Koji sata3 ssd?

poruka: 10
|
čitano: 3.098
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Koji sata3 ssd?

htio bi kupit sata3 ssd, ne kuzim se bas u ssd-ove niti pratim modele pa mi preporucite neki do 1000 kn. bilo bi dobro da je najmanje 60 gb ali ako se moze dobit vise za malo vise para recite. hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji sata3 ssd?
mar123 kaže...

htio bi kupit sata3 ssd, ne kuzim se bas u ssd-ove niti pratim modele pa mi preporucite neki do 1000 kn. bilo bi dobro da je najmanje 60 gb ali ako se moze dobit vise za malo vise para recite. hvala!

  OCZ Vertex III, bez dileme.

Dum spiro, spero.
15 godina
online
Koji sata3 ssd?

vidio sam tu na forumu da spominju neke probleme s ocz-om jel ima stvarno problema?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji sata3 ssd?
mar123 kaže...

vidio sam tu na forumu da spominju neke probleme s ocz-om jel ima stvarno problema?

  Ne bih znao, osobno mislim da se to odnosi na prethodnu seriju OCZ-ovih SSD-ova (ispravite me ako griješim). Nitko se još nije požalio na Vertex III modele, koliko ja znam. Bio je određen problem s Agilityjem.

Dum spiro, spero.
15 godina
online
Koji sata3 ssd?

imas jos neki ssd za preporucit ili je to to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Koji sata3 ssd?

ocz i corsair imali probleme, muskin jedini nije ima problema i njemu naj virujen,moj glas ide za chronos

koliki mi je da ga pola moran držat u živideru
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2011 21:49 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji sata3 ssd?
mar123 kaže...

imas jos neki ssd za preporucit ili je to to?

  Imašovdje još jedan dobar, ali prelazi budžet. Također odličan izbor, brzina mu je super (u praksi je tek mrvicu sporiji od Vertexa III), a ipak ima kapacitet od 90GB. To bi bilo to do mene, dakle ta dva - vjerujem da će se još netko javiti pa ti dati još dobrih prijedloga.

 

Dum spiro, spero.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2011 21:47 (Caesar et Brutus).
15 godina
online
Koji sata3 ssd?

kakav je ocz agility3 60 gb? kosta 775 kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji sata3 ssd?
mar123 kaže...

kakav je ocz agility3 60 gb? kosta 775 kn

  Za te pare izuzetno solidan SSD. Doduše, mislim da je bio neki problem ovdje na forumu s njim, ne mogu naći link od teme.

 

  S druge strane, Don ima 120GB-ni Agility 3 i dosad se još nije javio s nikakvom negativnom opaskom, njega služi super.

Dum spiro, spero.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.9.2011 21:40 (Caesar et Brutus).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koji sata3 ssd?
eto i mene moj ocz vertex 3 zasad sluzi bez frke vec 3 tjedna,samo neka nastavi.
Heroes get remembered, but legends never dies.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice