512 GB - onilne - besplatno za osobni backup

poruka: 25
|
čitano: 6.866
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
512 GB - online - besplatno za osobni backup

ovdje: http://www.beecloud.eu/ 

 

Ja sam se tek ulogirao, pa vam ne mogu reci misljenje. Ako netko zna malo vise, slobodno recite.

 

 

 

Informatika je moj hobi, o kojem pojma nemam....
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2011 12:05 (hrabri zec).
Moj PC  
0 0 hvala 14
14 godina
neaktivan
offline
512 GB - onilne - besplatno za osobni backup
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
512 GB - onilne - besplatno za osobni backup

i ja sam se sada ulogirao,stavio sam par fajlova gore s pc-a i s nokie 5230 stavio 1 video,i fino radi.

sve što me trebate javite se na evilmage007@gmail.com PM mi nešto šteka. HVALA na razumijevanju
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: 512 GB - onilne - besplatno za osobni backup

Spremam neke bezvezne fotke za sada, vidjet ćemo koliko je pouzdan. Prilično osvježenje u porostoru za razliku od Dropboxa.

16 godina
neaktivan
offline
Re: 512 GB - onilne - besplatno za osobni backup
Pendula kaže...

Spremam neke bezvezne fotke za sada, vidjet ćemo koliko je pouzdan. Prilično osvježenje u porostoru za razliku od Dropboxa.

  A moze li samo preko web sucelja odnosno preko web browsera? Vidim da oni spominju mogucnost koristenja backup softwarea

Kako prebaciti BUG DVD u DivX da mi stane na obicni CD. (probao sam sa Dr DivX ali nejde)
13 godina
offline
Re: 512 GB - onilne - besplatno za osobni backup
Lazarus Long kaže...
Pendula kaže...

Spremam neke bezvezne fotke za sada, vidjet ćemo koliko je pouzdan. Prilično osvježenje u porostoru za razliku od Dropboxa.

  A moze li samo preko web sucelja odnosno preko web browsera? Vidim da oni spominju mogucnost koristenja backup softwarea

Kada se registriraš imaš upute što da radiš,prvo aktiviraš acc,skineš program i onda izabereš neku mapu ili što već hoćeš i stisneš desni klik i imaš za spremanje na svoj acc.

sve što me trebate javite se na evilmage007@gmail.com PM mi nešto šteka. HVALA na razumijevanju
12 godina
neaktivan
offline
512 GB - onilne - besplatno za osobni backup

Šta ne piše na sajtu da je  512 Gb ilitiga gigaBITA za pohranu? To bi trebalo podijeliti sa 8 :D:D

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: 512 GB - onilne - besplatno za osobni backup

Imam neki osjećaj da je ovo navlakuša. Regao sam se preko BeeClouda koji daje besplatni prostor, a podatke spremam na servis koji svoju uslugu naplačuje: http://www.livedrive.com/ForHome

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2011 13:31 (Pendula).
14 godina
neaktivan
offline
512 GB - onilne - besplatno za osobni backup

kolega sweeth iznad je u pravu, nije 512 GB, vec 512 Gb, sta bi bilo 64 GB.

 

ispricavam se ako je bilo navlakusa, nisam imao vremena dobro to prouciti. al valjda ni 64 GB nije lose. {#}

Informatika je moj hobi, o kojem pojma nemam....
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
512 GB - onilne - besplatno za osobni backup

Ovo je slično ko ADrive, program im je predobar.

Powerless, depressed. I try to conceal all the wreckage inside.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: 512 GB - onilne - besplatno za osobni backup
hrabri zec kaže...

kolega sweeth iznad je u pravu, nije 512 GB, vec 512 Gb, sta bi bilo 64 GB.

 

ispricavam se ako je bilo navlakusa, nisam imao vremena dobro to prouciti. al valjda ni 64 GB nije lose. {#}

Dobro je i 64 GB, a da li je navlakuša vidjeti ćemo za 2 tjedna. Pronašao sam ovo:

BeeCloud is an official Livedrive reseller. This means that we offer the same great features that Livedrive offers only at a much reduced price.

So how are we making money from this ? Currently we are not ! But we estimate that some of you free backup users will upgrade to the more powerful options (like NAS backup and Briefcase).

14 godina
neaktivan
offline
512 GB - onilne - besplatno za osobni backup

Dakle, posliije registracije na beecloud, bez problema se ulogiram na stranici Livedrive. A tamo opet pise 512 GB..hm..

 

 

Informatika je moj hobi, o kojem pojma nemam....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
512 GB - onilne - besplatno za osobni backup

Meni je dosta i 10gb,jel će mi to za mob služit najviše kad snimamo nastavnike a sljedeći sat imamo sat razrednika spremimo video i stavimo da se uploada na tu stranicu i furamo kad dođemo kuć.

sve što me trebate javite se na evilmage007@gmail.com PM mi nešto šteka. HVALA na razumijevanju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
512 GB - onilne - besplatno za osobni backup

I tih 64 GB je dovoljno za backup jako važnih datoteka poput osobne multimedije, scana dokumenata, radova i slično.

Iako radim dvostruki backup važnih stvari na 1 unutarnji i 1 vanjski hdd, uvijek se pomalo plašim da se nešto ne izbriše (magneti, grom, požar i sl.) ili da mi (iako je to malo vjerojatno) krepaju svi diskovi. Do prije 2 godine sam to arhivirao i na DVD-e.

Baš uploadam tih 35 GB važnih podataka. Tek sad vidim koliko je spor upload spram downloada :)

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
512 GB - onilne - besplatno za osobni backup

evo me opet.

ovdje tvrde da se zaista radi o 512 GB http://dottech.org/freebies/24521/get-512-gb-of-cloud-storage-for-free-from-beecloud/.

stovise, u komentarima ekipa pise da se moze doci do 1024 GB.

 

ALI, ima i jedan komentar koji kaze da se nedavno pojavio jedan slican servis koji je takodjer bio reseller Livedrive, medutim ubrzo su propali a i svi podaci na njima.

 

Jos o tome ispod:


http://www.anandtech.com/show/5116/backify-closes-free-accounts-starts-to-charge-for-storage

 

http://lifehacker.com/backify/

 

EDIT: oprez

Informatika je moj hobi, o kojem pojma nemam....
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2011 15:08 (hrabri zec).
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
online
512 GB - onilne - besplatno za osobni backup

Meni se čini da su to sve neke glupe navlakuše i muljaže.

 

EDIT: Meni stoji da imam neograničeni prostor za "backup" i najviše sam se veselio tome ekstra disku/particiji koju bi trebao dobiti u "My computeru", a kasnije sam vidio da se to dobije u roku od 24 sata nakon što se uplati nešto novca.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2011 23:11 (Izzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
512 GB - onilne - besplatno za osobni backup

Evo treba mi pomoc oko ovoga.... Instalirao, pokajao se, I neda se ukloniti! Pokusao sam normalni Uniinstall I neda se, da ga obrisem rucno, opet ostane smeca I meni od desnog klika se poveca zbog one glupe ikonice, a propeties od precice kaze: Target: C:\Windows\System32\rundll32.exe shell32.dll, Control_RunDLL LivedriveControlPanel.cpl? 
Pomoc?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: 512 GB - onilne - besplatno za osobni backup

Maloprije sam ga obrisao bez problema, tako da ne znam što je problem kod tebe. Ali nisi ni dobro objasnio što te muči - reci ponovno u čemu je problem.

12 godina
protjeran
offline
512 GB - onilne - besplatno za osobni backup

Sve je to dobro, ali ne vidim svrhe u tome, stavim na svoj hard disk i znam da mi je uvijek tu, još uz to naše upload brzine su smješne, tako da uploadam nešto treba 5 dana.

Ali hvala za link:) backup programa cydie od iphona ide gore:)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
512 GB - onilne - besplatno za osobni backup

Evo napravio sam i ja  i upload.o pa cemo vidjeti.

Samo jedna stvar koja mi tu smrdi a t o je da imam unlimited prostora.

Prodajem djelove marki: Evga, AsusROG, Mushkin, te djelove za vodeno hlađenje sa stranice Aquatuning.de i Geizhals.at
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
512 GB - onilne - besplatno za osobni backup

Ja ipak odustajem od planiranog backupa na navedenoj stranici. Uploadao sam dan i noć i uspio sam postaviti samo 1,5 GB podataka a planirao sam postaviti 35 GB. Dakle, trebalo bi mi gotovo mjesec dana da to sve stavim tamo a da uopće ne gasim PC pritom.

Dobro će doći za pokoju sitnicu i ništa više. Barem dok T-com ne podigne brzine (to će biti za 10-20 godina :).

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: 512 GB - onilne - besplatno za osobni backup
Izzy kaže...

Maloprije sam ga obrisao bez problema, tako da ne znam što je problem kod tebe. Ali nisi ni dobro objasnio što te muči - reci ponovno u čemu je problem.

 Evo slika, iako vise ne smeta, iskljucio "start up" sra**a i services tako da ga kao da nema, ali ima. Razmisljam o System Restore-u...

15 godina
online
Re: 512 GB - onilne - besplatno za osobni backup

Pa napravi System Restore ili instaliraj ponovno Livedrive i onda ga pokušaj ponovno deinstalirati. Instaliraj također CCleaner i počisti s njim računalo i onda se prebaci u polje "Registry" i tu napravi isto "čistac". Možeš instalirati i Glary Utilities i počistiti s njim računalo.

15 godina
neaktivan
offline
512 GB - onilne - besplatno za osobni backup

Zamisli, uložiš lovu za online sharing, dijeliš ga besplatno, na kraju još diskovi poskupe 100%!!! {#}

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 512 GB - onilne - besplatno za osobni backup
irumora kaže...

Evo napravio sam i ja  i upload.o pa cemo vidjeti.

Samo jedna stvar koja mi tu smrdi a t o je da imam unlimited prostora.

To ti je zato kaj je novo i neprovjereno kaj u praksi znači, ne daj podatke nekud a nemaš poima kud ih daješ ko da šalješ Ovce u Šumu zato kaj nek tam čovo kaže da nema Vukova.{#}{#}

Micek kaže...

Ja ipak odustajem od planiranog backupa na navedenoj stranici. Uploadao sam dan i noć i uspio sam postaviti samo 1,5 GB podataka a planirao sam postaviti 35 GB. Dakle, trebalo bi mi gotovo mjesec dana da to sve stavim tamo a da uopće ne gasim PC pritom.

Dobro će doći za pokoju sitnicu i ništa više. Barem dok T-com ne podigne brzine (to će biti za 10-20 godina :).

To je sve na popucalim staklenim noagama, evo kak to izgleda s mjeseca da se radi o pravoj pohrani nekih bitnih podatka u bilo kojem racunu bilo Free ili plačeno. Maksimalna Upload veličina po datoteci u Free računu je 25mb, za badave imaš prostor od 5gb za pohranu i to je to nema šakom i kapom obečanja podaci se nikad ne brišu osim ak serveri ne odlete u zrak itd.{#}{#}

 

http://www.box.com/pricing/

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice