Particiranje Hard diska

poruka: 8
|
čitano: 7.264
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Particiranje Hard diska

Ovako,imam jedno pitanje u vezi problema sa hard diskom.Imam trenutno jedan disk od 200GB i jedan od 1TB.Svaki ima po dvije particije, te na onom od 200GB na svakoj particiji imam jedan os u dual-bootu(xp i vista).Mene zanima da li bi mogao na hardu od 1TB koji je podosta popunjen(ne previše al nekih 300-tinjak GB-a)napravit još jednu particiju na koju bi instalirao OS,jer bi htio maknut ovaj od 200 jer je previše spor a ovaj od 1TB bi bio puno brži u radu.Znači da se to nekak može napravit al da neformatiram ove 2 particije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Particiranje Hard diska

a neznam bil moga s kojim programom pogledaj ovi

easus, pa s njime... ako može

Najbolji osjećaj je upala mišića........
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Particiranje Hard diska

e da se ja prikrpam...

imam win 7 i instalirao sam si easus imam jedan hard podijeljen na dvije particije, i ubacio sam jos jedan od 250GB, i cita mi ga u biosu,

ali nema ga u win, niti pokazuje ga u easusu..

neznam u cemu je problem...

a na tom disku moram nove win instalirati, kad hocu dici xp kaze da ne posoji hard iako ga cita u biosu..

*-*
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Particiranje Hard diska

pomagajte

*-*
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.7.2009 17:35 (Franjo15).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Particiranje Hard diska
Bubamara na steroidima. # # # http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
neaktivan
offline
RE: Particiranje Hard diska

ne moze.. nije ga ni on prepoznavao...

riknuo je.. otisao je na servis..

Plač

*-*
13 godina
protjeran
offline
Particiranje Hard diska

Ovako imam jedno pitanje.. Naime ja imam HDD od 80 GB(jaaaako malo, znam) i podjeljen je na dvije particije. E sad dal ja mogu logical particiju podijeliti na dva djela bez straha za gubitke podataka? Ajde da vas vidim znalci Belji se.

Kornjače mogu disati kroz guzicu!
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2010 18:35 (Baso53).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Particiranje Hard diska

Molim da mi objasnite kako pomoću programa Active Partition Manager smanjiti veličinu particije C sa 290 Gb na 50 Gb i taj ostatak prebaciti na particiju E.Hard je veličine 500 Gb.Kod instalacije Windowsa stavljena mi je po mom mišljenju prevelika  particija C. Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice