anti-iPhone

poruka: 73
|
čitano: 8.544
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
anti-iPhone

U doba smartphone aparata sa bezbroj opcija nizozemska tvrtka je napravila telefon koji sluzi ...za telefoniranje i toliko.

Nema SMS-a, interneta, kalkulatora...

 

 

John's Telefon, poznat i kao anti-iPhone, dolazi bez kamera, igrice, radio, mp3, nema pristup internetu a kontakte zapisete olovkom na mini svesku koja dolazi uz telefon i pricvrscuje na straznjoj strani fotoaparata. aparata (lapsus)

 

 

Cijena je 79 €, postoji samo jedna melodija i ima velike tipke, i mnogo slici na igracku. Savrsen je za one koji ne zele ili jednostavno ne znaju kako se nositi sa modelima nove generacije.

Upute za uporabu ima samo jednu stranui i za razliku od "gladan" smartphonea, sa jednim punjenjem, baterija može trajati i do 3 tjedna.

Jedina napredna opcija je u mogucnosti snimanja 10 brojeva za brzo biranje.

 

 

Izvor Daily Mail u clanku The anti-iPhone: World's simplest mobile that only lets you make calls 

 

[edit]

 

Bar prema meni, vrlo je bedasto sto su izostavili bilo kakav ekran. Cak i moja baka zeli i voli vidjeti tko joj zvoni da bi znala da li da pritisne crveno ili zeleno :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2010 2:01 (Lazarus Long).
 
34 0 hvala 9
13 godina
neaktivan
offline
anti-iPhone

preskup

Moj PC  
14 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
anti-iPhone

Ovo je najbolji telefon!

harry
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
anti-iPhone

Po meni je ovo jednostavno prevelik downgrade, kužim, htjeli su odbaciti sve "nepotrebne" stvari, no izbacivanje ekrana je pretjerivanje, a o cijeni da i ne pričam, za jednostavnost i   ogrinalnost ( do neke mjere ) svaka čast, no što je previše, previše je.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: anti-iPhone
CRT kaže...

preskup

  Za koga? Za nas?  {#}

 

Pa u Nizozemskoj uzimaju 1000 eur....socijalne pomoci :))

 

Ovo je za njih "necu danas piti kafu da bih kupio telefon" ...situacija. Nema sumnje da ce snobovi nabaviti ovo. Izostanak ekrana je ultra glupi potez epskih razmjera

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2010 2:08 (Lazarus Long).
16 godina
offline
anti-iPhone

AntiiPhone?

Pa ovo je funkcijama najblize iPhone-u...

- Psiho246
Moj PC  
23 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
anti-iPhone

pitam se šta će mu memorijska kartica kada ekrana nema a adrese se pišu na blokić?

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: anti-iPhone
CRT kaže...

pitam se šta će mu memorijska kartica kada ekrana nema a adrese se pišu na blokić?

memorijska kartica? to je sim kartica u plastičnom okviru. Sumnjam da će ovo biti veliki hit {#}

15 godina
protjeran
offline
anti-iPhone

Savršen za stare ljude...

Kladionicarski tipovi na http://betsandtips.blogspot.com/
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: anti-iPhone
CRT kaže...

pitam se šta će mu memorijska kartica kada ekrana nema a adrese se pišu na blokić?

Nemoj mi reći da ne prepoznaješ SIM karticu {#}

16 godina
neaktivan
offline
anti-iPhone

Moj daljinski od garažnih vrata ima više funkcija od ovog telefona (a uopće nemam garažu).

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: anti-iPhone

kratko, FAIL

izostavit display, najveca glupost..treba da bude praktican, sto onda ovako glup oblik ?

a cijena ?

ma daj..jedan polovan 3310 za 10€ je puno bolje od ovog..a nije ni toliko komplikovan..ko se ne moze naucit koristit Nokiu 3310, taj ne bi trebo pric ni jednoj elektronickoj spravi blize od 1 metar..

 

14 godina
neaktivan
offline
anti-iPhone

lol ne zna se ko je veci debil taj koji ga je napravio ili ti koji ga kupuju xaxa

uzaludno bacanje novca{#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: anti-iPhone
Psiho246 kaže...

AntiiPhone?

Pa ovo je funkcijama najblize iPhone-u...

 

LOL. Svakakvih gluposti ima na ovom forumu,al ovakva glupost ka šta je tvoja izjava je jedna od debilnijih.
I'll be back
14 godina
protjeran
offline
anti-iPhone

Ovo je mobitel...

Sprava za zvanje u pokretu...

Za one koji žele zvati, a ne održavati video pozive...

Udri brigu na veselje...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
anti-iPhone

Shame on me

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
anti-iPhone

Ovo je dušu dalo za one koji ne znaju koristiti mobitele. Kao da koriste klasični telefon. Jedino što me brine-ima li uopće mute opciju?

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: anti-iPhone
Daniman123 kaže...

Ovo je mobitel...

Sprava za zvanje u pokretu...

Za one koji žele zvati, a ne održavati video pozive...

istna je da će ti video poziv možda jednom u životu zatrebati, ako ne i tada, no osim toga meni nesmeta multifunkcionalnost, meni je fora što imam i fotoaparat i mp3 i druge opcije na mobu, praktično.Što se tiče same ideje ovoga, nije loše ali ovak šta bi trebalo stvarno samo starijim ljudima, iako mi je ovaj način "unosa" podataka nekako jako sumnjiv......rukopis i to....

 

edit: Kako nema ekran ? Šta mu je ono na samom vrhu ? ako dobro vidim izgleda kao stanje baterije i neki broj ispisan....

 

hehe, još veća zanimljivost: "...Advertising agency John Doe..."

zašto traktori ? xD

Dont bug me!
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.11.2010 1:14 (pbandov).
15 godina
neaktivan
offline
RE: anti-iPhone
Daniman123 kaže...

Ovo je mobitel...

Sprava za zvanje u pokretu...

Za one koji žele zvati, a ne održavati video pozive...

 

Da definitivno,samo šta ćeš brojeve kantakt osobe tražit po onom blokicu šta se dobije uz uređaj jer sam uređaj ne podržava unos kontakt brojeva. tako da je to definitivno uređaj za zvanje u pokretu.LOL
I'll be back
14 godina
protjeran
offline
RE: anti-iPhone
microman kaže...
Daniman123 kaže...

Ovo je mobitel...

Sprava za zvanje u pokretu...

Za one koji žele zvati, a ne održavati video pozive...

 

Da definitivno,samo šta ćeš brojeve kantakt osobe tražit po onom blokicu šta se dobije uz uređaj jer sam uređaj ne podržava unos kontakt brojeva. tako da je to definitivno uređaj za zvanje u pokretu.LOL

Idealno za ljude koji žele NAZVAT, idealno za ljude koji nežele ništa moderno...

Idealno za starije ljude... Ovo je mobitel za određenu ili ti uži krug publike...

Kad bi se uveo ekran,  već ga stari ljudi nebi kupovali...

Udri brigu na veselje...
15 godina
neaktivan
offline
RE: anti-iPhone
Daniman123 kaže...

Ovo je mobitel...

Sprava za zvanje u pokretu...

Za one koji žele zvati, a ne održavati video pozive...

 

Daniman123 kaže...
microman kaže...
Daniman123 kaže...

Ovo je mobitel...

Sprava za zvanje u pokretu...

Za one koji žele zvati, a ne održavati video pozive...

 

Da definitivno,samo šta ćeš brojeve kantakt osobe tražit po onom blokicu šta se dobije uz uređaj jer sam uređaj ne podržava unos kontakt brojeva. tako da je to definitivno uređaj za zvanje u pokretu.LOL

Idealno za ljude koji žele NAZVAT, idealno za ljude koji nežele ništa moderno...

Idealno za starije ljude... Ovo je mobitel za određenu ili ti uži krug publike...

Kad bi se uveo ekran,  već ga stari ljudi nebi kupovali...

 

Gore si napisao da je to mob za nazvat u pokretu,no ja sam ti ljepo objasnio Zasto to nije. A sad te ja pitam sa kojeg to moba nemozes nazvat?
I'll be back
14 godina
protjeran
offline
RE: anti-iPhone
microman kaže...
Daniman123 kaže...

Ovo je mobitel...

Sprava za zvanje u pokretu...

Za one koji žele zvati, a ne održavati video pozive...

 

Daniman123 kaže...
microman kaže...
Daniman123 kaže...

Ovo je mobitel...

Sprava za zvanje u pokretu...

Za one koji žele zvati, a ne održavati video pozive...

 

Da definitivno,samo šta ćeš brojeve kantakt osobe tražit po onom blokicu šta se dobije uz uređaj jer sam uređaj ne podržava unos kontakt brojeva. tako da je to definitivno uređaj za zvanje u pokretu.LOL

Idealno za ljude koji žele NAZVAT, idealno za ljude koji nežele ništa moderno...

Idealno za starije ljude... Ovo je mobitel za određenu ili ti uži krug publike...

Kad bi se uveo ekran,  već ga stari ljudi nebi kupovali...

 

Gore si napisao da je to mob za nazvat u pokretu,no ja sam ti ljepo objasnio Zasto to nije. A sad te ja pitam sa kojeg to moba nemozes nazvat?

Mobiteli koji mogu nazvat koštaju skuplje...

Mobiteli koji mogu nazvat imaju ekran, što će starijim ljudima ili ljudima koji vole minimalizam smetati....

Udri brigu na veselje...
15 godina
neaktivan
offline
RE: anti-iPhone
Daniman123 kaže...
microman kaže...
Daniman123 kaže...

Ovo je mobitel...

Sprava za zvanje u pokretu...

Za one koji žele zvati, a ne održavati video pozive...

 

Daniman123 kaže...
microman kaže...
Daniman123 kaže...

Ovo je mobitel...

Sprava za zvanje u pokretu...

Za one koji žele zvati, a ne održavati video pozive...

 

Da definitivno,samo šta ćeš brojeve kantakt osobe tražit po onom blokicu šta se dobije uz uređaj jer sam uređaj ne podržava unos kontakt brojeva. tako da je to definitivno uređaj za zvanje u pokretu.LOL

Idealno za ljude koji žele NAZVAT, idealno za ljude koji nežele ništa moderno...

Idealno za starije ljude... Ovo je mobitel za određenu ili ti uži krug publike...

Kad bi se uveo ekran,  već ga stari ljudi nebi kupovali...

 

Gore si napisao da je to mob za nazvat u pokretu,no ja sam ti ljepo objasnio Zasto to nije. A sad te ja pitam sa kojeg to moba nemozes nazvat?

Mobiteli koji mogu nazvat koštaju skuplje...

Mobiteli koji mogu nazvat imaju ekran, što će starijim ljudima ili ljudima koji vole minimalizam smetati....

 

Da si malo bolje pročitao prvi post,primjetio bi da taj uređaj dođe 79€,a to ti je oko 600kn.Usporedbe radi u VIP-u i T-mobileu možeš dobit osnovnu Nokiu za 150kn,koja ktome ima zaslon,podržava spremanje kontakta,podržava MMS,podržava SMS i vidi vraga Moze se ZVATI.
I'll be back
14 godina
protjeran
offline
RE: anti-iPhone
microman kaže...
Daniman123 kaže...
microman kaže...
Daniman123 kaže...

Ovo je mobitel...

Sprava za zvanje u pokretu...

Za one koji žele zvati, a ne održavati video pozive...

 

Daniman123 kaže...
microman kaže...
Daniman123 kaže...

Ovo je mobitel...

Sprava za zvanje u pokretu...

Za one koji žele zvati, a ne održavati video pozive...

 

Da definitivno,samo šta ćeš brojeve kantakt osobe tražit po onom blokicu šta se dobije uz uređaj jer sam uređaj ne podržava unos kontakt brojeva. tako da je to definitivno uređaj za zvanje u pokretu.LOL

Idealno za ljude koji žele NAZVAT, idealno za ljude koji nežele ništa moderno...

Idealno za starije ljude... Ovo je mobitel za određenu ili ti uži krug publike...

Kad bi se uveo ekran,  već ga stari ljudi nebi kupovali...

 

Gore si napisao da je to mob za nazvat u pokretu,no ja sam ti ljepo objasnio Zasto to nije. A sad te ja pitam sa kojeg to moba nemozes nazvat?

Mobiteli koji mogu nazvat koštaju skuplje...

Mobiteli koji mogu nazvat imaju ekran, što će starijim ljudima ili ljudima koji vole minimalizam smetati....

 

Da si malo bolje pročitao prvi post,primjetio bi da taj uređaj dođe 79€,a to ti je oko 600kn.Usporedbe radi u VIP-u i T-mobileu možeš dobit osnovnu Nokiu za 150kn,koja ktome ima zaslon,podržava spremanje kontakta,podržava MMS,podržava SMS i vidi vraga Moze se ZVATI.

Već sam 23423490242093# rekao da je ovo mobitel namjenjen užoj publici...

Ljudi koji žele utipkati broj i NAZVATI... Ljudima kojima je fiksni telefon sasvim dovoljan... Jer tebi fiksni telefon dovoljan ili ti fali internet?

A to za cijenu neće toliko koštati vjeruj mi... Isto kao što kažu da iphone košta 600 dolara, a zapravo košta 600 dolara u AT&T mreži...

Udri brigu na veselje...
15 godina
neaktivan
offline
anti-iPhone
Sad već ispadas smiješan.Taj uređaj je najobicnija isprdacina i ništa drugo. Za starije osobe nije jer nema zaslona,Za zvati nije jer moraš koristiti blokic da bi našao kontakt.Zapravo taj uređaj nije za ama bas ništa. A ova preporucena cijena(manje od preporucene nesmije bit) je u najmanju ruku smiješna.
I'll be back
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
anti-iPhone

Što ako zoveš dugi broj i pogriješiš? Nema display da vidiš što upisuješ...da ima display bilo bi puno bolje.

(Ako svijetli da sam online, ne znači da sam tu)Two beer or not two beer--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: anti-iPhone
Plahi kaže...

Što ako zoveš dugi broj i pogriješiš? Nema display da vidiš što upisuješ...da ima display bilo bi puno bolje.

Oprostite kriv broj....

Što napraviš na fiksnom pogrješiš...

Udri brigu na veselje...
14 godina
neaktivan
offline
RE: anti-iPhone
Daniman123 kaže...
Plahi kaže...

Što ako zoveš dugi broj i pogriješiš? Nema display da vidiš što upisuješ...da ima display bilo bi puno bolje.

Oprostite kriv broj....

Što napraviš na fiksnom pogrješiš...

Koliko je još fixnih telefona bez displaya? Pa danas kupiš fixni s dispayem za 100kn...

(Ako svijetli da sam online, ne znači da sam tu)Two beer or not two beer--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
15 godina
online
RE: anti-iPhone
Daniman123 kaže...

Mobiteli koji mogu nazvat koštaju skuplje...

Ako ne možeš zvati nije mobitel jel da?

 

 

Anarchists of the world, unite!
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.11.2010 11:27 (wyks).
14 godina
protjeran
offline
RE: anti-iPhone
Plahi kaže...
Daniman123 kaže...
Plahi kaže...

Što ako zoveš dugi broj i pogriješiš? Nema display da vidiš što upisuješ...da ima display bilo bi puno bolje.

Oprostite kriv broj....

Što napraviš na fiksnom pogrješiš...

Koliko je još fixnih telefona bez displaya? Pa danas kupiš fixni s dispayem za 100kn...

-.-''

Ja imam fiksni bez display-a... Niko se nikada nije žalio...

 

Udri brigu na veselje...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice