Prijevod dokumenata

poruka: 7
|
čitano: 9.629
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Prijevod dokumenata
pitanje

Zanima me da li mi netko može preporučiti softver (ili on-line verziju) koji može prevoditi dokumente tj. veće količine teksta sa engleskog na hrvatski, a da ih smisleno prevodi. Naime, pripremam diplomski, a sva literatura mi je na engleskom (živjelo hrvatsko izdavaštvo), nije da ne znam engleski, već je količina literature pozamašna (oko 3k stranica, ako ne i više). Svi prijedlozi dobrodošli. Hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prijevod dokumenata

Ne znam da li ćeš naći baš negdje naći da ti prevede s hrvatskog na engleski i obrnuto (a možda čak i postoji). Postoji Google Translate, ali nema Hrvatski!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prijevod dokumenata
Babylon,(neonline) infolingua...
16 godina
offline
RE: Prijevod dokumenata

Pogledaj Bug broj 183 (veljača), ako ga imaš...rubrika "Softver", tema "Programi za prevođenje"...možda nađeš nešto što ti odgovara...

16 godina
neaktivan
offline
Prijevod dokumenata

Probaj sa : http://www.tranexp.hr/NeuroTran.html

 

Samo nigdje neces nac program za prijevod a da ti neces morat intervenirat!

 

 


*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijevod dokumenata
autorov komentar
DylanDog kaže...

Pogledaj Bug broj 183 (veljača), ako ga imaš...rubrika "Softver", tema "Programi za prevođenje"...možda nađeš nešto što ti odgovara...

 Da, imam taj broj, tamo piše da je Neurotran jedini koji barata hrvatskim, ali odlučio postat, možda netko zna još kojeg.....
16 godina
offline
RE: Prijevod dokumenata
exxe kaže...
DylanDog kaže...

Pogledaj Bug broj 183 (veljača), ako ga imaš...rubrika "Softver", tema "Programi za prevođenje"...možda nađeš nešto što ti odgovara...

 Da, imam taj broj, tamo piše da je Neurotran jedini koji barata hrvatskim, ali odlučio postat, možda netko zna još kojeg.....
 Babylon ali samo riječ po riječ!

Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 1024 MB (DDR2-667 2x512) AMD Athlon 64 3200+ (2),Nvidia GeForce 7600gs (256mb), 160gb....
1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice