Problem u MS Office 2007

poruka: 6
|
čitano: 3.812
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Problem u MS Office 2007 - word

Pozdrav svima!

U Wordu postavim margine G=1,5 D=1,5 L,D=1 i postavim kao zadano, Oblik slova postavim Arial veličina 11, te karakteristike odlomka i proreda kako mi odgovara. Sve postavim kao zadano. U sesiji u kojoj radim, računalo mi pamti postavke, ali čim zatvorim i ponovo otvorim Word, on se vraća na defaultne postavke. Koristim Win7. Možda netko znade na koji način riješiti problem da postavke koje sam postavio kao zadane ostanu i nakon što završi sesija?

 

Onima koji slave želim sretan Božić i novu 2010, a onima koji ne slave želim svako dobro!

 

Pozdrav, MarioK

MarioK
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem u MS Office 2007 - word
mkeca kaže...

Pozdrav svima!

U Wordu postavim margine G=1,5 D=1,5 L,D=1 i postavim kao zadano, Oblik slova postavim Arial veličina 11, te karakteristike odlomka i proreda kako mi odgovara. Sve postavim kao zadano. U sesiji u kojoj radim, računalo mi pamti postavke, ali čim zatvorim i ponovo otvorim Word, on se vraća na defaultne postavke. Koristim Win7. Možda netko znade na koji način riješiti problem da postavke koje sam postavio kao zadane ostanu i nakon što završi sesija?

 

Onima koji slave želim sretan Božić i novu 2010, a onima koji ne slave želim svako dobro!

 

Pozdrav, MarioK

kada jednom sve podesiš kako želiš onda taj dokument spremi kao template i pod ime upiši Normal.

Word kod pokretanja pokreće template "Normal.dot" (u mapi Templates) u kojem je Times new roman, 10pt normalan font, margine su 2,5cm itd....

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem u MS Office 2007 - word

Hvala, ali opet se događa gore opisana stvar. To su mi predlagali i support iz Microsofta, ali nismo uspjeli riješiti. Office je legalan!

MarioK
14 godina
neaktivan
offline
Problem u MS Office 2007

Svaki put kada selektiram isječak neke web stranice sa slikama i textom, pa je onda preko opcije paste pošaljem na office, pojavi mi se samo text ali bez slika. Kako da riješim taj problem?

db
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Problem u MS Office 2007 - word

imam isti problem - pretpostavljam da je bug u wordu 2007 - biti će ispravljen valjda u sljedećoj zakrpi Smijeh

14 godina
offline
RE: Problem u MS Office 2007
deni146 kaže...

Svaki put kada selektiram isječak neke web stranice sa slikama i textom, pa je onda preko opcije paste pošaljem na office, pojavi mi se samo text ali bez slika. Kako da riješim taj problem?

 nisam te baš najbolje razumio, ali ako se radi o klasičnom copy/paste tada meni to radi u Wordu 2007

 

http://img59.imageshack.us/i/newpicture1w.png/

Web tutoriali za početnike, Autocad, Windows, Excel, Word, FrontPage, PowerPoint, Home Network ...
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2010 18:07 (IvanC).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice