5 dok su za C9 bile 9500 nedavno pa dali postoji koji ducan iz van odakle bi bilo moguce narucit po nesto manjim cijenama?

کτγℓع
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 17:15 (prorok).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Da javim da sam sredio kanale ! Sa nula znanja odem na gornji kat i krenem listat meni na nekom WWK-982 pojacalu i gledam jel ima di kanal 51. Izadje mi negdje UHF 6 i neki kanali ja poslikam i potiskam sa 58-66 ili tako nesta i naguram ga na 51 i odem dole i pretrazim kad ono imaju svi HD kanali ! :D

 

Hvala svima na pomoci, ipak nije do TVa nego do tog pojacala di idu antene sa krova pa to dalje ide u neki razdjelnik, mozda nekome pomogne.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 17:48 (rambox).
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Duje2 kaže...

Dali zna neko mozda neki ducan unutar EU koji salje za HR?
Gledam da kupim za novu godinu oled, u piku je bio lg C9 dok nisam naisao na YT video - 

 ,gdje su nahvalili Sony AG8 dok za njega gledam cijene ne idu ispod 12.5 dok su za C9 bile 9500 nedavno pa dali postoji koji ducan iz van odakle bi bilo moguce narucit po nesto manjim cijenama?

 Dosta ih šalje, ali ti koji šalju imaju slične cijene kao kod nas.

C9 i AG8 nisu toliko različiti, obadva su dobra

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 18:11 (Pixel).
4 godine
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav, u dvojbi sam između dva tv-a, Philips LED Full HD 43PFT4203/12  ili LG 43LK5100PLA, cijenom su tu negdje tj LG je skuplji za 30tak € pa sta bi bio pametan izbor? 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ima li android aplikacija za daljinski samsung tv a  da ima tipkovnicu radi lakše upotrebe za google,you tube itd...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pozdrav ljudi,kupujem tv do 3500 kn, nisu neki preveliki zahtjevi, samo da je najbolje za te novce. Vidim da je ovaj TV na akciji pa me zanima vaše mišljenje?
https://pevec.hr/tv-led-sony-kd43xg7096baep-uhd-dvb-t2-s2-smart-330304.html
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ljudi sta kupit babi od 80 godina da moze gledat HRT kad ugase obicni signal ? Zanima me koja marka ima najduzu garanciju a da je upotrebljiva, mislim da je 40" max al moram izmjerit rupu di ide TV pa onda vidit sta stane unutra. Kriterij je cijena i cijena.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Karanba kaže...

Ljudi sta kupit babi od 80 godina da moze gledat HRT kad ugase obicni signal ? Zanima me koja marka ima najduzu garanciju a da je upotrebljiva, mislim da je 40" max al moram izmjerit rupu di ide TV pa onda vidit sta stane unutra. Kriterij je cijena i cijena.

 Što će babi dugi garantni rok?

11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Za naslijeđe jbg, nije račun vezan na ime ;)

 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Duje2 kaže...

Dali zna neko mozda neki ducan unutar EU koji salje za HR?
Gledam da kupim za novu godinu oled, u piku je bio lg C9 dok nisam naisao na YT video - 

 ,gdje su nahvalili Sony AG8 dok za njega gledam cijene ne idu ispod 12.5 dok su za C9 bile 9500 nedavno pa dali postoji koji ducan iz van odakle bi bilo moguce narucit po nesto manjim cijenama?

AG8 je slabiji model, AG9 se treba uspoređivati.

 

 

Ovi šalju, dostava oko 130€.

 

https://www.gamingoase.de/de/led-tv-zubehoer/lg/oled-tvs/lg-oled55c97-55-zoll-flat-uhd-4k-smart-tv-webos

 

Kao što se vidi nije neka velika razlika. Čak i kod nas kad su akcije (55C9 9500) jeftinije izađe. Poznato je da se ne isplati 55" vani kupovati, osim kad je neka extra akcija tipa 55B8 za 879€, 65" su već dosta jeftiniji. Sljedećih 10-ak dana će biti udarni popusti pa će se vidjeti.

 

 

Sada 55C9 vani ima najnižu cijenu 1199€, takvu cijenu kod nas vjerojatno nećemo imati, osim ako ovi iz SD ne "polude" pa daju BF popust od npr 30% na OLED-e 

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Karanba kaže...

Ljudi sta kupit babi od 80 godina da moze gledat HRT kad ugase obicni signal ? Zanima me koja marka ima najduzu garanciju a da je upotrebljiva, mislim da je 40" max al moram izmjerit rupu di ide TV pa onda vidit sta stane unutra. Kriterij je cijena i cijena.

 Ja danas taman naletia u peveca za cca 1500kn noa 43" (sad cu dobit rafalnu paljbu po sebi), ugl. smart tv je (ne treba ni ovim ljudima sta sam im to uzimao), fhd, 5 god garancije. mislin da jeftinije nema, mos i priko web shopa narucit. slika sigurno nece biti nesto predivno al to u koncu nije ni bitno, em sto oni nece primjetit razliku niti sto za takvu cijenu ne mozes bolje (bar sto sam uspio naci)

4 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Kido kaže...

Pozdrav, u dvojbi sam između dva tv-a, Philips LED Full HD 43PFT4203/12  ili LG 43LK5100PLA, cijenom su tu negdje tj LG je skuplji za 30tak € pa sta bi bio pametan izbor? 

  Zna li iko??? Ili da ulozim jos novca pa kupim 4k? 

13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ima li itko iskustva s kupovinom TV-a vraćenih u trgovinu? Ova opcija mi se čini prilično jeftina, ali ne znam koliko je pametno uzeti na neviđeno? https://www.computeruniverse.net/en/philips-32pfs580312-81-cm-32-fullhd-led-smart-tv-dvb-c-s-s2-t2-hd-pvr-time-shift-seconds-203

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Od tih jeftinijih ima i Hisense i Tesla u Emmezeti. Mozda i Vivax ? Grundig ima 40" za 1600 kn. Treba samo da ima novi tuner a nikakav Smart TV ni nista.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2019 10:13 (Karanba).
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Kido kaže...
Kido kaže...

Pozdrav, u dvojbi sam između dva tv-a, Philips LED Full HD 43PFT4203/12  ili LG 43LK5100PLA, cijenom su tu negdje tj LG je skuplji za 30tak € pa sta bi bio pametan izbor? 

  Zna li iko??? Ili da ulozim jos novca pa kupim 4k? 

 Koliko novaca misliš dati maksimalno ?

Karanba kaže...

Od tih jeftinijih ima i Hisense i Tesla u Emmezeti. Mozda i Vivax ? Grundig ima 40" za 1600 kn. Treba samo da ima novi tuner a nikakav Smart TV ni nista.

 imaš i vivax 40 na akciji s kontrastom 4000:1 ima HEVc tuner.

akcija ti je do sutra pa ako ih ima kad već kupuješ jeftino zašto bi dao 600kn više za Grundig koji nije ni po čemu bolji od našega vivaxa.

 

https://www.emmezeta.hr/vivax-tv-40le112t2s2-full-hd-led-tv-629618.html

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Nakon proučavanja suzio sam izbor na:

LG 50UM7500PLA - 3.300kn

LG 50UM7600PLB - 3900kn

Samsung 49RU8002 - 4000kn

Pretežno za gledanje filmova u mračnijim uvjetima i gejmanje na kompu/ps4.
Daljina sjedanja oko 230-250cm

Molim vas savjet.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2019 12:57 (tomislavk24).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Bil ovi LG C9 55" mogao tamo sljedeće godine kod nas bit ispod 9 tisuća kuna nabavljiv?

Kaj mislite dečki.

 
0 0 hvala 0
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ima li negdje za kupiti postolje za Samsungov TV? Znači nosač ali ne za zid nego za pod.

 

Kad sam prebacivao TV na zid bacio sam postolje rekoh šta će mi i tako će mi uvijek biti na zidu.

Onda sam se nakon par mjeseci sjetio da mi TV na zidu ne paše tako da sam sada namontirao nekakvo željezo i zalijepio ga industrijskom trakom za TV. Funkcionira i dobro drži ali je ružno za poludit.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice