Unisten HDD?!?!

poruka: 8
|
čitano: 2.696
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Unisten HDD?!?!

Pao mi je eksterni HDD sa visine od nekih 20 cm. Kad ga prikopcam na laptop, u My Computer mi se uopce ne pokazuje taj HDD i ne cuje se ama bas NIKAKAV zvuk iz njega. Tamo imam hrpu bitnih podataka, ali to je manje bitno, jer HDD je bio 500 kn..mogu li nekako spasiti HDD???? Ako mogu i podatke, oke, ali podatci nisu bitni, bitan je HDD!!!

I am the Enna-chan, for I shall rule the world!!~! MUAHAHAHAAA!! *cough cough* *ack* ">.>
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Unisten HDD?!?!

možeš

kupi novi

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Unisten HDD?!?!

Ako se ne cuje bas nikakav zvuk, znaci da uopce ne radi! Ako se cuje da se vrti, pogledaj jel ga prepoznava u BIOSU!

 

...ali ako se ne cuje bas nista, onda na zalost tome nema spasa...

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2008 17:32 (Luka).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Unisten HDD?!?!

Isuse, hvala, sad mi bas treba sarkazam...

I am the Enna-chan, for I shall rule the world!!~! MUAHAHAHAAA!! *cough cough* *ack* ">.>
15 godina
neaktivan
offline
RE: Unisten HDD?!?!

thx..

I am the Enna-chan, for I shall rule the world!!~! MUAHAHAHAAA!! *cough cough* *ack* ">.>
15 godina
protjeran
offline
Unisten HDD?!?!

Jel ga vrti il se nista necuje ako se nista necuje pozdravi se s njim

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Unisten HDD?!?!
Enna-chan kaže...

Pao mi je eksterni HDD sa visine od nekih 20 cm.

 20 cm?
Ne bi mu smjelo apsolutno nista biti, takvi diskovi trebaju pretrpiti puno vise, ne bi smjelo biti prakticki ni ogrebotine na kucistu. Provjeri da se negdje nije nesto odspojilo, konektor napajanja ili slicno.
16 godina
neaktivan
offline
Problem 2.5" Hdd

Kao što i sam naslov kaže problem je u malom hardu.Model je Fujitsu 120.00 gb.a kučište je  Chieftec Icy Box.Moram ga spajati sa dva USB -a jer kučište izgleda vuće malo više struje.Naime prije par dana mi se počela pojavljivat poruka u trayu  kad god nešto radim sa diskom (kopiranje, brisanje micanje...)da bi se na kraju zblesirao i pokazao da su sve mape prazne.
Windows-Delayed write failed
Windows was unable to save all data for the file :\$Mft.The data has been lost.This error may be caused by a failure of your  computer hardware or network connection.Please try to save this file elsewhere.
Napominjem da sam formatirao disk (jedva) ,da su windowsi backupirani(gola instalacija kad je sve radilo),da imam problema sa spajanjem na net (neće se koji put od prve spojiti na net veli da je krivi password a nije)i možda najbitnije pao mi je na pod s male visine.


Molim znalce za pomoć .
Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice