Problem sa HDD-om

poruka: 7
|
čitano: 1.632
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa HDD-om

Evo treba mi pomoć oko drivera za vanjski hard disk.

Problem je u tom što je disk podijeljen tako da u windowsu mogu vidjet samo 500 GB od sveukupnih 1 TB jer je frend to spaja na Mac sustav pa je snimio neke podatke sa Maca i to ali ja sad vidim samo 500 gb veličinu diska pa ako netko zna kako ovo riješit da vidim cijeli disk u Windowsu,super .

:)

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.11.2012 16:34 (Fabijan89).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem sa HDD-om

Ovako brzinski: Paragon HFS+ for Windows ili možda besplatni HFS explorer.

KaeR
15 godina
offline
Re: Problem sa HDD-om

-ovisi što je 'frend' napravio... ako je promjenio FS u HSF, tad ti treba taj utils (driver) HSF+ for win.. pogledaj s Easus-PMom(Home-free) ili u Disk managmentu što je s prostorom/particijom koja nedostaje.

-problem je u tomu što nema objašnjenja zašto je 'frend' to napravio.. tj može biti bilo koji drugi razlog, najobičniji kvar...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa HDD-om

Pa snimo je neke multimedijske filove toj montiro je film na disk ali meni sad nikako neočitava da je veličina diska 1 Tb već piše 433 Gb..pa kako to vratit na staro? Dali treba instalirat neki Mac driver za Hdd ili što ?

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa HDD-om
A u disk menagment u mi očitava da disk ima 931 Gb ali je podijeljen na dva identična dijela no ja nemogu koristit neg tu jednu particiju .
15 godina
offline
Re: Problem sa HDD-om
Fabijan89 kaže...
A u disk menagment u mi očitava da disk ima 931 Gb ali je podijeljen na dva identična dijela no ja nemogu koristit neg tu jednu particiju .

 -u disk manageru, kako prepozna drugi dio, naziv-tip? RAW, NTFS.. ako je ntfs samo dodaj drive letter (slovo), ako je nešto drugo, treba obrisati ili koristiti driver za čitanje. (može easeusom).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa HDD-om
Evo uradio sam to i dodo mu samo ntfs i drive letter i očitava disk. svs pet, hvala.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice